FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3201 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ostavimo po strani kvalitet slike i emitiranja,ali one emocije nikada nece ispoljiti oni papci sa Federalne i Behatea...mislim,ovo je dosta mlada tv...ali ovo su vrhunski uradili !
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
-
Akademik
- Posts: 1
- Joined: 03/06/2002 00:00
#3203 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Od srca trebamo zahvaliti face tv i Senatu hadzifejzovicu na istorijskom spektakularnom i do sada neviđenom događaju u nasij zemlji.
Organizacija prijenosa nam je dala jake emocije i solidarnost kakvu smo imali tokom agresije na bih .
Hvala ti senade na svemu sto činiš za Bosnu i bosanski narod.
Organizacija prijenosa nam je dala jake emocije i solidarnost kakvu smo imali tokom agresije na bih .
Hvala ti senade na svemu sto činiš za Bosnu i bosanski narod.
-
FusioNN
- Posts: 1
- Joined: 15/10/2013 23:30
#3204 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
naprijed face tv

- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3205 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
FusioNN wrote:naprijed face tv![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3206 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sad tek vidim kolika je šteta što je državna tv dobila prava na prijnos Brazila i kvalifikacije za evropsko. Prvo face tv fakat jeste talična.. nikad nismo izgubili kad su nas oni pratili. Nešto kao Zenica po taličnosti.
Večerašnji program je odličan.. 2x sam se rasplakala, kad je Senad animirao navijače prije utakmice i kad je pao gol. I još traje program i sve bolje od boljeg.
Za žalbe na tonske smetnje, hitno pismo tehničkom direktoru Litvanske televizije.. ono -Dear Sir.. i sve kako dalje ide.
Mada ovi što ne vole Marijana mu isto mogu pisati pismo zahvalnosti.. Dear Sir, I am so glad you have no sound so I was able to enjoy peace and calm..
Večerašnji program je odličan.. 2x sam se rasplakala, kad je Senad animirao navijače prije utakmice i kad je pao gol. I još traje program i sve bolje od boljeg.
Za žalbe na tonske smetnje, hitno pismo tehničkom direktoru Litvanske televizije.. ono -Dear Sir.. i sve kako dalje ide.
Mada ovi što ne vole Marijana mu isto mogu pisati pismo zahvalnosti.. Dear Sir, I am so glad you have no sound so I was able to enjoy peace and calm..
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#3207 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
KatarinaKosaca wrote:Sad tek vidim kolika je šteta što je državna tv dobila prava na prijnos Brazila i kvalifikacije za evropsko. Prvo face tv fakat jeste talična.. nikad nismo izgubili kad su nas oni pratili. Nešto kao Zenica po taličnosti.
Večerašnji program je odličan.. 2x sam se rasplakala, kad je Senad animirao navijače prije utakmice i kad je pao gol. I još traje program i sve bolje od boljeg.
Za žalbe na tonske smetnje, hitno pismo tehničkom direktoru Litvanske televizije.. ono -Dear Sir.. i sve kako dalje ide.![]()
Mada ovi što ne vole Marijana mu isto mogu pisati pismo zahvalnosti.. Dear Sir, I am so glad you have no sound so I was able to enjoy peace and calm..
- trcicu trceci
- Posts: 2677
- Joined: 30/04/2011 22:32
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#3209 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne treba zaboravit da je sat.signal trebao biti kodiran.
Tapatalk 2
Tapatalk 2
- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3210 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Casual's wrote:Ostavimo po strani kvalitet slike i emitiranja,ali one emocije nikada nece ispoljiti oni papci sa Federalne i Behatea...mislim,ovo je dosta mlada tv...ali ovo su vrhunski uradili !
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3211 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Slika je bila kao mlijeko, kakava slika? Jedno vrijeme nije bilo tona, napisah kome želbu, doduše @lucky me nije ispravio umjesto jednog "had" sam napisala "have"... valja pod hitno kod tebe @lucky na praksu.. engleskog naravnoluckylaka wrote:Casual's wrote:Ostavimo po strani kvalitet slike i emitiranja,ali one emocije nikada nece ispoljiti oni papci sa Federalne i Behatea...mislim,ovo je dosta mlada tv...ali ovo su vrhunski uradili !to je to
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#3212 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
I ovaj post je zlata vrijedan!KatarinaKosaca wrote:Sad tek vidim kolika je šteta što je državna tv dobila prava na prijnos Brazila i kvalifikacije za evropsko. Prvo face tv fakat jeste talična.. nikad nismo izgubili kad su nas oni pratili. Nešto kao Zenica po taličnosti.
Večerašnji program je odličan.. 2x sam se rasplakala, kad je Senad animirao navijače prije utakmice i kad je pao gol. I još traje program i sve bolje od boljeg.
Za žalbe na tonske smetnje, hitno pismo tehničkom direktoru Litvanske televizije.. ono -Dear Sir.. i sve kako dalje ide.![]()
Mada ovi što ne vole Marijana mu isto mogu pisati pismo zahvalnosti.. Dear Sir, I am so glad you have no sound so I was able to enjoy peace and calm..
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3213 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Slika je bila takva da je niti jedna druga domaca TV ne može priuštiti,to sam onako spomenuo,da se ti neki tehnicki segmenti ostave po strani...KatarinaKosaca wrote:Slika je bila kao mlijeko, kakava slika? Jedno vrijeme nije bilo tona, napisah kome želbu, doduše @lucky me nije ispravio umjesto jednog "had" sam napisala "have"... valja pod hitno kod tebe @lucky na praksu.. engleskog naravnoluckylaka wrote:Casual's wrote:Ostavimo po strani kvalitet slike i emitiranja,ali one emocije nikada nece ispoljiti oni papci sa Federalne i Behatea...mislim,ovo je dosta mlada tv...ali ovo su vrhunski uradili !to je to
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3214 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Marjan bio bolji nego inače... kritike urodile plodom
Ono s tonom se dešava, jbga.
Ovo sa ovih 6 studija im je baš velik zalogaj, ali hajd namjera je bila dobra. Najjači je studio sa Ernom i Bakom, jesu ono web kamerom snimali?
Ovo sa ovih 6 studija im je baš velik zalogaj, ali hajd namjera je bila dobra. Najjači je studio sa Ernom i Bakom, jesu ono web kamerom snimali?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3215 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Erna je jedini loš dio fakat... osim toga u jednom je momentu rekla "Bosna je primila gol"ultima_palabra wrote:Marjan bio bolji nego inače... kritike urodile plodomOno s tonom se dešava, jbga.
Ovo sa ovih 6 studija im je baš velik zalogaj, ali hajd namjera je bila dobra. Najjači je studio sa Ernom i Bakom, jesu ono web kamerom snimali?
-
theTruePath
- Posts: 8483
- Joined: 26/12/2009 15:23
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3217 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma cura je objektivno zavaljena u onom konceptu... ostavljena kao zadnja rupa na svirali u onom budžaku sa kockarom Bakom
Mislim da ima potencijal da bude ok voditeljica.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3218 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vijesti sasvim solidno radi, baš sam je pohvalila. Nije imala iskustva i brzo je napredovala. Dobro koketira sa kamerom, nije uštogljena niti pod tremom, ali ovo večeras nije znala. U ozbiljnim medijskim kućama se i ne stavljaju ljudi koji rade vijesti da rade i sportsko-zabavni program.. to je oBN uveo na ove prostore sa onom plavom ljepojkom koja i skače sa šljokicama, i vodi dnevnik i komentira utakmice.ultima_palabra wrote:Ma cura je objektivno zavaljena u onom konceptu... ostavljena kao zadnja rupa na svirali u onom budžaku sa kockarom BakomMislim da ima potencijal da bude ok voditeljica.
- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3219 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jos jednom u ime mnogobrojnih ludjaka kao sto sam i sam HVALA FACEtv,HVALA Marjane,HVALA Senade,Hvala kompletnoj ekipi Facetv za cjelodnevni ugodjaj

-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#3220 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ma nije bitan kvalitet slike neg sadrzaj 
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3221 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Marjana, tj. Mustafu smo mi raja fino sjeli ispred sebe i malo drugarski skrenuli pažnju kako treba da se sačuva i da ne ostane bez glasa pred sam kraj utakmice. Odveli smo ga u Jordie's i sašili mu odijelo, da izgleda kako Bog zapovijeda. Sinoć poslije utakmice jedva govori na telefon. Kaže da su ih zeznuli Litvanci za onih prvih 20 minuta. Spremio je i finu reportažu iz Litvanije, vrijediće pogledati. Senad ga je opet malo "mahn'o" tokom prenosa, ali o tome ćemo kad se vrate.
Uložili su ogroman trud i napor da ovo realizuju. Emotivci kakvi jesu i Senad i Maki puno su sagorili da ovo fercera. Svaka im čast! Ponosna sam na njih!

Uložili su ogroman trud i napor da ovo realizuju. Emotivci kakvi jesu i Senad i Maki puno su sagorili da ovo fercera. Svaka im čast! Ponosna sam na njih!
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#3222 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
hvala na svemu sinoc 
-
lenanimra
- Posts: 84
- Joined: 13/02/2012 22:15
#3223 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Treba ipak podrzat FaceTV nv a njihovom trudu I zalaganju pored drzavnih televizija Ftv i Bht1,koji nisu mogli otkupiti prava da prenose reprezentaciju,i drzavne televizije kad prenose domace utakmice ne mozea da pratis normalno prenos od silnih reklama koje zauzimaju pola displaya pa se ne kritikuju ko face tv a o sd kcalitetu slike da ne pricamo .
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3224 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
E neka si nam se registrovao da nam i agresiju spomenešAkademik wrote:Od srca trebamo zahvaliti face tv i Senatu hadzifejzovicu na istorijskom spektakularnom i do sada neviđenom događaju u nasij zemlji.
Organizacija prijenosa nam je dala jake emocije i solidarnost kakvu smo imali tokom agresije na bih .
Hvala ti senade na svemu sto činiš za Bosnu i bosanski narod.
Čujem da je Marjan sinoć manje urlao. Prišao sam mu u pauzi i rekao "svaka čast za zadnji prenos", a nisam htio da kvarim raspoloženje svima, pa da pravim skandale, previše je lijepa atmosfera bila
Što se tiče loženja raje i skakanja po tribinama, morali su prestati, jer bi se stadion srušio. U po frke je beton počeo šetati tamo - vamo... užas živi.
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#3225 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ima l dje kakav snimak - jebi ga ja sam irgetio...
