Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
hopi
Posts: 7260
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3201 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hopi »

probao pes, krenuo sa AZ-om master ligu i kada je trebala biti prva ligaška utakmica izbaci me iz gire i tako par puta, onda ponovo probao master ligu sa fiorentinom i onda je ok, odigrao 4-5 utakmica, ništa revolucionarno ništa novo ali je ok.
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#3202 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3203 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

To ono nesto sto ce biti ubaceno kroz download ? Bit ce 2 downloada .. Prvi odmah kad zvanicno izadje igra .. transferi i stadioni ... A sredinom oktobra cini mi se jos neki download tu ce biti ubacen neki mod i jos neka sranja
User avatar
hopi
Posts: 7260
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3204 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hopi »

Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
što ne bi, odigrao par utakmica master lige.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3205 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

brazzo19 wrote:Skino skidrow verziju odigrao par utakmica i sta sam primjetio da svaki put kad stavim da igram sa nekom ekipom protiv psg.a izbaci me iz igre , dok kad uzmem psg il neku drugu normala sve .... znaci mister iiii :D

Ista situacija kod Realoaded verzije :D Konami mora izbaciti fix
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3206 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by brazzo19 »

Aha znaci isto ja mislio do moje verzije igre cudno mi cim trebam igrat protiv PSG.a izbaci me iz igre a ostalo normala mozda ima jos za neke klubove al nisam provjeravao uglavnom nije do mene nego je problem globalan. :D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#3207 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

hopi wrote:
Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
što ne bi, odigrao par utakmica master lige.
ne master liga vec one obicne lige, tipa engleska, spanska italijanska liga
User avatar
Bluesman
Posts: 244
Joined: 13/12/2011 21:51
Location: Searching....

#3208 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bluesman »

Quaresma wrote:
hopi wrote:
Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
što ne bi, odigrao par utakmica master lige.
ne master liga vec one obicne lige, tipa engleska, spanska italijanska liga
E jbg.To sam samo i igro :D
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3209 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

ja evo skidam reloaded,ali spoooorroo.Do Bajrama će Zavrsiti :D
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3210 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Layne »

ne mogu tony hawk-a na džojstiku da igram, znal' ko kako da napravim to?
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3211 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Sta je sa ovim PES.om .. Skinuo se neki dan ali nisam ni pokusavao ulaziti tek sada i pred pocetak utakmice me izbaci
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3212 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

Moram reci da sam se ponovo razocarao u pes,full veze nema sa demom,sutevi ko u pes12..na demu makar razvalis je sa 30m i to je neki sut dok ovdje sve nesto traljavo-nidje veze. :x :x :x .cekam fifu
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3213 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski :sad:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3214 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski :sad:
Fifa vazda zakon bila :thumbup: :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3215 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Jesi gledao klip o slavlju igrača na Fifi ?

Ako nisi, pogledaj i vidi Cisse-a i Demba ba :D Zato su i best football game available :thumbup:
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3216 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

NenjiA wrote:
Tkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski :sad:
Fifa vazda zakon bila :thumbup: :D
Fifu skidam 100%,samo zalim sto nema BiH..da li postoje u fifi patchevi(pitam jer sam igrao fifu 7,tad nije bilo patcheva men's cini)?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3217 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Bude uvijek, pa se i BiH pojavi :lol:

Jednostavno Edit i pravi BiH :bih:
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3218 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

NenjiA wrote:
Tkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski :sad:
Fifa vazda zakon bila :thumbup: :D
Dobro nije vazda :D PES 6 je zadnji PES koji valja .. Fifa je postala dobra kad su presli na next-gen .. Ono jedne godine je na konzolama bila vrh a na pc.u nije .. Pa su tek kasnije odlucili i za pc isto uraditi ..Ja cu ove godine mozda Fifu i orginal uzeti .. Prva igra ce to biti orginal .. Iako ne igram nesto puno ali eto ..
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3219 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Kako ti nije žao para :lol:
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3220 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Pa kazem nisam nikad bilo mi je glupost davati za to pare ali sad ovo ultimate team i to .. Bas bude zanimljivo :D Moze se ubiti vrijeme fino :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3221 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ubijaj vrijeme sa čevapima , pomfritom i kolom za te pare. Ako se ne varam 60 eura :lol:

Vidiš, imam hvala Bogu WII, no nemam kabal za senzore, vrtio sam ti sa onim čudom 10 minuta dok nisam skontao šta fali :lol: :lol: :lol: . Taj kabal košta negdje 7 eura i naručuje se u Engleskoj. Evo ima godina dana mislim kako se kanim naručiti taj kabal

Isto PS2 izašao iz mode haha, a ja se kanim čip da ugradim ili flashovati ga ima više od godinu dana :lol:
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3222 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Brzo si skontao da nesto fali :lol: :lol: :lol: :lol:
Tako nekako cijena izadje .. Nisam gledao ali oko 40.ak funti mislim da je :D Ne jedem ja nezdravu hranu ja sam sportski tip :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja jos uvijek imam keca i kontam vec 2-3 godine da ga prikljucim da igram ali nemam igrica :D A igrica se moze i skinuti sa neta i snimiti ali to je previse posla za mene .. Neku noc sam jedva film snimio :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3223 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Zdravo, nezdravo, bitno da je ukusno :D

Imaš emulatore, skidaj i enjoy it. U mene je tako comp jak da ne mogu igrati ps2 games na njemu. Laptop se pokvario prije 3 dana. Igraš game i najedanput ti se pojave na displeyu samo crte i restartuješ ga, radi ali nema slike. Eh, šta je sada otišlo :) . Lijeno mi ga rastavljati, ko će to.

Inače emulaor skinem za gameboy advance i pucam se s tim igricama. Imam i u rl gameboy color ali ko će ići kupiti baterija, moram ići punih 50 metara do prodavnice :lol:

I ne, nisam lijen :dance:
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3224 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ja sam imao xbox 360 i isprazne se baterije na djojstiku .. Po 10 dana znalo je stajati .. Upalim i vidim da nema djojstik ne reaguje samo ugasim i ostavim :D Nisam ih ja ni kupio nego reko starom da kupi usput mu je (a meni nije bilo :D )
Evo sad kontam da uzmem neki tablet da mogu lezeci sve :D
Skinuo sam emulator za ps2 ..kako sam skinuo tako i stoji :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3225 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

:lol: :lol: :lol:

Ne znam, meni se ništa ne uzima jer mi se ništa i ne igra. Online games jedino, neki rpg i to je to. Nemam inspirancije više za toga. Valjda što mi je pc postao kanta :D

Recimo u mene frend ima 8 procesora, upali 3 najnovije igre i sve na high detail i nigdje ne štopa :lol: . U mene heroes 5 skoro sve na minimumu i opet mi je muka igrati takvu igru na takvim specifikacijama. Neću da joj to radim :lol:
Post Reply