Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3201 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
probao pes, krenuo sa AZ-om master ligu i kada je trebala biti prva ligaška utakmica izbaci me iz gire i tako par puta, onda ponovo probao master ligu sa fiorentinom i onda je ok, odigrao 4-5 utakmica, ništa revolucionarno ništa novo ali je ok.
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3202 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3203 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To ono nesto sto ce biti ubaceno kroz download ? Bit ce 2 downloada .. Prvi odmah kad zvanicno izadje igra .. transferi i stadioni ... A sredinom oktobra cini mi se jos neki download tu ce biti ubacen neki mod i jos neka sranja
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3204 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
što ne bi, odigrao par utakmica master lige.Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#3205 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
brazzo19 wrote:Skino skidrow verziju odigrao par utakmica i sta sam primjetio da svaki put kad stavim da igram sa nekom ekipom protiv psg.a izbaci me iz igre , dok kad uzmem psg il neku drugu normala sve .... znaci mister iiii
Ista situacija kod Realoaded verzije
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#3206 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Aha znaci isto ja mislio do moje verzije igre cudno mi cim trebam igrat protiv PSG.a izbaci me iz igre a ostalo normala mozda ima jos za neke klubove al nisam provjeravao uglavnom nije do mene nego je problem globalan. 
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3207 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne master liga vec one obicne lige, tipa engleska, spanska italijanska ligahopi wrote:što ne bi, odigrao par utakmica master lige.Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
- Bluesman
- Posts: 244
- Joined: 13/12/2011 21:51
- Location: Searching....
#3208 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
E jbg.To sam samo i igroQuaresma wrote:ne master liga vec one obicne lige, tipa engleska, spanska italijanska ligahopi wrote:što ne bi, odigrao par utakmica master lige.Quaresma wrote:neces vise moci igrati ligu u pes13. konami je to izbacio
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3209 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja evo skidam reloaded,ali spoooorroo.Do Bajrama će Zavrsiti 
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#3210 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne mogu tony hawk-a na džojstiku da igram, znal' ko kako da napravim to?
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3211 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sta je sa ovim PES.om .. Skinuo se neki dan ali nisam ni pokusavao ulaziti tek sada i pred pocetak utakmice me izbaci
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3212 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moram reci da sam se ponovo razocarao u pes,full veze nema sa demom,sutevi ko u pes12..na demu makar razvalis je sa 30m i to je neki sut dok ovdje sve nesto traljavo-nidje veze.
.cekam fifu
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3213 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski 
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#3214 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Fifa vazda zakon bilaTkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3215 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jesi gledao klip o slavlju igrača na Fifi ?
Ako nisi, pogledaj i vidi Cisse-a i Demba ba
Zato su i best football game available 
Ako nisi, pogledaj i vidi Cisse-a i Demba ba
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3216 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Fifu skidam 100%,samo zalim sto nema BiH..da li postoje u fifi patchevi(pitam jer sam igrao fifu 7,tad nije bilo patcheva men's cini)?NenjiA wrote:Fifa vazda zakon bilaTkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski![]()
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3217 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Bude uvijek, pa se i BiH pojavi
Jednostavno Edit i pravi BiH
Jednostavno Edit i pravi BiH
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3218 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dobro nije vazdaNenjiA wrote:Fifa vazda zakon bilaTkd wrote:Zato igraj normalnu igru zvani Fifa i uživaj. Ja mislim da se pes igra samo u BiH i to da se nabavi orginal ne, nego piratski![]()
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3219 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kako ti nije žao para 
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3220 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa kazem nisam nikad bilo mi je glupost davati za to pare ali sad ovo ultimate team i to .. Bas bude zanimljivo
Moze se ubiti vrijeme fino 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3221 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ubijaj vrijeme sa čevapima , pomfritom i kolom za te pare. Ako se ne varam 60 eura
Vidiš, imam hvala Bogu WII, no nemam kabal za senzore, vrtio sam ti sa onim čudom 10 minuta dok nisam skontao šta fali
. Taj kabal košta negdje 7 eura i naručuje se u Engleskoj. Evo ima godina dana mislim kako se kanim naručiti taj kabal
Isto PS2 izašao iz mode haha, a ja se kanim čip da ugradim ili flashovati ga ima više od godinu dana
Vidiš, imam hvala Bogu WII, no nemam kabal za senzore, vrtio sam ti sa onim čudom 10 minuta dok nisam skontao šta fali
Isto PS2 izašao iz mode haha, a ja se kanim čip da ugradim ili flashovati ga ima više od godinu dana
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3222 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Brzo si skontao da nesto fali
Tako nekako cijena izadje .. Nisam gledao ali oko 40.ak funti mislim da je
Ne jedem ja nezdravu hranu ja sam sportski tip
Ja jos uvijek imam keca i kontam vec 2-3 godine da ga prikljucim da igram ali nemam igrica
A igrica se moze i skinuti sa neta i snimiti ali to je previse posla za mene .. Neku noc sam jedva film snimio 
Tako nekako cijena izadje .. Nisam gledao ali oko 40.ak funti mislim da je
Ja jos uvijek imam keca i kontam vec 2-3 godine da ga prikljucim da igram ali nemam igrica
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3223 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zdravo, nezdravo, bitno da je ukusno
Imaš emulatore, skidaj i enjoy it. U mene je tako comp jak da ne mogu igrati ps2 games na njemu. Laptop se pokvario prije 3 dana. Igraš game i najedanput ti se pojave na displeyu samo crte i restartuješ ga, radi ali nema slike. Eh, šta je sada otišlo
. Lijeno mi ga rastavljati, ko će to.
Inače emulaor skinem za gameboy advance i pucam se s tim igricama. Imam i u rl gameboy color ali ko će ići kupiti baterija, moram ići punih 50 metara do prodavnice
I ne, nisam lijen
Imaš emulatore, skidaj i enjoy it. U mene je tako comp jak da ne mogu igrati ps2 games na njemu. Laptop se pokvario prije 3 dana. Igraš game i najedanput ti se pojave na displeyu samo crte i restartuješ ga, radi ali nema slike. Eh, šta je sada otišlo
Inače emulaor skinem za gameboy advance i pucam se s tim igricama. Imam i u rl gameboy color ali ko će ići kupiti baterija, moram ići punih 50 metara do prodavnice
I ne, nisam lijen
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3224 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam imao xbox 360 i isprazne se baterije na djojstiku .. Po 10 dana znalo je stajati .. Upalim i vidim da nema djojstik ne reaguje samo ugasim i ostavim
Nisam ih ja ni kupio nego reko starom da kupi usput mu je (a meni nije bilo
)
Evo sad kontam da uzmem neki tablet da mogu lezeci sve
Skinuo sam emulator za ps2 ..kako sam skinuo tako i stoji
Evo sad kontam da uzmem neki tablet da mogu lezeci sve
Skinuo sam emulator za ps2 ..kako sam skinuo tako i stoji
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3225 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne znam, meni se ništa ne uzima jer mi se ništa i ne igra. Online games jedino, neki rpg i to je to. Nemam inspirancije više za toga. Valjda što mi je pc postao kanta
Recimo u mene frend ima 8 procesora, upali 3 najnovije igre i sve na high detail i nigdje ne štopa
