Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
- una_bo
- Posts: 628
- Joined: 14/04/2010 15:50
#3201 Re: eBay - Vaša iskustva
meni su znali vraćati novac bez da vratim robu. ako je došla oštećena, slikam to, pošaljem i oni ponude obično da mi pošalju isti artikal ili da mi vrate pare. ja s ebayom imam samo pozitivna iskustva
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3202 Re: eBay - Vaša iskustva
ista su i moja iskustva, treba pokusati da se dogovori da se ostecena roba ne vraca jer je cesto skuplja postarina nego proizvod + sto ne mozete uopste slati proizvode koji imaju baterije u sebi
-
jahh
- Posts: 1505
- Joined: 20/08/2010 12:41
#3203 Re: eBay - Vaša iskustva
Ma i meni su uvijek vraćali novac plus bih zadržao aritkal. Ali tu se radi o artiklima <$10. Ovo je već $70, tako da razumijem da mu se ne isplati.
- ZOB
- Posts: 136
- Joined: 18/05/2012 09:18
- Location: ČVila
#3204 Re: eBay - Vaša iskustva
Dosla obavijest sa pin-om odem u banku nije jos dosla kaze dodi u u petak lol zasto onda salju obavijest radi se o visa electronu iz UniCredita
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3205 Re: eBay - Vaša iskustva
da stavis tacku i zarez ponegdje, lakse bi razumjeli tvoj problem
- ZOB
- Posts: 136
- Joined: 18/05/2012 09:18
- Location: ČVila
#3206 Re: eBay - Vaša iskustva
Jel se cini da ima problem samo saopstavam jer sam,vec pisao u temi izvinjavam se ako te je toliko dirnulo sto nisam stavio zarez.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3207 Re: eBay - Vaša iskustva
Hocu da ti odgovorim, ali ne razumijem o cemu se uopste radi, a dobra dusa, kakva sam inace, tesko to podnosi.
Sada kada si razjasnio da nema problema nekako je i meni laknulo.
Sada kada si razjasnio da nema problema nekako je i meni laknulo.
- ZOB
- Posts: 136
- Joined: 18/05/2012 09:18
- Location: ČVila
#3208 Re: eBay - Vaša iskustva
Uredu hvala ti na tome,preko mobitela sam pisao pa nisam se zagledao u interpunkcijske znakove samo sam tako u 2-3 recenice poslao na forum.quarterback wrote:Hocu da ti odgovorim, ali ne razumijem o cemu se uopste radi, a dobra dusa, kakva sam inace, tesko to podnosi.
Sada kada si razjasnio da nema problema nekako je i meni laknulo.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3209 Re: eBay - Vaša iskustva
ziviJo !
-
Nermin_BH
- Posts: 1166
- Joined: 03/01/2011 18:07
#3210 Re: eBay - Vaša iskustva
Tako je meni kinez uvalio fake bateriju, onda sam mu trazio full refund sto on nije pristao. Ponudio mi je 20% i pise da ne vracas artikal preskupo ce te doci sto sam ja prihvatio bolje ista nego nista.jahh wrote:Da se pohvalim, javio mi se seller i napisao da će poslati $30 kao kompenzaciju.
- Realovac23
- Posts: 133
- Joined: 23/09/2012 20:34
#3211 Re: eBay - Vaša iskustva
Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0
Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#3212 Re: eBay - Vaša iskustva
Sta tačno pitas je li moguće?Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0
Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3213 Re: eBay - Vaša iskustva
Dobra ponuda ovdje. Mogu li ja neki random model koji nije na njihovom fejsu tražiti da mi naruči?Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0
Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
- Realovac23
- Posts: 133
- Joined: 23/09/2012 20:34
#3214 Re: eBay - Vaša iskustva
Pitam jel moguće naručiti nešto iz Kine ili Amerike, nije bitno, a da platiš prilikom preuzimanja? Odakle on nabavlja te Conversice a plačanje pri pouzeću, Made in Vietnam su, nisu Made in China? Isporuka 15-25 dana, znači nema ih kod sebe nego negdje daleko su, Kina, Indija i sl.123456789 wrote:Sta tačno pitas je li moguće?Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0
Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#3215 Re: eBay - Vaša iskustva
Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#3216 Re: eBay - Vaša iskustva
@realovac
Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
- Realovac23
- Posts: 133
- Joined: 23/09/2012 20:34
#3217 Re: eBay - Vaša iskustva
ne vjerujem da je tako, jer ako mu uzme 5 ljudi na primjer, on naruci na svoju adresu i oni odustanu, kud ce on s tim?.123456789 wrote:@realovac
Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3218 Re: eBay - Vaša iskustva
dasta je, mada imam 2 izgubljena paketa od 7/8 narudzbipathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
- Realovac23
- Posts: 133
- Joined: 23/09/2012 20:34
#3219 Re: eBay - Vaša iskustva
Još jedno pitanje, ovaj album markirane robe replika https://www.facebook.com/media/set/?set ... 866&type=1 poslao sam upit ovom ili ovoj sto prodaje i napisala mi je da to uvozi iz turske na adresu kupca, čeka se izmedju 5 i 15 dana. Jel zna netko neku tursku stranicu gdje ima robe kao u ovom albumu.
- kako to
- Posts: 420
- Joined: 10/04/2013 08:12
#3220 Re: eBay - Vaša iskustva
Meni dosla posiljka za 12 danaquarterback wrote:dasta je, mada imam 2 izgubljena paketa od 7/8 narudzbipathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#3221 Re: eBay - Vaša iskustva
Prodat ce nekome drugoRealovac23 wrote:ne vjerujem da je tako, jer ako mu uzme 5 ljudi na primjer, on naruci na svoju adresu i oni odustanu, kud ce on s tim?.123456789 wrote:@realovac
Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
-
Nermin_BH
- Posts: 1166
- Joined: 03/01/2011 18:07
#3222 Re: eBay - Vaša iskustva
Najbrza posiljka bila 10 dana, ali zadnja 2 mjeseca je nesto zakocilo cekam posiljke po mjesec ipo.pathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3223 Re: eBay - Vaša iskustva
meni je jednom stigao ekran za mobitel koji sam prije imao za 6 dana
- Brane5
- Posts: 45
- Joined: 18/07/2013 15:19
#3224 Re: eBay - Vaša iskustva
ZNA LI NEKO NEKU STRANICU GDJE SU POVOLJNI KINESKI MOBITELI SA
WI-FI?
- Brane5
- Posts: 45
- Joined: 18/07/2013 15:19
#3225 Re: eBay - Vaša iskustva
USPORILA JE KINESKA POŠTA U ZADNJE VRIJEME MENI NIŠTA PRIJE 30 DANA NE DOLAZIquarterback wrote:meni je jednom stigao ekran za mobitel koji sam prije imao za 6 dana
