Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#3201 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by una_bo »

meni su znali vraćati novac bez da vratim robu. ako je došla oštećena, slikam to, pošaljem i oni ponude obično da mi pošalju isti artikal ili da mi vrate pare. ja s ebayom imam samo pozitivna iskustva
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3202 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

ista su i moja iskustva, treba pokusati da se dogovori da se ostecena roba ne vraca jer je cesto skuplja postarina nego proizvod + sto ne mozete uopste slati proizvode koji imaju baterije u sebi
jahh
Posts: 1505
Joined: 20/08/2010 12:41

#3203 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by jahh »

Ma i meni su uvijek vraćali novac plus bih zadržao aritkal. Ali tu se radi o artiklima <$10. Ovo je već $70, tako da razumijem da mu se ne isplati.
User avatar
ZOB
Posts: 136
Joined: 18/05/2012 09:18
Location: ČVila

#3204 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by ZOB »

Dosla obavijest sa pin-om odem u banku nije jos dosla kaze dodi u u petak lol zasto onda salju obavijest radi se o visa electronu iz UniCredita
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3205 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

da stavis tacku i zarez ponegdje, lakse bi razumjeli tvoj problem
User avatar
ZOB
Posts: 136
Joined: 18/05/2012 09:18
Location: ČVila

#3206 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by ZOB »

Jel se cini da ima problem samo saopstavam jer sam,vec pisao u temi izvinjavam se ako te je toliko dirnulo sto nisam stavio zarez.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3207 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

Hocu da ti odgovorim, ali ne razumijem o cemu se uopste radi, a dobra dusa, kakva sam inace, tesko to podnosi.
Sada kada si razjasnio da nema problema nekako je i meni laknulo.
User avatar
ZOB
Posts: 136
Joined: 18/05/2012 09:18
Location: ČVila

#3208 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by ZOB »

quarterback wrote:Hocu da ti odgovorim, ali ne razumijem o cemu se uopste radi, a dobra dusa, kakva sam inace, tesko to podnosi.
Sada kada si razjasnio da nema problema nekako je i meni laknulo.
Uredu hvala ti na tome,preko mobitela sam pisao pa nisam se zagledao u interpunkcijske znakove samo sam tako u 2-3 recenice poslao na forum.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3209 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

:thumbup:
ziviJo !
Nermin_BH
Posts: 1166
Joined: 03/01/2011 18:07

#3210 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Nermin_BH »

jahh wrote:Da se pohvalim, javio mi se seller i napisao da će poslati $30 kao kompenzaciju :D.
Tako je meni kinez uvalio fake bateriju, onda sam mu trazio full refund sto on nije pristao. Ponudio mi je 20% i pise da ne vracas artikal preskupo ce te doci sto sam ja prihvatio bolje ista nego nista.
User avatar
Realovac23
Posts: 133
Joined: 23/09/2012 20:34

#3211 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Realovac23 »

Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0

Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3212 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by seoBIH »

Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0

Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Sta tačno pitas je li moguće?

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3213 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Chuckie »

Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0

Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Dobra ponuda ovdje. Mogu li ja neki random model koji nije na njihovom fejsu tražiti da mi naruči?
User avatar
Realovac23
Posts: 133
Joined: 23/09/2012 20:34

#3214 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Realovac23 »

123456789 wrote:
Realovac23 wrote:Šta Vi mislite o ovoj facebook stranici https://www.facebook.com/ConverseAllSta ... arget_id=0

Lik nabavlja Conversice, isporuka izmedju 15 i 25 dana, a plačanje prilikom preuzimanja? Kako je to moguće, a naručuje ih sa ioffera ili neke slične stranice?
Sta tačno pitas je li moguće?

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
Pitam jel moguće naručiti nešto iz Kine ili Amerike, nije bitno, a da platiš prilikom preuzimanja? Odakle on nabavlja te Conversice a plačanje pri pouzeću, Made in Vietnam su, nisu Made in China? Isporuka 15-25 dana, znači nema ih kod sebe nego negdje daleko su, Kina, Indija i sl.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#3215 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by pathyeshme »

Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3216 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by seoBIH »

@realovac

Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
User avatar
Realovac23
Posts: 133
Joined: 23/09/2012 20:34

#3217 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Realovac23 »

123456789 wrote:@realovac

Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
ne vjerujem da je tako, jer ako mu uzme 5 ljudi na primjer, on naruci na svoju adresu i oni odustanu, kud ce on s tim?.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3218 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

pathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
dasta je, mada imam 2 izgubljena paketa od 7/8 narudzbi
User avatar
Realovac23
Posts: 133
Joined: 23/09/2012 20:34

#3219 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Realovac23 »

Još jedno pitanje, ovaj album markirane robe replika https://www.facebook.com/media/set/?set ... 866&type=1 poslao sam upit ovom ili ovoj sto prodaje i napisala mi je da to uvozi iz turske na adresu kupca, čeka se izmedju 5 i 15 dana. Jel zna netko neku tursku stranicu gdje ima robe kao u ovom albumu.
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#3220 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by kako to »

quarterback wrote:
pathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
dasta je, mada imam 2 izgubljena paketa od 7/8 narudzbi
Meni dosla posiljka za 12 dana :D ... druga dosla za 17 ... jedne nema evo 21.dan valjda ce doci
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3221 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by seoBIH »

Realovac23 wrote:
123456789 wrote:@realovac

Pa naruci na svoju adresu i onda od sebe salje tebi.
ne vjerujem da je tako, jer ako mu uzme 5 ljudi na primjer, on naruci na svoju adresu i oni odustanu, kud ce on s tim?.
Prodat ce nekome drugo

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
Nermin_BH
Posts: 1166
Joined: 03/01/2011 18:07

#3222 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Nermin_BH »

pathyeshme wrote:Je li ikom išta iz Kine stiglo za manje od 2-3 mjeseca poslano preko "Economy International Shipping"?
Najbrza posiljka bila 10 dana, ali zadnja 2 mjeseca je nesto zakocilo cekam posiljke po mjesec ipo.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3223 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by quarterback »

meni je jednom stigao ekran za mobitel koji sam prije imao za 6 dana
User avatar
Brane5
Posts: 45
Joined: 18/07/2013 15:19

#3224 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Brane5 »

ZNA LI NEKO NEKU STRANICU GDJE SU POVOLJNI KINESKI MOBITELI SA :?: WI-FI?
User avatar
Brane5
Posts: 45
Joined: 18/07/2013 15:19

#3225 Re: eBay - Vaša iskustva

Post by Brane5 »

quarterback wrote:meni je jednom stigao ekran za mobitel koji sam prije imao za 6 dana
USPORILA JE KINESKA POŠTA U ZADNJE VRIJEME MENI NIŠTA PRIJE 30 DANA NE DOLAZI
Post Reply