Ovo tvrdim pod punom krivicnom odgovornoscu,sudija nas je masakrirao i jednostavno nije postojala druga varijanta nego da se ide na pobjedu Laktasa.
Zamalo se desilo "cudo" i zamalo im IGRACI Sarajeva nisu pokvarili vec ugovorenu semu,nasi su lavovski odigrali drugo poluvrijeme (mada ej prvo poluvrijeme bilo uzas...

),pojeli smo ih na terenu,al se od pocetka vidjelo o cemu se radi. desetine faulova,autova i slicnih situacija je svirano za Laktase a da su bili u najmanju ruku vrlo sumljivi.
Ali kada ti izbace jednog igraca...i kada vide da si i sa 10 igraca bolji i dominantniji,onda ti izbace i drugog igraca i tu se raspala igra,jer su vec bile neke izmjene prije i nije bilo vise prostora za popravljanje koncepcije sa dva igraca manje.
A da ne pricam da se igralo 5-6 minuta mada nije trebalo ni 3,al to je jos najmanje i bitno.
Nevjerovatno je kakvi se dogovori i kakve se rezije desavaju na relaciji sudije (vjerovatno vecina njih) i pojedini klubovi i lobiji.
za Sarajevo je danas bila planirana predstava da izgubi i to su na kraju i pored ogromnog otpora samih igraca na terenu ,ipak uspjelo.
za lijekova im trebalo,svima onima koji imaju svoje prste u ovome.