HS kablovska
Moderator: anex
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3201 Re: HS kablovska
HD
...arene, geografi......još kad bi pustili Histori HD.....a najviše bi bio zahvalan na kakvoj HD PORNJAVI

-
niko93
- Posts: 5
- Joined: 23/05/2011 08:58
#3203 Re: HS kablovska
Zna li iko od korisnika koji se programi zacrne na analognoj, i kakav im je net??
-
domaci.ba
- Posts: 232
- Joined: 28/12/2010 17:12
#3204 Re: HS kablovska
sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
-
zibe
- Posts: 3
- Joined: 23/05/2011 01:00
#3205 Re: HS kablovska
sad sam bio kod njih da mi naprave resiver jer su kanali stopali i rekli su da su popravili i ja dosao kuci ono nijedan kanal na digitalnoj nema jebem im mater 
-
domaci.ba
- Posts: 232
- Joined: 28/12/2010 17:12
#3206 Re: HS kablovska
domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom smart card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#3207 Re: HS kablovska
Moras njih dole nazvat a oni ce ti dati upute sta ti je ciniti (neki serijski br. resivera im izdiktiras ili tako nesto).domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
Samo ti se nece popravit, isti sam problem imo pa znam.
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3208 Re: HS kablovska
i ja sam imao isti problem, samo nazoves i kazes im serijski broj resivera i odmah ce ti produziti karticu, imas na stranicama iza, hvala svima koji su i meni pomoglidzeno123 wrote:Moras njih dole nazvat a oni ce ti dati upute sta ti je ciniti (neki serijski br. resivera im izdiktiras ili tako nesto).domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
Samo ti se nece popravit, isti sam problem imo pa znam.
-
niko93
- Posts: 5
- Joined: 23/05/2011 08:58
#3210 Re: HS kablovska
Zna li iko od korisnika koji se kanali zacrne na analognoj i kakav im je internet???
- mirnisan
- Posts: 363
- Joined: 11/12/2008 21:11
- Location: zadnja mahala bb
#3211 Re: HS kablovska
pokupise sve seoske tv stanice,jel jos koja ostala?StupskaBitanga wrote:televizija iz Brčkogperfect_guy wrote:kakav je sad ovo ValentinoTV?
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3212 Re: HS kablovska
Kad ide neki sportski dogadjaj ili serija za koje prava prikazivanja za teritoriju BIH ima neka nasa tv iz BIH...tad najcesce zacrne ekrane nova tv i hrt 2...internet je ok.niko93 wrote:Zna li iko od korisnika koji se kanali zacrne na analognoj i kakav im je internet???
-
showman
- Posts: 116
- Joined: 26/04/2011 15:37
#3213 Re: HS kablovska
NOVO NA HS DIGITALNOJ
TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
- lord blackadder
- Posts: 514
- Joined: 03/04/2011 13:45
#3214 Re: HS kablovska
showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ
TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
Dno dna
Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3215 Re: HS kablovska
Kad' citas ove komentare pacenika (i ja isti sa vama) koji su na HS-u tacno vidis da su ljudi psihicki otisli skroz. Urlici,uvrede,cinizam,pesimizam
,sarkazam..ma ludilo opste.
HS vratite nam Amnu Tesanjjjjjjjjjjj

HS vratite nam Amnu Tesanjjjjjjjjjjj
-
niko93
- Posts: 5
- Joined: 23/05/2011 08:58
#3216 Re: HS kablovska
Imam prikljucak interneta na jednom komp., i sada bih htio da spustim kabal do drugog.Da li ce mi se umanjiti brzina ili???
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3217 Re: HS kablovska
nemojte biti skepticni sad ce man.city tv i vh1 i sportklub samo sto nije!lord blackadder wrote:showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ
TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.![]()
Dno dna
Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
- davorf
- Posts: 11085
- Joined: 15/02/2008 15:53
- Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...
#3218 Re: HS kablovska
Maloprije saznadoh da je pusten VH1 Classic umjesto VIVA-e...na digitali naravnoAfromMann wrote:nemojte biti skepticni sad ce man.city tv i vh1 i sportklub samo sto nije!lord blackadder wrote:showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ
TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.![]()
Dno dna
Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3219 Re: HS kablovska
I na kablovskoj prvi pravi potez HS-a
-
zikmu
- Posts: 424
- Joined: 22/03/2008 21:48
#3220 Re: HS kablovska
Kad smo cekali ovoliko na VH1 koji je najavljen bio prije 2 mjeseca... koliko cemo cekat na MCFC koji je obecan... 
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3221 Re: HS kablovska
mozes li mi napisati frekvenciju vive na digitali, meni je nema nikako, nemam ni mtv-a imate li vi?davorf wrote:
Maloprije saznadoh da je pusten VH1 Classic umjesto VIVA-e...na digitali naravno
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3222 Re: HS kablovska
ustvari da li neko moze da postavi sve ispravne frekvencije za digitalnu, posto meni dosta ne radi..hvala
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3223 Re: HS kablovska
kod mene jos nema vh1 classic, skenirao sam ali nista, imal ko ispravnu frekvenciju?
Ni ovdje ne pise nigdje frekvencija ili sam ja corav
http://teve.ba/article/1822/vh1-classic-u-ponudi-hs-a
Ni ovdje ne pise nigdje frekvencija ili sam ja corav
http://teve.ba/article/1822/vh1-classic-u-ponudi-hs-a
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3225 Re: HS kablovska
fazon je sto ja nemam nisam ni vivu imaozikmu wrote:Na mjestu gdje je bila Viva...
