HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3201 Re: HS kablovska

Post by pici »

HD :thumbup: ...arene, geografi......još kad bi pustili Histori HD.....a najviše bi bio zahvalan na kakvoj HD PORNJAVI :dance: :thumbup:
zibe
Posts: 3
Joined: 23/05/2011 01:00

#3202 Re: HS kablovska

Post by zibe »

stopa li kome digitalna tv
niko93
Posts: 5
Joined: 23/05/2011 08:58

#3203 Re: HS kablovska

Post by niko93 »

Zna li iko od korisnika koji se programi zacrne na analognoj, i kakav im je net??
domaci.ba
Posts: 232
Joined: 28/12/2010 17:12

#3204 Re: HS kablovska

Post by domaci.ba »

sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
zibe
Posts: 3
Joined: 23/05/2011 01:00

#3205 Re: HS kablovska

Post by zibe »

sad sam bio kod njih da mi naprave resiver jer su kanali stopali i rekli su da su popravili i ja dosao kuci ono nijedan kanal na digitalnoj nema jebem im mater :twisted:
domaci.ba
Posts: 232
Joined: 28/12/2010 17:12

#3206 Re: HS kablovska

Post by domaci.ba »

domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom smart card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#3207 Re: HS kablovska

Post by dzeno123 »

domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
Moras njih dole nazvat a oni ce ti dati upute sta ti je ciniti (neki serijski br. resivera im izdiktiras ili tako nesto).

Samo ti se nece popravit, isti sam problem imo pa znam.
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3208 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

dzeno123 wrote:
domaci.ba wrote:sta je sa ovom digitalnom imam 20 kanala sa oznakom sim card out of date.Skenirao ponovo ali ostalo isto
Moras njih dole nazvat a oni ce ti dati upute sta ti je ciniti (neki serijski br. resivera im izdiktiras ili tako nesto).

Samo ti se nece popravit, isti sam problem imo pa znam.
i ja sam imao isti problem, samo nazoves i kazes im serijski broj resivera i odmah ce ti produziti karticu, imas na stranicama iza, hvala svima koji su i meni pomogli :thumbup:
domaci.ba
Posts: 232
Joined: 28/12/2010 17:12

#3209 Re: HS kablovska

Post by domaci.ba »

Hvala ! :)
niko93
Posts: 5
Joined: 23/05/2011 08:58

#3210 Re: HS kablovska

Post by niko93 »

Zna li iko od korisnika koji se kanali zacrne na analognoj i kakav im je internet???
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#3211 Re: HS kablovska

Post by mirnisan »

StupskaBitanga wrote:
perfect_guy wrote:kakav je sad ovo ValentinoTV?
televizija iz Brčkog
pokupise sve seoske tv stanice,jel jos koja ostala? :x ludilo..sta li... :run:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3212 Re: HS kablovska

Post by lijan »

niko93 wrote:Zna li iko od korisnika koji se kanali zacrne na analognoj i kakav im je internet???
Kad ide neki sportski dogadjaj ili serija za koje prava prikazivanja za teritoriju BIH ima neka nasa tv iz BIH...tad najcesce zacrne ekrane nova tv i hrt 2...internet je ok.
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3213 Re: HS kablovska

Post by showman »

NOVO NA HS DIGITALNOJ

TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#3214 Re: HS kablovska

Post by lord blackadder »

showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ

TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
:D

Dno dna

Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3215 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

Kad' citas ove komentare pacenika (i ja isti sa vama) koji su na HS-u tacno vidis da su ljudi psihicki otisli skroz. Urlici,uvrede,cinizam,pesimizam :D ,sarkazam..ma ludilo opste. :D :D :D

HS vratite nam Amnu Tesanjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :lol:
niko93
Posts: 5
Joined: 23/05/2011 08:58

#3216 Re: HS kablovska

Post by niko93 »

Imam prikljucak interneta na jednom komp., i sada bih htio da spustim kabal do drugog.Da li ce mi se umanjiti brzina ili???
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3217 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

lord blackadder wrote:
showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ

TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
:D

Dno dna

Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
nemojte biti skepticni sad ce man.city tv i vh1 i sportklub samo sto nije!
User avatar
davorf
Posts: 11085
Joined: 15/02/2008 15:53
Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...

#3218 Re: HS kablovska

Post by davorf »

AfromMann wrote:
lord blackadder wrote:
showman wrote:NOVO NA HS DIGITALNOJ

TV NEWS IZ DONJE SURDULICE, 24 sata Znanje imanje i zanimljivi noćni šou Extra Hafiza.
:D

Dno dna

Sta bi sa VH1 Classic...usutise se
nemojte biti skepticni sad ce man.city tv i vh1 i sportklub samo sto nije!
Maloprije saznadoh da je pusten VH1 Classic umjesto VIVA-e...na digitali naravno :mrgreen:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#3219 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

I na kablovskoj prvi pravi potez HS-a
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3220 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Kad smo cekali ovoliko na VH1 koji je najavljen bio prije 2 mjeseca... koliko cemo cekat na MCFC koji je obecan... :D
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3221 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

davorf wrote:
Maloprije saznadoh da je pusten VH1 Classic umjesto VIVA-e...na digitali naravno :mrgreen:
mozes li mi napisati frekvenciju vive na digitali, meni je nema nikako, nemam ni mtv-a imate li vi?
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3222 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

ustvari da li neko moze da postavi sve ispravne frekvencije za digitalnu, posto meni dosta ne radi..hvala
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#3223 Re: HS kablovska

Post by iPod »

kod mene jos nema vh1 classic, skenirao sam ali nista, imal ko ispravnu frekvenciju?

Ni ovdje ne pise nigdje frekvencija ili sam ja corav

http://teve.ba/article/1822/vh1-classic-u-ponudi-hs-a
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3224 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Na mjestu gdje je bila Viva...
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3225 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

zikmu wrote:Na mjestu gdje je bila Viva...
fazon je sto ja nemam nisam ni vivu imao
Locked