Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3201 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

ratata wrote:...samo ti zivi u nadi da ce se nesto desiti Mourinhu, to vam je jedina sansa da opet budete sampioni

Super
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3202 Re: Real Madrid C.F.

Post by Lakat Jebić »

krusty wrote:
LSD wrote:krusty, nikome ni dan danas nije jasno zašto se Del Bosque zapravo otjerao :? :roll: šta je covjek zgriješio da mu daju nogu, ako znamo da je tad vodio stroj od ekipe i imao rezultate.
pa ja to ne kontam nikako, mnoge promjene trenera su sve samo ne logicne... evo sta sad kazu Spaletti ce doci umjesto Beniteza u Inter... Spaletija Roma otpustila i sta sad, lik je preko noci postao bolji trener i sad ce voditi Inter bolje nego Romu ? to mi fakat nije jasno ... samo se u krug vrte.
ekipa nije jedna masinerija, u kojoj je trener obicni saraf, pa da ti znas da devetka legne perfektno, mada i osmica moze valjat. to su ljudi, i postoji nesto sto se zove pozitivan sok, kao i zasicenje. pa tako nema trenera, osim fergusona, koji nije dobio otkaz
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3203 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

3:0 za pola sata :thumbup: Benz dva i Ozil jedan :dance:
User avatar
RMD
Posts: 122
Joined: 30/09/2010 17:53

#3204 Re: Real Madrid C.F.

Post by RMD »

8:0 :shock:

Prekucali :dance:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3205 Re: Real Madrid C.F.

Post by bordo gandalf »

Malo brate malo :lol: :lol: :lol:
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#3206 Re: Real Madrid C.F.

Post by north_1987 »



edit samo prvi gol
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3207 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

8:0

toliko "o katanaču" i "ubijanju nogometa" koje neki uporno dovode u kontekst s trenerom :mrgreen: :lol: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3208 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Demonstracija sile nad nemoćnim protivnikom... odbrana Levantea je pogriješila par puta na početku i bilo je jasno šta im se sprema kasnije. Sva četvorica navalnih igrača odigrali bez greške :thumbup: Mou će moći odmoriti par igrača za revanš koji se igra prije utakmice sa Villarealom.
Šteta što mali Morata nije zabio gol, ali i ovako se vidi da ima šlifa :)
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#3209 Re: Real Madrid C.F.

Post by fedor »

8:0, šta je ono!? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3210 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

8:0 je rezultat zbog kojeg ne bi trebalo bilo sta prigovoriti. Ali...ne znam je li se to samo meni ucinilo, ono bezidejno valjanje lopte negdje kod 3-0, kad su igraci Levantea presjecali te lopte i stvarali nakon toga prilike?! :roll:
Efikasnost svaka cast, ali mislim da jos malcice treba na tom protoku lopte. Sinoc se zalomilo, a bice jos onakvih situacija, ekipa koja primi ove sezone 3 gola od Reala, bice u prilici da dozivi potpuni potop.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3211 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Na koga vas je podsjetio prvi gol Benzeme? :zoka:
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3212

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 09/06/2015 12:34, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3213 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

dzemmo wrote:
ultima_palabra wrote:Na koga vas je podsjetio prvi gol Benzeme? :zoka:
Ronaldo - onaj pravi
;-)
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3214

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 09/06/2015 12:34, edited 2 times in total.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3215 Re: Real Madrid C.F.

Post by missko »

Al jos sudija sviro kontra Reala jedno 5 ofsajda koji nisu postojali i nije im sviro bruku faula oko 16-terca, Real(no) je trebalo biti 14-0.
Tomahawk11 wrote:8:0 je rezultat zbog kojeg ne bi trebalo bilo sta prigovoriti. Ali...ne znam je li se to samo meni ucinilo, ono bezidejno valjanje lopte negdje kod 3-0, kad su igraci Levantea presjecali te lopte i stvarali nakon toga prilike?! :roll:
Efikasnost svaka cast, ali mislim da jos malcice treba na tom protoku lopte. Sinoc se zalomilo, a bice jos onakvih situacija, ekipa koja primi ove sezone 3 gola od Reala, bice u prilici da dozivi potpuni potop.
Nikakav protok lopte poslije 3-0 pa onda zabise jos 5 i jos masu sansi, ahahahha nadzite neku drugu manu.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3216 Re: Real Madrid C.F.

Post by Charuga »

missko wrote:Al jos sudija sviro kontra Reala jedno 5 ofsajda koji nisu postojali i nije im sviro bruku faula oko 16-terca, Real(no) je trebalo biti 14-0.
Tomahawk11 wrote:8:0 je rezultat zbog kojeg ne bi trebalo bilo sta prigovoriti. Ali...ne znam je li se to samo meni ucinilo, ono bezidejno valjanje lopte negdje kod 3-0, kad su igraci Levantea presjecali te lopte i stvarali nakon toga prilike?! :roll:
Efikasnost svaka cast, ali mislim da jos malcice treba na tom protoku lopte. Sinoc se zalomilo, a bice jos onakvih situacija, ekipa koja primi ove sezone 3 gola od Reala, bice u prilici da dozivi potpuni potop.
Nikakav protok lopte poslije 3-0 pa onda zabise jos 5 i jos masu sansi, ahahahha nadzite neku drugu manu.
Ti ides logikom, ko god kritikuje igru Reala taj simatise Barsu ili neki drugi klub. Covjek (Tomahawk11) se na forumu izjasnjava kao simpatizer Reala ... ;-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3217 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Sudija je bio peder, doduše dosta manji nego onaj protiv Seville... u onakvoj utakmici da dobiju 5 žutih kartona, niđe veze :-)
Pa bilo je par slabijih perioda, recimo od 25-40 minute, kao i početak 2.poluvremena... naravno da je nemoguće odigrati 90 minuta u istom ritmu, pa ni protiv Levantea.
U četvrfinalu protivnik Atletico Madrid ili Espanyol :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3218 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

missko wrote:Al jos sudija sviro kontra Reala jedno 5 ofsajda koji nisu postojali i nije im sviro bruku faula oko 16-terca, Real(no) je trebalo biti 14-0.
Tomahawk11 wrote:8:0 je rezultat zbog kojeg ne bi trebalo bilo sta prigovoriti. Ali...ne znam je li se to samo meni ucinilo, ono bezidejno valjanje lopte negdje kod 3-0, kad su igraci Levantea presjecali te lopte i stvarali nakon toga prilike?! :roll:
Efikasnost svaka cast, ali mislim da jos malcice treba na tom protoku lopte. Sinoc se zalomilo, a bice jos onakvih situacija, ekipa koja primi ove sezone 3 gola od Reala, bice u prilici da dozivi potpuni potop.
Nikakav protok lopte poslije 3-0 pa onda zabise jos 5 i jos masu sansi, ahahahha nadzite neku drugu manu.
Drug, nisi me razumio 8-) Ja nisam kontra Reala.
Radi se o tome da sam primjetio pojedine momente bezveznog dodavanja, a sam rezultat 8-0 je fantastican. Real ima takvu ekipu, da kad se jos malo uhoda i podmaze stroj, ekipe tipa Levante-a ce sasvim normalno prolaziti sa tih 14-0. Sad ce biti ja trazim dlaku u jajetu. Nije tako, u Spaniji je borba samo sa Barcelonom za titulu (njihov je stroj odavno podmazan, tu vise nema prostora za napredak, igra Barce je u zenitu, moze samo nanize, za razliku od Reala, gdje jos ima puno prostora za uigravanje i plasiranje ogromnog potencijala igrackog kadra). Real se mora spremati za tu utakmicu, nisu prvaci zbog 8-0 sa Levanteom. :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3219 Re: Real Madrid C.F.

Post by Charuga »

Tomahawk11 wrote:Nije tako, u Spaniji je borba samo sa Barcelonom za titulu (njihov je stroj odavno podmazan, tu vise nema prostora za napredak, igra Barce je u zenitu, moze samo nanize, za razliku od Reala, gdje jos ima puno prostora za uigravanje i plasiranje ogromnog potencijala igrackog kadra).
Ista prica kao i prosle sezone a i na pocetku ove sezone. A oni ove sezone igraju cak i bolje nego prosle. Ne kazem da si ti pricao nego opcenito po forumima. I zasto mislis da nema mjesta napretku? Novi igraci donose i novu igru a hoce li ona biti bolja ili gora to niko ne zna .. ;-)
Last edited by Charuga on 23/12/2010 12:16, edited 2 times in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3220 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:Sudija je bio peder, doduše dosta manji nego onaj protiv Seville... u onakvoj utakmici da dobiju 5 žutih kartona, niđe veze :-)
Pa bilo je par slabijih perioda, recimo od 25-40 minute, kao i početak 2.poluvremena... naravno da je nemoguće odigrati 90 minuta u istom ritmu, pa ni protiv Levantea.
U četvrfinalu protivnik Atletico Madrid ili Espanyol :)
Evo, i @ultima je vidio taj momenat. Naravno da nije bitno u ovakvoj utakmici da dodje do pada, kad vodis 4,5,6 razlike, ali da li ce biti bitno sa Lyonom, Manchesterom, Interom, Barcelonom itd. Postoje utakmice u kojima se mora pruziti 120 %.
Zna se kad se igra sa pola gasa. :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3221 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Plavih_11 wrote:
Tomahawk11 wrote:Nije tako, u Spaniji je borba samo sa Barcelonom za titulu (njihov je stroj odavno podmazan, tu vise nema prostora za napredak, igra Barce je u zenitu, moze samo nanize, za razliku od Reala, gdje jos ima puno prostora za uigravanje i plasiranje ogromnog potencijala igrackog kadra).
Ista prica kao i prosle sezone a i na pocetku ove sezone. A oni ove sezone igraju cak i bolje nego prosle. Ne mislim da si ti pricao nego opcenito po forumima. I zasto mislis da nema mjesta napretku? Novi igraci donose i novu igru a hoce li ona biti bolja ili gora to niko ne zna ..
Nema mjesta napretku ovih igraca udarne postave. Ne mislim da mogu napredovati Xavi, Iniesta, Mesi, Puyol, Alves, Villa, to su sve formirani igraci. Da, igraju ove sezone bolje nego prosle, ovo je jedna od najjacih generacija Barcelone, ali i jedan od najuigranijih i najboljih sastava u historiji loptanja. Mislim da od ovakve superiornosti ne mogu biti bolji. Zato i tvrdim da ce se ove sezone Real za titulu boriti jedino s Barcelonom, jer su ostali samo pijuni, da popune ligu, da se broji. Ko se oklizne na pijunima :skoljka:
To sa novim igracima je macak u vreci. Ko garantuje novog Messija, Xavija, Iniestu...?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3222 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Sudija je bio peder, doduše dosta manji nego onaj protiv Seville... u onakvoj utakmici da dobiju 5 žutih kartona, niđe veze :-)
Pa bilo je par slabijih perioda, recimo od 25-40 minute, kao i početak 2.poluvremena... naravno da je nemoguće odigrati 90 minuta u istom ritmu, pa ni protiv Levantea.
U četvrfinalu protivnik Atletico Madrid ili Espanyol :)
Evo, i @ultima je vidio taj momenat. Naravno da nije bitno u ovakvoj utakmici da dodje do pada, kad vodis 4,5,6 razlike, ali da li ce biti bitno sa Lyonom, Manchesterom, Interom, Barcelonom itd. Postoje utakmice u kojima se mora pruziti 120 %.
Zna se kad se igra sa pola gasa. :wink:
Ma bitno je i kakav je taj "pad" ;-) U svakoj utakmici će se desiti period kad igraš slabije, ali bitno je da ti odbrana ne ispada, da se ne gube lopte na svojoj polovini, itd. Imali su i protiv Milana na Bernabeu pad poslije ona 2 gola, ali su zbili redove, odbranili se i dominirali u 2.poluvremenu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3223 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:
Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Sudija je bio peder, doduše dosta manji nego onaj protiv Seville... u onakvoj utakmici da dobiju 5 žutih kartona, niđe veze :-)
Pa bilo je par slabijih perioda, recimo od 25-40 minute, kao i početak 2.poluvremena... naravno da je nemoguće odigrati 90 minuta u istom ritmu, pa ni protiv Levantea.
U četvrfinalu protivnik Atletico Madrid ili Espanyol :)
Evo, i @ultima je vidio taj momenat. Naravno da nije bitno u ovakvoj utakmici da dodje do pada, kad vodis 4,5,6 razlike, ali da li ce biti bitno sa Lyonom, Manchesterom, Interom, Barcelonom itd. Postoje utakmice u kojima se mora pruziti 120 %.
Zna se kad se igra sa pola gasa. :wink:
Ma bitno je i kakav je taj "pad" ;-) U svakoj utakmici će se desiti period kad igraš slabije, ali bitno je da ti odbrana ne ispada, da se ne gube lopte na svojoj polovini, itd. Imali su i protiv Milana na Bernabeu pad poslije ona 2 gola, ali su zbili redove, odbranili se i dominirali u 2.poluvremenu.
Naravno da je bitno. Meni je i pored 8-0 upalo u oci to kad je bio period ''pada'', pa u po frke neko iz Levantea presjece loptu i onda ide kontra. To nije bitno protiv Levantea, ali sam siguran da je Mourinho ''snimio'' te situacije :wink:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3224 Re: Real Madrid C.F.

Post by veljaca »

Ovo 8:0 me podsjeti na

ŽELJO - Leotar 8:0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw - dobro je da se uigraju - da bude interesantan sljedeci El Classico .... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3225 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

veljaca wrote:Ovo 8:0 me podsjeti na

ŽELJO - Leotar 8:0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw - dobro je da se uigraju - da bude interesantan sljedeci El Classico .... :D
Ma 8-0 je blamaza za svaku ekipu. Kad vec govoris, Zeljo je dao Leotaru dresove... :D
Post Reply