Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#3201 Re: Manchester United FC

Post by art vandeley »

Image

EEB Stadium, Aldershot.

Veceras vrlo moguce zaigraju Giggs,J.S.Park, Berbatov...
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3202 Re: Manchester United FC

Post by odesveuhonduras »

ultima_palabra wrote:Koji je Hamidov nick na forumu? :-D United definitivno ima najiritantnije "navijače" na SA-xu :-)
čuj na SAX-u, u svemiru i široj okolini ahbabu :D
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3203 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Ja bih samo volio vidjeti Parka umjesto Dioufa. Protiv Leedsa je bio grozan na toj poziciji.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3204 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Večeras deranje :evil: :evil: :evil:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3205 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Jel se to oporavio Cleverley? Po meni je vrlo bitno da li će on dostići formu kakvu je imao na početku sezone... ako ne, onda SAF ima dva izbora: dovođenje jakog veznjaka u januaru ili sezona bez trofeja.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3206 Re: Manchester United FC

Post by odesveuhonduras »

ma i tog Cleverleya dižu ko da je Pele jarane... izgleda mali da će biti dobar ali ako su spali na to da im je Cleverley bitan ko Messi Barceloni onda su u glibu žešćem

Ali to je slučaj sa svim Unitedovim igračima - pogledaj im reprezentaciju, nek prne neki iz Uniteda na terenu, odmah igra za reprezentaciju. A jedan Richards koji je izmislio nogomet za Jonesa sjedi na klupi.

Meni su engleski mediji gori i iritantniji od Unitedovih navijača. Tokom Unitedove utakmice komentatori na Sky SPortsu jedno 700 puta kažu Champions, imam osjećaj da deset paketa papirnatih potroše brišući se dole kad igraju Champions.
Last edited by odesveuhonduras on 25/10/2011 12:25, edited 3 times in total.
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#3207 Re: Manchester United FC

Post by art vandeley »

Da ne mislis na Machedu koji je igr˙o po lijevoj strani :roll: , a Mame Biram po desnoj.
Macheda dosta slab na toj ut. a vala ni Diouf nije bio nesto puno bolji.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3208 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

odesveuhonduras wrote:ma i tog Cleverleya dižu ko da je Pele jarane... izgleda mali da će biti dobar ali ako su spali na to da im je Cleverley bitan ko Messi Barceloni onda su u glibu žešćem
Otkad se on povrijedio oni svaku utakmicu igraju sve gore i gore. Sad da li je pametno očekivati da će jedan debitant nositi vezni red, ne znam. Vjerovatno nije, ali nije ni nemoguće.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3209 Re: Manchester United FC

Post by odesveuhonduras »

ultima_palabra wrote:
odesveuhonduras wrote:ma i tog Cleverleya dižu ko da je Pele jarane... izgleda mali da će biti dobar ali ako su spali na to da im je Cleverley bitan ko Messi Barceloni onda su u glibu žešćem
Otkad se on povrijedio oni svaku utakmicu igraju sve gore i gore. Sad da li je pametno očekivati da će jedan debitant nositi vezni red, ne znam. Vjerovatno nije, ali nije ni nemoguće.
ma dobro, dobro je on odigrao neke utakmice, nisam Unitedov fan, moraju se priznati fakti. ALi to je beba još, odigrao je 10-ak utakmica sve skupa i ima još mnogo toga za dokazati
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3210 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

art vandeley wrote:Da ne mislis na Machedu koji je igr˙o po lijevoj strani :roll: , a Mame Biram po desnoj.
Macheda dosta slab na toj ut. a vala ni Diouf nije bio nesto puno bolji.
Ma govorim za poziciju krila. Na koju god stranu da ode, ne igra svoju prirodnu poziciju i ne bih ga volio tu vidjeti. Nadam se da ce i Morrison dobiti sansu veceras. Najtalentovaniji igrac akademije.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3211 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Demoliranje Aldershota veceras. Jedno 2:0. :dance: :dance:
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3212 Re: Manchester United FC

Post by odesveuhonduras »

quasar wrote:Demoliranje Aldershota veceras. Jedno 2:0. :dance: :dance:
realno, United je bolji tim :D
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3213 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

odesveuhonduras wrote:
quasar wrote:Demoliranje Aldershota veceras. Jedno 2:0. :dance: :dance:
realno, United je bolji tim :D
uglavnom bolji od shittya :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3214 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

kvota na x je 6.25.
Pa bujrum. :mrgreen:
User avatar
seketa88
Posts: 90
Joined: 25/08/2011 15:31
Location: Tamni Vilajet

#3215 Re: Manchester United FC

Post by seketa88 »

odesveuhonduras wrote:
ultima_palabra wrote:Koji je Hamidov nick na forumu? :-D United definitivno ima najiritantnije "navijače" na SA-xu :-)
čuj na SAX-u, u svemiru i široj okolini ahbabu :D
kako mozes tako generalizirat pa to je isto da si rekao da su svi muslimani teroristi, svi srbi cetnici a svi hrvati ustase, a nije tako i nesmije biti..jer evo ja samu simpatizer i fan uniteda ali priznajem da je city bio bolji, poderali nas i zasluzenu su prvi na tabeli..neznam sta ima iritantno u tome, a vjerovatno i svaki normalan navijac ce ti to reci bez obzira sto navija za united..ipak treba bit realan i ko ti je iritantan navedes u postu poimenice i to je to..imas na sportsport forumu super ljudi koji navijaju i za liverpool i za arsenal i za chelsea koji su sasvim ured momci i nikad ovo ne bi izjavili da su svi navijaci uniteda iritantni..mislim da spanski timovi real i barca imaju najvise takvih navijaca(iako s razlogom jer puno ispred ostalih) ali nisu svi takvi i to im ne daje pravo da budu iritantni..ne kazem da nema navijaca uniteda koji nisu iritantni, ima sigurno, ali nisu svi i nesmiju biti svi takvi.. :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3216 Re: Manchester United FC

Post by simonese »

seketa88 wrote:
odesveuhonduras wrote:
ultima_palabra wrote:Koji je Hamidov nick na forumu? :-D United definitivno ima najiritantnije "navijače" na SA-xu :-)
čuj na SAX-u, u svemiru i široj okolini ahbabu :D
kako mozes tako generalizirat pa to je isto da si rekao da su svi muslimani teroristi, svi srbi cetnici a svi hrvati ustase, a nije tako i nesmije biti..jer evo ja samu simpatizer i fan uniteda ali priznajem da je city bio bolji, poderali nas i zasluzenu su prvi na tabeli..neznam sta ima iritantno u tome, a vjerovatno i svaki normalan navijac ce ti to reci bez obzira sto navija za united..ipak treba bit realan i ko ti je iritantan navedes u postu poimenice i to je to..imas na sportsport forumu super ljudi koji navijaju i za liverpool i za arsenal i za chelsea koji su sasvim ured momci i nikad ovo ne bi izjavili da su svi navijaci uniteda iritantni..mislim da spanski timovi real i barca imaju najvise takvih navijaca(iako s razlogom jer puno ispred ostalih) ali nisu svi takvi i to im ne daje pravo da budu iritantni..ne kazem da nema navijaca uniteda koji nisu iritantni, ima sigurno, ali nisu svi i nesmiju biti svi takvi.. :thumbup:
to za srbe i cetnike,pa nisam bas siguran da nije tako
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3217 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
dragonz
Posts: 2352
Joined: 20/09/2008 13:12

#3218 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
hajde mali izađi vani pa kupi sebi lizalo
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3219 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
Ako si četo reci slobodno, šta se dičiš s time
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3220 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Image
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3221 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

dragonz wrote:
quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
hajde mali izađi vani pa kupi sebi lizalo
fidoremilienko wrote:
quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
Ako si četo reci slobodno, šta se dičiš s time
Jel to odose zivci? :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3222 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

quasar wrote:
dragonz wrote:
quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
hajde mali izađi vani pa kupi sebi lizalo
fidoremilienko wrote:
quasar wrote:Pa kako dodjosmo od 1:6 do srba i cetnika..... :-)
Jaoooo :lol:
Ako si četo reci slobodno, šta se dičiš s time
Jel to odose zivci? :lol:
Jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3223 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Dzontra Volta wrote:ma stipu ba bro, neka slave :D ovo se desava jednom u 50 godina, da neko nakanta United i to na Teatru snova. Razumijem ja to :D
:thumbup: bro
Mislim mogu razumjeti veće klubove, ali ove paćenike nikako! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3224 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

pacenik je znaci neko k o navija za klub koji je sa 6:1 otro svog gradskog rivala? :lol: kako onda nazvati navijace tog rivala, imajuci u vidu sta su sve propatili prije par dana :D
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3225 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

pa jesu, historijski uspjeh sitija, historijsko pacenje jedinstva, to ja govorim :D
Post Reply