NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3201 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

ovi nisu normalni

ukljucit ce se na sami pocetak utakmice, a traje neki glupi kviz

oj sudbo kleta :x :x :x :x :x :x
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#3202 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jutarnji »

rIder wrote:opalili im jeben ritam koji ilgauskas i jos par igraca ne mogu da prate.
Nista od ritma, rastavise ih da ih hljeb vise nece sastavit`. Onaj frajer je nekakav mutant...necega, pod hitno treba
istraziti cime su ga kljukali kad je bio beba. Ovo je gotovo, Atlanta mozda napravi jedan produzetak i to bi bilo sve za ovu seriju.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3203 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3204 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

sesalmir wrote:U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D
ako prodju dalje, orlando duguje bullsima. ne kazem da je boston bez garnetta bolja ekipa od magica, vjerovatno su tu negdje ali u eventualni uspjeh orlanda treba uracunati i krvavu seriju celtics-bulls.
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3205 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

Sedma utakmica izmedju Bostona i Chicaga je oborila rekord gledanosti kada je u pitanju prvo kolo play-offa.Nikakvo cudo s obzirom na dramu koja se desavala u toj seriji,posebno u sestoj,nevjerovatnoj utakmici :-)

Game 7 of Bulls-Celtics breaks viewership record


Posted May 5 2009 11:27PM

ATLANTA (AP) -- Game 7 of the Bulls-Celtics series has supplanted Game 6 as the most-watched first-round NBA playoff game ever on cable.

TNT says Boston's 109-99 win Saturday to end the exhilarating series was seen by 6.99 million people. That was the most viewers for a first-round game on broadcast or cable since the 2004 Lakers-Rockets Game 4 on ABC.

The Bulls' 128-127 triple-overtime victory in Game 6 on Thursday was seen by 5.35 million people.

http://www.nba.com/2009/playoffs2009/05 ... index.html
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3206 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by madner »

sesalmir wrote:U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D
Ma kosarka je ohvo ono, bila je dobra stvar prosle godine ali malo se isfurala. :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3207 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sesalmir wrote:U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D

kelti igraju bez najboljeg igrača već duže vrijeme,garnett, i bez njegove prve zamjene,powe.

zamisli lakerse bez bryanta i npr. vujačića
nije to bas isto. u celtsima imas jos dvojicu superzvijezda dok je lakersima bryant 80% igre.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3208 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Van Halen »

Zelene su bile oči tee, zeleno vooolim teeee :D Očekujemo 1:1, dugu seriju sa Orlandom i naravno prolaz dalje.
topcat
Posts: 35
Joined: 06/05/2009 12:01
Location: capajebo, paja_patak

#3209 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by topcat »

i da je garnet tu oni nista ne mogu howardu ocekujem da ce ih dwight i u drugoj tekmi dotuci...
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3210 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sesalmir wrote:U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D

kelti igraju bez najboljeg igrača već duže vrijeme,garnett, i bez njegove prve zamjene,powe.

zamisli lakerse bez bryanta i npr. vujačića
Nista ja ne kazem, samo mi je smijesno da ljudi koji su se na ovoj temi u isto vrijeme prosle godine svakodnevno javljali i komentarisali tekme kluba za koji navijaju, boston_c i shadow, sada nista ne pisu kada njihov voljeni klub igra. :roll: a opet mozda ih nema jer pomazu riversu u potrazi za kryptonitom :D
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#3211 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rIder »

jutarnji wrote:
rIder wrote:opalili im jeben ritam koji ilgauskas i jos par igraca ne mogu da prate.
Nista od ritma, rastavise ih da ih hljeb vise nece sastavit`. Onaj frajer je nekakav mutant...necega, pod hitno treba
istraziti cime su ga kljukali kad je bio beba
. Ovo je gotovo, Atlanta mozda napravi jedan produzetak i to bi bilo sve za ovu seriju.
Image

nekako su se pojavili u isto vrijeme :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3212 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

kakavdanakneiskustvu wrote:




ok,zamisli lakerse bez gasola i npr. waltona.
ok i gasol je superstar, ali lakse ce celticsi bez garnetta nego lakersi bez bryanta.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3213 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

walton je komad bukovine. smuci mi se kad ga vidim u postavi. da se ja pitam, ja bi i odoma tradeovo. picka! :oops:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3214 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

kakavdanakneiskustvu wrote: slažem se,eto,zamisli lakerse bez gasola i waltona,ja mislim ,prosječna ekipa.
Pa LAL je postao konkurentna ekipa tek kad su doveli Gasola,ali ni to im nece pomoci jer su Rakete on fire.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3215 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Veceras ocekujem novu pobjedu Orlanda.
Kao prvo imaju fancy dresove.
Howard je predominantan u odnosu na Perkinsa.
Sad dolazi caka.
Davis nema apsolutno nikakve sanse protiv Lewisa.
Lewis je dovoljno jak i visok da igra kvalitetnu odbranu protiv Davisa,a prebrz je za Davisa u napadu.
Sad postoji mogucnos da igra onaj "narandasti",ali o njegovim sposobnostima ne vrijedi trositi rijeci.
Kao sto sam i ranije negdje rekao,mislim da je jedan od vecih problema Orlanda odbrana playa,sto je Miller dosta dobro
koristio u prosloj seriji.
Medutim,posto znamo da je Rondo ogranicen igrac,ne vidim opasnost sa te strane za Orlando.
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#3216 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shadow »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sesalmir wrote:
sesalmir wrote:U Bostonu veceras, 'bit ce gusto bit ce 0-2' :D
btw. gdje su oni onoliki navijaci zelenih, bila su bar 2-3, jedan koji cak i zivi u bostonu :?: Ili je ovo taktika, javljamo se samo dok smo jaki, sad ne pratimo nba vise :D


Nista ja ne kazem, samo mi je smijesno da ljudi koji su se na ovoj temi u isto vrijeme prosle godine svakodnevno javljali i komentarisali tekme kluba za koji navijaju, boston_c i shadow, sada nista ne pisu kada njihov voljeni klub igra. :roll: a opet mozda ih nema jer pomazu riversu u potrazi za kryptonitom :D
pa provjeri kada su napisali zadnji post,čini mi se da ih mjesecima nema na forumu,možda je nešto drugo razlog njihovog odsustva sa foruma

Ja sam tu, ne javljam se od onog "incidenta" zbog kojeg je topik dobio novi (odnosno produzeni naziv), ne pada mi na pamet da cekam da mi neko dadne zeleno svjetlo da komentarisem jer eto neko nije gledao tekmu, treba cekati reprizu itd.

Inace se ne nadam nicemu ove godine, ova ekipa ovakva desetkovana nema sanse za titulu. Nisam isho na Bullse, bio sam preksinoc na prvoj protiv Orlanda i veceras idem opet. Ova tekma mozda bude i oprostajna za ovu sezonu. Nema veze, imaju ljudi koji igraju bolje, skidam kapu. Celticsi se trebaju regrupisati, malo pojacati na nekim pozicijama i slijedece sezone opet pokusati maznuti prsten. I dalje ostaju najtrofejnija NBA ekipa, to je bitno. Uzivajte...
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3217 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

cikcanga wrote:Veceras ocekujem novu pobjedu Orlanda.

Kao prvo imaju fancy dresove.
kakve to veze ima? :shock:

boston ima sansu u ray allenu, jer je orlando ocajan na dvojci. forsirati, pa sta bude. jbg, stigo ih je umor...tako da mozda i veceras ispuse...
ako dobiju veceras, ocekujem garnetta u 4-oj 8)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3218 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

rado_vidjen wrote:
cikcanga wrote:Veceras ocekujem novu pobjedu Orlanda.

Kao prvo imaju fancy dresove.
kakve to veze ima? :shock:

boston ima sansu u ray allenu, jer je orlando ocajan na dvojci. forsirati, pa sta bude. jbg, stigo ih je umor...tako da mozda i veceras ispuse...
ako dobiju veceras, ocekujem garnetta u 4-oj 8)
Cuj kakve veze imaju.
Stvar je psihologije.
Nevezano za dresove Orlanda,dokazano je da fudbalske ekipe koje igraju u crvenim dresovima imaju veci uspijeh od onih
u drugoj boji.
Nema umora u NBA. 8-)
Garnetta najvjerovatnije nema do iduce sezone.
Kako mislic ocajan na dvojci?
Redick ima vise nego dobre ofanzivne sposobnosti,a po potrebi Pietrus moze igrati odbranu na Allenu i sumnjam da je Allen
mnogo brzi od njega,a o snazi da i ne govorim.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3219 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

cuj lebron james u defanzivnoj petorci, ou maj gad, svemocni hype :lol:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3220 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

ajajajaajjajajaja
hahahahahah


Ja komedije onog kviza prije utakmice.

hahahahahah

Nemoguce je da onako odrasla osoba prica.

ahahahahahahhahahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#3221 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jutarnji »

Ubi onaj Eddie House, lik nije normalan. Ne kontam sto njega drze na klupi?
Orlando ocaj, Superman bi moga da promjeni nadimak u McLovin.
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#3222 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Zux »

Ustopase ovog Bryanta Rocketsi, u dvije tekme 70 poena :D A tek sto Ming igra na centru... Cak 10 skokova
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3223 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Zux wrote:Ustopase ovog Bryanta Rocketsi, u dvije tekme 70 poena :D A tek sto Ming igra na centru... Cak 10 skokova
Kako se osjecas kao osoba koja nema pojma o kosarci?

Rana 3 faula koja su reultirala minutazom od 20 min.
Landry me ponovo pozitivno iznenadio.Covjek je fakat sila.
Ostatak klupe Raketa ocaj,sto najbolje govori sut Lowrya 0-7 sa 0-3 za tri.
Neigranje Yaoa je rezultiralo dobroj partiji Gasola,sto je i kljuc pobjede.
Daba "Kobetu" 40 poena,ako ostatak ne igra.Veceras je igrao i Gasol,tako da LAL slavio.
Ocekujem potpuno spremnog Yaoa u slj. utakmici.

"You're hitting the wrong person. Don't you know you're hitting Ron Artest?' I'm not retaliating, I'm done with that.''
Artest je kralj.Zbog njeg gotivim sve ekipe u kojima je igrao.Sad ima pika na "Kobetu".
Ima vatre u ovoj seriji,sto mi je posebno drago.
Turnovers: 19 11
Fast Break Pts: 5 20
Points in the Paint: 34 44

Uh,nadam se da ce prenositi Denver u subotu. :razz:

Sto se tice Orlanda...........
Jednostavno losa igra u napadu.
Points in the Paint: 24 40
Sramotno kad u ekipi igra centar koji se smatra najboljim u ligi.(ne smatram ja)
Vjerujem da se Ewing,Hakeem,David i kompanija sad ibrete o kvaliteti centara u ligi.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#3224 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Haris.ba »

cikcanga wrote:Veceras ocekujem novu pobjedu Orlanda.
Kao prvo imaju fancy dresove.
U trecoj utakmici Orlando planira obuci malo vise fency dresove da bi pobijedili Boston. Oni iz druge utakmice im ocito nisu pomogli.
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#3225 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Zux »

cikcanga wrote:
Zux wrote:Ustopase ovog Bryanta Rocketsi, u dvije tekme 70 poena :D A tek sto Ming igra na centru... Cak 10 skokova
Kako se osjecas kao osoba koja nema pojma o kosarci?

Rana 3 faula koja su reultirala minutazom od 20 min...
A kako se ti osjecas kao primitivac koji ne zna civilizarno komunicirati i pri prvom obracanju nekome koga ne zna vrlo kvalitetno iskaze tu svoju nekulturu razgovora. Ovdje si se u svojim postovima navaljao gluposti i isprovaljivao da ti se svi redom smiju i ti nekom kazes da nema pojma o kosarci (primjer: "fancy" dresovi, koje bi neko i shvatio kao zafrkanciju, a ti to "podebljas" sa "dokazano je da fudbalske ekipe koje igraju u crvenim dresovima imaju veci uspijeh od onih").

A sad malo o kosarci. Moze se kontrirati i ovim tvojim "argumentima". Nije ti mozda palo napamet da Ming nije u stanju bio odigrati odbranu bez faula? Pricas o zaustavljanju Bryanta, smijesno, brojke sve govore, pa ti je vokri sto si najavio spektakularnu odbranu nad njim, a covjek zabio 70 poena u 2 tekme. Nemoj samo pricati i potrosnji lopti, jer ni to ne stoji. Cinjenica je da je ostatak tima Lakersa odigrao uzasnu prvu tekmu i tu zavrsava sva prica. Kontrolisi mrznju prema Lakersima i Bryantu pa mozda i kazes koju pametnu o ovoj seriji.

A sad o drugoj seriji, kazes nova pobjeda Magica i:
Medutim,posto znamo da je Rondo ogranicen igrac,ne vidim opasnost sa te strane za Orlando.
R. Rondo G 39:20 skokova 11 ass 18 poena 15

Svaki daljni komentar je suvisan :-)
Post Reply