Jeste, sjena mi se skuplja... probat ću tu podlogu.. više sam puta došla u iskušenje u CM-u da je kupim, ali nije mi trebala, sjene bi mi stajale po cijeli dan i bez nje... ovo mi se dešava tek nekih mjesec dana ili manje... i užasno me nervira... baš je ružno za vidjeti... uvijek sam mislila da se to curama dešava jer koriste jeftinu šminku...alemaa wrote:Hoces reci da ti se sjena skuplja...mislim da bih to rijesila podloga za sjenu..npr.mislim da sve ovdje imamo podlogu za sjenu od ArtDeco..u CM-u 11,5 KM , u Martimex-u na snizenju je bila oko 5 Kermi.. I onda ce ti sjena na oku trajati po vaz dan..i nece ti se skupljati na pregibima..i moci ces da trepces do besvjesti bez bojaznosti da ce ti se sjena nakupiti
hvala na odgovoru

