Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3201 Re: Crna hronika BH cesta
Ne znam ja nista evo ja na moru....
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3202 Re: Crna hronika BH cesta
Onda si na pravom mjestu za turanje. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83423
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3203 Re: Crna hronika BH cesta
Pa jel travnicki nocni jebac ili nije 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3204 Re: Crna hronika BH cesta
Nije...

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3205 Re: Crna hronika BH cesta
jesil u zaostrogu kampu? uvala borova? 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3206 Re: Crna hronika BH cesta
S karatašima... Šalim se.... nisam bio sam... a nije dobro ići u Zaostrog u kamp ako nisi sam... 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3207 Re: Crna hronika BH cesta
Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći u Doglodima
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190814028
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190814028
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3208 Re: Crna hronika BH cesta
Od Tuzle prema Sarajevu svakih 20 km udes
Nisam jos ni do Kladnja dosao
Nisam jos ni do Kladnja dosao
- hopi
- Posts: 7258
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3209 Re: Crna hronika BH cesta
išao sam i ja tako jednom do tuzle, i pala prva kiša polsije dužeg vremena, vako septembar možda bio. Ma svako malo auto izletilo s ceste, zabilo se negdje, okrenuo, sudarili itd, najmanje 5-6 takvih da je bilo, ali je cesta baš klizava bila užas.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#3210 Re: Crna hronika BH cesta
U Tuzlu se isplati ići preko Zenice i Doboja u svakom slučaju. Kad puste Vranduk onda 100 posto. Sacuvas i auto i zivce.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3211 Re: Crna hronika BH cesta
Cesta normalna, vozaci kurcevi 
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#3212 Re: Crna hronika BH cesta
Vala ne isplati nikako osim ako ovamo prave ti radovi na dva mjesta zestoke guzve i kolone. Put jeste los, ali ne toliko da se trose opet zivci i vrijeme kruzeci okolo.studiorum_tuzlaensis wrote:U Tuzlu se isplati ići preko Zenice i Doboja u svakom slučaju. Kad puste Vranduk onda 100 posto. Sacuvas i auto i zivce.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3213 Re: Crna hronika BH cesta
nasa svakodnevnicaBakir1 wrote:Cesta normalna, vozaci kurcevi
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3214 Re: Crna hronika BH cesta
Slaba je smrtnost na našim cestama, definitivno...
Prvi pravi ljetni pljusak, sunce ti poljubim sta ce biti zimus
Ukupno danas oko 21 udes prodjoh
Prvi pravi ljetni pljusak, sunce ti poljubim sta ce biti zimus
Ukupno danas oko 21 udes prodjoh
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#3215 Re: Crna hronika BH cesta
Šta bola 21Bakir1 wrote:Slaba je smrtnost na našim cestama, definitivno...
Prvi pravi ljetni pljusak, sunce ti poljubim sta ce biti zimus![]()
Ukupno danas oko 21 udes prodjoh
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3216 Re: Crna hronika BH cesta
Danas od Bile do Lasvanske petlje sat i 10 min. Na onom pravcu poslije skretanja za Vjetrenicu neki kombi polupanih stakala, policija propusta saobracaj naizmjenicno. Guzvu ne pravi raskrsnica koja je skoro obnovljena, vec ljudi koji skrecu lijevo za Vjetrenicu. Nikad sporije nisam prosao tom dionicom.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3217 Re: Crna hronika BH cesta
Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#3218 Re: Crna hronika BH cesta
Bakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni
Ja sinoć vozio Tz-Mo, pa se sekirao zbog kolone na ona dva semafora zbog radova na putu tamo negdje od Tuzle prema Olovu, jednog Audija koji je godinama vozio i nije nije htio prestići, kad bi imao priliku, dva sporaća, nekog T2 kombija i P206 s P oznakom koji su vozili 40-50, a i na kraju udesa u Semizovcu. U odnosu na to tvoje ustvari nemam osnove žaliti se. Dobro si ti pri pameti danas
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3219 Re: Crna hronika BH cesta
Na toj dionici ( slobodno računaj Travnik - Lašvanska petlja) sad je stalno tako... gužvu naprave i semafori kroz Travnik, i semafor na raskrsnici za Novi Travnik, i hiljadu i jedno mjesto za uključenje / isključenje na cestu, i ona platična smijurija od kružnog toka ispred Fisa, i ti semafori na obnovljenoj raskrnici na ulazu u Vitez... uglavnom to više nije magistralni put sigurno....Optimist wrote:Danas od Bile do Lasvanske petlje sat i 10 min. Na onom pravcu poslije skretanja za Vjetrenicu neki kombi polupanih stakala, policija propusta saobracaj naizmjenicno. Guzvu ne pravi raskrsnica koja je skoro obnovljena, vec ljudi koji skrecu lijevo za Vjetrenicu. Nikad sporije nisam prosao tom dionicom.
- sime_cipol
- Posts: 23408
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3220 Re: Crna hronika BH cesta
Ja neki dan sa hadumom od 43kw sa Aerodroma Tuzla do kuce za 1.5h. Doduse rano jutro, u pola 6 krenuo. Sto ce reci da se vozis u pogrešno vrijeme.Bakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3221 Re: Crna hronika BH cesta
Ja bih birao da mogu, medjutim 
Odoh sutra pjeske na posao
Odoh sutra pjeske na posao
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3222 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sam se mimoisao s tim jaguarom (sive boje ako se ne varamBakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3223 Re: Crna hronika BH cesta
Jes Kristijan grej boja, svica table, velike felgetine.
Ma raznjeo ga gospodin, malo divljao nema pola vozacke strane.
Ma raznjeo ga gospodin, malo divljao nema pola vozacke strane.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#3224 Re: Crna hronika BH cesta
Samo nek nije ubio koga neduznog, njega cemo prezalit...
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3225 Re: Crna hronika BH cesta
Meni fakat nije jasno kako debili, nakon što proputuju Evropu autoputevima i dođu u našu selendru, pa vide na nema autoputa, pa još kada vide kakvog je profila cesta Sarajevo - Tuzla, nije mi jasno kako se ne prepadnu, ne uspore, kako ne prilagode brzinu krivinama i neravninama, fakat mi nije jasno. Bogami, ja i kada sam biciklo gOnjo, kada se suzi put ja usporim i prilagodim se putu ili stazi. Ko zna šta me čeka iza iduće bukve.Bakir1 wrote:Jes Kristijan grej boja, svica table, velike felgetine.
Ma raznjeo ga gospodin, malo divljao nema pola vozacke strane.
