Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3201 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ne znam ja nista evo ja na moru....
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#3202 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Onda si na pravom mjestu za turanje. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83423
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3203 Re: Crna hronika BH cesta

Post by _BataZiv_0809 »

Pa jel travnicki nocni jebac ili nije :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3205 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

jesil u zaostrogu kampu? uvala borova? :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3206 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

S karatašima... Šalim se.... nisam bio sam... a nije dobro ići u Zaostrog u kamp ako nisi sam... :thumbup:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3207 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći u Doglodima


https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190814028
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3208 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Od Tuzle prema Sarajevu svakih 20 km udes :roll:
Nisam jos ni do Kladnja dosao :run:
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3209 Re: Crna hronika BH cesta

Post by hopi »

išao sam i ja tako jednom do tuzle, i pala prva kiša polsije dužeg vremena, vako septembar možda bio. Ma svako malo auto izletilo s ceste, zabilo se negdje, okrenuo, sudarili itd, najmanje 5-6 takvih da je bilo, ali je cesta baš klizava bila užas.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3210 Re: Crna hronika BH cesta

Post by studiorum_tuzlaensis »

U Tuzlu se isplati ići preko Zenice i Doboja u svakom slučaju. Kad puste Vranduk onda 100 posto. Sacuvas i auto i zivce.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3211 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Cesta normalna, vozaci kurcevi :run:
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3212 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Dope_Man »

studiorum_tuzlaensis wrote:U Tuzlu se isplati ići preko Zenice i Doboja u svakom slučaju. Kad puste Vranduk onda 100 posto. Sacuvas i auto i zivce.
Vala ne isplati nikako osim ako ovamo prave ti radovi na dva mjesta zestoke guzve i kolone. Put jeste los, ali ne toliko da se trose opet zivci i vrijeme kruzeci okolo.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3213 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Bakir1 wrote:Cesta normalna, vozaci kurcevi :run:
nasa svakodnevnica :(
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3214 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Slaba je smrtnost na našim cestama, definitivno...
Prvi pravi ljetni pljusak, sunce ti poljubim sta ce biti zimus :run:
Ukupno danas oko 21 udes prodjoh
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#3215 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zrakomlat »

Bakir1 wrote:Slaba je smrtnost na našim cestama, definitivno...
Prvi pravi ljetni pljusak, sunce ti poljubim sta ce biti zimus :run:
Ukupno danas oko 21 udes prodjoh
Šta bola 21 :lol: sve na toj dionici?
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3216 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Danas od Bile do Lasvanske petlje sat i 10 min. Na onom pravcu poslije skretanja za Vjetrenicu neki kombi polupanih stakala, policija propusta saobracaj naizmjenicno. Guzvu ne pravi raskrsnica koja je skoro obnovljena, vec ljudi koji skrecu lijevo za Vjetrenicu. Nikad sporije nisam prosao tom dionicom.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3217 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni :run:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#3218 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zrakomlat »

Bakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni :run:
:lol:

Ja sinoć vozio Tz-Mo, pa se sekirao zbog kolone na ona dva semafora zbog radova na putu tamo negdje od Tuzle prema Olovu, jednog Audija koji je godinama vozio i nije nije htio prestići, kad bi imao priliku, dva sporaća, nekog T2 kombija i P206 s P oznakom koji su vozili 40-50, a i na kraju udesa u Semizovcu. U odnosu na to tvoje ustvari nemam osnove žaliti se. Dobro si ti pri pameti danas :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3219 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Optimist wrote:Danas od Bile do Lasvanske petlje sat i 10 min. Na onom pravcu poslije skretanja za Vjetrenicu neki kombi polupanih stakala, policija propusta saobracaj naizmjenicno. Guzvu ne pravi raskrsnica koja je skoro obnovljena, vec ljudi koji skrecu lijevo za Vjetrenicu. Nikad sporije nisam prosao tom dionicom.
Na toj dionici ( slobodno računaj Travnik - Lašvanska petlja) sad je stalno tako... gužvu naprave i semafori kroz Travnik, i semafor na raskrsnici za Novi Travnik, i hiljadu i jedno mjesto za uključenje / isključenje na cestu, i ona platična smijurija od kružnog toka ispred Fisa, i ti semafori na obnovljenoj raskrnici na ulazu u Vitez... uglavnom to više nije magistralni put sigurno....
User avatar
sime_cipol
Posts: 23408
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3220 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Bakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni :run:
Ja neki dan sa hadumom od 43kw sa Aerodroma Tuzla do kuce za 1.5h. Doduse rano jutro, u pola 6 krenuo. Sto ce reci da se vozis u pogrešno vrijeme. :zzzz:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3221 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Ja bih birao da mogu, medjutim :run:
Odoh sutra pjeske na posao :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51408
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3222 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Bakir1 wrote:Zepce, Doboj 2x, gracanica 2x, Srebrenik do Gradačca 4x, od Srebrenika do Tuzle 4x, od Tuzle do zivinica 2x, od zivinica do banovica 3x, od Tuzle do srednjeg resto x.
U stuparima, f tajp R sa petsta i kusur konja ubijen ko Macka.
Jos sam u tim mimohodima uletio na dvije dzenaze po 10 min cekanja, jedan sprovod 10 minuta cekanja, i jedno pet svatova nervoznih...
U srednjem sam trazio apoteku da popijem tabletu za glavu.
Jutros mi je 5 sati trebalo do Srebrenika a od Tuzle do visokog 4.
Prije bi na hadz dosao nego saku jada kilometara po bosni :run:
Ja sam se mimoisao s tim jaguarom (sive boje ako se ne varam :mrgreen: ) negdje oko 14:45 h, isao iz pravca Kladnja...znaci ubiVen?! :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3223 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Jes Kristijan grej boja, svica table, velike felgetine.
Ma raznjeo ga gospodin, malo divljao nema pola vozacke strane.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3224 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drndalo »

Samo nek nije ubio koga neduznog, njega cemo prezalit...
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#3225 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Bakir1 wrote:Jes Kristijan grej boja, svica table, velike felgetine.
Ma raznjeo ga gospodin, malo divljao nema pola vozacke strane.
Meni fakat nije jasno kako debili, nakon što proputuju Evropu autoputevima i dođu u našu selendru, pa vide na nema autoputa, pa još kada vide kakvog je profila cesta Sarajevo - Tuzla, nije mi jasno kako se ne prepadnu, ne uspore, kako ne prilagode brzinu krivinama i neravninama, fakat mi nije jasno. Bogami, ja i kada sam biciklo gOnjo, kada se suzi put ja usporim i prilagodim se putu ili stazi. Ko zna šta me čeka iza iduće bukve.
:-)
Post Reply