Zahiragić opet jaše

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#3201 Re: Zahiragić opet jaše

Post by klosar pravi »

PeppermintSA wrote:
sheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Obavezno cuclajući Red Bull :D

Što se tiče kuloarskih priča, čuo sam da je u srednjoj izbo nekog momka pa morao mijenjati škole. Možda rekla-kazala, a možda i nije.
Nije srednja, osnovna.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3202 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Velkoski »

cyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?
Ja pokrijem ruke kad idem po platu :sad: :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#3203 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zrakomlat »

kamberovica polje wrote:Vrijeđanje osjećaja drugih. :lol:
Ovo je jako fleksibilan pojam i u teoriji svi bi se mogli naći uvrijeđeni nečijom izgledom, evo npr siguran sam da većinu ljudi vrijeđa njegova volovska glava, mutavi teleći pogled i činjenica da tridesetogodišnjak predstavlja studente.
:lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#3204 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

sheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodica :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#3205 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

cyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?
Iseliti iz drzave, prije nego sdajugend ne osnuje logore za takve.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3207 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vješalica »

dječak sa šibicama wrote:
sheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodica :D
Ne glumi
Bice ti na radost kad mu bude supruga ;)
Haj cao
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#3208 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

kamo srece da ja od svega toga imam koristi :roll: :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3209 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vješalica »

Brudiraj se i uspjeh nece izostati ;)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3210 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

dječak sa šibicama wrote:
sheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodica :D
Trebala bi ona na kafu da izadje na pravi put :) (r)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3211 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

PeppermintSA wrote:
sheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Obavezno cuclajući Red Bull :D

Što se tiče kuloarskih priča, čuo sam da je u srednjoj izbo nekog momka pa morao mijenjati škole. Možda rekla-kazala, a možda i nije.
Znaci i ti si u slogi (r)
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#3212 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MuaDib »

Nista od visokog obrazovanja za Božu Vreću na UNSA, kako stvari stoje. :D
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#3213 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zrakomlat »

Velkoski wrote:
cyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?
Ja pokrijem ruke kad idem po platu :sad: :mrgreen:
jel otaj rad :D

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#3214 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Deen je ovo sve znao prije deset godina, i na vrijeme otisao u Milano.

Deen vizionar.
Hendrix
Posts: 5283
Joined: 27/02/2004 00:00

#3215 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hendrix »

Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana :run:

Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3167
Joined: 16/06/2014 20:33

#3216 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dosadno mii »

Zahiragic bucko
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10263
Joined: 12/10/2014 01:12

#3217 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

Dosadno mii wrote:Zahiragic bucko
Dobro se nosio sa ovima u Zabranjenom forumu. U drugom satu.

User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#3218 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Gojeni H »

Hendrix wrote:Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana :run:

Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
Nemoj zezat? :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3219 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

To furanje lafo morala, etike, kodeksa,.... je postala odavno moda, trend.
Gledam onaj par na vijestima - ona sto je ukrala bebu u Hadzicima i njezin glupson sto je tipicno puritanski nije takeo 9 mjeseci i tako i kupio foru o trudnoci.
Na svakom koraku vidis takve uniformisane mlade koji funkcionisu samo po sistemu pisanih i nepisanih pravila za sve moguce i nemoguce,... a operisani od logike i analitike. Ponekad u Kolobari mozes vidjeti scenu kao iz Twin Peaksa gdje ne desetine parova isto izgledaju, isti stajling, ista pokrivenost tijela, isti razmak izmedju, ista gestikulacija,... i isti tupavi pogledi.
A pokazalo se odavno i svaki dan se pokazuje da su upravo takvi puritanci, desnicari,.... krisom najnemoralniji i najperverzniji. Velika vecina pedofila dolazi upravo iz takve raje. Zahiragic je samo dio tog trenda, poznat samo sto je malo glasniji,... proizvod danasnjih standarda gdje se uglavnom vrti oko SDA.
Ovo sa kodeksom oblacenja, tetovazama,... je samo zrno po zrno, step by step,... Sitnica za sitnicom na koju se naviknes i za 10-tak godina smo ko masine hebote. :D

Trebalo je ovo u startu rezati.
User avatar
sinuhe
Posts: 12587
Joined: 03/06/2011 11:33

#3220 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sinuhe »

Bosanska posla...
Ovaj put u reziji ekipe iz price o tuznoj nadstersnici

Image
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3221 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3222 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

Hendrix wrote:Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana :run:

Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
Fakat!

I primjer pravila u saobracaju gdje vozi brzo kroz grad uz glasnu muziku a jednom rukom snima telefonom.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#3223 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

MuaDib wrote:Nista od visokog obrazovanja za Božu Vreću na UNSA, kako stvari stoje. :D
:lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10263
Joined: 12/10/2014 01:12

#3224 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

sheilak wrote:Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3225 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

skupljac_zeljeza wrote:
sheilak wrote:Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....
Konkretno tema je zahiragic ne dodik covic itd
O njima na temama o njima (r)
Post Reply