Nije srednja, osnovna.PeppermintSA wrote:Obavezno cuclajući Red Bullsheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)![]()
Što se tiče kuloarskih priča, čuo sam da je u srednjoj izbo nekog momka pa morao mijenjati škole. Možda rekla-kazala, a možda i nije.
Zahiragić opet jaše
-
klosar pravi
- Posts: 2720
- Joined: 26/05/2018 12:00
#3201 Re: Zahiragić opet jaše
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3202 Re: Zahiragić opet jaše
Ja pokrijem ruke kad idem po platucyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#3203 Re: Zahiragić opet jaše
kamberovica polje wrote:Vrijeđanje osjećaja drugih.
Ovo je jako fleksibilan pojam i u teoriji svi bi se mogli naći uvrijeđeni nečijom izgledom, evo npr siguran sam da većinu ljudi vrijeđa njegova volovska glava, mutavi teleći pogled i činjenica da tridesetogodišnjak predstavlja studente.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3204 Re: Zahiragić opet jaše
Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodicasheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3205 Re: Zahiragić opet jaše
Iseliti iz drzave, prije nego sdajugend ne osnuje logore za takve.cyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#3207 Re: Zahiragić opet jaše
Ne glumidječak sa šibicama wrote:Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodicasheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
Bice ti na radost kad mu bude supruga
Haj cao
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3208 Re: Zahiragić opet jaše
kamo srece da ja od svega toga imam koristi

- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#3209 Re: Zahiragić opet jaše
Brudiraj se i uspjeh nece izostati 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3210 Re: Zahiragić opet jaše
Trebala bi ona na kafu da izadje na pravi putdječak sa šibicama wrote:Vjerenicu, i na moju zalost, doticna mi je rodicasheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3211 Re: Zahiragić opet jaše
Znaci i ti si u slogi (r)PeppermintSA wrote:Obavezno cuclajući Red Bullsheilak wrote:Haris ima djevojku?
Koji klinac u slogi subotom bleji za zenskima kao da p.. nikad nije vidio (r)![]()
Što se tiče kuloarskih priča, čuo sam da je u srednjoj izbo nekog momka pa morao mijenjati škole. Možda rekla-kazala, a možda i nije.
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#3212 Re: Zahiragić opet jaše
Nista od visokog obrazovanja za Božu Vreću na UNSA, kako stvari stoje. 
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#3213 Re: Zahiragić opet jaše
jel otaj radVelkoski wrote:Ja pokrijem ruke kad idem po platucyprus wrote:Šta je sa studentima koji su već tetovirani? Moraju se ispisat sa fakulteta?![]()

- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3214 Re: Zahiragić opet jaše
Deen je ovo sve znao prije deset godina, i na vrijeme otisao u Milano.
Deen vizionar.
Deen vizionar.
-
Hendrix
- Posts: 5283
- Joined: 27/02/2004 00:00
#3215 Re: Zahiragić opet jaše
Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana
Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10263
- Joined: 12/10/2014 01:12
#3217 Re: Zahiragić opet jaše
Dobro se nosio sa ovima u Zabranjenom forumu. U drugom satu.Dosadno mii wrote:Zahiragic bucko
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#3218 Re: Zahiragić opet jaše
Nemoj zezat?Hendrix wrote:Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana![]()
Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#3219 Re: Zahiragić opet jaše
To furanje lafo morala, etike, kodeksa,.... je postala odavno moda, trend.
Gledam onaj par na vijestima - ona sto je ukrala bebu u Hadzicima i njezin glupson sto je tipicno puritanski nije takeo 9 mjeseci i tako i kupio foru o trudnoci.
Na svakom koraku vidis takve uniformisane mlade koji funkcionisu samo po sistemu pisanih i nepisanih pravila za sve moguce i nemoguce,... a operisani od logike i analitike. Ponekad u Kolobari mozes vidjeti scenu kao iz Twin Peaksa gdje ne desetine parova isto izgledaju, isti stajling, ista pokrivenost tijela, isti razmak izmedju, ista gestikulacija,... i isti tupavi pogledi.
A pokazalo se odavno i svaki dan se pokazuje da su upravo takvi puritanci, desnicari,.... krisom najnemoralniji i najperverzniji. Velika vecina pedofila dolazi upravo iz takve raje. Zahiragic je samo dio tog trenda, poznat samo sto je malo glasniji,... proizvod danasnjih standarda gdje se uglavnom vrti oko SDA.
Ovo sa kodeksom oblacenja, tetovazama,... je samo zrno po zrno, step by step,... Sitnica za sitnicom na koju se naviknes i za 10-tak godina smo ko masine hebote.
Trebalo je ovo u startu rezati.
Gledam onaj par na vijestima - ona sto je ukrala bebu u Hadzicima i njezin glupson sto je tipicno puritanski nije takeo 9 mjeseci i tako i kupio foru o trudnoci.
Na svakom koraku vidis takve uniformisane mlade koji funkcionisu samo po sistemu pisanih i nepisanih pravila za sve moguce i nemoguce,... a operisani od logike i analitike. Ponekad u Kolobari mozes vidjeti scenu kao iz Twin Peaksa gdje ne desetine parova isto izgledaju, isti stajling, ista pokrivenost tijela, isti razmak izmedju, ista gestikulacija,... i isti tupavi pogledi.
A pokazalo se odavno i svaki dan se pokazuje da su upravo takvi puritanci, desnicari,.... krisom najnemoralniji i najperverzniji. Velika vecina pedofila dolazi upravo iz takve raje. Zahiragic je samo dio tog trenda, poznat samo sto je malo glasniji,... proizvod danasnjih standarda gdje se uglavnom vrti oko SDA.
Ovo sa kodeksom oblacenja, tetovazama,... je samo zrno po zrno, step by step,... Sitnica za sitnicom na koju se naviknes i za 10-tak godina smo ko masine hebote.
Trebalo je ovo u startu rezati.
- sinuhe
- Posts: 12587
- Joined: 03/06/2011 11:33
#3220 Re: Zahiragić opet jaše
Bosanska posla...
Ovaj put u reziji ekipe iz price o tuznoj nadstersnici

Ovaj put u reziji ekipe iz price o tuznoj nadstersnici

- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3221 Re: Zahiragić opet jaše
Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#3222 Re: Zahiragić opet jaše
Fakat!Hendrix wrote:Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana![]()
Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
I primjer pravila u saobracaju gdje vozi brzo kroz grad uz glasnu muziku a jednom rukom snima telefonom.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3223 Re: Zahiragić opet jaše
MuaDib wrote:Nista od visokog obrazovanja za Božu Vreću na UNSA, kako stvari stoje.
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10263
- Joined: 12/10/2014 01:12
#3224 Re: Zahiragić opet jaše
Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....sheilak wrote:Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3225 Re: Zahiragić opet jaše
Konkretno tema je zahiragic ne dodik covic itdskupljac_zeljeza wrote:Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....sheilak wrote:Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
O njima na temama o njima (r)
