mirza_15 wrote:Pa evo ti ukratko kada su prihodi u pitanju:
M:tel -12 miliona u prvih pola godine u odnosu na prvih pola godine 2015
Eronet -12 miliona
BH Telecom -1 milion
Razlika je jos drasticnija ako se izrazi u procentima jer je prihod bh telecoma za pola godine oko 255 miliona, m:tela oko 200, a eroneta oko 100 miliona. Eronet je dakle izgubio izmedju 10 i 12 procenata prihoda sto je strasno. BH Telecom je fakticki zaustavio pad prihoda.
Puno se moze iscitati i iz rak-ove analize koju je neko postavio ranije na ovoj temi. Jedino je bh telecom povecao broj korisnika mobilne, plus je povecao broj postpaid prikljucaka u odnosu na prepaid. Svi ostali biljeze pad.
Sve ove CINJENICE nece smetati da se opet napise kako bh telecom propada i gubi korisnike dok su ostali divni i krasni.
I 4G ce biti plus za bh telecom jer jedini ima sredstva da ga brzo implementira na sirem podrucju. Eronet koji posluje u minusu sigurno nece moci da prati taj tempo dok m:tel ni 3G nema kako treba.
Sent from my mobile phone using Tapatalk
Nemoj Mirza pisat na ovoj temi ništa protiv M-tela i Eroneta i ništa pozitivno za BH telekom ...Dobićeš napad sa svih strana a admini će samo čekati kako da ti uvale ban.
Ja napisao istinu da Eronet vara u reklami ponude količinu dodljenjenih minuta i da nije moguće ostvariri toliki promet po obračunskoj 60+10 i dobio ban zato što me gomila upaljeni kutnjaka napala čovjek mi još psuje a mene baniralai.
Nekima je ovdje dopušteno nazivati ljude lopovima,neznalicama itd bez sankcija.
Oprez moderatori vrebaju..