Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije
Moderator: anex
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#3201 Re: Poplave u cijeloj BiH
Na BHT konacno petak, a na Federalnoj Nasa mala klinika, ko da je sve u redu ma nema nikakvih problema u drzavi u PM...
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3202 Re: Poplave u cijeloj BiH
Samo da demantujem informaciju da Bingo naplaćuje skuplje vodu.
Nije tačna.
Nije tačna.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3203 Re: Poplave u cijeloj BiH
Trebali su još neko koncert ubaciti da upotpune šaraduBancho wrote:Na BHT konacno petak, a na Federalnoj Nasa mala klinika, ko da je sve u redu ma nema nikakvih problema u drzavi u PM...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3204 Re: Poplave u cijeloj BiH
Spašen mladić iz nabujale Une u centru Bihaća
U popodnevnim satima iz još nerazjašnjenih razloga nepoznati mladić se našao u Uni ali je spašen brzom intervencijom policajca Sinana Šušnjara.
Spašen mladić iz nabujale Une u centru Bihaća
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova USK-a, zajedno sa uposlenicima Civilne zaštite Bihać, brzom intervencijom spasili su nepoznatog mladića iz rijeke Une.
Još uvijek se utvrđuje razlog zbog kojeg se je mladić našao u rijeci, a koji je prevežen u Dom zdravlja Bihać.
Za mladićem je u nabujalu Unu skočio policajac Sinan Šušnjar koji je još jednom pokazao svoju hrabrost i odlučnost.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3205 Re: Poplave u cijeloj BiH
Bingo i Merkator..ZenicaIt_is_a_Leclerc wrote:Samo da demantujem informaciju da Bingo naplaćuje skuplje vodu.
Nije tačna.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3206 Re: Poplave u cijeloj BiH
Veliko srce imamo, svaka nam čast svima. 
- Čudna sorta
- Posts: 3231
- Joined: 30/03/2008 11:56
#3207 Re: Poplave u cijeloj BiH
Baš tuga...Murat Sabanovic wrote:
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3208 Re: Poplave u cijeloj BiH
Istočni dio Tuzle ostao bez vode zbog pucanja glavnog cjevovoda
| Preuzeto sa: http://tuzlanski.ba/istocni-dio-tuzle-o ... cjevovoda/
| Preuzeto sa: http://tuzlanski.ba/istocni-dio-tuzle-o ... cjevovoda/
-
treci
- Posts: 47
- Joined: 31/05/2013 12:21
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3210 Re: Poplave u cijeloj BiH
“Zbog jake kiše, koja pada već nekoliko dana, hitno je potrebna pomoć u spašavanju od poplava filter stanice sa koje se vrši vodosnabdijevanje grada Lukavca, kao i svih fabrika GIKIL-a industrijskom vodom. Već je došlo do zaustavljanja rada filter stanice čime je obustavljeno snabdjevanje vodom preko 20.000 stanovnika Lukavca. Fabrike Azotara i AMK su zaustavile proizvodnju, a i ostale dvije fabrike, Energana i Koksara, su u kritičnom stanju”, navode u saopćenju iz lukavačkog GIKIL-a.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3211 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ja sam u Tuzli kupio jutros devet litara i odnio na Crveni krst.Casual's wrote:Bingo i Merkator..ZenicaIt_is_a_Leclerc wrote:Samo da demantujem informaciju da Bingo naplaćuje skuplje vodu.
Nije tačna.
Platio sam šest maraka.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3212 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sanski most po vodom








- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3213 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ako Koksara stane stala jeStupskaBitanga wrote:“Zbog jake kiše, koja pada već nekoliko dana, hitno je potrebna pomoć u spašavanju od poplava filter stanice sa koje se vrši vodosnabdijevanje grada Lukavca, kao i svih fabrika GIKIL-a industrijskom vodom. Već je došlo do zaustavljanja rada filter stanice čime je obustavljeno snabdjevanje vodom preko 20.000 stanovnika Lukavca. Fabrike Azotara i AMK su zaustavile proizvodnju, a i ostale dvije fabrike, Energana i Koksara, su u kritičnom stanju”, navode u saopćenju iz lukavačkog GIKIL-a.
-
moke33-sa
- Posts: 120
- Joined: 23/06/2013 21:14
#3214 Re: Poplave u cijeloj BiH
tataćusak wrote:jbo mater odrastao sam čovjek ali deseti put danas su mi oči pune suza. Šta da radimo, žao mi je ljudi ......... sjedim za kompom ko debil.....gledam Vučića poziva ljude.....angažuje ministre.....napravio čovjek pravi krizni štab. Kod nas....jad i čemer, nigdje ništa. RTS radi ljudski posao, ne profesionalni, već ljudski.
Naši ljudi, prepušteni sami sebi![]()
![]()
![]()
,
Samo da se angažovala mehanizacija sa auto puta mogli smo odbraniti jedan grad...Mi čekamo da prođe samo od sebe....
e moj druze tako je to srbi i hrvati i svi ostali su uvjek bili slozniji od nas,kod nas je bitno samo daj meni..sto se tice politicara dobor si rekao za vucica a kod nas radoncic saopstio kako su politicar pokrali 20miliona a daju 2 miliona za pomoc,njemu je bitno samo da nekoga pljuje i konta tako da prikuplja jeftine politicke poene,smrad bi trebao da odrjesi kesu i pomogne ljudima a ne da blati sve okolo kako bi dobio koji glas ccc..e moj smradoncicu nikada ti neces biti predsjednik BIH.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3215 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sve prituzbe koje imate na TV kuce http://www.klix.ba/forum/medijsko-prace ... .html-f=34
Ovu temu mimoidjite od sada pa ubuduce.
Trollovi pobrisani, ne odgovarajte im nego prijavite.
Hvala lijepo.
Ovu temu mimoidjite od sada pa ubuduce.
Trollovi pobrisani, ne odgovarajte im nego prijavite.
Hvala lijepo.
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#3216 Re: Poplave u cijeloj BiH
Nadam se da koksara nece stati,jer koliko se sjecam za paljenje je zadnji put bilo potrebno neka milionska cifra?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3217 Re: Poplave u cijeloj BiH
Dobra vijest
Situacija u naselju Janja, opština Bijeljina, stavljena je pod kontrolu prije nekoliko sati. Nivo vode je opao, ali poplavljeno je oko 3.000 domaćinstava.
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#3218 Re: Poplave u cijeloj BiH
Takodze, posebno Duvnjaku, sinoc u neka doba beskicmenjak zaustavlja auto na bulevaru i tovari vrece pjeska, haman za vikendicu il sta li, baca neki tops i kiselu, reko ne primamo od Duvnjaka ni zlato kamol tops, nek si ga u dupe turi ko zeton, podjosmo ga prcat da mu je dzaba, nece dobit glasove opet, pokunji se klocina i ode.Not My Idea wrote:Samo da se jednom sjetim familije svim politicarima. Matem im jebem,sto nisu svi dali pa pet hiljada da se narodu kupi hrane I vode
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3219 Re: Poplave u cijeloj BiH
Pravi se sve na novo jer kad se upali jednom "baterija" u kosari ona se više ne gasi dok ne odrtadi svoj radni vijekshibonja wrote:Nadam se da koksara nece stati,jer koliko se sjecam za paljenje je zadnji put bilo potrebno neka milionska cifra?
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3220 Re: Poplave u cijeloj BiH
http://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjani ... /140516125
Svi koji imaju vozila koja mogu poslužiti u svrhu prijevoza namirnica do skladišta neka se jave na brojeve telefona Crvenog križa Federacije 033/645-716 i Crvenog križa Kantona Sarajevo 033/659-862.
Svi koji imaju vozila koja mogu poslužiti u svrhu prijevoza namirnica do skladišta neka se jave na brojeve telefona Crvenog križa Federacije 033/645-716 i Crvenog križa Kantona Sarajevo 033/659-862.
-
Pjanic15
- Posts: 2087
- Joined: 27/04/2014 15:31
- Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
- Contact:
#3221 Re: Poplave u cijeloj BiH
..
Last edited by Pjanic15 on 16/05/2014 18:54, edited 1 time in total.
-
nekitamopd
- Posts: 341
- Joined: 10/01/2014 14:51
#3222 Re: Poplave u cijeloj BiH
Stari Grad u Prijedoru pod vodom, Sana presla nasip :ohno:

I kod gradskog mosta je kriticno:


Tukovi su pod vodom:


Sana iz minuta u minut raste!!!

I kod gradskog mosta je kriticno:


Tukovi su pod vodom:


Sana iz minuta u minut raste!!!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3223 Re: Poplave u cijeloj BiH
Na Vareš svi zaboraviliZaboravljeni Vareš u potpunoj izolaciji
16. maj 2014. u 18:14
Premda je prvog dana velikih poplava u Bosni i Hercegovini područje Vareša ocijenjeno kao jedno od najteže pogođenih, informacije iz ovog grada rijetko su pristizale.
No, kako za portal Radiosarajevo.ba kaže čitatelja Šejla Eskić, situacija je veoma loša.
''Grad je zatrpan sa svih strana, ne može se ni ući ni izaći. Aktivno je nekoliko klizišta, kuće su poplavljene, ceste uništene. Vareš je zaboravljen grad'', priča Šejla za naš portal.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3224 Re: Poplave u cijeloj BiH
šta je sa Bijeljinom?
-
Pjanic15
- Posts: 2087
- Joined: 27/04/2014 15:31
- Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
- Contact:

