Ukrajina
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3201 Re: Ukrajina
Nek se poubijaju medjusobno
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#3202 Re: Ukrajina
Murat Sabanovic wrote:
davno je napisano kako se rat vodi !
"Upoznaj neprijatelja, upoznaj samoga sebe, i pobjeda neće biti dvojbena ni u stotinu bitaka. Onaj ko poznaje sebe, ali ne i neprijatelja, pretrpjet će jednak broj poraza i pobjeda. Onaj ko ne poznaje ni sebe ni neprijatelja, doživjet će neuspjeh u svakoj bitki“. (Sun Tzu)

- Sezam
- Posts: 3412
- Joined: 03/08/2006 20:30
#3203 Re: Ukrajina
Ko ih bre zavadi?asurbanipal wrote:emirolini wrote:Novi svjetski poredak, mnogi su se tome smijali prije par godina, sad ih je sve manje i manjeChallenger__ wrote: Moj Murate. Malo ih ovdje vidi dalje od nosa.
Lijep pozdrav.
Jedan od mogućih, ili bolje reći vjerovatnih razloga je i smanjenje i reduciranje ljudske populacije...
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3204 Re: Ukrajina
Dobit' ce Ukraina svoju Republiku Rusku pa da vide kako je nama

- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#3205 Re: Ukrajina
japin_mutapi wrote:od berlina pa do krima
to je velika rusija
od kosova do gruzije
karaju cionističko-fašističko-vatikansko-vehabijske-atlantističko-globalističke-imperijaliste
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#3206 Re: Ukrajina
U sridu.jefferson wrote:Sta nude pederi iz Brisela i VOsingtona...?Nista, sto bi nudili nesto?hahaha, meni se cini da jedino ovdje na forumu postoje ljudi koji bi sada svukli gace da Putin dodje.Barem guze...? Nista...?
Ali to nije nista novo, jer tako to obicno biva medju narodima koji su navikli da njima neko vlada ili traze da opet njima neko vlada, jerbo valja preuzet odgovornost.
Prema ovim drkadzijama na forumu koji nabijaju zuljeve danas na desnici ili u manjem broju, na ljevici, da Vas pitam, sto Poljaci, Cesi, Slovaci, Rumuni, Bugari, a pogotovo Estonci, Litvanci i latvijci danas ne iskoriste priliku i pokusaju da vrate svoj integritet tako sto ce izaci na ulice i traziti "ekonomsku uniju" sa Rusijom, i da konacno izadju iz okova pedera iz Washingtona i Brisela?
Ovo me podsjeca na onog budalu na Floridi, (hajde budala nije pravi naziv, mozda ljigo) koji savjetuje preko interneta da se ljudi bacaju pod tenkove, da Rusi napadnu Ukrajinu, da ovo, da ono, a on hladi muda pod klima uredjajem na Floridi. Onda uzme pauzu, malo skokne do Wal-Marta, malo do kina da pogleda neki sund iz Holivuda, pa kad mu zena dozvoli na kompjuter, dodje djeliti drugima savjete kako je Amerika odgovorna za svo zlo na svijetu.
A evo cujem i Amerikanci se probudili pa se skupljaju pred ruskom ambasadom da traze azil u Rusiji
Sad ce amerikanci ovo iskoristiti da izvuku iz naftalina neke vojne programe ne bil neko dobro zaradio, s tim sto ce to zaposliti dosta ljudi. Isto ce se desiti u Rusiji, samo postoji jedna razlika:
U SAD ce ljudi biti placeni da nastancaju F-22 ili F-35, a u Rusiji ce opet djeliti stanove kao sto su djelili za MIG-29 (jer nije bilo kesa za platu)
Na ovom forumu je odavno neki cudan obicaj da postovi koji potrefe sustinu ostanu bez komentara - valjda nije zabavno zavrsiti temu u startu pa hajde da razvodnajvamo.
Pogotovo ovaj boldirani i podvuceni dio kojeg kao citat mozes staviti na par tema ovdje gdje se neki nadaju da ce Amerika ukinuti RS, zasto Srbi ne protestuju, protestima,.... itd.
Kada smo vec kod trazenja nekih paralela sa Ukrajinom,... najbolja je Sjeverna Irska.
Tu se vidi kako jaci nametne svoje, intervenise jer moze i sve to na kraju legalizira.
- Zviz
- Posts: 4993
- Joined: 19/08/2012 15:40
- Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam
#3207 Re: Ukrajina
Samo sto ta "Republika Ruska" ce pipasti Rusiji odnosno granica ce se pomaknuti tamo gdje je masa Rusko stanovnistvo a to ti ga dodje na domak Kijeva. Preko 55% ukraine.red evil wrote:Dobit' ce Ukraina svoju Republiku Rusku pa da vide kako je nama![]()
![]()
Krim i Donets te onaj Kahrin kako vec se zove tu zivi preko 80% Rusi i nesto onih Tatara ili kako vec. Ukrainaca gotovo da nema.
A i ovaj 90 min. razgovor, volio bi da cujem sta je Putin rekao sigurno, gledaj svoja posla, hvala sto se birines ali mice to sami rijesiti. Hvala na pozivu i uzivaj u nedeljnom danu. A onda mu je Lavrova uvalio na vezu da mu objasni sta su sljedeci poduhvati.
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#3208 Re: Ukrajina
Da li su se pojavile ruske snage još negdje u Ukrajini, van Krima?
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#3209 Re: Ukrajina
Update: Ruska novinska agencija izvjestava da Ukrajinski nacionalisti pokusavaju blokirati cestu izmedju Moskve i Krima.
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#3210 Re: Ukrajina
ev par slikica da potakne na razmisljanje neke forumase




- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3211 Re: Ukrajina
Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#3212 Re: Ukrajina
Update: Ruska novinska agencija izvjestava da Ukrajinski nacionalisti pokusavaju blokirati cestu izmedju Moskve i Krima.
Update: Ruski vojnici su napali Ukrajinsku mornaricu u luci Feodosija i zaprijetili ponovnim napadima ukoliko se vojna baza ne isprazni do 10.00 sati
Update: Ruski vojnici su napali Ukrajinsku mornaricu u luci Feodosija i zaprijetili ponovnim napadima ukoliko se vojna baza ne isprazni do 10.00 sati
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#3213 Re: Ukrajina
10.36 - Brojni ukrajinski vojnici koji služe u vojnim jedinicama na Krimu dezertirali su i prešli na strana krimskih snaga samoodbrane, pošto je u Ukrajini proglašena opšta mobilizacija, javila je danas ruska agecija Itar-Tas s.
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#3214 Re: Ukrajina
licno, "moji" su sva sitna buranija jer sta god se desi obicni covjek ce najebati i uvijek ce se zavrsavati za stolom i sto se prije realnost i razum unese u sve ovo, i sto manje krvi se prospe to ce biti bolje za sve.emigrazione wrote:Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
- Abid Sakalaš
- Posts: 226
- Joined: 29/09/2012 14:40
- Location: U borbenoj zračnoj floti generala Ruperta Smitha
#3215 Re: Ukrajina
dabogda se istrijebili međusobno, inšallah
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#3216 Re: Ukrajina
Update: Ukrajina je pozvala sve rezerviste da se jave vojsci na mobilizaciju.
-
tnnt
- Posts: 962
- Joined: 28/10/2012 14:25
#3217 Re: Ukrajina
ti niti si vjernik niti čovjek, a zašto?Abid Sakalaš wrote:dabogda se istrijebili međusobno, inšallah
ako imaš imalo mozga, mada je to upitno, shvatičeš
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#3218 Re: Ukrajina
ADVANCED Russian S-400 AIR DEFENCE heading to UKRAINE
- Zviz
- Posts: 4993
- Joined: 19/08/2012 15:40
- Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam
#3219 Re: Ukrajina
Strateski bomarderi TU-160 (inace poznati po brzini i kolicini nuklernih glava tj. 24 komada) nadljecu Ukrainu - mozda nose nuklerane bojeve glave. Ja spremio sve za rostiljade.
Nezna covjek bil se smijao ili plakao ali izgdeda tu je negdje.
Ma i onaj OBAMA obicna kurva, navija za rat, jer je to u jednu ruku destabilizacije te posrane Unije, a to njemu prija i to dobro, a pogotovo DOLLARU.
Obama, nisi od mene pametnij.
Nezna covjek bil se smijao ili plakao ali izgdeda tu je negdje.
Ma i onaj OBAMA obicna kurva, navija za rat, jer je to u jednu ruku destabilizacije te posrane Unije, a to njemu prija i to dobro, a pogotovo DOLLARU.
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#3220 Re: Ukrajina
u mene familijarno su svi bili na antiruskoj strani jos od Austrougarske
... tako da znam da i mene nekako ceka ista sudbina
Slava Ukrajini

Slava Ukrajini
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3221 Re: Ukrajina
Neka mirno spavaju, rata nece biti
- sluga_okupatora
- Posts: 674
- Joined: 01/08/2013 19:47
#3222 Re: Ukrajina
Ajme koji je ovo dobitak za amere 
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#3223 Re: Ukrajina
iz te 2 države je u bosnu dopremano najviše pravoslavnih zločinaca i terorista.tako da, po meni je najbolje da mi(bh patrioti), navijamo i za jedne i za druge .to je za nas win-win situationemigrazione wrote:Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
Last edited by Stjui on 02/03/2014 11:14, edited 1 time in total.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3224 Re: Ukrajina
Za koga ce cetnici da navijaju
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#3225 Re: Ukrajina
Trčiš pred rudo, takoreći.sluga_okupatora wrote:Ajme koji je ovo dobitak za amere

