Ukrajina

Post Reply
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3201 Re: Ukrajina

Post by Reglan »

Nek se poubijaju medjusobno
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#3202 Re: Ukrajina

Post by asurbanipal »

Murat Sabanovic wrote:Image


davno je napisano kako se rat vodi !


"Upoznaj neprijatelja, upoznaj samoga sebe, i pobjeda neće biti dvojbena ni u stotinu bitaka. Onaj ko poznaje sebe, ali ne i neprijatelja, pretrpjet će jednak broj poraza i pobjeda. Onaj ko ne poznaje ni sebe ni neprijatelja, doživjet će neuspjeh u svakoj bitki“. (Sun Tzu)


Image
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3203 Re: Ukrajina

Post by Sezam »

asurbanipal wrote:
emirolini wrote:
Challenger__ wrote: Moj Murate. Malo ih ovdje vidi dalje od nosa.
Lijep pozdrav.
Novi svjetski poredak, mnogi su se tome smijali prije par godina, sad ih je sve manje i manje

Jedan od mogućih, ili bolje reći vjerovatnih razloga je i smanjenje i reduciranje ljudske populacije...
Ko ih bre zavadi?
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3204 Re: Ukrajina

Post by red evil »

Dobit' ce Ukraina svoju Republiku Rusku pa da vide kako je nama :D :D :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3205 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

japin_mutapi wrote:od berlina pa do krima
to je velika rusija
od kosova do gruzije
karaju cionističko-fašističko-vatikansko-vehabijske-atlantističko-globalističke-imperijaliste

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3206 Re: Ukrajina

Post by hAZNADAR »

jefferson wrote:
Sta nude pederi iz Brisela i VOsingtona...?
Nista, sto bi nudili nesto?
Barem guze...? Nista...? :D
hahaha, meni se cini da jedino ovdje na forumu postoje ljudi koji bi sada svukli gace da Putin dodje.
Ali to nije nista novo, jer tako to obicno biva medju narodima koji su navikli da njima neko vlada ili traze da opet njima neko vlada, jerbo valja preuzet odgovornost.
Prema ovim drkadzijama na forumu koji nabijaju zuljeve danas na desnici ili u manjem broju, na ljevici, da Vas pitam, sto Poljaci, Cesi, Slovaci, Rumuni, Bugari, a pogotovo Estonci, Litvanci i latvijci danas ne iskoriste priliku i pokusaju da vrate svoj integritet tako sto ce izaci na ulice i traziti "ekonomsku uniju" sa Rusijom, i da konacno izadju iz okova pedera iz Washingtona i Brisela?
Ovo me podsjeca na onog budalu na Floridi, (hajde budala nije pravi naziv, mozda ljigo) koji savjetuje preko interneta da se ljudi bacaju pod tenkove, da Rusi napadnu Ukrajinu, da ovo, da ono, a on hladi muda pod klima uredjajem na Floridi. Onda uzme pauzu, malo skokne do Wal-Marta, malo do kina da pogleda neki sund iz Holivuda, pa kad mu zena dozvoli na kompjuter, dodje djeliti drugima savjete kako je Amerika odgovorna za svo zlo na svijetu.
A evo cujem i Amerikanci se probudili pa se skupljaju pred ruskom ambasadom da traze azil u Rusiji :lol:
Sad ce amerikanci ovo iskoristiti da izvuku iz naftalina neke vojne programe ne bil neko dobro zaradio, s tim sto ce to zaposliti dosta ljudi. Isto ce se desiti u Rusiji, samo postoji jedna razlika:
U SAD ce ljudi biti placeni da nastancaju F-22 ili F-35, a u Rusiji ce opet djeliti stanove kao sto su djelili za MIG-29 (jer nije bilo kesa za platu) :lol:
U sridu.
Na ovom forumu je odavno neki cudan obicaj da postovi koji potrefe sustinu ostanu bez komentara - valjda nije zabavno zavrsiti temu u startu pa hajde da razvodnajvamo.
Pogotovo ovaj boldirani i podvuceni dio kojeg kao citat mozes staviti na par tema ovdje gdje se neki nadaju da ce Amerika ukinuti RS, zasto Srbi ne protestuju, protestima,.... itd.

Kada smo vec kod trazenja nekih paralela sa Ukrajinom,... najbolja je Sjeverna Irska.
Tu se vidi kako jaci nametne svoje, intervenise jer moze i sve to na kraju legalizira.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#3207 Re: Ukrajina

Post by Zviz »

red evil wrote:Dobit' ce Ukraina svoju Republiku Rusku pa da vide kako je nama :D :D :D
Samo sto ta "Republika Ruska" ce pipasti Rusiji odnosno granica ce se pomaknuti tamo gdje je masa Rusko stanovnistvo a to ti ga dodje na domak Kijeva. Preko 55% ukraine.

Krim i Donets te onaj Kahrin kako vec se zove tu zivi preko 80% Rusi i nesto onih Tatara ili kako vec. Ukrainaca gotovo da nema.

A i ovaj 90 min. razgovor, volio bi da cujem sta je Putin rekao sigurno, gledaj svoja posla, hvala sto se birines ali mice to sami rijesiti. Hvala na pozivu i uzivaj u nedeljnom danu. A onda mu je Lavrova uvalio na vezu da mu objasni sta su sljedeci poduhvati.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#3208 Re: Ukrajina

Post by daddy-kool »

Da li su se pojavile ruske snage još negdje u Ukrajini, van Krima?
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#3209 Re: Ukrajina

Post by nOrMaLaC »

Update: Ruska novinska agencija izvjestava da Ukrajinski nacionalisti pokusavaju blokirati cestu izmedju Moskve i Krima.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#3210 Re: Ukrajina

Post by vade_mecum »

ev par slikica da potakne na razmisljanje neke forumase :D

Image

Image
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3211 Re: Ukrajina

Post by emigrazione »

Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#3212 Re: Ukrajina

Post by nOrMaLaC »

Update: Ruska novinska agencija izvjestava da Ukrajinski nacionalisti pokusavaju blokirati cestu izmedju Moskve i Krima.

Update: Ruski vojnici su napali Ukrajinsku mornaricu u luci Feodosija i zaprijetili ponovnim napadima ukoliko se vojna baza ne isprazni do 10.00 sati
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3213 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

10.36 - Brojni ukrajinski vojnici koji služe u vojnim jedinicama na Krimu dezertirali su i prešli na strana krimskih snaga samoodbrane, pošto je u Ukrajini proglašena opšta mobilizacija, javila je danas ruska agecija Itar-Tas s.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#3214 Re: Ukrajina

Post by vade_mecum »

emigrazione wrote:Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
licno, "moji" su sva sitna buranija jer sta god se desi obicni covjek ce najebati i uvijek ce se zavrsavati za stolom i sto se prije realnost i razum unese u sve ovo, i sto manje krvi se prospe to ce biti bolje za sve.
User avatar
Abid Sakalaš
Posts: 226
Joined: 29/09/2012 14:40
Location: U borbenoj zračnoj floti generala Ruperta Smitha

#3215 Re: Ukrajina

Post by Abid Sakalaš »

dabogda se istrijebili međusobno, inšallah
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#3216 Re: Ukrajina

Post by nOrMaLaC »

Update: Ukrajina je pozvala sve rezerviste da se jave vojsci na mobilizaciju.
tnnt
Posts: 962
Joined: 28/10/2012 14:25

#3217 Re: Ukrajina

Post by tnnt »

Abid Sakalaš wrote:dabogda se istrijebili međusobno, inšallah
ti niti si vjernik niti čovjek, a zašto?
ako imaš imalo mozga, mada je to upitno, shvatičeš
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3218 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

ADVANCED Russian S-400 AIR DEFENCE heading to UKRAINE

User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#3219 Re: Ukrajina

Post by Zviz »

Strateski bomarderi TU-160 (inace poznati po brzini i kolicini nuklernih glava tj. 24 komada) nadljecu Ukrainu - mozda nose nuklerane bojeve glave. Ja spremio sve za rostiljade.

Nezna covjek bil se smijao ili plakao ali izgdeda tu je negdje.


Ma i onaj OBAMA obicna kurva, navija za rat, jer je to u jednu ruku destabilizacije te posrane Unije, a to njemu prija i to dobro, a pogotovo DOLLARU. :oops: Obama, nisi od mene pametnij.
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#3220 Re: Ukrajina

Post by Brkooo »

u mene familijarno su svi bili na antiruskoj strani jos od Austrougarske :P ... tako da znam da i mene nekako ceka ista sudbina :D



Slava Ukrajini :bih: :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3221 Re: Ukrajina

Post by emigrazione »

Neka mirno spavaju, rata nece biti
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#3222 Re: Ukrajina

Post by sluga_okupatora »

Ajme koji je ovo dobitak za amere :D
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#3223 Re: Ukrajina

Post by Stjui »

emigrazione wrote:Za koga mi navijamo ovdje, tj. koji su "nasi"
iz te 2 države je u bosnu dopremano najviše pravoslavnih zločinaca i terorista.tako da, po meni je najbolje da mi(bh patrioti), navijamo i za jedne i za druge .to je za nas win-win situation :)
Last edited by Stjui on 02/03/2014 11:14, edited 1 time in total.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3224 Re: Ukrajina

Post by emigrazione »

Za koga ce cetnici da navijaju
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#3225 Re: Ukrajina

Post by Russki »

sluga_okupatora wrote:Ajme koji je ovo dobitak za amere :D
Trčiš pred rudo, takoreći.
Post Reply