Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
#3201 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
da ne bude tresla se gora, rodio se mis
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
#3202 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Da pripremim torrente pa od 00.00 da počnem ili? Usput,ko kaže?DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra.Svi po Avaz u 5 ujutro.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3203 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#3204 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucjakakavdanakneiskustvu wrote:StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3205 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
!!!!Magarece_godine wrote:????DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra.Svi po Avaz u 5 ujutro.
Ko prvi kupi Avaz, neka stavi sliku ovdje.
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3206 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Daj ba reci nam sta ce bit u havazuDON_eARL wrote:!!!!Magarece_godine wrote:????DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra.Svi po Avaz u 5 ujutro.
![]()
Ko prvi kupi Avaz, neka stavi sliku ovdje.
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#3207 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sedmični TV-Program 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3208 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
semir1988 wrote:pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucjakakavdanakneiskustvu wrote:StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...
koje stanovnistvo zenice treba da zadovolje prikazivanjem tv kiss?
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3209 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hehe, pljuni me ako je tim kanalom zadovoljeno i 1% 'domicilnog' stanovništva kiseljaka, kamo li zenice.kakavdanakneiskustvu wrote:semir1988 wrote:pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucjakakavdanakneiskustvu wrote:
nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...
koje stanovnistvo zenice treba da zadovolje prikazivanjem tv kiss?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3210 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
Sve lokalne ne moraju ako nece
http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927
"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
- zemomak
- Posts: 1686
- Joined: 30/08/2008 14:47
#3211 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otkloni
pozz
tt via iPad
tt via iPad
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3212 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Moraju emitovati sve što možef "fatati" antenom. Komercijalne stanice drugačije tretiraju u odnosu na javne. Javne su Visoko, Kiss i sl ... I njih moraju emitovati po Zakonu ...Tiger 033 wrote:Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
Sve lokalne ne moraju ako nece
http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927
"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3213 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Smanji za 2-3 crtice ton na daljinskom od resiverazemomak wrote:nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otklonipozz
tt via iPad
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3214 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sve lokalne programe moraju
E ima začkoljica
Ne moraju ove AVM stanice tipa Face TV ili Hayat folk i Hayat music
E ima začkoljica
Ne moraju ove AVM stanice tipa Face TV ili Hayat folk i Hayat music
- zemomak
- Posts: 1686
- Joined: 30/08/2008 14:47
#3215 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
e hvala, radiBubalo1 wrote:Smanji za 2-3 crtice ton na daljinskom od resiverazemomak wrote:nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otklonipozz
tt via iPad
tt via iPad
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3216 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nevezano bas za temu .. Od kada sam uveo Telemach cesce posjecujem njihov forum i onu njihovu stranicu na fb.u i za ovaj mjesec dana ne mogu da vjerujem koliko nepismenih ljudi ima .. Nepismenih od nepoznavanja gramatike do nepoznavanja nekih osnovnih stvari u vezi zivota ..
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3217 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Svasta u Bozijoj basciBubalo1 wrote:Nevezano bas za temu .. Od kada sam uveo Telemach cesce posjecujem njihov forum i onu njihovu stranicu na fb.u i za ovaj mjesec dana ne mogu da vjerujem koliko nepismenih ljudi ima .. Nepismenih od nepoznavanja gramatike do nepoznavanja nekih osnovnih stvari u vezi zivota ..
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3218 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nećemo negativu širiti.
Jel' izašao taj Avaz više? Konačno i oficijalno da najave iznenađenje.
Jel' izašao taj Avaz više? Konačno i oficijalno da najave iznenađenje.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3219 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Najbolje od svega mi je sto se takvi uglavnom zale na uslugu i slicno .. Sta ces se bolan ti zaliti idi obrazuj se bolje nego sto trosis vrijeme internet,gledanje tv.a i slicno 
BTW. Presaltajte ne tv1000... Ne vjerujem sta su pustili

BTW. Presaltajte ne tv1000... Ne vjerujem sta su pustili
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3220 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jezik pregrizao, pođoh D3GO da upalim, kad pade plugin. 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3221 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3222 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Eto garant sam zbog tv1000 krenuo da upalim.
Ko me natjera ovaj bitDefender da instaliram, odmah mi poheba pola aplikacija.
Ko me natjera ovaj bitDefender da instaliram, odmah mi poheba pola aplikacija.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3223 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3224 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma i ja sam do jučer AVG koristio, i pokupim dobih besplatan kod za bitDefender, evo nakon brisanja radi opet. Znači, kome ViewRight pada, tj. čitav Plugin Containter na Firefoxu, Antivirus je kriv 100%.
Da odgovorim na ove prozivke, samo xnxx dolazi u obzir.

Da odgovorim na ove prozivke, samo xnxx dolazi u obzir.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3225 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Cuj xnxx .. Zar to jos postoji ? Prebaci bolan na tv1000 da vidis
Ja imam brazzers.com account pa se ne hvalim 
Da ne bude off-topic kod mene na analognoj nema nekoliko kanala ..nova tv,fox , sport klub..
Da ne bude off-topic kod mene na analognoj nema nekoliko kanala ..nova tv,fox , sport klub..
