Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3201 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

da ne bude tresla se gora, rodio se mis :-)
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#3202 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shape of despair »

DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra. :D Svi po Avaz u 5 ujutro. :lol:
Da pripremim torrente pa od 00.00 da počnem ili? Usput,ko kaže?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65974
Joined: 03/08/2010 19:04

#3203 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)


nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3204 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)


nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucja
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3205 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Magarece_godine wrote:
DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra. :D Svi po Avaz u 5 ujutro. :lol:
????
!!!! :D

Ko prvi kupi Avaz, neka stavi sliku ovdje. :-D
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#3206 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

DON_eARL wrote:
Magarece_godine wrote:
DON_eARL wrote:Kažu biće veselo sutra. :D Svi po Avaz u 5 ujutro. :lol:
????
!!!! :D

Ko prvi kupi Avaz, neka stavi sliku ovdje. :-D
Daj ba reci nam sta ce bit u havazu :mrgreen:
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#3207 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Praetorious »

Sedmični TV-Program :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65974
Joined: 03/08/2010 19:04

#3208 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

semir1988 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
StupskaBitanga wrote:Umjesto kanala Fishing & Hunting ubaciti History channel i kao 70. kanal ubaciti AXN
Eto taman
Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)


nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucja
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...

koje stanovnistvo zenice treba da zadovolje prikazivanjem tv kiss?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3209 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

kakavdanakneiskustvu wrote:
semir1988 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

nije valjda da moraju po zakonu emitovati u npr. tv kiss,mtv igman,otv valentino?
pa dazadovolji stanovnistvo sa tog podrucja
ne gledam ni ja ni visoko..vogoscu..istocno sarajevo..osm..sta sve vise nemaju..ali hbga...

koje stanovnistvo zenice treba da zadovolje prikazivanjem tv kiss?
Hehe, pljuni me ako je tim kanalom zadovoljeno i 1% 'domicilnog' stanovništva kiseljaka, kamo li zenice. :lol:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#3210 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)
Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"
Sve lokalne ne moraju ako nece

http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927

"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#3211 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zemomak »

nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otkloni :) pozz


tt via iPad
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3212 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Magarece_godine »

Tiger 033 wrote:
StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)
Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"
Sve lokalne ne moraju ako nece

http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927

"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
Moraju emitovati sve što možef "fatati" antenom. Komercijalne stanice drugačije tretiraju u odnosu na javne. Javne su Visoko, Kiss i sl ... I njih moraju emitovati po Zakonu ...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3213 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

zemomak wrote:nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otkloni :) pozz


tt via iPad
Smanji za 2-3 crtice ton na daljinskom od resivera
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3214 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

sve lokalne programe moraju
E ima začkoljica
Ne moraju ove AVM stanice tipa Face TV ili Hayat folk i Hayat music
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#3215 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zemomak »

Bubalo1 wrote:
zemomak wrote:nervira me šuštanje tona na pinkbh, vec nekih 7dana...telemaše, de vidi da se to kako otkloni :) pozz


tt via iPad
Smanji za 2-3 crtice ton na daljinskom od resivera
e hvala, radi ;)


tt via iPad
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3216 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Nevezano bas za temu .. Od kada sam uveo Telemach cesce posjecujem njihov forum i onu njihovu stranicu na fb.u i za ovaj mjesec dana ne mogu da vjerujem koliko nepismenih ljudi ima .. Nepismenih od nepoznavanja gramatike do nepoznavanja nekih osnovnih stvari u vezi zivota ..
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3217 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

Bubalo1 wrote:Nevezano bas za temu .. Od kada sam uveo Telemach cesce posjecujem njihov forum i onu njihovu stranicu na fb.u i za ovaj mjesec dana ne mogu da vjerujem koliko nepismenih ljudi ima .. Nepismenih od nepoznavanja gramatike do nepoznavanja nekih osnovnih stvari u vezi zivota ..
Svasta u Bozijoj basci :D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3218 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Nećemo negativu širiti. :-D

Jel' izašao taj Avaz više? Konačno i oficijalno da najave iznenađenje. :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3219 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Najbolje od svega mi je sto se takvi uglavnom zale na uslugu i slicno .. Sta ces se bolan ti zaliti idi obrazuj se bolje nego sto trosis vrijeme internet,gledanje tv.a i slicno :D

BTW. Presaltajte ne tv1000... Ne vjerujem sta su pustili :D :lol: :lol: :lol: :lol:
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3220 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Jezik pregrizao, pođoh D3GO da upalim, kad pade plugin. :-)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3221 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: Ja ne vjerujem .. Evo meni suze od smijeha idu .. Zar fakat ima neko kome je ovakav tip pornica zanimljiv ? :D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3222 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Eto garant sam zbog tv1000 krenuo da upalim. :D :D :D

Ko me natjera ovaj bitDefender da instaliram, odmah mi poheba pola aplikacija. :-)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3223 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: Jok nisi .. Ja dok sam bio na windows 7 imao sam avast i nikad nisam nista morao iskljucivati da radi d3go :D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3224 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Ma i ja sam do jučer AVG koristio, i pokupim dobih besplatan kod za bitDefender, evo nakon brisanja radi opet. Znači, kome ViewRight pada, tj. čitav Plugin Containter na Firefoxu, Antivirus je kriv 100%. :D

Da odgovorim na ove prozivke, samo xnxx dolazi u obzir. :D :run:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3225 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Cuj xnxx .. Zar to jos postoji ? Prebaci bolan na tv1000 da vidis :D Ja imam brazzers.com account pa se ne hvalim :D
Da ne bude off-topic kod mene na analognoj nema nekoliko kanala ..nova tv,fox , sport klub..
Locked