
Gif dana (pročitati prvi post!)
Moderator: Chloe
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#3177 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
gledam, al nikako da skontam sta bi ovo cudo trebalo predstavljatiTiger 033 wrote:Ono kad mamin i tatin sin proba da se osamostali![]()
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Skream
- Posts: 1739
- Joined: 11/11/2010 02:26
- Location: Night Shift
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3180 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
Kad kinez odluči da spremi večeru


- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3182 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
Ono kad majstor kaže, haj' probaj sad da upališ auto


- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#3183 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
debela maca bice masna juha ...........Tiger 033 wrote:Kad kinez odluči da spremi večeru![]()
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3186 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
graue_maus wrote:debela maca bice masna juha ...........Tiger 033 wrote:Kad kinez odluči da spremi večeru![]()
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#3187 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
Joj kad se sjetim flopy-a hahahahha, koliko su memorije imali jel ono 1M bilaTiger 033 wrote:
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3188 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
1,44MBmali_balon wrote:Joj kad se sjetim flopy-a hahahahha, koliko su memorije imali jel ono 1M bilaTiger 033 wrote:
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3189 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
cim on ne zna koliko je MB bila floppy, ne sjeca je se
mora da je mladji od 1990. 
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#3190 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
Znam da je tema gif ali na ovo moram odgovoriti slikicama, i da sam bogdo mladji od navedenih godinaQler wrote:cim on ne zna koliko je MB bila floppy, ne sjeca je semora da je mladji od 1990.
Daklem moj prvi komp

i moja prva igrica

JOs da mi je nekako staviti ton dok se igrica ucitava, ko da faks saljes
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#3193 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
ne mora znaciti, evo ja sam 91, a siguran sam da znaju i oni 93-94. Ipak je to balkan, nismo SAD ili Njemacka da smo tako brzo zamjenili one nase stare "kutije" za laptope ili novije "kutije". Ali ono sta znam da se u bankama jos uvijek koristi floppy disk jer je lakse preko njega zapisati podatke nego preko CD.Qler wrote:cim on ne zna koliko je MB bila floppy, ne sjeca je semora da je mladji od 1990.
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#3194 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
jesul oni kad culi za USBdinooh wrote:ne mora znaciti, evo ja sam 91, a siguran sam da znaju i oni 93-94. Ipak je to balkan, nismo SAD ili Njemacka da smo tako brzo zamjenili one nase stare "kutije" za laptope ili novije "kutije". Ali ono sta znam da se u bankama jos uvijek koristi floppy disk jer je lakse preko njega zapisati podatke nego preko CD.Qler wrote:cim on ne zna koliko je MB bila floppy, ne sjeca je semora da je mladji od 1990.
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#3195 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
za usb kazu da se lahko gubi, a flopy kada izbaci na sto neki direktor odma se vidi da je direktor,. do prije nekoliko drzavne sluzbe kada bi donoslile plate na knjizenje kada su sa uplatnica presli na malo modernije nacine poslovanje koristili su flopy popularnu memoriju dok sa izumom maila i e bankarstvaa ma to je puno za njihhvejza00 wrote:jesul oni kad culi za USBdinooh wrote:ne mora znaciti, evo ja sam 91, a siguran sam da znaju i oni 93-94. Ipak je to balkan, nismo SAD ili Njemacka da smo tako brzo zamjenili one nase stare "kutije" za laptope ili novije "kutije". Ali ono sta znam da se u bankama jos uvijek koristi floppy disk jer je lakse preko njega zapisati podatke nego preko CD.Qler wrote:cim on ne zna koliko je MB bila floppy, ne sjeca je semora da je mladji od 1990.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#3197 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)
eeee ali ti izumi smanjuju radnu snagu sto to nama ne odgovara, valja to prvo obracunati, pa na flopy, pa kurir da to odnese da se printa, pa se vrati flopy a isprintane strane se nose u drugu sluzbu gdej ih ubacuju u neku bazu podataka, opet se to snima ili na flopy ili usb, opet to kurir nosi da se printa, vraca flopy i opet to isprintano se nosi u neku sluzbu gdej se, novac rasporedjuje na racune, opet se snima na flopy ili se printa i to kurir nosu u banku.sema911s wrote: za usb kazu da se lahko gubi, a flopy kada izbaci na sto neki direktor odma se vidi da je direktor,. do prije nekoliko drzavne sluzbe kada bi donoslile plate na knjizenje kada su sa uplatnica presli na malo modernije nacine poslovanje koristili su flopy popularnu memoriju dok sa izumom maila i e bankarstvaa ma to je puno za njihh
To ti je najmanje 20ak ljudi, pa ti sad skontaj, 20 porodica, otprilike najmanje 40ak glasova, pomnozi sa sluzbama i ministarstvima i to je to.
Zacatasmo temu, evo samo jos da se pohvalim da sam na ovoj disketi imao prince of persia daleke 1990
Last edited by mali_balon on 25/05/2013 13:03, edited 1 time in total.
- bakterija
- Posts: 30
- Joined: 02/08/2007 10:00
- Location: Sarajevo
- bakterija
- Posts: 30
- Joined: 02/08/2007 10:00
- Location: Sarajevo
#3200 Re: Gif dana (pročitati prvi post!)

hjoooooooooooooj ja imam jednog istog ovakvog











