FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

"hajmo malo da publiku dignemo"

pa baci sisu da se igramooooo, igramoooo, igramoooooo
User avatar
SAID5
Posts: 599
Joined: 11/06/2011 23:29
Contact:

#3177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by SAID5 »

realno ambiciozno za televiziju kao sto je Face TV, ali guraju nekako, malo se mijesa rezija u front sto se sounda tice ali trude se. Primjeti se da su razduzili studio sto se tice opreme, ali sve je to ok, bitno je da se ima gdje gledat :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Poceo Marijan galamiti, a nista se ne cuje :D
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3179 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Dze Im je komentator?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#3180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Pokerboy11 »

Wtf

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3181 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Izgleda da ide komentar telefonom, posrase se u ceif

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
l33t
Posts: 4786
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by l33t »

mayab wrote:Izgleda da ide komentar telefonom, posrase se u ceif

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
jebo ih zvuk koji q....
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

l33t wrote:
mayab wrote:Izgleda da ide komentar telefonom, posrase se u ceif

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
jebo ih zvuk koji q....
Image
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nuken »

Nabijem i Senada i Marijana i prijenos i BBI,i svih ovih 6 studija što imaju.Poserem im na televiziju i tehniku.Zar nisu sposobni realizovati program bez 1000 grešaka.I šta mi koji kurac imaju puštati DJ Krmka svako malo
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#3185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lik5 »

pa vise se marijan derao i radovao u zilini,nego sad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: malo se smirio,ocito je slusao kriticare
User avatar
plain vanilla
Posts: 70251
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3186 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

nevidjen kvalitet prijenosa :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

plain vanilla wrote:nevidjen kvalitet prijenosa :mrgreen:
Strašno dobar prijenos,konta li neko riječi NIJE DO NAS?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Nuken wrote:Nabijem i Senada i Marijana i prijenos i BBI,i svih ovih 6 studija što imaju.Poserem im na televiziju i tehniku.Zar nisu sposobni realizovati program bez 1000 grešaka.I šta mi koji kurac imaju puštati DJ Krmka svako malo
Da ti objasni teta Kata kako to fercera. Kod agencije kupiš prava prijenosa. Onda odeš u zemlju domaćina i kažeš dobar dan, dobar dan, vi ste taj i taj, ja sam taj i taj, trebam link za BIH. Onda se u tv kući domaćina sastanu komercijalni direktor i direktor tehnike i kažu , hoće ovaj Bosanac toliko i toliko minuta linka. Dobiješ fakturu, platiš, a za tehničke dijelova prijensa se brinu ovi domaći. Šta se večeras desilo, ne znam, ali tako stvari idu.
Državna tv kuća da jeftinije prođe uvijek zakupi malo minuta linka da manje plati (ipak oni hrane puno usta jelte).
Ko misli da je lako iz 6 improviziranih studija organizirati prijenos uživo taj nije organizirao u životu ni sastanak kućnog savjeta.
No, večeras uživajte :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#3189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Djubre_ »

Ovaj dj ispred BBI nikad vise posjetilaca nije imao :lol:

Dobra mu muzika..:geek:

Sent from my SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

MOSALJOZE wrote:
plain vanilla wrote:nevidjen kvalitet prijenosa :mrgreen:
Strašno dobar prijenos,konta li neko riječi NIJE DO NAS?
Ne, ne konta, fazon je pljuvati pa i na slijepo... i ne kontam zašto ovi koji ne podnose Marjana kao komentatora nisu uživali bez tona.. :roll: Onako, bez komentatora, kao da si na tekmi
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#3191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nero Histrion »

KatarinaKosaca wrote:
MOSALJOZE wrote:
plain vanilla wrote:nevidjen kvalitet prijenosa :mrgreen:
Strašno dobar prijenos,konta li neko riječi NIJE DO NAS?
Ne, ne konta, fazon je pljuvati pa i na slijepo... i ne kontam zašto ovi koji ne podnose Marjana kao komentatora nisu uživali bez tona.. :roll: Onako, bez komentatora, kao da si na tekmi
Joj,hvala za ovaj komentar, svako slovo je na pravome mjestu ... hahahaha ... :thumbup: i ja sve cekam da krenu tzv. "narodni tribuni" sa strucnim komentarima.

:bih: :thumbup: :bih: :thumbup: :bih:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nuken »

A ko im je radio link ipred BBI jer ni tu očito ne fercera sve?
@KatarinaKosača Ukoliko radiš na FACE-u ne moraš ih braniti na sav glas :-D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

KatarinaKosaca wrote:
MOSALJOZE wrote:
plain vanilla wrote:nevidjen kvalitet prijenosa :mrgreen:
Strašno dobar prijenos,konta li neko riječi NIJE DO NAS?
Ne, ne konta, fazon je pljuvati pa i na slijepo... i ne kontam zašto ovi koji ne podnose Marjana kao komentatora nisu uživali bez tona.. :roll: Onako, bez komentatora, kao da si na tekmi
:thumbup: :bih: Gdje će ko s Katarinom
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Nuken wrote:A ko im je radio link ipred BBI jer ni tu očito ne fercera sve?
@KatarinaKosača Ukoliko radiš na FACE-u ne moraš ih braniti na sav glas :-D
Ne branim ja FAce tv nego kompleksnost funkcioniranja jedne televizije kao prilog tezi koju sam napisala prije tonskih smetnji da je jako teško organizirati i raditi uživo sa 6 improviziranih studija.. Nije Senad zaprtio tonca i kamermana (imao je samo za sebe jednog iza ili dva>), a prijenos rati tv kuća zemlje domaćina. Jel to toliko teško razumjeti?
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#3195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by akcid »

Večerašnju utakmicu iz Kaunasa od FACE TV MORALI su preuzeti i prenositi i BHT i FTV i RTRS!

Svejedno je ko ima finansijsku dobit iz TV prava, ona je beznačajna kolika je dobit od ove pobjede za kompletnu BiH


Čestitke FACE TV na organizaciji i proslavi pobjede :thumbup:
Last edited by akcid on 15/10/2013 22:06, edited 1 time in total.
User avatar
paranormalan
Posts: 165
Joined: 14/10/2013 11:22
Location: Sarajevo

#3196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by paranormalan »

KatarinaKosaca wrote:Da ti objasni teta Kata kako to fercera.
Ako nekad napravim neko zesce sranje zelim da me ti branis na sudu :kakoste: :stidljiv: :D

Salu na stranu stvarno ljudi u ovom trenutku radosti i nevjerice da smo dozivili nesto ovako veliko zar ima neko ko se jos zamara tehnickim stvarima :-)

Evo ja nemam Face Tv na stremu mi je bila losa slika njihova pa sam gledao na LRT idealna al da nebi slusao litvanca uporedo je isao neki englez i milina (izbjegao sam marijana :oops: ) ali mi je drago u sustini sto je Face Tv dio ovog uspjeha i sva prica pada u vodu, Senadova televizija je prenosila utakmicu s kojom se nikad vise nece mocu porediti ni jedna po vaznosti (osim ako u Brazilu fulalmo finale :D ) i to je to.. sve drugo je proslost.

:bih:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70251
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

paranormalan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Da ti objasni teta Kata kako to fercera.
Ako nekad napravim neko zesce sranje zelim da me ti branis na sudu :kakoste: :stidljiv: :D

:bih:
da, to je poenta :mrgreen:

ali face je nebitan, bitna je pobjeda

good bye :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Vedo , Vedo, Vedatore..
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

akcid wrote:Večerašnju utakmicu iz Kaunasa od FACE TV MORALI su preuzeti i prenositi i BHT i FTV i RTRS!

Svejedno je ko ima finansijsku dobit iz TV prava, ona je beznačajna kolika je dobit od ove pobjede za kompletnu BiH


Čestitke FACE TV na organizaciji i proslavi pobjede :thumbup:
mislis da bi se PTPC odrekla prenosa supervazne utakmice srbija-makedonija, da prenosi nas?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Casual's »

Ostavimo po strani kvalitet slike i emitiranja,ali one emocije nikada nece ispoljiti oni papci sa Federalne i Behatea...mislim,ovo je dosta mlada tv...ali ovo su vrhunski uradili !
Locked