karanana wrote:NIN wrote:JanuaryJones wrote:Može li mi neko reći šta ovo treba da bude, pasarela, prelaz za radnike ili nešto treće?

Ovo ko most iz Varsavskog geta.
ovo je uzas. citavu traku su uzeli za ovu nakaradu. moglo bi ovdje biti i zabijanja bibija u ovaj zid. katastrofa.
Koliko vas koji ovo sve komentarišete zapravo zna šta je izgrađeno, i kako u konačnici sve treba da izgleda?
I osnovac bi zaključio na osnovu skele koja nosi pasarelu, i stope koja se nalazi u trećoj traci, da je čitava pasarela privemeno rješenje, koje će funkcionisati samo dok se ne izvedu radovi na podzemnom prolazu ispod tramvajskih šina.
Po zanimanju sam arhitekt, i nažalost nisam upućen u projekat, ali malo zdravog razuma može riješiti sva pitanja:
Evo i 3d prikaza iz idejnog projekta, iako nisam siguran da će 100% idejni projekat biti i realizovan, ali eto, pomoći će više nego bilo koje drugo objašnjenje:
slike preuzete sa sa-c.net