Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Adnansu
Posts: 349
Joined: 24/11/2009 16:27

#3176 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Adnansu »

jes vas spucala nostalgija :D
User avatar
almir1011
Posts: 138
Joined: 15/01/2009 22:34

#3177 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by almir1011 »

Image
Image
Image

Kako sam se ubij'o ovim! :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3178 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Partijaner »

Ovo je bila moja mladost :dance:
Image

Kad se sjetim Sonica, pa Ninja Turtless itd. 8-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3179 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Baltazar_khan »

Image
Image

kraljevi kraljeva :oops:

atari je bio zakon kakav sega mega kakvi bakrači :mrgreen:
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3180 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

almir1011 wrote:Image
Image
Image

Kako sam se ubij'o ovim! :D
AAAA jes bila zestoka ova puska :D,sjecam se kad su prije esforovci ili su bili neki vojnici pa ono hodali po kucama trazili municiju puske..ja uperi ovu pusku u vojnika lik dize ruke hahahah :lol:
User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3181 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by elfa »

pa citav dan Double Dragon.super contra,tenkici,ninja turtle,mario, i ostalo :bih:
User avatar
Obskurni
Posts: 795
Joined: 17/10/2011 09:19

#3182 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Obskurni »

http://release.blackmesasource.com/
Inace, ovo je remake prvog Half Lifea u najnovijem source engineu sa još mnogo toga dodanog.
Pa svako ko je poželio da odigra nek izvoli :D
Besplatno je naravno
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3183 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by brazzo19 »

Ljudi izasao PES 2013 al nema jos c.... tako da se nemoze igrat inace ce instalira normala i sve al fali jos "ono" da bi se igralo igra je veca nesto od 5 i po giga :D


P.S Zanima me postoji li neka igrica za PS2 znaci Play Station 2 na fazon ono zuma deluxe i onaj bubble safari sa FB.a ono idu loptice u bojama ti ispaljujes kupis poene i tako to ako ima molio bih naziv bio bih zahvalan pa da trazim po torrentima onda ??? Hvala :)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3184 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

NenjiA wrote:Narode, ima li neki fix za Assassin's Creed (prvi dio).

Igra mi se smrzne kad krenem u Jerusalem :oops:
To je jedan od prvih klijenata za igru sa tim Bug-om,probaj sebi "pribaviti",directors cut verziju...

Sad se samo šilji na serverima ova igra...Nemogu da prestanem... :-?

Image

I ova ponekad,dok malo kupim jači CPU,pa ko ima kakav solidan Core 2 Quad za prodat,neka se javi...

Image
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3185 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Metno sam da skida pes .. Skinut ce do 2013. hidzretske
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3186 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

:lol: :lol: :lol:

Nego, ko se ne sjeća Super Nintenda i Super Marija na njemu. Secret of mana, ona auta Zero kako li već, Aladina igrao tu, Street fighter, Shaq je imao svoju game i imam je epic itd.
Amiga pc, igrao eishockey manager 1994, civilization I, mortal combat, siera soccer, sensible soccer itd.......
Gameboy color, pokemon card game, pokemon gold , odl DBZ card game na japanskom, koreanskom, kojem već, ali sam skontao koja je koja i epic je game.<3 itd........

Stari gejmer bio, ovo sada je smeće uspoređujući sa old stuff. Rijetki su imali amigu, ja sam jedan od tih hvala Bogu bio. Preko 120 disketa sam imao, prejakih igrica je bilo. Kasnije super nintetno, igrao sam i onaj stariji, ali taj je poseban bio.

Nintendo 64 i Zelda ajme meni, a tek prije toga prva pokemon game Arena, iako je bez veze, ipak je epic bilo.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3187 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

@Tkd: joooj gdje me nađe :D

Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA :lol: :D


@z1xter: nasao ja patch davno :)
jes' da nosi skoro k'o cijela igra (oko 3.5GB), al' isplatilo se :D AC prekucan, dvicu uskoro igram, samo dok se izigram ovih konzolaških igara malo :roll:
sickle_and_hammer
Posts: 389
Joined: 05/09/2012 20:27

#3188 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sickle_and_hammer »

rodjak imo ovaj "digitron", pa kad se natakarim i po cio dan spy hunter, zega mega.

Image
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3189 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Ko se jos sjeca onih igrica rucnih ajkula i padobranci il ono so se iz madjarske tj od kineza pocelo uvoziti 1000000 verzija tetrisa na njima.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3190 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Izasao PES 13 Skidrow :D
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3191 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by brazzo19 »

House wrote:Izasao PES 13 Skidrow :D
Upravo skidam :D :thumbup:
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#3192 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

isao sam traziti Battlefield 3 Premium i ovdje u Sarajevu u BBI ima radnja Target dole u prizemlju, za nekih 10-15 dana im dolazi i kostat ce 109 KM, znaci igra+5 ekspanzija
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#3193 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dr.gog »

Obskurni wrote:http://release.blackmesasource.com/
Inace, ovo je remake prvog Half Lifea u najnovijem source engineu sa još mnogo toga dodanog.
Pa svako ko je poželio da odigra nek izvoli :D
Besplatno je naravno

:D :D :thumbup:

Odlično, čekam ovo već dugo....Ljudi, hvatajte se ozbiljnih mlavljenja, dok prsti ne prokrvare :D .
Vamo nostalgija, konzole, ovo ono....a meni se priviđa nišan iz "iz prvog lica" na max efektima..

Šalu na stranu, drugari iz Valve kompanije, uz pomoć svojih poremećenih developera su i ovaj put napravili bolesnu zabavu, remake igre koja nikada i neće biti prevaziđena...

Skidajte, oderite..

Btw. Igra li iko Team Fortressa 2? Evo ima nas ekipa od tri drugara, sa kupljenim premium accountom za saigns.de servere(3 evrića mesečno). Postalo je teško izdržavati silne napade jer svi nosimo _sarajevo u nickname-u, pa je švabama neobično što ih satiremo.

Ko zna igrati ovu igru, a ima živaca za luđački tempo premium privilegija, spremni smo pokloniti jedan premium , iz našeg džepa, treba nam još jedan hardcore igrač...
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3194 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

brazzo19 wrote:
House wrote:Izasao PES 13 Skidrow :D
Upravo skidam :D :thumbup:
jeste li skinuli i radi li,nasao sam i ja na piratima al pisu ljudi da im ne radi spanska liga nesta... :|
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3195 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sarajevomd »

Gdje ste pozurili ljudi moji ? Pa uvijek prva verzija ima nekih bugova....nista cudno :)
Sacekajte jos 3 dana kada izlazi verzija za EU trziste!
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3196 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

sarajevomd wrote:Gdje ste pozurili ljudi moji ? Pa uvijek prva verzija ima nekih bugova....nista cudno :)
Sacekajte jos 3 dana kada izlazi verzija za EU trziste!
Slazem se u potpunosti. :thumbup:
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#3197 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by brazzo19 »

Skino skidrow verziju odigrao par utakmica i sta sam primjetio da svaki put kad stavim da igram sa nekom ekipom protiv psg.a izbaci me iz igre , dok kad uzmem psg il neku drugu normala sve .... znaci mister iiii :D
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#3198 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jebote ja stavio da skida pisalo na piratebay postavljeno prije 13 minuta .. A izgleda da ce mi zadnjem skinuti :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3199 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

[quote="NenjiA"]@Tkd: joooj gdje me nađe :D

Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA :lol: :D


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Prejake su te pokemona na svakom gameboyu. Storyline odličnu odrađena, čovjk se unese u to. Sjećam se i sada kako sam 2001 ili 2002 ljetost upalio svijetu igrao do zore, onda bi ugasio svijetlo i nastavio igrati na svome gbc-u :D

Ti dani, ahhh....Ho-oh. Lugia, Entei, Suicune, Raiku itd. Iako sam gledao pokemona na Deutsch, ipak sam se lahko navikao i na imena na engleskom.

Inače, nadam se da će ako Bog da izaći neka dbz ili pokemon game na bazi rpg-a. Naruto to već ima, ali nije to to što ja zamišljam :lol:
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3200 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Borderlands 2 SKIDROW up and running ;-)
Post Reply