Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Adnansu
- Posts: 349
- Joined: 24/11/2009 16:27
#3176 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jes vas spucala nostalgija 
- almir1011
- Posts: 138
- Joined: 15/01/2009 22:34
#3177 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kako sam se ubij'o ovim!
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3178 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ovo je bila moja mladost

Kad se sjetim Sonica, pa Ninja Turtless itd.

Kad se sjetim Sonica, pa Ninja Turtless itd.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3179 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)


kraljevi kraljeva
atari je bio zakon kakav sega mega kakvi bakrači
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3180 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
AAAA jes bila zestoka ova puskaalmir1011 wrote:![]()
Kako sam se ubij'o ovim!
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
#3181 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa citav dan Double Dragon.super contra,tenkici,ninja turtle,mario, i ostalo 
- Obskurni
- Posts: 795
- Joined: 17/10/2011 09:19
#3182 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
http://release.blackmesasource.com/
Inace, ovo je remake prvog Half Lifea u najnovijem source engineu sa još mnogo toga dodanog.
Pa svako ko je poželio da odigra nek izvoli
Besplatno je naravno
Inace, ovo je remake prvog Half Lifea u najnovijem source engineu sa još mnogo toga dodanog.
Pa svako ko je poželio da odigra nek izvoli
Besplatno je naravno
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#3183 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ljudi izasao PES 2013 al nema jos c.... tako da se nemoze igrat inace ce instalira normala i sve al fali jos "ono" da bi se igralo igra je veca nesto od 5 i po giga
P.S Zanima me postoji li neka igrica za PS2 znaci Play Station 2 na fazon ono zuma deluxe i onaj bubble safari sa FB.a ono idu loptice u bojama ti ispaljujes kupis poene i tako to ako ima molio bih naziv bio bih zahvalan pa da trazim po torrentima onda ??? Hvala
P.S Zanima me postoji li neka igrica za PS2 znaci Play Station 2 na fazon ono zuma deluxe i onaj bubble safari sa FB.a ono idu loptice u bojama ti ispaljujes kupis poene i tako to ako ima molio bih naziv bio bih zahvalan pa da trazim po torrentima onda ??? Hvala
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3184 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To je jedan od prvih klijenata za igru sa tim Bug-om,probaj sebi "pribaviti",directors cut verziju...NenjiA wrote:Narode, ima li neki fix za Assassin's Creed (prvi dio).
Igra mi se smrzne kad krenem u Jerusalem
Sad se samo šilji na serverima ova igra...Nemogu da prestanem...
I ova ponekad,dok malo kupim jači CPU,pa ko ima kakav solidan Core 2 Quad za prodat,neka se javi...

-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3185 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Metno sam da skida pes .. Skinut ce do 2013. hidzretske
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3186 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nego, ko se ne sjeća Super Nintenda i Super Marija na njemu. Secret of mana, ona auta Zero kako li već, Aladina igrao tu, Street fighter, Shaq je imao svoju game i imam je epic itd.
Amiga pc, igrao eishockey manager 1994, civilization I, mortal combat, siera soccer, sensible soccer itd.......
Gameboy color, pokemon card game, pokemon gold , odl DBZ card game na japanskom, koreanskom, kojem već, ali sam skontao koja je koja i epic je game.<3 itd........
Stari gejmer bio, ovo sada je smeće uspoređujući sa old stuff. Rijetki su imali amigu, ja sam jedan od tih hvala Bogu bio. Preko 120 disketa sam imao, prejakih igrica je bilo. Kasnije super nintetno, igrao sam i onaj stariji, ali taj je poseban bio.
Nintendo 64 i Zelda ajme meni, a tek prije toga prva pokemon game Arena, iako je bez veze, ipak je epic bilo.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#3187 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@Tkd: joooj gdje me nađe
Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA
@z1xter: nasao ja patch davno
jes' da nosi skoro k'o cijela igra (oko 3.5GB), al' isplatilo se
AC prekucan, dvicu uskoro igram, samo dok se izigram ovih konzolaških igara malo 
Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA
@z1xter: nasao ja patch davno
jes' da nosi skoro k'o cijela igra (oko 3.5GB), al' isplatilo se
-
sickle_and_hammer
- Posts: 389
- Joined: 05/09/2012 20:27
#3188 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
rodjak imo ovaj "digitron", pa kad se natakarim i po cio dan spy hunter, zega mega.


- zedo_m
- Posts: 303
- Joined: 07/09/2011 16:21
- Location: Smog city
#3189 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ko se jos sjeca onih igrica rucnih ajkula i padobranci il ono so se iz madjarske tj od kineza pocelo uvoziti 1000000 verzija tetrisa na njima.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#3190 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Izasao PES 13 Skidrow 
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#3191 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Upravo skidamHouse wrote:Izasao PES 13 Skidrow
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#3192 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
isao sam traziti Battlefield 3 Premium i ovdje u Sarajevu u BBI ima radnja Target dole u prizemlju, za nekih 10-15 dana im dolazi i kostat ce 109 KM, znaci igra+5 ekspanzija
- dr.gog
- Posts: 4960
- Joined: 09/09/2007 12:52
- Location: S@nitet-X
- Grijem se na: briketi kanabisa
- Horoskop: Vodolija
#3193 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Obskurni wrote:http://release.blackmesasource.com/
Inace, ovo je remake prvog Half Lifea u najnovijem source engineu sa još mnogo toga dodanog.
Pa svako ko je poželio da odigra nek izvoli
Besplatno je naravno
Odlično, čekam ovo već dugo....Ljudi, hvatajte se ozbiljnih mlavljenja, dok prsti ne prokrvare
Vamo nostalgija, konzole, ovo ono....a meni se priviđa nišan iz "iz prvog lica" na max efektima..
Šalu na stranu, drugari iz Valve kompanije, uz pomoć svojih poremećenih developera su i ovaj put napravili bolesnu zabavu, remake igre koja nikada i neće biti prevaziđena...
Skidajte, oderite..
Btw. Igra li iko Team Fortressa 2? Evo ima nas ekipa od tri drugara, sa kupljenim premium accountom za saigns.de servere(3 evrića mesečno). Postalo je teško izdržavati silne napade jer svi nosimo _sarajevo u nickname-u, pa je švabama neobično što ih satiremo.
Ko zna igrati ovu igru, a ima živaca za luđački tempo premium privilegija, spremni smo pokloniti jedan premium , iz našeg džepa, treba nam još jedan hardcore igrač...
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3194 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jeste li skinuli i radi li,nasao sam i ja na piratima al pisu ljudi da im ne radi spanska liga nesta...brazzo19 wrote:Upravo skidamHouse wrote:Izasao PES 13 Skidrow![]()
-
sarajevomd
- Posts: 706
- Joined: 12/12/2010 20:42
#3195 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Gdje ste pozurili ljudi moji ? Pa uvijek prva verzija ima nekih bugova....nista cudno 
Sacekajte jos 3 dana kada izlazi verzija za EU trziste!
Sacekajte jos 3 dana kada izlazi verzija za EU trziste!
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3196 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Slazem se u potpunosti.sarajevomd wrote:Gdje ste pozurili ljudi moji ? Pa uvijek prva verzija ima nekih bugova....nista cudno
Sacekajte jos 3 dana kada izlazi verzija za EU trziste!
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#3197 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Skino skidrow verziju odigrao par utakmica i sta sam primjetio da svaki put kad stavim da igram sa nekom ekipom protiv psg.a izbaci me iz igre , dok kad uzmem psg il neku drugu normala sve .... znaci mister iiii 
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3198 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jebote ja stavio da skida pisalo na piratebay postavljeno prije 13 minuta .. A izgleda da ce mi zadnjem skinuti 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3199 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
[quote="NenjiA"]@Tkd: joooj gdje me nađe
Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA
Prejake su te pokemona na svakom gameboyu. Storyline odličnu odrađena, čovjk se unese u to. Sjećam se i sada kako sam 2001 ili 2002 ljetost upalio svijetu igrao do zore, onda bi ugasio svijetlo i nastavio igrati na svome gbc-u
Ti dani, ahhh....Ho-oh. Lugia, Entei, Suicune, Raiku itd. Iako sam gledao pokemona na Deutsch, ipak sam se lahko navikao i na imena na engleskom.
Inače, nadam se da će ako Bog da izaći neka dbz ili pokemon game na bazi rpg-a. Naruto to već ima, ali nije to to što ja zamišljam
Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA
Prejake su te pokemona na svakom gameboyu. Storyline odličnu odrađena, čovjk se unese u to. Sjećam se i sada kako sam 2001 ili 2002 ljetost upalio svijetu igrao do zore, onda bi ugasio svijetlo i nastavio igrati na svome gbc-u
Ti dani, ahhh....Ho-oh. Lugia, Entei, Suicune, Raiku itd. Iako sam gledao pokemona na Deutsch, ipak sam se lahko navikao i na imena na engleskom.
Inače, nadam se da će ako Bog da izaći neka dbz ili pokemon game na bazi rpg-a. Naruto to već ima, ali nije to to što ja zamišljam
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#3200 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Borderlands 2 SKIDROW up and running 
