Haman ce tako i biti, da ne bi neko isprlj'o plahte!JoseMujica wrote:pa hebat ga...neka koriste centar prije otvaranja....ne kontam u čemu je problem da repka to već koristi a da Mišel kad dođe otvori to zvanično uz fanfare, aplauz, zahvalnice, slikanja i pjesmu vesele djece.
najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3176 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3177 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Svakako trebaju koristiti centar a ne da svako gleda trening to tele. Pripreme trebaju biti zatvorenog tipa gdje se mogu strategije i uigravanja pripremat.shake69 wrote:Haman ce tako i biti, da ne bi neko isprlj'o plahte!JoseMujica wrote:pa hebat ga...neka koriste centar prije otvaranja....ne kontam u čemu je problem da repka to već koristi a da Mišel kad dođe otvori to zvanično uz fanfare, aplauz, zahvalnice, slikanja i pjesmu vesele djece.
najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši
- Thinker
- Posts: 366
- Joined: 07/02/2008 12:58
#3178 Re: Latvija - Bosna i Hercegovina
Mislim da se Slovaci nece nesto nafurati na ovu utakmicu tako da se ja ne bih pretjerano brinuo za karte. Biće isto kao i u Latviji gdje smo kao imali ograniceni broj karata a na kraju smo zauzeli cijeli stadion.KatarinaKosaca wrote:Povoljna za puta, zato sam i ubjedila u kući da idemo, obećala da neću dotaknuti volan i da neću zapaliti u autu, niti tražiti da se zaustavi, sve.. onda kaže Pape, nema karata. A stalno mi je ova asocijacijaJoseMujica wrote:al Slovačka je pravo povoljna za puta ...već je Centro izbacio cijenu negdje oko 100 KM + doplata za kartu....to je vjerovatno total oko 150KM ...aranžman od 3 dana busom...nema spavanja![]()
Da se nekako organizirano kupi dio slovačkih karata?
Nego raja imali neko web od nekog Slovačkog foruma gdje se može pročitati šta oni kontaju za ovu utakmicu.
- Slo Burner
- Posts: 5898
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#3179 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Cisto sumnjam da ce biti problema za kartu, kontam da su se totalno isfurali sa remijem protiv Lihtestajna i da ce tekmu gledati samo okorjeli, a da je ostatak poprilicno ljut na repku. SAVEZ NAPOLJE ! 
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3180 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sad nesto gledam onu fifa rang listu, bilo bi jako bitno uzeti Amere u augustu, jer bi nam to bodova donijelo! Dobro su plasirani.
Takodjer Slovake po mogucnosti u dvomecu mlatnuti i eto nas u top 10. Onda jebiga dolaze tekme sa Litvanijom i Lihtenstajnom, sto ce nam i u slucaju pobjede uzeti bodove, al' hajd...
Takodjer Slovake po mogucnosti u dvomecu mlatnuti i eto nas u top 10. Onda jebiga dolaze tekme sa Litvanijom i Lihtenstajnom, sto ce nam i u slucaju pobjede uzeti bodove, al' hajd...
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3181 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kako ce nam tekma sa litvanijom uzet bodove ,kad ce grcka minimalnom pobjedom nad njima preskociti pola svijeta na rang listi 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3182 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Grčka će sada ostvariti skok ovom pobjedom, zato što joj junske utakmice iz prethodnih godina nisu baš bile sjajne... Opet ako ja to dobro razumijemKinaski wrote:Kako ce nam tekma sa litvanijom uzet bodove ,kad ce grcka minimalnom pobjedom nad njima preskociti pola svijeta na rang listi
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3183 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
evo ekvador odigrao 1-1 sa argentinomHerr Flick wrote:Po mojoj racunici,kada se objavi naredna rang lista fife,vise bodova cemo imat od 3 repke koje su ispred nas a to su:Engleska,Rusija i Svicarska.Od repki kojih su iza Grcka nas preskace to je 100% sigurno.Da budu ispred nas jos imaju sanse Meksiko i Urugvaj ali to zavisi kakvi ce im rezultati biti na Kupu Konfederacija.Vjerovatno ce i nas Urugvaj preskociti.Takodje ako Ekvador ne pobjedi Argentinu i njih preskacemo po bodovima.Dakle kada se objavi naredna rang lista trebali bi biti 13-ti.
Edit:Cak bi mogli preskociti i Obalu Slonovace![]()
Ukoliko sutra ne pobijede Ganu imati ce manje bodova od nas
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3184 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Da se ne bi mucili, evo jos jednom link i procitajte, sve detaljno objasnjeno!!!
http://nogolopta.blogger.ba/arhiva/?start=12
http://nogolopta.blogger.ba/arhiva/?start=12
- jeza u ledja
- Posts: 50652
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3185 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mrsko nam citat, de objasni. 
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3186 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
I ovaj spominje drugi sesir pri izvlacenju grupa za SPKontra__ wrote:Da se ne bi mucili, evo jos jednom link i procitajte, sve detaljno objasnjeno!!!
http://nogolopta.blogger.ba/arhiva/?start=12
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3187 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa objasnjeno je kako se racuna pozicija na rang listi, sto je i primarni cilj linka je l', jer je svako drugo pitanje o tome...
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3188 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama 
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3189 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3190 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Igra se radi raje iz ulice!!ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3191 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKEultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3192 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije ni velika stvar. Sjećam se da je Norveška bila u top 10 nedavno, a nije bila na SP/EP podugo... daj ti nama da vidimo Brazil, a te liste manje-višeHerr Flick wrote:Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKEultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama![]()
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3193 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ultima_palabra wrote:Nije ni velika stvar. Sjećam se da je Norveška bila u top 10 nedavno, a nije bila na SP/EP podugo... daj ti nama da vidimo Brazil, a te liste manje-višeHerr Flick wrote:Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKEultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama![]()
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3194 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn

Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju
Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju
Last edited by Herr Flick on 12/06/2013 12:08, edited 2 times in total.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3195 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Al da ne dobiju nas
- @mba
- Posts: 3208
- Joined: 22/08/2011 12:57
- Location: Çanakkale
#3196 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Herr Flick wrote:Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn![]()
Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju
al zato ce mozda nas da iznenade!
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3197 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Slabo igraju zato što nemaju Papeta za selektora.Herr Flick wrote:Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn![]()
Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju
- antifascism
- Posts: 860
- Joined: 11/04/2013 16:15
#3198 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Precenjeni do bola, uvijek neke price kako ce Njemacka protiv engleske i slicnu a ljudi nisu nista uradili zadnjih 20 godina. Uspjesnija je jedna Ceska...Herr Flick wrote:Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKEultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama![]()
- Thinker
- Posts: 366
- Joined: 07/02/2008 12:58
#3199 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kučka, Zabavnik i ostatak ekipe su svjesni da od Brazila nema ništa. Međutim koliko čujem kod njih je veliki pritisak javnosti da selektor da ostavku. Ovaj nam scenario ne bi baš odogovarao jer bi taj novi imao želju da se dokazuje i da diže ekipu. Mada mislim da smo bolji od njih i da ih dobijamo u obje utakmice.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3200 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
neka sačekaju da ih natakarimo pa će se onda sam selektor smjeniti, da se ne nerviraju bezezze 
