Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3176 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

JoseMujica wrote:pa hebat ga...neka koriste centar prije otvaranja....ne kontam u čemu je problem da repka to već koristi a da Mišel kad dođe otvori to zvanično uz fanfare, aplauz, zahvalnice, slikanja i pjesmu vesele djece.

najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši :-)
Haman ce tako i biti, da ne bi neko isprlj'o plahte! :D
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3177 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

shake69 wrote:
JoseMujica wrote:pa hebat ga...neka koriste centar prije otvaranja....ne kontam u čemu je problem da repka to već koristi a da Mišel kad dođe otvori to zvanično uz fanfare, aplauz, zahvalnice, slikanja i pjesmu vesele djece.

najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši :-)
Haman ce tako i biti, da ne bi neko isprlj'o plahte! :D
Svakako trebaju koristiti centar a ne da svako gleda trening to tele. Pripreme trebaju biti zatvorenog tipa gdje se mogu strategije i uigravanja pripremat.
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#3178 Re: Latvija - Bosna i Hercegovina

Post by Thinker »

KatarinaKosaca wrote:
JoseMujica wrote:al Slovačka je pravo povoljna za puta ...već je Centro izbacio cijenu negdje oko 100 KM + doplata za kartu....to je vjerovatno total oko 150KM ...aranžman od 3 dana busom...nema spavanja
Povoljna za puta, zato sam i ubjedila u kući da idemo, obećala da neću dotaknuti volan i da neću zapaliti u autu, niti tražiti da se zaustavi, sve.. onda kaže Pape, nema karata. A stalno mi je ova asocijacija :D



Da se nekako organizirano kupi dio slovačkih karata?
Mislim da se Slovaci nece nesto nafurati na ovu utakmicu tako da se ja ne bih pretjerano brinuo za karte. Biće isto kao i u Latviji gdje smo kao imali ograniceni broj karata a na kraju smo zauzeli cijeli stadion.
Nego raja imali neko web od nekog Slovačkog foruma gdje se može pročitati šta oni kontaju za ovu utakmicu.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3179 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

Cisto sumnjam da ce biti problema za kartu, kontam da su se totalno isfurali sa remijem protiv Lihtestajna i da ce tekmu gledati samo okorjeli, a da je ostatak poprilicno ljut na repku. SAVEZ NAPOLJE ! :D
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3180 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kontra__ »

Sad nesto gledam onu fifa rang listu, bilo bi jako bitno uzeti Amere u augustu, jer bi nam to bodova donijelo! Dobro su plasirani.
Takodjer Slovake po mogucnosti u dvomecu mlatnuti i eto nas u top 10. Onda jebiga dolaze tekme sa Litvanijom i Lihtenstajnom, sto ce nam i u slucaju pobjede uzeti bodove, al' hajd... :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3181 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kinaski »

Kako ce nam tekma sa litvanijom uzet bodove ,kad ce grcka minimalnom pobjedom nad njima preskociti pola svijeta na rang listi :sad:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3182 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

Kinaski wrote:Kako ce nam tekma sa litvanijom uzet bodove ,kad ce grcka minimalnom pobjedom nad njima preskociti pola svijeta na rang listi :sad:
Grčka će sada ostvariti skok ovom pobjedom, zato što joj junske utakmice iz prethodnih godina nisu baš bile sjajne... Opet ako ja to dobro razumijem :-D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3183 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Baltazar_khan »

Herr Flick wrote:Po mojoj racunici,kada se objavi naredna rang lista fife,vise bodova cemo imat od 3 repke koje su ispred nas a to su:Engleska,Rusija i Svicarska.Od repki kojih su iza Grcka nas preskace to je 100% sigurno.Da budu ispred nas jos imaju sanse Meksiko i Urugvaj ali to zavisi kakvi ce im rezultati biti na Kupu Konfederacija.Vjerovatno ce i nas Urugvaj preskociti.Takodje ako Ekvador ne pobjedi Argentinu i njih preskacemo po bodovima.Dakle kada se objavi naredna rang lista trebali bi biti 13-ti. :bih:

Edit:Cak bi mogli preskociti i Obalu Slonovace :D :D Ukoliko sutra ne pobijede Ganu imati ce manje bodova od nas 8)
evo ekvador odigrao 1-1 sa argentinom :thumbup:
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3184 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kontra__ »

Da se ne bi mucili, evo jos jednom link i procitajte, sve detaljno objasnjeno!!!

http://nogolopta.blogger.ba/arhiva/?start=12
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50652
Joined: 29/12/2005 01:20

#3185 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Mrsko nam citat, de objasni. :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3186 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by KPNCTNJAH »

Kontra__ wrote:Da se ne bi mucili, evo jos jednom link i procitajte, sve detaljno objasnjeno!!!

http://nogolopta.blogger.ba/arhiva/?start=12
I ovaj spominje drugi sesir pri izvlacenju grupa za SP :roll: nema potrebe dalje citati :D
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3187 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kontra__ »

Pa objasnjeno je kako se racuna pozicija na rang listi, sto je i primarni cilj linka je l', jer je svako drugo pitanje o tome...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3188 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ultima_palabra »

Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3189 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
:thumbup: vala bas
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3190 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
Igra se radi raje iz ulice!!
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#3191 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKE :D :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3192 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ultima_palabra »

Herr Flick wrote:
ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKE :D :D
Nije ni velika stvar. Sjećam se da je Norveška bila u top 10 nedavno, a nije bila na SP/EP podugo... daj ti nama da vidimo Brazil, a te liste manje-više ;-)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#3193 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

ultima_palabra wrote:
Herr Flick wrote:
ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKE :D :D
Nije ni velika stvar. Sjećam se da je Norveška bila u top 10 nedavno, a nije bila na SP/EP podugo... daj ti nama da vidimo Brazil, a te liste manje-više ;-)
:kiss:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#3194 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn :lol: :lol:

Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju :shock:
Last edited by Herr Flick on 12/06/2013 12:08, edited 2 times in total.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3195 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kinaski »

Al da ne dobiju nas
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#3196 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by @mba »

Herr Flick wrote:Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn :lol: :lol:

Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju :shock:

al zato ce mozda nas da iznenade!
User avatar
Logovan
Posts: 102743
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3197 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Herr Flick wrote:Slovacka,ekipa koja je prije 3 godina igrala 1/8 finala SP nije u stanju da pobjedi Lihtenstajn :lol: :lol:

Kad pogledas gdje im sve igraci igraju,Liverpool,Fener,Beskitas,Zenit,Genoa,Napoli,Trabzon i oni ovako slabo igraju :shock:
Slabo igraju zato što nemaju Papeta za selektora. 8-)
User avatar
antifascism
Posts: 860
Joined: 11/04/2013 16:15

#3198 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by antifascism »

Herr Flick wrote:
ultima_palabra wrote:Da se niste malo zanijeli... ne igra se fudbal radi plasmana na nekakvim listama :D
Nije mala stvar na sledecoj rang listi biti ispred kolijevke fudbala ENGLESKE :D :D
Precenjeni do bola, uvijek neke price kako ce Njemacka protiv engleske i slicnu a ljudi nisu nista uradili zadnjih 20 godina. Uspjesnija je jedna Ceska...
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#3199 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Thinker »

Kučka, Zabavnik i ostatak ekipe su svjesni da od Brazila nema ništa. Međutim koliko čujem kod njih je veliki pritisak javnosti da selektor da ostavku. Ovaj nam scenario ne bi baš odogovarao jer bi taj novi imao želju da se dokazuje i da diže ekipu. Mada mislim da smo bolji od njih i da ih dobijamo u obje utakmice.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3200 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

neka sačekaju da ih natakarimo pa će se onda sam selektor smjeniti, da se ne nerviraju bezezze :D
Post Reply