Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
VenomousV wrote:
Hvala vam zene, k'o da sam ih ja gazala ustvari hvala vam sto kazete da imam ukusa
mA nanosala ih u zdravlju
Jesi li našla one kaiševe ? išta što ti se sviđa ?
kuzpila u lindexu jos prosle sedmice crni, sa malom tokicom... ima neki fazon a la animal skin plah je
o da, kad sam trazila kaiseve, cijene su otprilike oko 15-16 KM, i haj reko da udjem u azel (prvi put u onaj u titovoj a mozda 3. put u azel opcenito), neki pohabani kaisevi 20 KM... sta su se to oni nafurali?
oppaaaaaaaaaaaa neko ce nam se ovdje jos i usminkati
vidi boja vidi boja
(ovo za Venu kazem)
odlicne su kosulje i ja ovakve volim
samo meni u mangu ... bas i ne mogu kosulje .. ja ne znam sta je ono ali ko da za djecu prave!
ili sam ja naletjela na pogresan model
e ne zezaj logman nije to tako tesko valjda
ti samo profuras jednu velicinu vece i eto oko garderobe si ok jel moras vazda tunikicu imati preko? mozes i neki dzeper siri ili nesto slicno
a i oko salova ima vala sad salova kakvih hoces
jel mozes neke ove nazovimo ih "komercijalne" koristiti za pokrivanje ako vec imas kapicu ispod+?? ili moras neke malo kvalitetnije??
Partizzanka wrote:oppaaaaaaaaaaaa neko ce nam se ovdje jos i usminkati
vidi boja vidi boja
(ovo za Venu kazem)
odlicne su kosulje i ja ovakve volim
samo meni u mangu ... bas i ne mogu kosulje .. ja ne znam sta je ono ali ko da za djecu prave!
ili sam ja naletjela na pogresan model
samo sam ovakav komentar cekala
ja sam u mangu do jucer uzimala samo one njihove mango basics majicice ali ove kosulje su stvarno predobre... eto kud ces dalje kad su meni krupne gradje bas siroke i onako kako trebaju biti mislila sam da ce problem biti preko ledja odn grudi ali i tu ima sirine kol'ko hoces
jedino su mi rukavi kratki ali svakako ne planiram nosit spustenih rukava
meni je L njihovo bilo onako ono knap ... ne daj Boze pms-a i popucala bi dugmad preko grudi hahahaha
a i rukavi sto je najtuznije dole pri dnu ... ne mozes zakopcati a ako mi je ista tanko onda su mi "krajevi" nogu i ruku
ali ove kosulje su super
sva sreca pa nemam mango kod mene u selu
ja sam sad kupila dvije kosulje onako tanje su malo nego sto je uobicajeno (pa se moze/treba) nositi nesto ispod njih ... i siri su modeli jer se garant nose na helanke (tako to norvezanke neovisno o gradji, velicini, nezgrapnosti tijena nose) i sa kajsem ... e a posto ja ne furam kais (nemam niti jedan - kaisajte me sad koliko hocete ali nikad ne nadjoh nesto vrijedno) ... uzela sam ono da mi budu taman kao da su broj vece nego normala kosulja i nosit cu ih ili na farmerke ili na helanke pa dole puknem duboke cizme ... dok ne nadjem kais da se kaisam hahaha
boracha wrote:nemam pojma, meni se znalo desit da nece, pise mi ono izaberi alternativni nacin placanja, ne mogu se bas sjetit tacno, pa da poslije opet nekad hoce
nekad je mozda i do njih, kad im je guzva na sajtu, ali bilo mi je para a paypalom nisam mogla platit, i poslije nekoliko dana moze, a nisam nista uplacivala
Partizanko gore je kad ja nakupujem toga i onda nemam sta obuci, uvijek mi treba nesto novo
Il se nataknem na jedno i ne znam sici, il kad 10 salova plave boje imam al opet fali neki plave boje :S
A ormar premali da to fino rasporedim pa da imam sve pregledno.
Dzempere duze oblacim, i krace sa suknjom, salove i ove i one stavljam, ali kazem ti problem je ovako ja sad gledam u ormar i nista ja za obuci nemam
LONGMAN wrote:Partizanko gore je kad ja nakupujem toga i onda nemam sta obuci, uvijek mi treba nesto novo
Il se nataknem na jedno i ne znam sici, il kad 10 salova plave boje imam al opet fali neki plave boje :S
A ormar premali da to fino rasporedim pa da imam sve pregledno.
Dzempere duze oblacim, i krace sa suknjom, salove i ove i one stavljam, ali kazem ti problem je ovako ja sad gledam u ormar i nista ja za obuci nemam
odustani od shoppinga par mjeseci
ozbiljno.
ja osim onog kaputica sto su ga snizili na asosu na 19 funti i suknjice one, nista nisam kupila sebi ima...pa ne sjecam se kad sam ono rekla da necu vise kupovati.
elem, sace decembar rekla sam za rodjendan otvorit sezonu ponovo.