What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3176 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

zamzija wrote:
VenomousV wrote::lol:
Hvala vam zene, k'o da sam ih ja gazala :D ustvari hvala vam sto kazete da imam ukusa :D
mA nanosala ih u zdravlju :D
Jesi li našla one kaiševe ? išta što ti se sviđa ?
kuzpila u lindexu jos prosle sedmice crni, sa malom tokicom... ima neki fazon a la animal skin :D plah je :D

o da, kad sam trazila kaiseve, cijene su otprilike oko 15-16 KM, i haj reko da udjem u azel (prvi put u onaj u titovoj a mozda 3. put u azel opcenito), neki pohabani kaisevi 20 KM... sta su se to oni nafurali? :-)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3177 Re: What to wear???

Post by zamzija »

valja platit iznajmljivanje i dadžbine za lokal u centru grada šta ti je :D :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3178 Re: What to wear???

Post by Michun »

zamzija wrote:valja platit iznajmljivanje i dadžbine za lokal u centru grada šta ti je :D :lol:
ja vise tamo ne ulazim - ko' da sam usla u milanu u la rinascente :shock:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3179 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

oppaaaaaaaaaaaa neko ce nam se ovdje jos i usminkati
vidi boja vidi boja
(ovo za Venu kazem)

odlicne su kosulje i ja ovakve volim
samo meni u mangu ... bas i ne mogu kosulje .. ja ne znam sta je ono ali ko da za djecu prave!
ili sam ja naletjela na pogresan model
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3180 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

e ne zezaj logman :) nije to tako tesko valjda
ti samo profuras jednu velicinu vece i eto oko garderobe si ok :) jel moras vazda tunikicu imati preko? mozes i neki dzeper siri ili nesto slicno

a i oko salova ima vala sad salova kakvih hoces
jel mozes neke ove nazovimo ih "komercijalne" koristiti za pokrivanje ako vec imas kapicu ispod+?? ili moras neke malo kvalitetnije??
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3181 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

Partizzanka wrote:oppaaaaaaaaaaaa neko ce nam se ovdje jos i usminkati
vidi boja vidi boja
(ovo za Venu kazem)

odlicne su kosulje i ja ovakve volim
samo meni u mangu ... bas i ne mogu kosulje .. ja ne znam sta je ono ali ko da za djecu prave!
ili sam ja naletjela na pogresan model
:lol: :lol: samo sam ovakav komentar cekala :lol:

ja sam u mangu do jucer uzimala samo one njihove mango basics majicice ali ove kosulje su stvarno predobre... eto kud ces dalje kad su meni krupne gradje bas siroke i onako kako trebaju biti :D mislila sam da ce problem biti preko ledja odn grudi ali i tu ima sirine kol'ko hoces :D
jedino su mi rukavi kratki ali svakako ne planiram nosit spustenih rukava :D :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3182 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

ti siroke gradje!ooooj sta rece i osta tanka!

onda mene nisi vidjela :)

meni je L njihovo bilo onako ono knap ... ne daj Boze pms-a i popucala bi dugmad preko grudi hahahaha
a i rukavi sto je najtuznije dole pri dnu ... ne mozes zakopcati a ako mi je ista tanko onda su mi "krajevi" nogu i ruku

ali ove kosulje su super
sva sreca pa nemam mango kod mene u selu :)

ja sam sad kupila dvije kosulje onako tanje su malo nego sto je uobicajeno (pa se moze/treba) nositi nesto ispod njih ... i siri su modeli jer se garant nose na helanke (tako to norvezanke neovisno o gradji, velicini, nezgrapnosti tijena nose) i sa kajsem ... e a posto ja ne furam kais (nemam niti jedan - kaisajte me sad koliko hocete ali nikad ne nadjoh nesto vrijedno) ... uzela sam ono da mi budu taman kao da su broj vece nego normala kosulja i nosit cu ih ili na farmerke ili na helanke pa dole puknem duboke cizme ... dok ne nadjem kais da se kaisam hahaha
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3183 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

krupne parti, ne siroke :D krupne :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3184 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

VV odlicne su i boje su im njami!

Hej zene, ako trebate rolku, evo danasnje soping lsite: http://malezensketeme.com/post/9633

a do petka izbacujemo duboke cizme :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3185 Re: What to wear???

Post by zamzija »

VenomousV wrote:krupne parti, ne siroke :D krupne :D
aj ne...... da ne lajem :D
ako si ti krupne građe ja sam kran :lol:
ne zezaj bona, ti možeš vreću staviti na sebe i opet bi izgledala hot hot :-D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3186 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

zamzija wrote:
VenomousV wrote:krupne parti, ne siroke :D krupne :D
aj ne...... da ne lajem :D
ako si ti krupne građe ja sam kran :lol:
ne zezaj bona, ti možeš vreću staviti na sebe i opet bi izgledala hot hot :-D
:shock: :shock: :shock:

aaa znam o cemu se radi, dizes mi ego pred rodjendan, jel to? :lol: :lol:
sta god bilo :kiss:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3187 Re: What to wear???

Post by zamzija »

samo pišem 'nako kako mislim :)
ako imaš ikakav kompleks vezano za izgled i svoju građu tijela, doći ću da te namaram, jesil čula :D
čak i pred rođendan :P
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3188 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

:lol: :lol:
kompleksi su bili, sada sam samo samosvjesna (wow recenice :-) )
sada cu da usutim da me ne bi tukla Image
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#3189 Re: What to wear???

Post by Goldyna »

Ima li u Sarajevu neko da plete kape po želji?
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3190 Re: What to wear???

Post by boracha »

rimljanka, nekad se na asosu zna desit da nesto nece paypal
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3191 Re: What to wear???

Post by alica.k »

boracha wrote:rimljanka, nekad se na asosu zna desit da nesto nece paypal
meni jos nijednom :S
kad to?

ako nema para na kartici, nema.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3192 Re: What to wear???

Post by boracha »

nemam pojma, meni se znalo desit da nece, pise mi ono izaberi alternativni nacin placanja, ne mogu se bas sjetit tacno, pa da poslije opet nekad hoce
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3193 Re: What to wear???

Post by alica.k »

boracha wrote:nemam pojma, meni se znalo desit da nece, pise mi ono izaberi alternativni nacin placanja, ne mogu se bas sjetit tacno, pa da poslije opet nekad hoce
meni kartica nije onako htjela proc :S
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3194 Re: What to wear???

Post by boracha »

nekad je mozda i do njih, kad im je guzva na sajtu, ali bilo mi je para a paypalom nisam mogla platit, i poslije nekoliko dana moze, a nisam nista uplacivala
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#3195 Re: What to wear???

Post by LONGMAN »

Partizanko gore je kad ja nakupujem toga i onda nemam sta obuci, uvijek mi treba nesto novo :roll:
Il se nataknem na jedno i ne znam sici, il kad 10 salova plave boje imam al opet fali neki plave boje :S
A ormar premali da to fino rasporedim pa da imam sve pregledno.
Dzempere duze oblacim, i krace sa suknjom, salove i ove i one stavljam, ali kazem ti problem je ovako ja sad gledam u ormar i nista ja za obuci nemam :x
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3196 Re: What to wear???

Post by alica.k »

LONGMAN wrote:Partizanko gore je kad ja nakupujem toga i onda nemam sta obuci, uvijek mi treba nesto novo :roll:
Il se nataknem na jedno i ne znam sici, il kad 10 salova plave boje imam al opet fali neki plave boje :S
A ormar premali da to fino rasporedim pa da imam sve pregledno.
Dzempere duze oblacim, i krace sa suknjom, salove i ove i one stavljam, ali kazem ti problem je ovako ja sad gledam u ormar i nista ja za obuci nemam :x
odustani od shoppinga par mjeseci :D
ozbiljno.
ja osim onog kaputica sto su ga snizili na asosu na 19 funti i suknjice one, nista nisam kupila sebi ima...pa ne sjecam se kad sam ono rekla da necu vise kupovati.
elem, sace decembar :D rekla sam za rodjendan otvorit sezonu ponovo.
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#3197 Re: What to wear???

Post by LONGMAN »

Za ovaj mjesec, mislim, da sam gotova, sal, hlace, bunda, cizmice, dosta je.
Iako vidjeh jednu slatku bež tunikicu u prolazu, kopka me :-)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3198 Re: What to wear???

Post by Michun »

samo da vam kazem da je ovaj petak black friday...
edit: http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_(shopping)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3199 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ah, pa djabe kad nije kod nas.
ja sam danas dobila sms od lindexa da im je neko snizenje, al su me probudili pa sam samo izbrisala poruku.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3200 Re: What to wear???

Post by Michun »

pa eto kontam ko ima nekog u US pa da posalje tamo
ili VS ako bude imala kod kakav ili...
et' :D
Post Reply