Zemljotres maloprije..
-
Drogo_rooq
- Posts: 150
- Joined: 04/03/2014 14:43
#3176 Re: Zemljotres maloprije..
Jel' mi se cini ili ovo nesto trese ?
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#3177 Re: Zemljotres maloprije..
Izlazi murija iz prostorija klixa zajedno sa banjalučkim plačenikom. Tresu se ostaci demokratije.Drogo_rooq wrote:Jel' mi se cini ili ovo nesto trese ?
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3178 Re: Zemljotres maloprije..
nisam ga osjetio.
a sjedim na mjestu gdje ga inace osjetim.
a sjedim na mjestu gdje ga inace osjetim.
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#3180 Re: Zemljotres maloprije..
na morskome plavom zalu
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#3182 Re: Zemljotres maloprije..
U nekoliko sela u Albaniji nastupila panika.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#3183 Re: Zemljotres maloprije..
Zaljulja 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3185 Re: Zemljotres maloprije..
kad? ako je sad nisam ga osjetio ali mi se ucinilo nesto prije nekih pola sata da je namjestaj zapucketo.Bobi wrote:Zaljulja
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#3186 Re: Zemljotres maloprije..
Gdjekaranana wrote:kad? ako je sad nisam ga osjetio ali mi se ucinilo nesto prije nekih pola sata da je namjestaj zapucketo.Bobi wrote:Zaljulja
- homega
- Posts: 1866
- Joined: 18/05/2014 23:45
#3187 Re: Zemljotres maloprije..
Prije da - "udari"Bobi wrote:Zaljulja
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3188 Re: Zemljotres maloprije..
Šta vam je? 
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#3189 Re: Zemljotres maloprije..
Pobrstili mezu ali ostalo od nove pića.
- raoul duke
- Posts: 1677
- Joined: 02/04/2011 20:41
#3190 Re: Zemljotres maloprije..
Jel' ga neko osjetio sinoc? 
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#3191 Re: Zemljotres maloprije..
Jes jedna ali ne znaš je ti,a nije red da mahala okolo.raoul duke wrote:Jel' ga neko osjetio sinoc?
-
Medolinooo
- Posts: 213
- Joined: 11/11/2012 13:09
#3192 Re: Zemljotres maloprije..
jel ovo zdrma zemljotes ili se meni ucinilo 
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#3193 Re: Zemljotres maloprije..
Ne znam za vas al ja sam ga upravo osjetila
probudi me iz sna 
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3194 Re: Zemljotres maloprije..
Buba buba

- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3195 Re: Zemljotres maloprije..
jel ga iko osjetio u starom gradu maloprije
- Oligarh
- Posts: 875
- Joined: 05/06/2010 13:23
#3196 Re: Zemljotres maloprije..
Osjetio se sasvim dobro oko 3 sekunde. Moja prognoza je oko M3.8 negdje jugoistocno od grada, jer je jug-sjever bilo pomjeranje.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3197 Re: Zemljotres maloprije..
3.8? nema sanse. nisam ga uopste osjetio, a usro sam se bio kad je onaj od 3.3 cini mi se bio prije 2-3 godine.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3198 Re: Zemljotres maloprije..
nije bilo strašno ali što kažeš neke 3 sec je zatresloOligarh wrote:Osjetio se sasvim dobro oko 3 sekunde. Moja prognoza je oko M3.8 negdje jugoistocno od grada, jer je jug-sjever bilo pomjeranje.
- Oligarh
- Posts: 875
- Joined: 05/06/2010 13:23
#3199 Re: Zemljotres maloprije..
Najvise ga raja u Starom gradu osjetila. Potreslo je pojako, kao 2009 onaj od 4.3 blizu Miljevicakaranana wrote:3.8? nema sanse. nisam ga uopste osjetio, a usro sam se bio kad je onaj od 3.3 cini mi se bio prije 2-3 godine.
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3200 Re: Zemljotres maloprije..
ipak mi se nije ucinilo, ima i drugih koji su ga osjetili 
