HS kablovska
Moderator: anex
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#3176 Re: HS kablovska
Ja ne mogu gledati ove HD kanale. Jel to do recievera ovog sto su mi dali? Pokazuje mi ih samo ko radio. Cujem ton slike nema.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3177 Re: HS kablovska
Do tv ti je...addem wrote:Ja ne mogu gledati ove HD kanale. Jel to do recievera ovog sto su mi dali? Pokazuje mi ih samo ko radio. Cujem ton slike nema.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3178 Re: HS kablovska
Pozdrav,
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#3179 Re: HS kablovska
LCD TV nema sanse. Ovaj recciever uopste nema hdmi izlaz, vec obicni antenski, pa ne znam jel do toga?lijan wrote:Do tv ti je...addem wrote:Ja ne mogu gledati ove HD kanale. Jel to do recievera ovog sto su mi dali? Pokazuje mi ih samo ko radio. Cujem ton slike nema.
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3180 Re: HS kablovska
Evo kod mene sve 4 Arene ali HD ima jos par programa HD a Arene 1,2,3,4 na digitali neferceraju. TV je SONY KDL40BX400AEP
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3181 Re: HS kablovska
kako ce biti do tv-a ako mu iz recivera idu cinc kablovi a hd signallijan wrote:Do tv ti je...addem wrote:Ja ne mogu gledati ove HD kanale. Jel to do recievera ovog sto su mi dali? Pokazuje mi ih samo ko radio. Cujem ton slike nema.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3182 Re: HS kablovska
jedino sto sam ja vidio je polovinom maja ce se uvestiiPod wrote:Pozdrav,
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
eh sad posto je polovina maja a ovaj nas sigurno zaboravio kalendar kuci onda moguce i krajem maja ako ikako zazivi to kod nas
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3183 Re: HS kablovska
moj rodjak zvao telemach i oni kazu od juna da ce usluga biti dostupna kod njih, naravno ko ima u paketu hbo. Bas me interesuje kako izgleda ovo, mora da je mocno.respo wrote:jedino sto sam ja vidio je polovinom maja ce se uvestiiPod wrote:Pozdrav,
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
eh sad posto je polovina maja a ovaj nas sigurno zaboravio kalendar kuci onda moguce i krajem maja ako ikako zazivi to kod nas
Izgleda da su ovi iz Telemacha sve preduhitrili :S , pitam se kada će onda ova usluga na hs-u.
http://teve.ba/article/1650/hbo-go-u-ponudi-telemacha
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3184 Re: HS kablovska
Naravno da je do receivera jer ne podrzava MPEG4 format koji se koristi za HD kanale, ali ukoliko ti TV podrzava DVB-C MPEG4, onda ih mozes gledati preko tunera od TV-a.respo wrote:kako ce biti do tv-a ako mu iz recivera idu cinc kablovi a hd signallijan wrote:Do tv ti je...addem wrote:Ja ne mogu gledati ove HD kanale. Jel to do recievera ovog sto su mi dali? Pokazuje mi ih samo ko radio. Cujem ton slike nema.
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3185 Re: HS kablovska
Pa zazivce sigurno. Pitanje je samo koliko ce korisnika imati. Mozes ocekivati besplatan testni period, ali poslje mislim da nece biti ispod 20 KM/mjesecnorespo wrote:jedino sto sam ja vidio je polovinom maja ce se uvestiiPod wrote:Pozdrav,
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
eh sad posto je polovina maja a ovaj nas sigurno zaboravio kalendar kuci onda moguce i krajem maja ako ikako zazivi to kod nas
Ja bih rado probao ali nemam internet od HS-a. Ne znam zasto vezuju ovu uslugu sa internet providerom dok u drugu ruku kazu da ces moci tu uslugu koristiti i kada si u inozemstvu uz uslov da imas sirokopojasni pristup internetu.
http://www.hbo.hr/article/hbo-srednja-e ... netu_15735
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3186 Re: HS kablovska
s tim da imas CI modulDady wrote:Naravno da je do receivera jer ne podrzava MPEG4 format koji se koristi za HD kanale, ali ukoliko ti TV podrzava DVB-C MPEG4, onda ih mozes gledati preko tunera od TV-a.
kojeg on ocito nema jer ima resiver
pretpostavljam dalvi cini mi se da se zvao
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3187 Re: HS kablovska
ma naravno da ce zaziviti ono moje je bilo vise figurativnoDady wrote: Pa zazivce sigurno. Pitanje je samo koliko ce korisnika imati. Mozes ocekivati besplatan testni period, ali poslje mislim da nece biti ispod 20 KM/mjesecno
Ja bih rado probao ali nemam internet od HS-a. Ne znam zasto vezuju ovu uslugu sa internet providerom dok u drugu ruku kazu da ces moci tu uslugu koristiti i kada si u inozemstvu uz uslov da imas sirokopojasni pristup internetu.
http://www.hbo.hr/article/hbo-srednja-e ... netu_15735
koliko ce ih imati?
vjerovatno onoliko koliko ih ima pretplatu na hbo i internet kod istog provajdera
moje misljenje i neka logika je
da ces dobiti username i lozinku tako da ces moci koristiti i vani pa ce znati ko koristi taj go
e sto se tice cijene hoce li povecavati ovih trenutnih 8 cini mi se ne znam (ne bi trebali realno) koje placas za pretplatu hbo-a
-
LordRaven
- Posts: 286
- Joined: 11/05/2006 21:37
- Location: Seher Sarajevo
#3188 Re: HS kablovska
Pa gdje se to može isprobati, nema ni linka ni stranice u tom članku?Dady wrote:Pa zazivce sigurno. Pitanje je samo koliko ce korisnika imati. Mozes ocekivati besplatan testni period, ali poslje mislim da nece biti ispod 20 KM/mjesecnorespo wrote:jedino sto sam ja vidio je polovinom maja ce se uvestiiPod wrote:Pozdrav,
Da li neko od Vas ima HBO paket u sklopu HS digitalne ? Interesuje me jer je danas krenuo HBO GO servis u pogon, pa tako piše ukoliko imamo HBO i Internet od istog providera možemo imati pristup HBO GO i također gledati sve filmove i serije putem interneta, neke čak i prije nego sto budu emitirane na kanalima.
Ovdje sam procitao o tome:
http://teve.ba/article/1643/hbo-go-stigao-i-u-bih
eh sad posto je polovina maja a ovaj nas sigurno zaboravio kalendar kuci onda moguce i krajem maja ako ikako zazivi to kod nas
Ja bih rado probao ali nemam internet od HS-a. Ne znam zasto vezuju ovu uslugu sa internet providerom dok u drugu ruku kazu da ces moci tu uslugu koristiti i kada si u inozemstvu uz uslov da imas sirokopojasni pristup internetu.
http://www.hbo.hr/article/hbo-srednja-e ... netu_15735
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3189 Re: HS kablovska
Ovo ako HS uvede do 2015 bit će jupiiiiiii po jedinstvenoj cijeni od 99,99 KM 
-
LordRaven
- Posts: 286
- Joined: 11/05/2006 21:37
- Location: Seher Sarajevo
#3190 Re: HS kablovska
Evo vam odgovor:
http://www.seebiz.net/poslovanje/kompan ... -go-uslugu
Pročitajtezadnja dva pasosa.
http://www.seebiz.net/poslovanje/kompan ... -go-uslugu
Pročitajtezadnja dva pasosa.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3191 Re: HS kablovska
sumnjam da ce hbo se ograniciti samo na jednog provajdera al ajd vidjet cemo
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3192 Re: HS kablovska
niđe veze.... pa sto bi onda hs bio lud i nudio hbo i pravio gledanost HBO-u da samo telemach ima u tom slucaju HBO Go uslugu.... ne znam, nemoguce.
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#3193 Re: HS kablovska
kakav je sad ovo ValentinoTV?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3194 Re: HS kablovska
televizija iz Brčkogperfect_guy wrote:kakav je sad ovo ValentinoTV?
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3195 Re: HS kablovska
na kojim frekvencijama je valentino tvStupskaBitanga wrote:televizija iz Brčkogperfect_guy wrote:kakav je sad ovo ValentinoTV?
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3196 Re: HS kablovska
Ne znam kakva je sada situacija, ali ja sam mogao i HD kanale gledati preko TV DVB-C tunera i bez CI modula, jer nisu bili zakljucani kao i vecina programa na digitalnoj.respo wrote:s tim da imas CI modulDady wrote:Naravno da je do receivera jer ne podrzava MPEG4 format koji se koristi za HD kanale, ali ukoliko ti TV podrzava DVB-C MPEG4, onda ih mozes gledati preko tunera od TV-a.
kojeg on ocito nema jer ima resiver
pretpostavljam dalvi cini mi se da se zvao
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3197 Re: HS kablovska
ali to onda nije hd kanal jer ne moze preko cinca taj kvalitet prenijeti
-
showman
- Posts: 116
- Joined: 26/04/2011 15:37
#3198 Re: HS kablovska
Kada će nam pustiti ove HBO GRATIS?!!!! Nema smisla plaćati digitalnu kad na njoj nema ništa 
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3199 Re: HS kablovska
Ma bez vanjskog receivera, koristeci samo DVB-C receiver od TV-a, nema nikakvih kablova. Pogledaj sliku koju sam postavio na prethodnoj strani, svim programima pristupam preko TV-a.respo wrote:ali to onda nije hd kanal jer ne moze preko cinca taj kvalitet prenijeti
- japo
- Posts: 1987
- Joined: 06/08/2007 16:45
#3200 Re: HS kablovska
showman wrote:Kada će nam pustiti ove HBO GRATIS?!!!! Nema smisla plaćati digitalnu kad na njoj nema ništa
