Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#3176 Re: Manchester United FC

Post by irfan2 »

Comrad wrote:
fidoremilienko wrote:City jači od Uniteda? :lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

shitty može jedino osvojiti...., ma ne može ništa, a to će pokazati i kraj sezone :wink:
Pa trenutno jeste. Ne kontam, izgubis 1-6 i neces priznati da je protivnik jaci od tebe. Sta treba onda neka ekipa da uradi da bi bila jaca od Uniteda?
kakva je bila situacija na terenu prije crvenog kartona?
ljože11
Posts: 23
Joined: 15/09/2011 14:12

#3177 Re: Manchester United FC

Post by ljože11 »

irfan2 wrote:
Comrad wrote:
fidoremilienko wrote:City jači od Uniteda? :lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

shitty može jedino osvojiti...., ma ne može ništa, a to će pokazati i kraj sezone :wink:
Pa trenutno jeste. Ne kontam, izgubis 1-6 i neces priznati da je protivnik jaci od tebe. Sta treba onda neka ekipa da uradi da bi bila jaca od Uniteda?
kakva je bila situacija na terenu prije crvenog kartona?
rezultat(0-1)govori kakva je situacija bila i prije crvenog kartona..
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3178 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

irfan2 wrote:
Comrad wrote:
fidoremilienko wrote:City jači od Uniteda? :lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

shitty može jedino osvojiti...., ma ne može ništa, a to će pokazati i kraj sezone :wink:
Pa trenutno jeste. Ne kontam, izgubis 1-6 i neces priznati da je protivnik jaci od tebe. Sta treba onda neka ekipa da uradi da bi bila jaca od Uniteda?
kakva je bila situacija na terenu prije crvenog kartona?
Bilo je 0:1 sa tendencijom da bude 0:2, uz nikakav otpor ili pokusaje organizovanog napada. Sredina terena u plavoj boji. Nemojte se vaditi na karton. Pa koliko puta je Utd imao igraca viska pa nije demolirao ni mnogo slabije ekipe.

Da pomenem jos i Andersonov penal na Richardsu koji sudija nije svirao, a po meni nema dileme. Dobro ste prosli, pa akojos saberem Dzekinu zapucanu cistu sansu.... vile vas nosale. Potop.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3179 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3180 Re: Manchester United FC

Post by sumirprimus »

fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
ako vec pratis junajted,onda vrlo dobro znas,da jedinstvo igra vec par utakmica lose,a sad je samo puklo do kraja...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3181 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
Kako vec kolega rece, sreca je jedan razlike.
Svi su golovi plod izradjenih akcija gdje je suplja odbrana ostala izgubljena, sem sretnog Dzekinog gola koljenom.

Evo ako ti se ne gadi :mrgreen: pogledaj lijepo sve. Obrati paznju na 7:40 i faul u sesnaestercu. Obrati paznju na noge Andersona i Richardsa. Pogledaj malo i akcije kod 2 i 3 gola. Pogledaj kako su genijalno izbacili komplet zadnju liniju, pa onda pokusaj skinuti crveni dres i biti malkice realan i skontati ko je trenutno jaci ker u avliji.

http://mcfc.co.uk/Video/Match-highlight ... hts-23-Oct
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3182 Re: Manchester United FC

Post by iSwagga »

fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
Da je junajted ekipa kao sto govoris da jeste, i da su dva crvena dobili znali bi se pokriti da ne prime sest komada.. 2-3 mozda ali 6!! hahaha pa nije zeljo protiv city-a igrao nego junajted 'slavni'.. hahahaha
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3183 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

sumirprimus wrote:
fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
ako vec pratis junajted,onda vrlo dobro znas,da jedinstvo igra vec par utakmica lose,a sad je samo puklo do kraja...
E jbmu ne da mi se pisati, ali moram.
1. Igra United loše, vidjelo se to jako u utakmici sa Otelulom,
2. Priznam poraz, ali nikako da je shitty "demolirao, uništio..." United. E to nikako ne mogu priznati. Jebo golove. Dominacija jednog tima nad drugim je ono što radi Barca, koja drži loptu i konstatno napada, a ne ovo što smo vidjeli.
3. Do crvenog kartona, gdje je bio shitty? IMali su prendost jednog gola i ništa više. Možda bi završilo 0:2, a možda i 1:1, ili eventualno 2:1, nikad se ne zna.
4. Pored crvenog kartona, United se otvorio što je dodatno zakomlikovalo njihov položaj i eto stiže još 5 golova
5. Golovi shittya su i više nego jadni ;-)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3184 Re: Manchester United FC

Post by sumirprimus »

nemoj ba fedore,ovu utakmicu plavi su ih razbucali ko beba kaljacicu..
a da je mufc ispred njih po svemu ostalom(trofejima,istorji)to stoji i to im niko ne moze oduzet...
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3185 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

quasar wrote:
fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
Kako vec kolega rece, sreca je jedan razlike.
Svi su golovi plod izradjenih akcija gdje je suplja odbrana ostala izgubljena, sem sretnog Dzekinog gola koljenom.

Evo ako ti se ne gadi :mrgreen: pogledaj lijepo sve. Obrati paznju na 7:40 i faul u sesnaestercu. Obrati paznju na noge Andersona i Richardsa. Pogledaj malo i akcije kod 2 i 3 gola. Pogledaj kako su genijalno izbacili komplet zadnju liniju, pa onda pokusaj skinuti crveni dres i biti malkice realan i skontati ko je trenutno jaci ker u avliji.

http://mcfc.co.uk/Video/Match-highlight ... hts-23-Oct
Ovaj majmun od richardsa je trebao dobiti crveni karton. Ubi lik :D

Jooooooooj akcija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3186 Re: Manchester United FC

Post by iSwagga »

fidoremilienko wrote:
sumirprimus wrote:
fidoremilienko wrote:Nemojte se vi vaditi da ste bili jači i "demolirali" United. Kad ste bili jači, što niste zabili još koji gol u 1.poluvremenu? Čista sreća, a golovi jadni da jadniji ne mogu biti :D
ako vec pratis junajted,onda vrlo dobro znas,da jedinstvo igra vec par utakmica lose,a sad je samo puklo do kraja...
E jbmu ne da mi se pisati, ali moram.
1. Igra United loše, vidjelo se to jako u utakmici sa Otelulom,
2. Priznam poraz, ali nikako da je shitty "demolirao, uništio..." United. E to nikako ne mogu priznati. Jebo golove. Dominacija jednog tima nad drugim je ono što radi Barca, koja drži loptu i konstatno napada, a ne ovo što smo vidjeli.
3. Do crvenog kartona, gdje je bio shitty? IMali su prendost jednog gola i ništa više. Možda bi završilo 0:2, a možda i 1:1, ili eventualno 2:1, nikad se ne zna.
4. Pored crvenog kartona, United se otvorio što je dodatno zakomlikovalo njihov položaj i eto stiže još 5 golova
5. Golovi shittya su i više nego jadni ;-)
1. prelose igraju (u zadnje vrijeme)
2. ja sta je nego demolirao.. cuj prime 6 komada i nije demolirao.. procitaj ponovo sta si napisao.. ccc
3. nikad se ne zna.. ali ovom slucaju se znalo :)
4. zasto se junajted otvorio? pa to je JUNAJTED jbt.. nije zeljo (kao sto sam vec rekao iznad)
5. golovi bili jadni? da smo mi fancuzima ovo uradili u proslo utakmici (bukvalno isto ovo) da li bi tad bili jadnI? gol je gol haveru kakav god on bio!

sve u svemu.. ne mozes nista reci lose (ja ne navijam ni za jedan od ovih klubova) tako da slobodno mogu reci da ih je SHITTY DEMO wait for it LIRAO!! :bih:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#3187 Re: Manchester United FC

Post by Comrad »

cc...a da je kojim slucajem bilo obrnuto 6-1 za united, onda bi bilo demoliranje, a? Dajte ba, pa jos ste smjesniji sto ne priznate da su vas zgazili. Crveni karton nije nikakvo opravdanje.

Cuj nije demoliranje 6-1, sreca... :lol: :lol: :lol: pa sta je onda za tebe demoliranje, 23-1 da bude rezultat :-) :lol: Ne mroa znaciti da rezultat pokazuje stanje na terenu, ali brate 6-1 itekako pokazuje.

Forma Unitedu pada i to oni sigurno znaju, tako da ce se morati dobro potruditi ako zele da drze prikljucak.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3188 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

fidoremilienko wrote:
Jooooooooj akcija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ja fakat kontao ono ti realan.
Pa dobro, ostaje vam utjeha da 1:6 kuci nije demoliranje i slobodno to recite svima. :lol:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3189 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Comrad wrote:cc...a da je kojim slucajem bilo obrnuto 6-1 za united, onda bi bilo demoliranje, a? Dajte ba, pa jos ste smjesniji sto ne priznate da su vas zgazili. Crveni karton nije nikakvo opravdanje.

Cuj nije demoliranje 6-1, sreca... :lol: :lol: :lol: pa sta je onda za tebe demoliranje, 23-1 da bude rezultat :-) :lol: Ne mroa znaciti da rezultat pokazuje stanje na terenu, ali brate 6-1 itekako pokazuje.

Forma Unitedu pada i to oni sigurno znaju, tako da ce se morati dobro potruditi ako zele da drze prikljucak.
Ma glupo je raspravljati o igri Uniteda, United je napadao i kontrolisao igru i primio iz nicega gol, i onda crveni a Uniteda ne zadovoljava poraz 0-1 i s igracem manje ako bar ne pokusaju sta naprijed uciniti a u sustini 90% Engleskih klubova igra tako da im je prioritet da zabiju gol, mada u zadnje vrijeme (Talijana) ima klubova kojima je prioritet da ga ne prime pa ako sta zabiju, City je s tom namjerom dosao na Old Traford i uspio, United je imao namjeru igrati da da gol vise i nije uspio. City je isao na pobjedu u Minhenu i nije uspio imao je razvoj situacije kao United protiv njih samo eto nisu imali igraca manje a da jesu i da nije grupna faza fasovali bi 5 od Bayerna a Bayern je duplo losiji od Citya priznao to neko ili ne. Vidjet cemo sada Citya kako igra kada je imperativ pobjede na njima i kad nema katanaca nego ga moraju prvi dati i napast malo otvorenije. Razumljivo je i ponasanje pacenika koji mrze United , jednom u godini United izgubi a jednom u 100 godina ovako visoko pa pacenici moraju iskoristiti te rijetke trenutke slabosti. Ja licno kao navijac Uniteda van Engleske ne osjecam uopste taj naboj gradskog derbija i City mi je drag klub, vjerovatno zbog Dzeke.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3190 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Ja sam već objasnio šta znači demolirati, ali hajd. i NEKa smo izgubili :D

Paćenici ostaju paćenici! :wink:
dragonz
Posts: 2352
Joined: 20/09/2008 13:12

#3191 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

BHF_Manijak wrote:
dragonz wrote: Većina djece ovdje na forumu mrze MAN UTD zbog one utakmice sa bayern-om iz 1999.godine radi onog plakanja Kuffour-a i Salihamidžića prije toga nisu ni gledali ni navijali protiv njega jer su balili za real madrid-om i dosadnom italijanskom ligom koja im je tada bila zakletva.
MAN UTD je zasluženo pobjedio 1999.godine u finalu lige prvaka jer je za nijansu više zaslužio ipak je te godine bayern izgubio od Brøndby-a, a MAN UTD je došao do finala bez poraza i pobjedio u istom.
Te godine odvratni rivaldo dobio nagradu za najboljeg igrača u europi iako je nije zaslužio nikako sa samo jednim osvojenim trofejem(la liga) dok je Beckham osvojio tri...itd.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Duhovit si decko mogu ti rec'...
šta je smiješno pojasni ako imaš činjenice ako ne preskoči temu i skoči tamo kod džeka
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3192 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

fidoremilienko wrote:Ja sam već objasnio šta znači demolirati, ali hajd. i NEKa smo izgubili :D

Paćenici ostaju paćenici! :wink:
pasa, 1:6 je demoliranje, kako god ti pokusao to okrenut
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3193 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

I u gostima kad izgubis 6:1 je demontaza, a kod kuce je demoliranje...
kad se priviknu za koji dan shvatice. :mrgreen:
dragonz
Posts: 2352
Joined: 20/09/2008 13:12

#3194 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

Očigledno vi imate podosta frustracija zbog MAN UTD pa zato već tri dana ponavljate nešto šta mi navijači MAN UTD zaboravimo nakon jednog dana i ne visimo po temama drugih klubova koje pobjedimo ili izgubimo jer život ide dalje bez obzira na dobitke ili gubitke.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3195 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

dragonz wrote:Očigledno vi imate podosta frustracija zbog MAN UTD pa zato već tri dana ponavljate nešto šta mi navijači MAN UTD zaboravimo nakon jednog dana i ne visimo po temama drugih klubova koje pobjedimo ili izgubimo jer život ide dalje bez obzira na dobitke ili gubitke.
Pa drug moj zato sto ste nagodni! Da vas ne tangira, ne bi ni mi ovdje bili.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3196 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

nije ovo demoliranje, ovo je samo malo demoliranje :D

Image


dok ste vi tako arogantni, i mi cemo ponavljat cinjenice :D
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3197 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Image

Sto ovi imaju fin grb.

Veceras bi trebale igrati rezerve, ali nakon zadnjeg rezultata, ne bih se iznenadio da prvi tim za kaznu istrci na teren. :D Malo je to vjerovatno zbog teskog gostovanja u iducem kolu, ali nekima ocito treba jedna pljuska.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3198 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Idemo na pobjedu večeras! 8-)
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3199 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Dzontra Volta wrote:drugovi, evo nam veceras prilike da vratimo samopouzdanje :D

Aldershot - United :evil:
Zamisli da izgube veceras. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3200 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Dzontra Volta wrote:drugovi, evo nam veceras prilike da vratimo samopouzdanje :D

Aldershot - United :evil:
Protivnik po mjeri :mrgreen:
Post Reply