NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3176 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

bice X :D
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#3177 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

hajmo brzo prognoze za veceras :) ja navijam i tipujem na Bullse...ne znam ni sam zašto,ali su me "kupili" (za male pare :-) u ovih 6 utakmica...ali ako Allen bude raspucan kao dosad onda mrka kapa :-?
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3178 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Mislim da ce boston uzeti, dvocifrenom razlikom.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3179 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Ako Bullsi realizuju,sto sam naveo u ranijim postovima,pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.
Sumnjam u dvocifrenu razliku u bilo ciju korist jer prevelik je ulog i moraju se uzeti u obzir sve traume kroz koje
su prosle obe ekipe u ovoj seriji.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3180 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

hajmo Ruža :D

brad miller je šupalj ko švicarski sir
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3181 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

jebem ti ofanzivne skokove.

koliko dugo vec bullsi stoje na 38 jebote.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3182 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

ja koliko se sjećam, vodili su 36-30 :lol: jao
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#3183 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jutarnji »

sto ga bullsi uprskase u drugoj cetvrtini...momacki. hinrich i miller su zaradili po samar na poluvremenu, je kloceva mati mila.
a i onaj zutan iz bostona igra po minute po utakmici i sad naso` one trice zavaljivat.
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3184 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

Na na na naaaaaaa heeeeeeeeeeeyyyyyy good-bye :dance:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3185 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Treba biti objektivan i reci da su sinoc Bullsi bili losija od dvije lose ekipe

Veceras Denver demonstrira silu. 8-)
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3186 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Lakat Jebić »

cikcanga wrote:Kljuc ce biti ograniciti LAL na utakmice ispod 90-95 poena,a ko je bolji u tome nego Raketa.
Da bi se LAL ogranicio na gore pomenute poene,treba zaustaviti Bryanta,a ko je bolji u tome od para Artest i Battier.
Ako kojim slucajem nisi znao,Artest se smatra jednim od najboljih vanjskih odbrambenih igraca lige.
Takoder ce vrlo vazna biti borba u reketu gdje Gasol i Bynum nemaju apsolutno nikakve sanse protiv najboljeg
all-round centra lige Yao Minga.
Ming odlicno obavlja defanzivne zadatke,dobra mu je selekcija suta koja rezultira visokim procentom realizacije,ne treba ni spominjat kontrolu defanzivnog skoka kao i odlicno kretanje i pravljenje blokova u napadu.
Potpomognut iskusnim Scolom,Ming ne bi trebao imati problema protiv dvojca LAL.
Treba napomenuti i Brooksa i Lowrya koji su korektno igrali protiv Portlanda kao i fantasticnog,atletski nadmocnog
Landrya.

Steta za T-Maca,ali sa druge strane onda ce Denver lakse izaci sa njima na kraj u finalu.

Haj da cujem tvoje misljenje kako ce to Dallas dobit.
jarane, sve je to divno i sjajno, al ja mislim da ce i lakersi igrat a ne samo stajat na terenu...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3187 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

fino sokolovi tuku one majamiance :D da ih hoce posutat.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3188 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Izgleda da OBN u utorak prenosi CLE-ATL.
Jednostavno je nevjerovatno kako ljudi,pored tri interesantne serije,izaberu onu dosadnu. :x
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#3189 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by lolo_lolo »

ubi onaj debeli komentator, ali je smijesan na momente
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3190 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

1-0 u seriji za buduce prvake.

Birdman se izivljavao na protivnicima. 8-)
Dampier je smijurija od centra.
K-Mart mora jos malo zasiljit odbranu protiv Dirka i vjerujem da ce se to najkasnije desiti kad se serija preseli u Dallas.
Takoder se mora malo bolje odigrat odbrana na playevima,a to se odnosi na Cartera,Billupsa i Jonesa.
Nene :thumbup:
J.R. mora da se vrati u sutersku formu najkasnije do konferencijske finalne serije.
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3191 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

cikcanga wrote: za buduce prvake
Vicevi su u drugom podforumu haveru.

:lol: :lol:

Dobar ocam' :D
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#3194 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rIder »

yao, sta bi?
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3195 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

bogme :oops: poklonite se master cikcangi :D
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3196 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

rado_vidjen wrote:bogme :oops: poklonite se master cikcangi :D
Hvala.Hvala.

Prvo bih zelio da istaknem da je Ron-Ron strahobale igrac i duboko sam uvjeren da bi sa Indianom igrao veliko finale,a mozda cak i osvoijo prsten da nije bilo one nesretne suspenzije jer ,mora se priznati,Indiana je bila u toj sezoni mozda
i najbolja ekipa.
Vratimo se na tekmu LAL-HOU.
-LAL postigao 90-95 poena-----check!
-Artest i Battier odigrali odlicnu odbranu i "Kobetov" sut 14-31 1-7 -----check!
-Odlicna igra Yaoa-----check!
-shaqqa je uvidio Yaove defanzivne sposobnosto-----check!
-Masa place od muke-----check!

K-Marta kaznili sa 25k zbog faula nad Dirkom. 8-)

Mogu li Hawksi veceras iznenaditi Cavse?
Ron Jeremy je odlicno skontao taktiku protiv Cavsa u zadnjoj utakmici ORL-CLE.
Jednostavno sto veci tempo kako bi se dobilo sto vise kontri koje Cavsi katastrofalno lose brane.
To je jedini nacin kako Hawksi mogu iznenaditi veceras.
Zeleni opet gube.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3197 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

sa svim bih se slozio osim sa "odlicnom" odbranom na kobeu. 14/31 je 45%, sasvim dobar procenat za beka-sutera. utakmica dva ce biti kljucna - ko je dobije, osvojit ce seriju.

ne vjerujem da hawksi mogu ista protiv onog krkana, mada mi ne bi bilo krivo da uzmu :-)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3198 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Zaboravio si i 1/7 za 3pts. ,al' opet vise je do ostatka ekipe koja kao da nije ni igrala.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3199 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

ma dobro, mogao je on biti 0-10 za 3, ali ako pogodi 2 zakucavanja, 4 polaganja i 4 suta sa poludistance to je 10-20, sto je opet dobra potrosnja lopti. a i ima gripu (valjda nije svinjska :D )

ostatak je truba, gasol me iznenadio negativno :roll:
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#3200 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rIder »

cikcanga wrote: Ron Jeremy je odlicno skontao taktiku protiv Cavsa u zadnjoj utakmici ORL-CLE.
Jednostavno sto veci tempo kako bi se dobilo sto vise kontri koje Cavsi katastrofalno lose brane.
Istina, tako su ih lakersi uzeli u clevelendu, opalili im jeben ritam koji ilgauskas i jos par igraca ne mogu da prate.
Post Reply