NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3177 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hajmo brzo prognoze za veceras
ja navijam i tipujem na Bullse...ne znam ni sam zašto,ali su me "kupili" (za male pare
u ovih 6 utakmica...ali ako Allen bude raspucan kao dosad onda mrka kapa 
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3178 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Mislim da ce boston uzeti, dvocifrenom razlikom.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3179 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ako Bullsi realizuju,sto sam naveo u ranijim postovima,pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.
Sumnjam u dvocifrenu razliku u bilo ciju korist jer prevelik je ulog i moraju se uzeti u obzir sve traume kroz koje
su prosle obe ekipe u ovoj seriji.
Sumnjam u dvocifrenu razliku u bilo ciju korist jer prevelik je ulog i moraju se uzeti u obzir sve traume kroz koje
su prosle obe ekipe u ovoj seriji.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3180 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
hajmo Ruža
brad miller je šupalj ko švicarski sir
brad miller je šupalj ko švicarski sir
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3181 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
jebem ti ofanzivne skokove.
koliko dugo vec bullsi stoje na 38 jebote.
koliko dugo vec bullsi stoje na 38 jebote.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3182 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ja koliko se sjećam, vodili su 36-30
jao
- jutarnji
- Posts: 2326
- Joined: 08/04/2009 17:31
#3183 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
sto ga bullsi uprskase u drugoj cetvrtini...momacki. hinrich i miller su zaradili po samar na poluvremenu, je kloceva mati mila.
a i onaj zutan iz bostona igra po minute po utakmici i sad naso` one trice zavaljivat.
a i onaj zutan iz bostona igra po minute po utakmici i sad naso` one trice zavaljivat.
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3184 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Na na na naaaaaaa heeeeeeeeeeeyyyyyy good-bye 
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3185 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Treba biti objektivan i reci da su sinoc Bullsi bili losija od dvije lose ekipe
Veceras Denver demonstrira silu.
Veceras Denver demonstrira silu.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3186 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
jarane, sve je to divno i sjajno, al ja mislim da ce i lakersi igrat a ne samo stajat na terenu...cikcanga wrote:Kljuc ce biti ograniciti LAL na utakmice ispod 90-95 poena,a ko je bolji u tome nego Raketa.
Da bi se LAL ogranicio na gore pomenute poene,treba zaustaviti Bryanta,a ko je bolji u tome od para Artest i Battier.
Ako kojim slucajem nisi znao,Artest se smatra jednim od najboljih vanjskih odbrambenih igraca lige.
Takoder ce vrlo vazna biti borba u reketu gdje Gasol i Bynum nemaju apsolutno nikakve sanse protiv najboljeg
all-round centra lige Yao Minga.
Ming odlicno obavlja defanzivne zadatke,dobra mu je selekcija suta koja rezultira visokim procentom realizacije,ne treba ni spominjat kontrolu defanzivnog skoka kao i odlicno kretanje i pravljenje blokova u napadu.
Potpomognut iskusnim Scolom,Ming ne bi trebao imati problema protiv dvojca LAL.
Treba napomenuti i Brooksa i Lowrya koji su korektno igrali protiv Portlanda kao i fantasticnog,atletski nadmocnog
Landrya.
Steta za T-Maca,ali sa druge strane onda ce Denver lakse izaci sa njima na kraj u finalu.
Haj da cujem tvoje misljenje kako ce to Dallas dobit.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3187 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
fino sokolovi tuku one majamiance
da ih hoce posutat.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3188 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Izgleda da OBN u utorak prenosi CLE-ATL.
Jednostavno je nevjerovatno kako ljudi,pored tri interesantne serije,izaberu onu dosadnu.
Jednostavno je nevjerovatno kako ljudi,pored tri interesantne serije,izaberu onu dosadnu.
-
lolo_lolo
- Posts: 1038
- Joined: 18/03/2009 01:24
#3189 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ubi onaj debeli komentator, ali je smijesan na momente
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3190 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
1-0 u seriji za buduce prvake.
Birdman se izivljavao na protivnicima.
Dampier je smijurija od centra.
K-Mart mora jos malo zasiljit odbranu protiv Dirka i vjerujem da ce se to najkasnije desiti kad se serija preseli u Dallas.
Takoder se mora malo bolje odigrat odbrana na playevima,a to se odnosi na Cartera,Billupsa i Jonesa.
Nene
J.R. mora da se vrati u sutersku formu najkasnije do konferencijske finalne serije.
Birdman se izivljavao na protivnicima.
Dampier je smijurija od centra.
K-Mart mora jos malo zasiljit odbranu protiv Dirka i vjerujem da ce se to najkasnije desiti kad se serija preseli u Dallas.
Takoder se mora malo bolje odigrat odbrana na playevima,a to se odnosi na Cartera,Billupsa i Jonesa.
Nene
J.R. mora da se vrati u sutersku formu najkasnije do konferencijske finalne serije.
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3191 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Vicevi su u drugom podforumu haveru.cikcanga wrote: za buduce prvake
Dobar ocam'
-
tornjak-bosanski
- Posts: 82
- Joined: 01/03/2008 00:40
-
st4lone
- Posts: 32
- Joined: 09/09/2006 17:27
- rIder
- Posts: 1002
- Joined: 09/03/2004 00:00
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3195 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
bogme
poklonite se master cikcangi 
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3196 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Hvala.Hvala.rado_vidjen wrote:bogmepoklonite se master cikcangi
Prvo bih zelio da istaknem da je Ron-Ron strahobale igrac i duboko sam uvjeren da bi sa Indianom igrao veliko finale,a mozda cak i osvoijo prsten da nije bilo one nesretne suspenzije jer ,mora se priznati,Indiana je bila u toj sezoni mozda
i najbolja ekipa.
Vratimo se na tekmu LAL-HOU.
-LAL postigao 90-95 poena-----check!
-Artest i Battier odigrali odlicnu odbranu i "Kobetov" sut 14-31 1-7 -----check!
-Odlicna igra Yaoa-----check!
-shaqqa je uvidio Yaove defanzivne sposobnosto-----check!
-Masa place od muke-----check!
K-Marta kaznili sa 25k zbog faula nad Dirkom.
Mogu li Hawksi veceras iznenaditi Cavse?
Ron Jeremy je odlicno skontao taktiku protiv Cavsa u zadnjoj utakmici ORL-CLE.
Jednostavno sto veci tempo kako bi se dobilo sto vise kontri koje Cavsi katastrofalno lose brane.
To je jedini nacin kako Hawksi mogu iznenaditi veceras.
Zeleni opet gube.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3197 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
sa svim bih se slozio osim sa "odlicnom" odbranom na kobeu. 14/31 je 45%, sasvim dobar procenat za beka-sutera. utakmica dva ce biti kljucna - ko je dobije, osvojit ce seriju.
ne vjerujem da hawksi mogu ista protiv onog krkana, mada mi ne bi bilo krivo da uzmu
ne vjerujem da hawksi mogu ista protiv onog krkana, mada mi ne bi bilo krivo da uzmu
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3198 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Zaboravio si i 1/7 za 3pts. ,al' opet vise je do ostatka ekipe koja kao da nije ni igrala.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3199 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ma dobro, mogao je on biti 0-10 za 3, ali ako pogodi 2 zakucavanja, 4 polaganja i 4 suta sa poludistance to je 10-20, sto je opet dobra potrosnja lopti. a i ima gripu (valjda nije svinjska
)
ostatak je truba, gasol me iznenadio negativno
ostatak je truba, gasol me iznenadio negativno
- rIder
- Posts: 1002
- Joined: 09/03/2004 00:00
#3200 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Istina, tako su ih lakersi uzeli u clevelendu, opalili im jeben ritam koji ilgauskas i jos par igraca ne mogu da prate.cikcanga wrote: Ron Jeremy je odlicno skontao taktiku protiv Cavsa u zadnjoj utakmici ORL-CLE.
Jednostavno sto veci tempo kako bi se dobilo sto vise kontri koje Cavsi katastrofalno lose brane.
