SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3176 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

baby24 wrote:
Michun wrote:
baby24 wrote:Michun, mozes li molim te ponovo postaviti onaj link, sa youtuba, sto ona neka teta lijepo sminka.... da se malo obrazujem :-) cim se tebi svidja, mora valjati :-D
NaraFski...evo je.
Neko je pitao za umjetne trepuse. Ona ima super klip...
http://www.youtube.com/user/julieg713?b ... i9u8mCNA_g
danke mućo :-D joj ja se tebi divim, kako sve to nadjes i kako svima pomazes bez po muke, diiiiivna si michun <3
nema na cemu, any time
*mima*

#3177 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

U BABIC TRADE ima snjizeneje kozmetike collistar 50%......i uz kupovinu dodju i pokloncici.
Last edited by *mima* on 25/02/2011 18:55, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3178 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

drage moje ... ja sam danas skontala da zivot stvarno cine male stvari
ove sjene sto danas kupih su stvarno savrsene ... na vrh kista sam stavila maaaaalo i cijeli kapak je pokriven
jos kad dobijem podlogu ... nece mi biti kraja
uzela sam 4 ... pokazem vam kasniej slikom koje
sad imam i za klasicne smokey eyes i za smedje zelenu kombinaciju i standard sivo smedje ... ma sva sam super!

nisam uzela karmin jer nije on bas snizem
ali sam uzela lak za ucvrscavanje noktiju koji kosta sad cenera :)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3179 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

pitanje u vezi one surme u kaladont tubi :D sa stapicem u poklopcu..
meni nikako da se zalijepi surma za stapic pa da je mogu nanijeti kako treba..
cak i kada je navlazim slabo nesto ide..

kako je to kod vas?
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3180 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

kako ba nece
da se nije osusila???
meni je to vazda iz prve ferceralo

ona je bas onako gusta i ne mozes je ni skinuti sa onog stapica
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3181 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

pa ova je ista ona na slici...u zutoj tubi...
ne znam sto nece :roll:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3182 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

e ne znam ja sam imala onu u crveno crno bijeloj tubici ...
a da ti nemas u onom metalnom surmedanu???
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3183 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

odoh trazit slikicu one surme :lol:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3184 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

alemaa wrote: Image pa eto ako ko hoce da proba nek posalje PP :D
ja i moje pamcenje :roll: :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3185 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

pa ja sam na ovu odmah pomislila ali kontam da nije ona druga kad si rekla u zutom :)

e pa onda moze biti da ti se osusila ... ja znam da je to uzasno masno
probaj je malo na toplo staviti mozda opusti
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3186 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

sad je pipam..i praaavo je tvrda...
jbm izgleda da je suha...ja mislila to treba tako praskasto da bude..
uvalili mi suhu :x :x
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3187 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ne ne ne treba biti bas ni mekana ono kao tipa pasta za zube ili krema ali treba biti mekana ... kada stisnes da ti prst ipak upadne u tubu (znas na sta mislim) i DEFINITIVNO kada izvadis iz tube stapic da je on mastan i crn :)
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#3188 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Bambi_na_kofeinu »

Ma nije suha već je trebaš zagrijati tako što ćeš tubicu protrljati između dlanova par minuta, uz moju došlo i uputstvo pa znam :-D
Protrljaj, izgnjavi prstima...tako.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3189 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

"istopila" sam je :D :evil: :dance: :dance: :dance:
imam vrele ruke :evil: :D i evo dok sam forumala ona omeksala :D

damn sta sam ja razmazivala ..nije ni cudo sto sam se zalila da ne valja :lol:

hvala cure :) :thumbup:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#3190 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MAN-lion's coach »

Ja to stavim na radijator par sekundi.Ovo su one sa uljem,a imaju obične u prahu u metalnim pakovanjima. :-D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3191 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

evo ja cu ... ovako na daljinu :P
Last edited by Partizzanka on 25/02/2011 22:49, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3192 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ja ovako kad vidim nesto sto vi napisete o snizenjima ... meni odmah oci zinu ... a onda se mogu slobodno lupiti po celu :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3193 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Alemaa, kupicu ti ja. Javi koja je pa ako bude, kupim.
Sto se tice pudera, prije 2 3 str isto predlozih. Nisu to sad neke velke sume.
*mima*

#3194 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

Ja vec napisah da ima dva pudera artdeco.....samo sam ih probala.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3196 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

dobro jutro =)

i ja sam pocela ko partizanka - sinoc sam sanjala da sam nasla savrsenu blending brush :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3197 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

Alema I hate you SOOOOOOOOOOOOOOOOO much right now - crci cu od zavisti :)

Venomous - suti moja ti to su nocne more kod mene kad mi se slomio karmin :)


Cure meni su jutros oci otecene u vraziju mater ustala sam prije preko sat vremena a one su jos uvijek kao kad sam ustala
sinoc sam se mackarila novim sjenama ... ali nista se nije desavalo tad
ali sam skinula nekom sklj niveom soft i to mi je drugi dan (jer sam kreten) i suzile su mi oci

recite mi samo da mi nije od sjena .... ubit cu se! NIje me nista peklo kada sam ih stavila sve normala i sasvim oki nisu mi oci ni suzile kao sto cesto znaju
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#3198 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by kakav nered »

ciao cure :)
zadnjih dana često zavirim na ovu temu, zanimljivo mi sve ovo što pišete... mada ja od šminke imam svega 4 artikla :D tečni puder (ili je to podloga-ne kužim se baš), maskaru, smeđu i bež sjenu i to je to :) i to uvijek kupujem iste proizvode... mrzim kad se nešto što koristim povuče s tržišta, onda sam u panici šta kupiti... zato sam i počela čitati vaše komentare, da na vrijeme vidim šta valja, šta ne...

imam jedan problem u zadnjih mjesec dana i mislim da bi mi mogle pomoći :)
naime, na kapcima mi se počela nakupljati šminka... imam jako suhu kožu i do sad mi se to nikad nije dešavalo... kad bih se našminkala sve bi stajalo cijeli dan jednako kao i kad sam tek nanijela... ako bih išla s posla ravno vani morala sam samo popraviti puder, ostalo ništa... ali u posljednjih mjesec dana mi se šminka nakuplja i to ni pola sata nakon nanošenja... dobijem onu crtu :S izluđuje me to... ne znam šta da radim... da sam promijenila šminku rekla bih da je do toga, ali koristim apsolutno isto što i ranije... samo kao da su mi kapci sada masni :S fuj...
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3199 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

bejbe ... imamo rjesenje za tebe!
trk u dm, cm, ili koju vec prodavnicu kozmetike imas u blizini i kupi sebi MAGICNU artdeco podlogu za sjene ... mislim da je u vecini prodavnica dovoljno reci "imate li.....?" i prodavacice znaju sta trazis jer ti je to najtrazeniji proizvod u posljednje vrijeme u sa a bogme i dalje :)

magicna je jer kada nju imas ... sjena ti se ne skuplja na kapcima nego je postojana a i sjene izgledaju sa njom potpuno drugacije ...

ja je NA ZALOST jos uvijek nemam ... ali sve ostale cure je imaju


p.s
nemoj se iznenditi kad je vidis jer se u malim bocicama otrov krije ... :)
jako je mala ali i predugo traje



p..p.s moje su oci sada bolje ... samo su sinoc suzile i pekle
sada se i otok poprilicno povukao
Boze me sacuvaj!
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3200 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by duboka_misao »

Partizzanka wrote:bejbe ... imamo rjesenje za tebe!
trk u dm, cm, ili koju vec prodavnicu kozmetike imas u blizini i kupi sebi MAGICNU artdeco podlogu za sjene ... mislim da je u vecini prodavnica dovoljno reci "imate li.....?" i prodavacice znaju sta trazis jer ti je to najtrazeniji proizvod u posljednje vrijeme u sa a bogme i dalje :)

magicna je jer kada nju imas ... sjena ti se ne skuplja na kapcima nego je postojana a i sjene izgledaju sa njom potpuno drugacije ...

ja je NA ZALOST jos uvijek nemam ... ali sve ostale cure je imaju


p.s
nemoj se iznenditi kad je vidis jer se u malim bocicama otrov krije ... :)
jako je mala ali i predugo traje



p..p.s moje su oci sada bolje ... samo su sinoc suzile i pekle
sada se i otok poprilicno povukao
Boze me sacuvaj!
stavi one vrecice caja od kamilice kad ocjedis na oci :(
Post Reply