nema na cemu, any timebaby24 wrote:danke mućoMichun wrote:NaraFski...evo je.baby24 wrote:Michun, mozes li molim te ponovo postaviti onaj link, sa youtuba, sto ona neka teta lijepo sminka.... da se malo obrazujemcim se tebi svidja, mora valjati
Neko je pitao za umjetne trepuse. Ona ima super klip...
http://www.youtube.com/user/julieg713?b ... i9u8mCNA_gjoj ja se tebi divim, kako sve to nadjes i kako svima pomazes bez po muke, diiiiivna si michun <3
SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3176 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
-
*mima*
#3177 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
U BABIC TRADE ima snjizeneje kozmetike collistar 50%......i uz kupovinu dodju i pokloncici.
Last edited by *mima* on 25/02/2011 18:55, edited 1 time in total.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3178 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
drage moje ... ja sam danas skontala da zivot stvarno cine male stvari
ove sjene sto danas kupih su stvarno savrsene ... na vrh kista sam stavila maaaaalo i cijeli kapak je pokriven
jos kad dobijem podlogu ... nece mi biti kraja
uzela sam 4 ... pokazem vam kasniej slikom koje
sad imam i za klasicne smokey eyes i za smedje zelenu kombinaciju i standard sivo smedje ... ma sva sam super!
nisam uzela karmin jer nije on bas snizem
ali sam uzela lak za ucvrscavanje noktiju koji kosta sad cenera
ove sjene sto danas kupih su stvarno savrsene ... na vrh kista sam stavila maaaaalo i cijeli kapak je pokriven
jos kad dobijem podlogu ... nece mi biti kraja
uzela sam 4 ... pokazem vam kasniej slikom koje
sad imam i za klasicne smokey eyes i za smedje zelenu kombinaciju i standard sivo smedje ... ma sva sam super!
nisam uzela karmin jer nije on bas snizem
ali sam uzela lak za ucvrscavanje noktiju koji kosta sad cenera
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3179 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pitanje u vezi one surme u kaladont tubi
sa stapicem u poklopcu..
meni nikako da se zalijepi surma za stapic pa da je mogu nanijeti kako treba..
cak i kada je navlazim slabo nesto ide..
kako je to kod vas?
meni nikako da se zalijepi surma za stapic pa da je mogu nanijeti kako treba..
cak i kada je navlazim slabo nesto ide..
kako je to kod vas?
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3180 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
kako ba nece
da se nije osusila???
meni je to vazda iz prve ferceralo
ona je bas onako gusta i ne mozes je ni skinuti sa onog stapica
da se nije osusila???
meni je to vazda iz prve ferceralo
ona je bas onako gusta i ne mozes je ni skinuti sa onog stapica
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3181 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa ova je ista ona na slici...u zutoj tubi...
ne znam sto nece
ne znam sto nece
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3182 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
e ne znam ja sam imala onu u crveno crno bijeloj tubici ...
a da ti nemas u onom metalnom surmedanu???
a da ti nemas u onom metalnom surmedanu???
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3183 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
odoh trazit slikicu one surme 
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3184 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja i moje pamcenjealemaa wrote:pa eto ako ko hoce da proba nek posalje PP
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3185 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa ja sam na ovu odmah pomislila ali kontam da nije ona druga kad si rekla u zutom 
e pa onda moze biti da ti se osusila ... ja znam da je to uzasno masno
probaj je malo na toplo staviti mozda opusti
e pa onda moze biti da ti se osusila ... ja znam da je to uzasno masno
probaj je malo na toplo staviti mozda opusti
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3186 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
sad je pipam..i praaavo je tvrda...
jbm izgleda da je suha...ja mislila to treba tako praskasto da bude..
uvalili mi suhu

jbm izgleda da je suha...ja mislila to treba tako praskasto da bude..
uvalili mi suhu
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3187 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ne ne ne treba biti bas ni mekana ono kao tipa pasta za zube ili krema ali treba biti mekana ... kada stisnes da ti prst ipak upadne u tubu (znas na sta mislim) i DEFINITIVNO kada izvadis iz tube stapic da je on mastan i crn 
- Bambi_na_kofeinu
- Posts: 1187
- Joined: 04/11/2005 00:21
#3188 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ma nije suha već je trebaš zagrijati tako što ćeš tubicu protrljati između dlanova par minuta, uz moju došlo i uputstvo pa znam
Protrljaj, izgnjavi prstima...tako.
Protrljaj, izgnjavi prstima...tako.
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#3189 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
"istopila" sam je
imam vrele ruke
i evo dok sam forumala ona omeksala
damn sta sam ja razmazivala ..nije ni cudo sto sam se zalila da ne valja
hvala cure

imam vrele ruke
damn sta sam ja razmazivala ..nije ni cudo sto sam se zalila da ne valja
hvala cure
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#3190 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja to stavim na radijator par sekundi.Ovo su one sa uljem,a imaju obične u prahu u metalnim pakovanjima. 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3191 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
evo ja cu ... ovako na daljinu 
Last edited by Partizzanka on 25/02/2011 22:49, edited 1 time in total.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3192 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja ovako kad vidim nesto sto vi napisete o snizenjima ... meni odmah oci zinu ... a onda se mogu slobodno lupiti po celu 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3193 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Alemaa, kupicu ti ja. Javi koja je pa ako bude, kupim.
Sto se tice pudera, prije 2 3 str isto predlozih. Nisu to sad neke velke sume.
Sto se tice pudera, prije 2 3 str isto predlozih. Nisu to sad neke velke sume.
-
*mima*
#3194 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja vec napisah da ima dva pudera artdeco.....samo sam ih probala.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3196 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
dobro jutro =)
i ja sam pocela ko partizanka - sinoc sam sanjala da sam nasla savrsenu blending brush
i ja sam pocela ko partizanka - sinoc sam sanjala da sam nasla savrsenu blending brush
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3197 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Alema I hate you SOOOOOOOOOOOOOOOOO much right now - crci cu od zavisti
Venomous - suti moja ti to su nocne more kod mene kad mi se slomio karmin
Cure meni su jutros oci otecene u vraziju mater ustala sam prije preko sat vremena a one su jos uvijek kao kad sam ustala
sinoc sam se mackarila novim sjenama ... ali nista se nije desavalo tad
ali sam skinula nekom sklj niveom soft i to mi je drugi dan (jer sam kreten) i suzile su mi oci
recite mi samo da mi nije od sjena .... ubit cu se! NIje me nista peklo kada sam ih stavila sve normala i sasvim oki nisu mi oci ni suzile kao sto cesto znaju
Venomous - suti moja ti to su nocne more kod mene kad mi se slomio karmin
Cure meni su jutros oci otecene u vraziju mater ustala sam prije preko sat vremena a one su jos uvijek kao kad sam ustala
sinoc sam se mackarila novim sjenama ... ali nista se nije desavalo tad
ali sam skinula nekom sklj niveom soft i to mi je drugi dan (jer sam kreten) i suzile su mi oci
recite mi samo da mi nije od sjena .... ubit cu se! NIje me nista peklo kada sam ih stavila sve normala i sasvim oki nisu mi oci ni suzile kao sto cesto znaju
- kakav nered
- Posts: 640
- Joined: 29/06/2009 16:45
#3198 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ciao cure
zadnjih dana često zavirim na ovu temu, zanimljivo mi sve ovo što pišete... mada ja od šminke imam svega 4 artikla
tečni puder (ili je to podloga-ne kužim se baš), maskaru, smeđu i bež sjenu i to je to
i to uvijek kupujem iste proizvode... mrzim kad se nešto što koristim povuče s tržišta, onda sam u panici šta kupiti... zato sam i počela čitati vaše komentare, da na vrijeme vidim šta valja, šta ne...
imam jedan problem u zadnjih mjesec dana i mislim da bi mi mogle pomoći
naime, na kapcima mi se počela nakupljati šminka... imam jako suhu kožu i do sad mi se to nikad nije dešavalo... kad bih se našminkala sve bi stajalo cijeli dan jednako kao i kad sam tek nanijela... ako bih išla s posla ravno vani morala sam samo popraviti puder, ostalo ništa... ali u posljednjih mjesec dana mi se šminka nakuplja i to ni pola sata nakon nanošenja... dobijem onu crtu :S izluđuje me to... ne znam šta da radim... da sam promijenila šminku rekla bih da je do toga, ali koristim apsolutno isto što i ranije... samo kao da su mi kapci sada masni :S fuj...
zadnjih dana često zavirim na ovu temu, zanimljivo mi sve ovo što pišete... mada ja od šminke imam svega 4 artikla
imam jedan problem u zadnjih mjesec dana i mislim da bi mi mogle pomoći
naime, na kapcima mi se počela nakupljati šminka... imam jako suhu kožu i do sad mi se to nikad nije dešavalo... kad bih se našminkala sve bi stajalo cijeli dan jednako kao i kad sam tek nanijela... ako bih išla s posla ravno vani morala sam samo popraviti puder, ostalo ništa... ali u posljednjih mjesec dana mi se šminka nakuplja i to ni pola sata nakon nanošenja... dobijem onu crtu :S izluđuje me to... ne znam šta da radim... da sam promijenila šminku rekla bih da je do toga, ali koristim apsolutno isto što i ranije... samo kao da su mi kapci sada masni :S fuj...
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3199 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bejbe ... imamo rjesenje za tebe!
trk u dm, cm, ili koju vec prodavnicu kozmetike imas u blizini i kupi sebi MAGICNU artdeco podlogu za sjene ... mislim da je u vecini prodavnica dovoljno reci "imate li.....?" i prodavacice znaju sta trazis jer ti je to najtrazeniji proizvod u posljednje vrijeme u sa a bogme i dalje
magicna je jer kada nju imas ... sjena ti se ne skuplja na kapcima nego je postojana a i sjene izgledaju sa njom potpuno drugacije ...
ja je NA ZALOST jos uvijek nemam ... ali sve ostale cure je imaju
p.s
nemoj se iznenditi kad je vidis jer se u malim bocicama otrov krije ...
jako je mala ali i predugo traje
p..p.s moje su oci sada bolje ... samo su sinoc suzile i pekle
sada se i otok poprilicno povukao
Boze me sacuvaj!
trk u dm, cm, ili koju vec prodavnicu kozmetike imas u blizini i kupi sebi MAGICNU artdeco podlogu za sjene ... mislim da je u vecini prodavnica dovoljno reci "imate li.....?" i prodavacice znaju sta trazis jer ti je to najtrazeniji proizvod u posljednje vrijeme u sa a bogme i dalje
magicna je jer kada nju imas ... sjena ti se ne skuplja na kapcima nego je postojana a i sjene izgledaju sa njom potpuno drugacije ...
ja je NA ZALOST jos uvijek nemam ... ali sve ostale cure je imaju
p.s
nemoj se iznenditi kad je vidis jer se u malim bocicama otrov krije ...
jako je mala ali i predugo traje
p..p.s moje su oci sada bolje ... samo su sinoc suzile i pekle
sada se i otok poprilicno povukao
Boze me sacuvaj!
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#3200 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
stavi one vrecice caja od kamilice kad ocjedis na ociPartizzanka wrote:bejbe ... imamo rjesenje za tebe!
trk u dm, cm, ili koju vec prodavnicu kozmetike imas u blizini i kupi sebi MAGICNU artdeco podlogu za sjene ... mislim da je u vecini prodavnica dovoljno reci "imate li.....?" i prodavacice znaju sta trazis jer ti je to najtrazeniji proizvod u posljednje vrijeme u sa a bogme i dalje
magicna je jer kada nju imas ... sjena ti se ne skuplja na kapcima nego je postojana a i sjene izgledaju sa njom potpuno drugacije ...
ja je NA ZALOST jos uvijek nemam ... ali sve ostale cure je imaju
p.s
nemoj se iznenditi kad je vidis jer se u malim bocicama otrov krije ...![]()
jako je mala ali i predugo traje
p..p.s moje su oci sada bolje ... samo su sinoc suzile i pekle
sada se i otok poprilicno povukao
Boze me sacuvaj!
