Visok datummk ultra wrote:Sta je ovo danas po gradu, pa za 2h vozanja vidio sam 6 udesa, a jos plus ovi ostali... nit je klizavo nit ista
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
adis204
- Posts: 257
- Joined: 15/06/2012 19:21
#3176 Re: Crna hronika BH cesta
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#3177 Re: Crna hronika BH cesta
Ma nema ni dijaspore toliko, vecinom domace tabliceamar1994 wrote:vruce,a guzva po servisima,sve dijaspora zauzela
Jbt prije 5 godina u ovo doba si gradom mogao hodati cestom nigdje nikog, sad krcato
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3178 Re: Crna hronika BH cesta
Bojkot hrvatskog mora 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3179 Re: Crna hronika BH cesta
da vidis danas u for servisu autamk ultra wrote:Ma nema ni dijaspore toliko, vecinom domace tabliceamar1994 wrote:vruce,a guzva po servisima,sve dijaspora zauzela
Jbt prije 5 godina u ovo doba si gradom mogao hodati cestom nigdje nikog, sad krcato
juce nigdje nikog oko 16 sati,od stupske do socijalnog sam petom isao,65-70
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3180 Re: Crna hronika BH cesta
sparina,a nisu upalili sva ĆetriRomeo 80 wrote:Brzo se vozi, cak 35 km/h u prosjeku. Valja dodatno smanjivati ogranicenje, jer izginusmo ovakomk ultra wrote:Sta je ovo danas po gradu, pa za 2h vozanja vidio sam 6 udesa, a jos plus ovi ostali... nit je klizavo nit ista![]()
Sarcasm on...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3182 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj drvo zapišav'o 
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3183 Re: Crna hronika BH cesta
Prosao sam tuda malo poslije udesa, pjeske. Dva vozaca tvrde da je za sve kriv neki mercedes jer je hadzo stao na sred ceste u desnu traku da izbaci svoju uvazenu hamsu a da ona ne bi prosetala slucajno 100 metara koliko ima do prosirenja koje je prosao.
Naravno, mercedes se uredno ispalio.
Naravno, mercedes se uredno ispalio.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3184 Re: Crna hronika BH cesta
Mora da je otisla na ringispil koji je tu u blizini
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3185 Re: Crna hronika BH cesta
Opet brzina... pa dokle više .... dozovite se djeco pameti....
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/50 ... pa-zapalio
...
Užasne scene na licu mjesta...
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/50 ... pa-zapalio
...
Užasne scene na licu mjesta...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3186 Re: Crna hronika BH cesta
Donatori organa, slabo ih ima ovo.ljeto. valjda ih se dosta spametovalo, pretezno vidjam strance na touring motorima, rijetko domace na R motorima u japankama sto je donedavno bila svakodnevnica
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3187 Re: Crna hronika BH cesta
Podigla se kultura nasih bajkera. Viđam sad samo ljude u koznim jaknama, cipelama, kacigama.... i normalno voze.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#3189 Re: Crna hronika BH cesta
Jaoooo kakve bih ja kazne lupao za takva zaustavljanja, ne bi nikad nikom palo na pamet stat na po ceste. Ne bi stao ni da se pokvari autovan Basten wrote:Prosao sam tuda malo poslije udesa, pjeske. Dva vozaca tvrde da je za sve kriv neki mercedes jer je hadzo stao na sred ceste u desnu traku da izbaci svoju uvazenu hamsu a da ona ne bi prosetala slucajno 100 metara koliko ima do prosirenja koje je prosao.
Naravno, mercedes se uredno ispalio.
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#3190 Re: Crna hronika BH cesta
Za ovo sto je bilo u Lukavcu. Prije ove nesrece je javljeno da je ispala rezervna guma od nekog kamiona. To je prijavljeno policiji u Lukavcu i ovi su odma izasli na lice mjesta da je sklone sa ceste.
Ali kada su stigli policajci vec je se desila ova nesreca.
Kamion je udario ovu gumu sto je bila na cesti i nije mogao da kontrolise kamion, ovaj sa golfom naleti tacno ispred kamiona kada je se prevrno. Prikolica je imala preko 40 tona. Policajci nisu mogli da rade preko noci, pa su odradili po dani kada je trebala dizalica da se oslobodi nastradala osoba iz vozila.
Ali kada su stigli policajci vec je se desila ova nesreca.
Kamion je udario ovu gumu sto je bila na cesti i nije mogao da kontrolise kamion, ovaj sa golfom naleti tacno ispred kamiona kada je se prevrno. Prikolica je imala preko 40 tona. Policajci nisu mogli da rade preko noci, pa su odradili po dani kada je trebala dizalica da se oslobodi nastradala osoba iz vozila.
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#3191 Re: Crna hronika BH cesta
Ti se zajebavaš?drug_profi wrote:Podigla se kultura nasih bajkera. Viđam sad samo ljude u koznim jaknama, cipelama, kacigama.... i normalno voze.
Hajde reci da se zajebavaš.
Jer većinu njih koje sam vidio ovog ljeta su bili:
- bez kacige
- u šorcevima i potkošuljama
- nekoliko njih u papučama
Kako na području Tuzlanskog kantona, tako i Sarajevskog, Srednjebosanskog itd.
I svi voze kao kreteni, koji prave slalome da im i Stenmark pozavidi.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3192 Re: Crna hronika BH cesta
Ne zajebavam se.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3193 Re: Crna hronika BH cesta
Noćas ću u novom videu dati prikaz motoriste koji pretiče kolonu kroz tunel preko duple pune linije... meni to nije normalno...
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3194 Re: Crna hronika BH cesta
Nije. To je za onaj nenapisani clan zakona o dozivotnom oduzimanju dozvole radi niskog IQ i psihickih smetnji koje ga sprecavaju da bezbjedno upravlja vozilima i mašinama..Travnički Noćni Šetač wrote:Noćas ću u novom videu dati prikaz motoriste koji pretiče kolonu kroz tunel preko duple pune linije... meni to nije normalno...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3195 Re: Crna hronika BH cesta
jedva cekam novi video
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3196 Re: Crna hronika BH cesta
I ja isto. Evo jos uvijek cekam da ga pogledam, a nigdje travnickog... Slagao nas.bitanga_sa_otesa wrote:jedva cekam novi video
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#3197 Re: Crna hronika BH cesta
https://forum.klix.ba/sta-vas-najvise-n ... #p15773440Optimist wrote:I ja isto. Evo jos uvijek cekam da ga pogledam, a nigdje travnickog... Slagao nas.bitanga_sa_otesa wrote:jedva cekam novi video
davno ti on njega turio
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3198 Re: Crna hronika BH cesta
Ma on ti ga turi tamo gdje ne gledas....

- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3199 Re: Crna hronika BH cesta
Eh odo sad da gledam i na spavanje. hFala vam.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3200 Re: Crna hronika BH cesta
nek ga vama turi,meni nece 
