Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
adis204
Posts: 257
Joined: 15/06/2012 19:21

#3176 Re: Crna hronika BH cesta

Post by adis204 »

mk ultra wrote:Sta je ovo danas po gradu, pa za 2h vozanja vidio sam 6 udesa, a jos plus ovi ostali... nit je klizavo nit ista :-)
Visok datum :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#3177 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

amar1994 wrote:vruce,a guzva po servisima,sve dijaspora zauzela :-D
Ma nema ni dijaspore toliko, vecinom domace tablice
Jbt prije 5 godina u ovo doba si gradom mogao hodati cestom nigdje nikog, sad krcato
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3178 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Bojkot hrvatskog mora :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3179 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

mk ultra wrote:
amar1994 wrote:vruce,a guzva po servisima,sve dijaspora zauzela :-D
Ma nema ni dijaspore toliko, vecinom domace tablice
Jbt prije 5 godina u ovo doba si gradom mogao hodati cestom nigdje nikog, sad krcato
da vidis danas u for servisu auta :lol: :lol: ,nikad ih nisam onoliko vidio :D

juce nigdje nikog oko 16 sati,od stupske do socijalnog sam petom isao,65-70 :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3180 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote:
mk ultra wrote:Sta je ovo danas po gradu, pa za 2h vozanja vidio sam 6 udesa, a jos plus ovi ostali... nit je klizavo nit ista :-)
Brzo se vozi, cak 35 km/h u prosjeku. Valja dodatno smanjivati ogranicenje, jer izginusmo ovako :roll:

Sarcasm on...
sparina,a nisu upalili sva Ćetri
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3181 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3182 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Ovaj drvo zapišav'o :lol:
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#3183 Re: Crna hronika BH cesta

Post by van Basten »

Prosao sam tuda malo poslije udesa, pjeske. Dva vozaca tvrde da je za sve kriv neki mercedes jer je hadzo stao na sred ceste u desnu traku da izbaci svoju uvazenu hamsu a da ona ne bi prosetala slucajno 100 metara koliko ima do prosirenja koje je prosao.
Naravno, mercedes se uredno ispalio.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3184 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Mora da je otisla na ringispil koji je tu u blizini
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3185 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Opet brzina... pa dokle više .... dozovite se djeco pameti....
...
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/50 ... pa-zapalio
...
Užasne scene na licu mjesta...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3186 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Donatori organa, slabo ih ima ovo.ljeto. valjda ih se dosta spametovalo, pretezno vidjam strance na touring motorima, rijetko domace na R motorima u japankama sto je donedavno bila svakodnevnica
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#3187 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Podigla se kultura nasih bajkera. Viđam sad samo ljude u koznim jaknama, cipelama, kacigama.... i normalno voze.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#3188 Re: Crna hronika BH cesta

Post by 530i »

Izginula većina :lol:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#3189 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

van Basten wrote:Prosao sam tuda malo poslije udesa, pjeske. Dva vozaca tvrde da je za sve kriv neki mercedes jer je hadzo stao na sred ceste u desnu traku da izbaci svoju uvazenu hamsu a da ona ne bi prosetala slucajno 100 metara koliko ima do prosirenja koje je prosao.
Naravno, mercedes se uredno ispalio.
Jaoooo kakve bih ja kazne lupao za takva zaustavljanja, ne bi nikad nikom palo na pamet stat na po ceste. Ne bi stao ni da se pokvari auto :lol:
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#3190 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Nanox7 »

Za ovo sto je bilo u Lukavcu. Prije ove nesrece je javljeno da je ispala rezervna guma od nekog kamiona. To je prijavljeno policiji u Lukavcu i ovi su odma izasli na lice mjesta da je sklone sa ceste.
Ali kada su stigli policajci vec je se desila ova nesreca.
Kamion je udario ovu gumu sto je bila na cesti i nije mogao da kontrolise kamion, ovaj sa golfom naleti tacno ispred kamiona kada je se prevrno. Prikolica je imala preko 40 tona. Policajci nisu mogli da rade preko noci, pa su odradili po dani kada je trebala dizalica da se oslobodi nastradala osoba iz vozila.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#3191 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Ommadawn »

drug_profi wrote:Podigla se kultura nasih bajkera. Viđam sad samo ljude u koznim jaknama, cipelama, kacigama.... i normalno voze.
Ti se zajebavaš?
Hajde reci da se zajebavaš.
Jer većinu njih koje sam vidio ovog ljeta su bili:
- bez kacige
- u šorcevima i potkošuljama
- nekoliko njih u papučama
Kako na području Tuzlanskog kantona, tako i Sarajevskog, Srednjebosanskog itd.
I svi voze kao kreteni, koji prave slalome da im i Stenmark pozavidi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#3192 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ne zajebavam se.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3193 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Noćas ću u novom videu dati prikaz motoriste koji pretiče kolonu kroz tunel preko duple pune linije... meni to nije normalno...
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#3194 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Travnički Noćni Šetač wrote:Noćas ću u novom videu dati prikaz motoriste koji pretiče kolonu kroz tunel preko duple pune linije... meni to nije normalno...
Nije. To je za onaj nenapisani clan zakona o dozivotnom oduzimanju dozvole radi niskog IQ i psihickih smetnji koje ga sprecavaju da bezbjedno upravlja vozilima i mašinama..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3195 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

jedva cekam novi video
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3196 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

bitanga_sa_otesa wrote:jedva cekam novi video
I ja isto. Evo jos uvijek cekam da ga pogledam, a nigdje travnickog... Slagao nas. :sad:
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#3197 Re: Crna hronika BH cesta

Post by semirsar »

Optimist wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:jedva cekam novi video
I ja isto. Evo jos uvijek cekam da ga pogledam, a nigdje travnickog... Slagao nas. :sad:
https://forum.klix.ba/sta-vas-najvise-n ... #p15773440
davno ti on njega turio :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#3198 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ma on ti ga turi tamo gdje ne gledas....

:mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3199 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

:meza1: :meza1: :meza1:

Eh odo sad da gledam i na spavanje. hFala vam.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3200 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

nek ga vama turi,meni nece :lol:
Post Reply