Cvrle, opusti se, ne valja ti priča, al nikako

...Ja ulazim u paćenike, jer svaku prestupnu malo vas "pecnem" u zdravom duhu bez vrijeđanja ikoga, a ti koji se izdrkavaš po Sarajevu mjesecu, godinama, ali baš u svakom postu, (doduše nisi više aktivan toliko ovdje, pretpostavljam obaveze

) si sasvim realan, objektivan, i pun argumentovanih činjenica poput tarife u Bijeljini gdje pretpostavljam raspolažeš neoborivim dokazima, nasuprot mene i ostalih paćenika kojim sam se pridružio...Ponavljam, ne valja ti priča nikako, pogledaj tvoje postove i izdrkavanja (i kad si imao razloga, i kad nisi), tako da nije u redu da mijenjaš mišljenje o meni zarad svakog desetog posta gdje vas malo ujedem kad ima malčice razloga za zdravu zajebanciju

....Jebi ga, ispade da se pravdam, ali sam direktno prozvan, pa da ne ostane neodgovoreno

..Živio i nema potrebe dalje oko ovoga raspravljati
