Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3176 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

1946--1987 wrote:bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je . :D
upire momak, trudi se, izlaže neka svoja viđenja koja su ocito pod dejstvom nekih opijata :-) - ali ga niko ne doživljava ni 2% :lol: :lol:

hajd rekoh, da ga malo ispuštujem...cisto radi upornosti :-) :thumbup:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3177 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

1946--1987 wrote:i ja nasao skim cu tipkati :D
zz90 :D
Ljudski je grijesiti :izet:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3178 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

ZonFon wrote:Zasto su treneri Drine i Zeljeznicara davali izjavu poslije tekme u mraku? Jel to opet struje nestalo? :D
:lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3179 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

LSD wrote:
1946--1987 wrote:bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je . :D
upire momak, trudi se, izlaže neka svoja viđenja koja su ocito pod dejstvom nekih opijata :-) - ali ga niko ne doživljava ni 2% :lol: :lol:

hajd rekoh, da ga malo ispuštujem...cisto radi upornosti :-) :thumbup:
e cuj opijati :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3180 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

evo kazu sloboda ostecena, penal im nisu svirali
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3181 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Kinaski wrote:evo kazu sloboda ostecena, penal im nisu svirali
nek nisu, neka ih malo oštećuju, fino je to...kasnije neka pređu pitare i zrinjski...dosta su nas karali
a i danas 20 ofsajda onaj maše :shock: maho materi svojoj :oops: ...pola od toga nisu bili ofsajdi
Last edited by LSD on 21/09/2015 00:08, edited 1 time in total.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3182 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

mirzi bilo mrsko da se pomjeri pola metra da ustopa loptu pa frajer rukom, cist penal ali je sudijska pistaljka ostala nijema :D
ps. udebljao se ovaj rizvanovic sta je ovo 'vako :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3183 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Od ovog kola liga nije regularna :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3184 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Kinaski wrote:
Charuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ... ;-)

Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajd
E cuj navijac zelje opravdava sudije za ofsajd

:mrgreen:
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#3185 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by alberto_tomba »

Jos jedna mitomanska borba protiv sistema, saveza, nepravde i zlih visokopozicioniranih pitara u reziji radnickog kluba, 51-49% rasporedjenog izmedju raje koja voli zelju i priglupih investitora iz Svedske i Japana.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3186 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by KPNCTNJAH »

Od toliko tih silnih prilika koje spomenuste, mogao se vala dati i neki regularan gol...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3187 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

alberto_tomba wrote:Jos jedna mitomanska borba protiv sistema, saveza, nepravde i zlih visokopozicioniranih pitara u reziji radnickog kluba, 51-49% rasporedjenog izmedju raje koja voli zelju i priglupih investitora iz Svedske i Japana.
Jos jedna pitarska borba protiv pameti.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3188 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Sad više nije dovoljno dobiti utakmicu, ne valja ni to. Kakvih pacijenata ima po forumu, bože :D

Jasno mi je da pacijenti iz Varadera, bjelave ( koji je posebna patologija ) i slični pišu nebuloze, zato imaju pojačanje u vidu "normalnog" north-a koji lagano, al sigurno uđe među ove paćenike :D

Promjena kursa je vrlo uočljiva, šta bi druže, okuražilo se, nema više umjerenog stava, il sad misliš da ste aman-zaman bolji pa nema više efekta da glumiš normalnog lika :D

Nego, šta kažu, koliko su tražili u Bijeljini za tri bobe ?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3189 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Dzeko ode u Romu, odjednom Zeljo izlazi iz crne serije. Hmmm

:oops:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3190 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

BHF_Manijak wrote:
Na terenu je bio vas covjek sa RadioSarajevo, tako da prije nego poletite onanisati, zapitajte se koliko fulate. :wink:
Al' samo nek' se pise i ismijava, a kasije skontas da si fulio kompletnu loptu.
Sta znaci nas covjek koji radi za RadioZeljo kako bi ovaj sajt objektivno i posteno trebao da se zove umjesto sto se lazno predstavlja.

Njegov vlasnik je covjek koji je u Upravi Zelje, inace posteni Senad Zaimovic Gibraltar, i svi vrlo dobro znamo kakva mu je uredjivacka politika i koliko tu ima objektivnosti.

Ono koji prate njegov rad znaju kako se je taj portal dusmanski ponasao i pakovao nam razne afere da sad ne sirim pricu a imalo bi se o cemu pisati.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3191 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Sad više nije dovoljno dobiti utakmicu, ne valja ni to. Kakvih pacijenata ima po forumu, bože :D

Jasno mi je da pacijenti iz Varadera, bjelave ( koji je posebna patologija ) i slični pišu nebuloze, zato imaju pojačanje u vidu "normalnog" north-a koji lagano, al sigurno uđe među ove paćenike :D

Promjena kursa je vrlo uočljiva, šta bi druže, okuražilo se, nema više umjerenog stava, il sad misliš da ste aman-zaman bolji pa nema više efekta da glumiš normalnog lika :D

Nego, šta kažu, koliko su tražili u Bijeljini za tri bobe ?
Cestitke na herojskom podvigu ostvarenom u zadnjim momentima utakmice. Kakava maestralna predstava zeljine djece predvodjena Dzelmicem,Stokicem i ostalim.Pobjeda nad Drinom ostvarena u posljednjim momentima i uz pomoc sudija nije mala stvar kad se zna da vas je nedavno, samo prije par sedmica,drugi gigant naseg fudbala Mladost DK dernuo.

A moglo je zavrsiti i drugacije da nije bilo sudije i srece. Kod 2:2 stoprocentna sansa za Drinu i to samo minut nakon gola.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3192 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Sad više nije dovoljno dobiti utakmicu, ne valja ni to. Kakvih pacijenata ima po forumu, bože :D

Jasno mi je da pacijenti iz Varadera, bjelave ( koji je posebna patologija ) i slični pišu nebuloze, zato imaju pojačanje u vidu "normalnog" north-a koji lagano, al sigurno uđe među ove paćenike :D

Promjena kursa je vrlo uočljiva, šta bi druže, okuražilo se, nema više umjerenog stava, il sad misliš da ste aman-zaman bolji pa nema više efekta da glumiš normalnog lika :D

Nego, šta kažu, koliko su tražili u Bijeljini za tri bobe ?
Ja sam za pola ovoga dobio opomenu pred iskljucenje. Da vidimo kako ce sada reagovati administracija.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3193 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

bjelave wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Sad više nije dovoljno dobiti utakmicu, ne valja ni to. Kakvih pacijenata ima po forumu, bože :D

Jasno mi je da pacijenti iz Varadera, bjelave ( koji je posebna patologija ) i slični pišu nebuloze, zato imaju pojačanje u vidu "normalnog" north-a koji lagano, al sigurno uđe među ove paćenike :D

Promjena kursa je vrlo uočljiva, šta bi druže, okuražilo se, nema više umjerenog stava, il sad misliš da ste aman-zaman bolji pa nema više efekta da glumiš normalnog lika :D

Nego, šta kažu, koliko su tražili u Bijeljini za tri bobe ?
Ja sam za pola ovoga dobio opomenu pred iskljucenje. Da vidimo kako ce sada reagovati administracija.
Jebo ba opomenu i banove na forumu, ko da je bitno, bolje bi ti bilo da se se pitaš kako će reagovati nova terapija na tvoj napaćeni mozak :D Također, nisu admini bitni u tvom slučaju, doktori s druge strane su vrlo bitni, ako nije kasno :(

Ima svega na ovom forumu, al ti baš odudaraš. The Forum Patient :D

ps. ipak da ublažim retoriku, pola pacijent - pola paćenik ( aka Pitaur ) :oops: . Jel sad bolje ? :D
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3194 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Ok, spucala te euforija. Ne spavas, ne mozes se opusti nakon ludila od utakmice. Proslavljas herojski poduhvat kao sto je pobjeda nad Drinom. Nije mala stvar imajuci u vidu da vas je samo prije par sedmica Mladost razvalila.

I ako te admini ne sanskcioniraju i ne dovedu u red obrat ti cu ti se na jeziku koji ja tvom nivou.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3195 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Cvrle, opusti se, ne valja ti priča, al nikako ;-) ...Ja ulazim u paćenike, jer svaku prestupnu malo vas "pecnem" u zdravom duhu bez vrijeđanja ikoga, a ti koji se izdrkavaš po Sarajevu mjesecu, godinama, ali baš u svakom postu, (doduše nisi više aktivan toliko ovdje, pretpostavljam obaveze :P ) si sasvim realan, objektivan, i pun argumentovanih činjenica poput tarife u Bijeljini gdje pretpostavljam raspolažeš neoborivim dokazima, nasuprot mene i ostalih paćenika kojim sam se pridružio...Ponavljam, ne valja ti priča nikako, pogledaj tvoje postove i izdrkavanja (i kad si imao razloga, i kad nisi), tako da nije u redu da mijenjaš mišljenje o meni zarad svakog desetog posta gdje vas malo ujedem kad ima malčice razloga za zdravu zajebanciju :oops: ....Jebi ga, ispade da se pravdam, ali sam direktno prozvan, pa da ne ostane neodgovoreno :P ..Živio i nema potrebe dalje oko ovoga raspravljati :wink:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3196 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Sad više nije dovoljno dobiti utakmicu, ne valja ni to. Kakvih pacijenata ima po forumu, bože :D

Jasno mi je da pacijenti iz Varadera, bjelave ( koji je posebna patologija ) i slični pišu nebuloze, zato imaju pojačanje u vidu "normalnog" north-a koji lagano, al sigurno uđe među ove paćenike :D

Promjena kursa je vrlo uočljiva, šta bi druže, okuražilo se, nema više umjerenog stava, il sad misliš da ste aman-zaman bolji pa nema više efekta da glumiš normalnog lika :D

Nego, šta kažu, koliko su tražili u Bijeljini za tri bobe ?
Ja sam za pola ovoga dobio opomenu pred iskljucenje. Da vidimo kako ce sada reagovati administracija.
A sad komentarišeš rad moderacije, što je zabranjeno po pravilima foruma. Da te banujem ili da ti halalim?

Ne mješaj se u rad moderacije, nije to tvoj problem. Ako ti se ne sviđa ili ako misliš da je uvredljiv post prijavi ga. Vrlo jednostavno.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3197 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Jebo ba opomenu i banove na forumu, ko da je bitno, bolje bi ti bilo da se se pitaš kako će reagovati nova terapija na tvoj napaćeni mozak :D Također, nisu admini bitni u tvom slučaju, doktori s druge strane su vrlo bitni, ako nije kasno :(

Ima svega na ovom forumu, al ti baš odudaraš. The Forum Patient :D

ps. ipak da ublažim retoriku, pola pacijent - pola paćenik ( aka Pitaur ) :oops: . Jel sad bolje ? :D
Jedno ili dva upozorenja, tebi je nebitno, ali čisto da znam da sam te upozorio prije bana.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3198 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Pa jesam, naletio na volej, ispadoh ja levat jer me dovede u takvu situaciju :skoljka: , ali čisto iz razloga jer ima normalnih koji će popušiti i povjerovati u priču, a i zarad njega da ne misli da mudro i pošteno zbori :skoljka: ..Ali, moj posljednji post gdje se pravdam zarad budalaština :skoljka:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3199 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Charuga wrote:Neko je pitao za posjetu u posljednjem kolu PL.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/opet-sla ... ima/171575

Imam osječaj da novinari malo uvećaju posjetu da bi bruka bila manja ... 8)
Komepletirano je 9. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, a osam susreta s tribina je posmatralo 10.000 gledalaca.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nista-no ... uku/171962

Ovo kolo manje nego prošlo ... 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3200 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Vitez i Travnik kad su igrali u prijeratnoj međurepubličkoj ligi znalo je biti po nekoliko hiljada, sad 900...
Locked