Jasno, ali...valjda je vrijeme da se to sada ispravi. Biće teško, ali je vrijeme.holowey wrote:bez namjere da ikoga vrijedjam, posebno ne osobe sa onesposobljenjem, primjetio bih da niti dosadasnja tramvajska stajalista na stupu nisu imala obezbijedjen prilaz za osobe u kolicima... ista stvar i sa tramvajima (doduse bila su dva-tri niskopodna ali ih odavno ne vidjam u upotrebi)
Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Moderator: anex
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3151 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
-
neki
- Posts: 7954
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3152 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Pa ispravice se, pasarela je privremeno rjesenje. Podzemni prolazi koji se pocinju graditi ce biti prilagodjeni i za hendikepiraneNaslovnica wrote:Jasno, ali...valjda je vrijeme da se to sada ispravi. Biće teško, ali je vrijeme.holowey wrote:bez namjere da ikoga vrijedjam, posebno ne osobe sa onesposobljenjem, primjetio bih da niti dosadasnja tramvajska stajalista na stupu nisu imala obezbijedjen prilaz za osobe u kolicima... ista stvar i sa tramvajima (doduse bila su dva-tri niskopodna ali ih odavno ne vidjam u upotrebi)
-
armin1921
- Posts: 41
- Joined: 22/06/2013 17:21
#3153 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Potpisan ugovor o gradnji 11 km Koridora 5C na dionici Svilaj - Odžak
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3154 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Jedino ako postave neke ograde da ne mogu prelaziti cestu... inace nema sanse da ce se bilo ko penjati. Sta je sa invalidima?DON_eARL wrote:Ruši se 100%, bar tako reče jedan nadzorni organ iz EA.
Kad ukinu semafor, biće svega. Ljudima mrsko čekati zeleno na semaforu, a da idu preko pasarele.Samo se nadam da neće nekog glave koštati...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3155 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Dalas se mora rušiti samo je pitanje kada tj kada zvanično jer svi prozvani govore da to IP pitanje nije riješenoDON_eARL wrote:Ruši se 100%, bar tako reče jedan nadzorni organ iz EA.
Kad ukinu semafor, biće svega. Ljudima mrsko čekati zeleno na semaforu, a da idu preko pasarele.Samo se nadam da neće nekog glave koštati...
A to vezano za semafor pa i sada je haos a kamo li kad ukinu semafore. Ljudi trče za autobusom i minibusom i njihovom logikom oni će prije riskirati život pretrčavajući cestu sa otvorenim protokom saobraćaja nego se penjati uz 20 stepenica i isto toliko sići da bi došli do busa
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3156 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Fino se stavi tabla da je tu pjesak kriv 100%StupskaBitanga wrote:Dalas se mora rušiti samo je pitanje kada tj kada zvanično jer svi prozvani govore da to IP pitanje nije riješenoDON_eARL wrote:Ruši se 100%, bar tako reče jedan nadzorni organ iz EA.
Kad ukinu semafor, biće svega. Ljudima mrsko čekati zeleno na semaforu, a da idu preko pasarele.Samo se nadam da neće nekog glave koštati...
A to vezano za semafor pa i sada je haos a kamo li kad ukinu semafore. Ljudi trče za autobusom i minibusom i njihovom logikom oni će prije riskirati život pretrčavajući cestu sa otvorenim protokom saobraćaja nego se penjati uz 20 stepenica i isto toliko sići da bi došli do busa
i vidjeces onda paznje, jer je do sada uvijek bilo ma nema veze, ako me udari auto jer ce vozac biti kriv, ja nisam kriv
-
neki
- Posts: 7954
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3157 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
JanuaryJones wrote:
Evo gledam ovu sliku ponovo...jel ovo tramvajske žice idu kroz pasarelu, u visini pješaka?
Da...provukli su pasarelu izmedju tramvajskih zica...zvali neke ljude iz japana da to izvedu
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3158 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
neki wrote:JanuaryJones wrote:
Evo gledam ovu sliku ponovo...jel ovo tramvajske žice idu kroz pasarelu, u visini pješaka?![]()
Da...provukli su pasarelu izmedju tramvajskih zica...zvali neke ljude iz japana da to izvedu
-
tec
- Posts: 1084
- Joined: 15/12/2011 15:25
#3159 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Koliko bi tačno trebale da koštaju te dionice?cetmi wrote: Na ovom linku iznad, a kako je objavljeno danas, most se sigurno ne računa, a nije jasno navedeno ni da li se granični prijelaz računa u ovih 61 milion. Odnosno, ovdje se vidi da je odvojeno.
Meni su ovo strašne cifre. Ako na ovo dodamo 8 miliona sa otkup zemljišta, zatim projekti koji su koštali vjerovatno nekoliko miliona, onda nas ovih 11 km po nenaseljenoj ravnici košta preko 130 miliona maraka. To je jednostavno previše.
Da ne spominjem dionicu Vlakovo-Tarčin gdje nešto oko 20 km košta preko 700 miliona.
Pitanje je kome ispunjavjau želje i obećanja.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#3160 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Ovo ko most iz Varsavskog geta.JanuaryJones wrote:Može li mi neko reći šta ovo treba da bude, pasarela, prelaz za radnike ili nešto treće?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3161 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Užasno izgleda a još tramvajske žice idu kroz pasarelu 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3162 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Novo mjesto za slikanje za FB

- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3163 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Sad tu tramvaj ide tako sto se zaleti i onda sofer iz kabine pritisne dugme da spusti trolu, a tramvaj na inerciji prodje ispod i onda opet podigne. Gore su kablovi zamotani svjetlo zutim izolirbandom da se bolje vide da se mogu preskociti kad prolazis. Kazu jucer je cuko neki stradao jer je pisao po zicama, pa eto pazite se kad je kisa... naviknucemo se.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3164 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
drugi profil wrote:Sad tu tramvaj ide tako sto se zaleti i onda sofer iz kabine pritisne dugme da spusti trolu, a tramvaj na inerciji prodje ispod i onda opet podigne. Gore su kablovi zamotani svjetlo zutim izolirbandom da se bolje vide da se mogu preskociti kad prolazis. Kazu jucer je cuko neki stradao jer je pisao po zicama, pa eto pazite se kad je kisa... naviknucemo se.
Sent from my iPad using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
-
neki
- Posts: 7954
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3166 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Covjece dozovi se, tramvajske zice prolaze ispod pasarele, pasarela je montirana iznad njih. Kako uostalom mislis da je moguce postaviti onoliku pasarelu izmedju zicaJanuaryJones wrote:Užasno izgleda a još tramvajske žice idu kroz pasarelu
Sent from my iPad using Tapatalk
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3167 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
@neki zajebancija, helou
prihvaćena tvoja kao i sve naredne, i nastavljena u tom tonu. više je kao kritika dizajna i bespotrebnosti 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
neki
- Posts: 7954
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3168 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Obrazlozi bespotrebnost. Kako ce se pjesaci kretati prema stanici i dalje preko ceste kad se raskopa ulica radi gradnje podzemnog prolaza a saobracaj bude tekao samo jednom trakom bez semafora na raskrsnici?JanuaryJones wrote:@neki zajebancija, helouprihvaćena tvoja kao i sve naredne, i nastavljena u tom tonu. više je kao kritika dizajna i bespotrebnosti
Sent from my iPad using Tapatalk
I ne znam kakav ti dizajn privremene pasarele zamisljas?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3169 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Pa jednostavno se neće koristiti, kao ni ona na Kobiljoj glavi ili ona u Drinskoj, preko pruge. Radije će se pretrčavati da se stigne bus ili tramvaj, plus kuda će prelaziti invalidi? Ne vidim ni rampe ni liftove...možda kolicima i štakama preko raskopane zemlje?
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
neki
- Posts: 7954
- Joined: 17/02/2005 07:57
#3170 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Posto ce se kopati usjek bit ce zasticen gradilisnom ogradom tako da pjesaci nece moci pretrcavati, bice primorani iskopom i ogradom da koriste pasarelu.JanuaryJones wrote:Pa jednostavno se neće koristiti, kao ni ona na Kobiljoj glavi ili ona u Drinskoj, preko pruge. Radije će se pretrčavati da se stigne bus ili tramvaj, plus kuda će prelaziti invalidi? Ne vidim ni rampe ni liftove...možda kolicima i štakama preko raskopane zemlje?
Sent from my iPad using Tapatalk
Invalidi na ovoj stanici ni prethodnih 50 godina otkako je napravljena nisu mogli pristupiti tramvaju, tako da ce se morati strpiti jos godinu. Inace max dozvoljena rampa za invalide je 6%, sto na ovoj visini pasarele znaci da bi rampa bila dugacka nekih 100 metara, gdje je staviti? Ili mislis da bi trebalo postaviti 4 lifta za invalide na privremenoj pasareli koji kostaju par stotina hiljada?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3171 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Ne budi bukvalan, molim te. Ko je rekao da treba postaviti liftove? Ilustrativno sam spomenula nedostatak infrastrukture za invalide. A to za usjek i zaštitnu ogradu i nepretrčavanje ću vjerovati kad vidim svojim očima.neki wrote:Posto ce se kopati usjek bit ce zasticen gradilisnom ogradom tako da pjesaci nece moci pretrcavati, bice primorani iskopom i ogradom da koriste pasarelu.JanuaryJones wrote:Pa jednostavno se neće koristiti, kao ni ona na Kobiljoj glavi ili ona u Drinskoj, preko pruge. Radije će se pretrčavati da se stigne bus ili tramvaj, plus kuda će prelaziti invalidi? Ne vidim ni rampe ni liftove...možda kolicima i štakama preko raskopane zemlje?
Sent from my iPad using Tapatalk
Invalidi na ovoj stanici ni prethodnih 50 godina otkako je napravljena nisu mogli pristupiti tramvaju, tako da ce se morati strpiti jos godinu. Inace max dozvoljena rampa za invalide je 6%, sto na ovoj visini pasarele znaci da bi rampa bila dugacka nekih 100 metara, gdje je staviti? Ili mislis da bi trebalo postaviti 4 lifta za invalide na privremenoj pasareli koji kostaju par stotina hiljada?
Sent from my iPad using Tapatalk
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#3172 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
drugi profil wrote:Sad tu tramvaj ide tako sto se zaleti i onda sofer iz kabine pritisne dugme da spusti trolu, a tramvaj na inerciji prodje ispod i onda opet podigne. Gore su kablovi zamotani svjetlo zutim izolirbandom da se bolje vide da se mogu preskociti kad prolazis. Kazu jucer je cuko neki stradao jer je pisao po zicama, pa eto pazite se kad je kisa... naviknucemo se.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3173 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Batalite to.
Nego, evo novih kilometara, ali se bojim da ce biti put za nigdje dalje od Odzaka.
http://www.klix.ba/biznis/privreda/potp ... /130912073
Nego, evo novih kilometara, ali se bojim da ce biti put za nigdje dalje od Odzaka.
http://www.klix.ba/biznis/privreda/potp ... /130912073
-
ja71
- Posts: 5652
- Joined: 31/03/2006 14:45
#3174 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
pa valjda ce ga spojiti sa M-14 koji se onda uklapa u M-17 koji dalje ide prema Dobojudrugi profil wrote:Batalite to.
Nego, evo novih kilometara, ali se bojim da ce biti put za nigdje dalje od Odzaka.
http://www.klix.ba/biznis/privreda/potp ... /130912073
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3175 Re: Autoputevi u BiH - pregled izgradnje
Ma jasno da hoce jer ce ici paralelno sa njim. Nisi me razumio. Govorim o nastavku autoputa kroz RS.ja71 wrote:pa valjda ce ga spojiti sa M-14 koji se onda uklapa u M-17 koji dalje ide prema Dobojudrugi profil wrote:Batalite to.
Nego, evo novih kilometara, ali se bojim da ce biti put za nigdje dalje od Odzaka.
http://www.klix.ba/biznis/privreda/potp ... /130912073

