Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
bboobbyy
Posts: 77
Joined: 11/10/2011 07:22

#3151 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bboobbyy »

f1deL wrote:moze li se pes 12 igrati kako online ili 10-ka,a da nije original tj. da je kopija sa pirata?(samo sam CS igrao online,drugo nista..zato pitam) :D
ne moze

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3152 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Bubalo1 wrote:Ja skinuo patch 7 GB za sleeping dogs i sad nece ni da pokrene :D
taj osjećaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3153 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

PCSX2 - Playstation 2 Emulator je izdao prvu stable verziju.

Isprobao sam na njemu igrati Final Fantasy X, Kingdom Hearts, KH: Chain of Memories, Kingdom Hearts 2, Rumble Racing. Sve igre su radile odlično. :thumbup:

Nažalost, još nikad nisu uspjeli napraviti da Shadow of Colossus radi, ali to je mala žrtva :D



PCSX2 potražite na google-u :)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3154 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

nažalost, sajt Snesorama je ugašen u jeku onih antipiratskih kampanja :-) tamo se moglo naći sve vezano za emulaciju...
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3155 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote:nažalost, sajt Snesorama je ugašen u jeku onih antipiratskih kampanja :-) tamo se moglo naći sve vezano za emulaciju...
ahahaha levatski sajt, nadji emuparadise ;)

imas bukvalno SVE sto se tice emulatora, patcheva, plug-ina, biosa... i to za SVE konzole ikad! (pa i igrice za iste) :thumbup:
solidsnake
Posts: 305
Joined: 25/01/2012 00:22

#3156 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by solidsnake »

sickle_and_hammer wrote:jel ko igro sheep, dog n wolf?
kako je to ludo i dobro. ko nije nek proba, nece se pokajat!
takodje ova



s burazom skupa ... joj nostalgije :dance:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3157 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

bagz bani sa burazom i ožeži po čitav dan :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3158 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

joj fakat! :D
kako su to bile zakon igre tada :thumbup: :D

Sjeća li se neko igre Hogs of War? :D
I na nju sam potrošio prilično velik broj sati hahaha :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3159 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

igro bagza nedavno. mislim da ga još imam negdje instaliranog :)
sickle_and_hammer
Posts: 389
Joined: 05/09/2012 20:27

#3160 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sickle_and_hammer »

NenjiA wrote:joj fakat! :D
kako su to bile zakon igre tada :thumbup: :D

Sjeća li se neko igre Hogs of War? :D
I na nju sam potrošio prilično velik broj sati hahaha :D
bagzija nisam zego, a gore sam vec spomeno svinje :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3161 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Pa vi bas igrali igre za djecu :D

hogs of war ne ulazi u tu kategoriju (igrao na ps1 multiplayer 8-) )
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3162 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Hahah joj kada se sjetim tih starih igrica stvarno su bile mnogo bolje nego ova danasnja s.anja :D

Sheep, dog n wolf nikada zavrsio nisam nisam nikada uspio pobijediti onog (mislim da je) crven oblika kao zub :D

A bugs bunny and taz sam sa jaranom pucao svaki dan i fenomenalno vrijeme bilo :D


Sjeca li se iko armorines ?

I nju sam s prijateljem igrao coop i bila mi je jedna od najboljih igrica u taj vakat ali ni nju nikada nismo uspjeli prekucati jer kako se sjecam tad nisam imao memory kartice pa smo uvjek morali sve ponovo :D


EDIT: Vidim i hogs of war je spomenut s njim sam imao problema kada predjem drugu ili trecu misiju nisam siguran zablokira i nikada nisam mogao dalje ici :(
sickle_and_hammer
Posts: 389
Joined: 05/09/2012 20:27

#3163 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sickle_and_hammer »

a deer avenger sa svojim prdežima, i onaj hipik sto zega po tamburi :D

Image
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3164 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

KPNCTNJAH wrote:Pa vi bas igrali igre za djecu :D

hogs of war ne ulazi u tu kategoriju (igrao na ps1 multiplayer 8-) )
hhaha cuj djecje ccc pa bolan, igra je tu da bude zabavna, a ne ozbiljna :D

sjecam se i kako sam sutao super mario kart na Super Nintendu s jaranom, dok su se drugi uveliko ložili na Street Fighter :-) :D

sickle_and_hammer wrote:a deer avenger sa svojim prdežima, i onaj hipik sto zega po tamburi :D [/img]
nisam to, ali jesam na PC-u igrao Deer's Revenge koji je imao nekoliko fora za plakanje od šege :lol:
nju sam igrao sa starim hahaha :D
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3165 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sarajevomd »

crash bandicot!
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3166 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

sarajevomd wrote:crash bandicot!
http://apps.facebook.com/fbcrash-bandicoot/

eto mozes je na fejsu igrati :D
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#3167 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Madrid »

Quake 2, Chip n dale, Fighting force, Double dragon 2, Contra... To su bile igre :D

Naravno i Medal of Honor na PSX, mozda i najbolja igra...
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3168 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Syphon Filter, Need 4 Speed serijal, Tekken, Winning Eleven, Duke Nukem, Mortal Kombat, Dino Crisis, GTA, Vigilante, Twisted Metal, Army Men, Doom, Nuclear Strike, Driver, Gran Turismo su samo neke od igrica koje sam ja gotivio... u to vrijeme sam vise volio igrati na konzolama, nego na PC-u, mada je i tamo bila solidna kolekcija... kakvi dusko dugousko, spyro itd :razz: :D
pa jos kad se sjetim amige, atarija, pa onda terminatora... au... :D

Medal of Honor odlicna za psx, ali zna se koja je broj jedan za tu konzolu... MGS 8-)

od tih za djecu jedino sam volio s rajom sutati Crash Bandicoot Racing... bilo ih je sto bi se naljutili, pa bi u hodniku proveli par sati, daleko od nas ostalih :lol:
sickle_and_hammer
Posts: 389
Joined: 05/09/2012 20:27

#3169 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sickle_and_hammer »

sarajevomd wrote:crash bandicot!
:thumbup:

mountbike downhill i ut (onaj prvi)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3170 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

MGS, RE i Tomb Raider serijali, ne treba mi ništa više :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3171 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ma ja ne znam je li bila ijedna igra na PS1 i dvici sto sam imao a da nije valjala, a imao sam ih bezbroj :D
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3172 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

PS One, ko nije igrao CIvilization II na PS taj nije ni igrao nista, kolko sma puta znao zaspat nakon svog poteza i naspavam se kvalitetno dok dodje ponovo red na mene. Naravno ov se dešavalo kada smo već garili uvelko u 20 vijeku. Plus, jos jedan slučaj, sjecam se jedne prilike stare nije bilo doma festa kod mene i uz to donio jaran PS one (tada je to bila rijetkost) i warcrafta II plus MONITOR OD STAROG KOMODORCA, oni zaspali kad su se ujutro probudili ja se nisma sa mjesta mrdno citavu noc igrao nisam ni skontao.

Onda jos jedna antologijska igirce i to za komodore Vico Vermer sta smo mi stranica sveski ispisali unoseci potraznje roba na berzama i sta smo imali neprespavani noci.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3173 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

:D

Image

jes' da nedostaje tastatura, al' opet :thumbup: :D
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3174 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

NenjiA wrote::D

Image

jes' da nedostaje tastatura, al' opet :thumbup: :D
Prvo sto sam drzao u rukama je bilo to drugo sa desna,u drugom redu.Nakon toga SNES,pa nintendo 64,pa ps1,ps2 i onda PC :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3175 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ih kod mene situacija 'vakva:

1. NES
2. Gameboy
3. SNES
4. Gameboy Color
5. Nintendo 64
6. Sega Megadrive / Terminator
7. Playstation 1

U medjuvremenu i PC :D
Post Reply