ne mozef1deL wrote:moze li se pes 12 igrati kako online ili 10-ka,a da nije original tj. da je kopija sa pirata?(samo sam CS igrao online,drugo nista..zato pitam)
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Moderator: Benq
ne mozef1deL wrote:moze li se pes 12 igrati kako online ili 10-ka,a da nije original tj. da je kopija sa pirata?(samo sam CS igrao online,drugo nista..zato pitam)
taj osjećajBubalo1 wrote:Ja skinuo patch 7 GB za sleeping dogs i sad nece ni da pokrene
ahahaha levatski sajt, nadji emuparadiseChmoljo wrote:nažalost, sajt Snesorama je ugašen u jeku onih antipiratskih kampanjatamo se moglo naći sve vezano za emulaciju...
takodje ovasickle_and_hammer wrote:jel ko igro sheep, dog n wolf?
kako je to ludo i dobro. ko nije nek proba, nece se pokajat!
bagzija nisam zego, a gore sam vec spomeno svinjeNenjiA wrote:joj fakat!
kako su to bile zakon igre tada![]()
![]()
Sjeća li se neko igre Hogs of War?![]()
I na nju sam potrošio prilično velik broj sati hahaha

hhaha cuj djecje ccc pa bolan, igra je tu da bude zabavna, a ne ozbiljnaKPNCTNJAH wrote:Pa vi bas igrali igre za djecu![]()
hogs of war ne ulazi u tu kategoriju (igrao na ps1 multiplayer)
nisam to, ali jesam na PC-u igrao Deer's Revenge koji je imao nekoliko fora za plakanje od šegesickle_and_hammer wrote:a deer avenger sa svojim prdežima, i onaj hipik sto zega po tamburi[/img]
http://apps.facebook.com/fbcrash-bandicoot/sarajevomd wrote:crash bandicot!
sarajevomd wrote:crash bandicot!

Prvo sto sam drzao u rukama je bilo to drugo sa desna,u drugom redu.Nakon toga SNES,pa nintendo 64,pa ps1,ps2 i onda PCNenjiA wrote:![]()
jes' da nedostaje tastatura, al' opet![]()