Pali smo kurcu iza uši, svi nas preskaču.Rob_Atl wrote:Preletice nas Grcka ne znam kako oni sa pobjedom u litvaniji dobijaju 30 poenasplend wrote:ja sad klik'o po onom fifinom kalkulatoru, ispada da cemo iduci mjesec bit' na 10-11 mjestu![]()
prelazimo englesku, rusiju, ekvador i svicarsku![]()
italija ce nam bjezati 10 bodova.
garant sam ja nesto zajeb'o, a mi gubimo 10-tak , takodje i Mexico bi nas mogao preskociti jer oni igraju sad kvalifikacije i onaj kup konfederacija, mozda skocimo za jedno ili dva mjesta
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3151 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3152 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A jok eto treba ti orden dati jer si dobio reprezentaciju koja je 90 mjesta ispod tebe!"cindrlimindrli wrote:Gubimo 13 bodova zato sto smo pobijedili 5-0?Bog te pit'o kakav je drogeras postim'o onaj digitron.
-
Djubre_
- Posts: 3143
- Joined: 01/06/2011 23:25
- Location: Iron City
#3153 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jebo tabelu.. bitno je da pobjedjujemo.. 
Da ces skociti.. skocit ces do kraja kvalifikacija jos.. top 10 ako budemo.. nekad.. gledat cu svaki dan tabelu
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Da ces skociti.. skocit ces do kraja kvalifikacija jos.. top 10 ako budemo.. nekad.. gledat cu svaki dan tabelu
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#3154 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kontra__ wrote:A jok eto treba ti orden dati jer si dobio reprezentaciju koja je 90 mjesta ispod tebe!"cindrlimindrli wrote:Gubimo 13 bodova zato sto smo pobijedili 5-0?Bog te pit'o kakav je drogeras postim'o onaj digitron.
Kad bi se tako racunalo kako ti hoces, ekipe bi imale po 100.000 bodova...
i litvanija je 105 pa grci dobise 30 poena, doduse latvia je 119
- jeza u ledja
- Posts: 50653
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3155 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
jel izvlacenje za ep kvalifikacije obicno krajem godine? ja mislim da je tako. znaci sta skupimo do kraja ovih kvalifikacija to je to.
- fakat
- Posts: 1954
- Joined: 21/06/2008 04:03
- Location: suburbia
#3156 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Letonija, Latvija, Lituanija, Litvanija, ...pa koliko ih ima?zlajapravaraja wrote:Cuj toPartijaner wrote:Mogla ti je biti sudbina ko u onog Mustafe gdje se zaputio u drugu drzave mjesto Latvije.![]()
Otisao u Letoniju, jel'?
![]()
Pa kako ni to nisam procitao?![]()
- jeza u ledja
- Posts: 50653
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3157 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa cetiri.fakat wrote:Letonija, Latvija, Lituanija, Litvanija, ...pa koliko ih ima?zlajapravaraja wrote:Cuj toPartijaner wrote:Mogla ti je biti sudbina ko u onog Mustafe gdje se zaputio u drugu drzave mjesto Latvije.![]()
Otisao u Letoniju, jel'?
![]()
Pa kako ni to nisam procitao?![]()
ps: pardon, ima jos i litva, ona od mirnesa ajanovica.
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#3158 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
9 marta je izvlacenje, a sesiri ce se odrediti krajem ovih kvalifikacija , dobro bi bilo kad bi Rusiju izvukli iz prvog sesira pposto imaju 3 utakmice bez gledaca da odradejeza u ledja wrote:jel izvlacenje za ep kvalifikacije obicno krajem godine? ja mislim da je tako. znaci sta skupimo do kraja ovih kvalifikacija to je to.
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#3159 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U martu i maju sljedece godine treba odigrati jace prijateljske utakmice. Mozda sa Njemackom, Holandijom.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3160 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mozda ne bi bilo lose uraditi kratki "research", ko je od forumasa gledao i koliko uzivo fudbalsku reprezentaciju BiH?
Recimo, a) jednu do deset utakmica
b) deset i vise
c) nijednu
Tako bismo dobili odgovore je li forumasi samo s mindera mudruju a na stadione idu 'konkretniji' navijaci!
Recimo, a) jednu do deset utakmica
b) deset i vise
c) nijednu
Tako bismo dobili odgovore je li forumasi samo s mindera mudruju a na stadione idu 'konkretniji' navijaci!
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3161 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
b) domace 90% ,gostovanja slabo(dok sam bio momak malo viseshake69 wrote:Mozda ne bi bilo lose uraditi kratki "research", ko je od forumasa gledao i koliko uzivo fudbalsku reprezentaciju BiH?
Recimo, a) jednu do deset utakmica
b) deset i vise
c) nijednu
Tako bismo dobili odgovore je li forumasi samo s mindera mudruju a na stadione idu 'konkretniji' navijaci!
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3162 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Meni je zadnja bila 1-1 protiv Litvanije 2005. 
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3163 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mozda ste zaboravili da na Euro idu 24 pa samim tim u grupnoj fazi bi trebali biti nosioci grupe s tim da racunam sve pobjede do kraja.Rob_Atl wrote:9 marta je izvlacenje, a sesiri ce se odrediti krajem ovih kvalifikacija , dobro bi bilo kad bi Rusiju izvukli iz prvog sesira pposto imaju 3 utakmice bez gledaca da odradejeza u ledja wrote:jel izvlacenje za ep kvalifikacije obicno krajem godine? ja mislim da je tako. znaci sta skupimo do kraja ovih kvalifikacija to je to.
Zna li neko strukturu za kvalifikacije EURO2016? Koliko ce biti grupa?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3164 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nisam bar 10 godina otiš'o na repku 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3165 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije odredjeno.GeneralBHF wrote:
Zna li neko strukturu za kvalifikacije EURO2016? Koliko ce biti grupa?
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3166 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Po mojoj racunici,kada se objavi naredna rang lista fife,vise bodova cemo imat od 3 repke koje su ispred nas a to su:Engleska,Rusija i Svicarska.Od repki kojih su iza Grcka nas preskace to je 100% sigurno.Da budu ispred nas jos imaju sanse Meksiko i Urugvaj ali to zavisi kakvi ce im rezultati biti na Kupu Konfederacija.Vjerovatno ce i nas Urugvaj preskociti.Takodje ako Ekvador ne pobjedi Argentinu i njih preskacemo po bodovima.Dakle kada se objavi naredna rang lista trebali bi biti 13-ti. 
Edit:Cak bi mogli preskociti i Obalu Slonovace
Ukoliko sutra ne pobijede Ganu imati ce manje bodova od nas 
Edit:Cak bi mogli preskociti i Obalu Slonovace
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3167 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Eto, sad znam otkud mi crni Omansemirizsvemira wrote:E stvarno onaj polukomentator Mijajlovic pojma nema . Deset puta je ponovio da igramo u ponedeljak sa Omanom a utakmica prije nekoliko dana otkazana. Meni promakla informacija ali da jednom novinaru promakne !? E stvarno ako on bude prenosio utakmice BH repke u buducnosti moracu smanjiti ton da ne slusam onoliku kolicinu neznanja
A Marjan je fakat postao naporan i dosadan, najblaze receno
Mi smo cak tokom prvog poluvremena pokusavali naci funkciju na TV-u da iskljucimo komentatora, a da ostane ton sa stadiona
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3168 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ni ja ne znam za tu informaciju prije te tekme, tek sam u subotu saznao da se nece igrati u Omanu, ne znam da je prije bila informacija o tome...
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3169 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
I bolje je sto ne igramo dzaba bi izgubili 50 bodovaPitarrr82 wrote:Ni ja ne znam za tu informaciju prije te tekme, tek sam u subotu saznao da se nece igrati u Omanu, ne znam da je prije bila informacija o tome...
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3170 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jest' prije nekoliko dana kada brojis od danas, ali sigurno ne nekoliko dana prije utakmice koju je Marijan prenosio.semirizsvemira wrote:E stvarno onaj polukomentator Mijajlovic pojma nema . Deset puta je ponovio da igramo u ponedeljak sa Omanom a utakmica prije nekoliko dana otkazana. Meni promakla informacija ali da jednom novinaru promakne !? E stvarno ako on bude prenosio utakmice BH repke u buducnosti moracu smanjiti ton da ne slusam onoliku kolicinu neznanja
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#3171 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Lijepo receno i mislim da su u N/FSBiH tek kasnije shvatili da su napravili gresku samim pristankom da se igra i iskoristili propust organizatora da se odbije.Herr Flick wrote:I bolje je sto ne igramo dzaba bi izgubili 50 bodovaPitarrr82 wrote:Ni ja ne znam za tu informaciju prije te tekme, tek sam u subotu saznao da se nece igrati u Omanu, ne znam da je prije bila informacija o tome...![]()
Kada su birali izmedju USA i Engleske skontali su da bi mogli tu utakmicu izgubiti sto bi nas bodovno opet spustilo a prihvatanjem protiv Amerike da se igra u Europi samo mozemo dobiti iz vise razloga; kvalitetna provjera i sa nasim navijacima pobjeda sto bi nam opet dalo vise bodova i napredovanje ka prvoj jakosnoj skupini.
Note: http://www.uefa.com/uefaeuro/qualifiers ... index.html
Nisu jos odlucili o formatu kvalifikacija za EURO2016
-
Djubre_
- Posts: 3143
- Joined: 01/06/2011 23:25
- Location: Iron City
#3172 Re: Latvija - Bosna i Hercegovina
Evo da kazem slobodno da cemo pobjediti i sve ostale naredne utakmice.. dvomec slovacke i litvanije.
Ne znam kako neko moze ovako poniziti nase momke i safeta strucnjaka. Protiv lihtenstajna se pricalo.. "dosta 1:0.." pa mislim stvarno.. ako zele na sp.. znaju da trebaju sve poderati izuzev grcke koju smo hvala bogu poderali..
Grupa je lagana sto jest jest. Ma da smo uvijek imali slicne.. jednog glavnog jednog srednjeg i dva losa.. ali u svakoj grupi je bitno biti iznad favorita. U ovom slucaju grcka..
Momci zabijaju alal vera.. sto na svjetskom i nece biti bas tako.. samo da nam se ne desi kao francuzima kada je hanry dao rukom gol i odveo ih.. a onda su svaku izgubili.. bit cu zadovoljan sa 2-3 pobjede remijem.. i bez teskog poraza..
Mozda cemo imati srece na ovom prvenstvu.. ali nebi im zamjerio.. to ce biti sve jake reprezentacije. Pogledajte srbiju.. nama dosta i trebamo biti ponosni na njih.
Ko god psuje igrace repku i safeta treba ga banovati. Ne mogu da vjerujem da ste onako pisali prvo pol... ako gubis ili ne vodis u 90oj min.. onda se moze nesto reci..
Koliko je ljudi igraca u timu i odbojkasi u sjedecoj.. to je do 50 ljudi.. jedini ponos ove drzave.. i to ne dirajte sve dok se bore za ovu drzavu. Igraju vani svi primaju milione.. ali ipak ginu za nas.
Jeb te ne mogu da vjerujem da smo ovako razjebana livada.. zemlja.. u top 15.. kako nas latvijci gledaju kao neke prvake.. hvala bogu da smo na tom nivou. Gledao sam ovaj video i najezim se kad slusam komentatora na engleskom jeziku.. nismo odbaceni.. zatrpani.. nego smo visoko iznad mnogih. Hvala im i ovo ce biti najbolje prvenstvo za gledati napokon. Toliko nas uzbudjenja ocekuje slavlja i radosti. Zivimo za reprezentaciju do kraja!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Ne znam kako neko moze ovako poniziti nase momke i safeta strucnjaka. Protiv lihtenstajna se pricalo.. "dosta 1:0.." pa mislim stvarno.. ako zele na sp.. znaju da trebaju sve poderati izuzev grcke koju smo hvala bogu poderali..
Grupa je lagana sto jest jest. Ma da smo uvijek imali slicne.. jednog glavnog jednog srednjeg i dva losa.. ali u svakoj grupi je bitno biti iznad favorita. U ovom slucaju grcka..
Momci zabijaju alal vera.. sto na svjetskom i nece biti bas tako.. samo da nam se ne desi kao francuzima kada je hanry dao rukom gol i odveo ih.. a onda su svaku izgubili.. bit cu zadovoljan sa 2-3 pobjede remijem.. i bez teskog poraza..
Mozda cemo imati srece na ovom prvenstvu.. ali nebi im zamjerio.. to ce biti sve jake reprezentacije. Pogledajte srbiju.. nama dosta i trebamo biti ponosni na njih.
Ko god psuje igrace repku i safeta treba ga banovati. Ne mogu da vjerujem da ste onako pisali prvo pol... ako gubis ili ne vodis u 90oj min.. onda se moze nesto reci..
Koliko je ljudi igraca u timu i odbojkasi u sjedecoj.. to je do 50 ljudi.. jedini ponos ove drzave.. i to ne dirajte sve dok se bore za ovu drzavu. Igraju vani svi primaju milione.. ali ipak ginu za nas.
Jeb te ne mogu da vjerujem da smo ovako razjebana livada.. zemlja.. u top 15.. kako nas latvijci gledaju kao neke prvake.. hvala bogu da smo na tom nivou. Gledao sam ovaj video i najezim se kad slusam komentatora na engleskom jeziku.. nismo odbaceni.. zatrpani.. nego smo visoko iznad mnogih. Hvala im i ovo ce biti najbolje prvenstvo za gledati napokon. Toliko nas uzbudjenja ocekuje slavlja i radosti. Zivimo za reprezentaciju do kraja!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#3173 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Joj ovih bolida iz saveza, koji je ovo put da pomjeraju otvaranje ovog trening centra. Trebao je davno biti otvoren sad otvaranje najavljeno za septembar.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3174 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
I mene su bas razocarali. Zamisli, dva okupljanja reprezentacije do tada, igraca koji su zeljni da pobjegnu od one kaljuge i prizora sijena u pozadini kod davanja izjava za tv iz Hrasnice i oni pomjeraju tri mjeseca otvaranja Trening centra samo da dodje Michel!??? Dat ce nam q..c pare sto ocekuju cigancenjem za reprezentativni stadion.popokatepetl_com wrote:Joj ovih bolida iz saveza, koji je ovo put da pomjeraju otvaranje ovog trening centra. Trebao je davno biti otvoren sad otvaranje najavljeno za septembar.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3175 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
pa hebat ga...neka koriste centar prije otvaranja....ne kontam u čemu je problem da repka to već koristi a da Mišel kad dođe otvori to zvanično uz fanfare, aplauz, zahvalnice, slikanja i pjesmu vesele djece.
najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši
najgluplja bi stvar bila da se ovo sad kiseli zatvoreno tri mjeseca dok stignu velikaši
