What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3151 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Zelena Carapa wrote:
alica.k wrote:
Zelena Carapa wrote:Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. lo(ij)se kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine :D
ma ne kazem ja da je sve lose, al je lutrija.
bilo bi fino kad dobijes da nam opises jel isto ko sa slike :D
iskreno meni ni sa M&S ili Asosa ne dodje bas kao sa slike..jednom sam vracala fulili i boju i velicinu.
ne ne, znas kako ti je s ovim wholesale stranicama?
znaci, oni tu sliku uzmu od ne znam koga, i onda siju sami to u svojim fabrikama, pa se npr desi u jednoj seriji da bude ovaj materijal, u drugoj onaj, pa u nijansama razlike i tako, kvalitet uvjek razlicit. ne mora uvjek bit katastrofa, al ne mora bit ni super dobro.
sta narucis, to ces i dobiti, ali onako kako su napravili taj put.

dok na asosu, ako narucis ljubicastu majicu a oni ti posalju zelenu, vrlo rado je zamjene, ako ti paket ne stigne salju ti novi bez pitanja, il vracaju pare.
ovdje nece ni da ti pare vrate ako nisi dobio paket, a sta dobijes dobio si i nemas se sta zalit... medjutim, cure su dobivale i kvalitetne stvari, tak da nikad ne znas sta ce te zapasti.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3152 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

alica.k wrote: da da wholesale-dress.net
OMG ovo su neki kinezi...hahaha bolje na boljakov potok otic' :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3153 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Zelena Carapa wrote:
alica.k wrote: da da wholesale-dress.net
OMG ovo su neki kinezi...hahaha bolje na boljakov potok otic' :D :D
ma nisu samo kinezi, ima ih od svugdje iz azije. vecinom koreja. al na svakoj od tih stranica mozes nac uglavnom te iste stvari. plus ako su modeli kineskinje, japanke i korejke, to vec lici na to. a kad vidis da 99% odjece dolazi samo u jednoj velicini, onda je 100% to :).

al romwe inace ima dobre reviewse :).
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3154 Re: What to wear???

Post by neo7 »

Ma ima li kakva preporuka za muskarce ? Dajte te linkove i slike i za nas :D Volimo se i mi fino obuci ^^
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3155 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

Ima li se gdje online naci finih party haljina, a da nije asos, DP, MS, to sam precesljala :D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3156 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

inspire_me wrote:Ima li se gdje online naci finih party haljina, a da nije asos, DP, MS, to sam precesljala :D
Pogledaj next. http://Www.next.co.uk

Ne znam sta trazis, oni nisu bas jeftini ali je kvalitet solidan.

Eh mislila sam da su poceli dostavljati i kod nas ali cini se da nisu. Sorry.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3157 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Ko voli pletene haljine kao ja, evo jedan psot samo za njih: http://malezensketeme.com/post/11204
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3158 Re: What to wear???

Post by Michun »

babyline wrote::D sad valja naucit plest
ja sam prosle jeseni/zime trazila po Sa ima li iko da plete na masinu.
neku sam haljinu bila namislila
ne nadjoh :(
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3159 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

eeeej pa ovakve ja dzeperohaljine volem
dobro nije isto ali slicno :)

ooo hvala nadi!
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#3160 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

U vezi ovih azijskih modela i gardarobe i narucivanja,je li to ista ona roba koju prodaju nekoliko prodavaca na pik-u i preko facebook-a?

Vidim da su modeli "kosooki",a stvari super izgledaju na slikama i pravo je jeftino. recimo,jedan kaputic koji mi se bas svidio kosta oko 80KM,na slikama izgled asuper,a sad kakav je zaista ko zna?!

Uglavnom,uplatis novac na ZR doticne osobe,cekas 20-tak dana i poruceno dodje na kucnu adresu.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3161 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Rimljanka wrote:U vezi ovih azijskih modela i gardarobe i narucivanja,je li to ista ona roba koju prodaju nekoliko prodavaca na pik-u i preko facebook-a?

Vidim da su modeli "kosooki",a stvari super izgledaju na slikama i pravo je jeftino. recimo,jedan kaputic koji mi se bas svidio kosta oko 80KM,na slikama izgled asuper,a sad kakav je zaista ko zna?!

Uglavnom,uplatis novac na ZR doticne osobe,cekas 20-tak dana i poruceno dodje na kucnu adresu.
je to uglavnom bude to.
i 80KM je preskupo, sama mozes kupit jeftinije.
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#3162 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

alica.k wrote:
Rimljanka wrote:U vezi ovih azijskih modela i gardarobe i narucivanja,je li to ista ona roba koju prodaju nekoliko prodavaca na pik-u i preko facebook-a?

Vidim da su modeli "kosooki",a stvari super izgledaju na slikama i pravo je jeftino. recimo,jedan kaputic koji mi se bas svidio kosta oko 80KM,na slikama izgled asuper,a sad kakav je zaista ko zna?!

Uglavnom,uplatis novac na ZR doticne osobe,cekas 20-tak dana i poruceno dodje na kucnu adresu.
je to uglavnom bude to.
i 80KM je preskupo, sama mozes kupit jeftinije.

ma nekako se ne usudjujem to kupiti,a da ne mogu probati. je li enko od vas kupovao te stvari,kakva su iskustva? Recimo ovaj kaput vidim d aje 70% vuna po sastavu.
Neki dna se registrujem na pay p. i pokusam na assos.ba kupiti nekakvu olovku za oci,skroz jeftinu,kontam da probam tu kupovinu. i nisma uspjela platiti.para na racunu imam malo,alije bilo dovoljno za tu olovku...

a sto s ekupovine tice,sacekacu ova zimska snizenja,pa otici vani malo u kupovinu.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3163 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

Alice :D :D :D
kupila sam je :-)

Image

dok sam ja uzivala na vlasicu mama isla do manga vidi imal' je. ova u boji fuksije ostala samo moja velicina :D
danas odem da probam, kupila i plavu :D
odusevljena sam :D :D

Image
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3164 Re: What to wear???

Post by alica.k »

VenomousV wrote:Alice :D :D :D
kupila sam je :-)
kolko u markama :)?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3165 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

65 kom. :D

mama kupila za rodjendan ^^
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3166 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ova fuksija je predobra
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3167 Re: What to wear???

Post by Allenass »

VenomousV wrote:Alice :D :D :D
kupila sam je :-)

Image

dok sam ja uzivala na vlasicu mama isla do manga vidi imal' je. ova u boji fuksije ostala samo moja velicina :D
danas odem da probam, kupila i plavu :D
odusevljena sam :D :D

Image

Odlične su, pogotovo plava. :thumbup:

Ja tako volim košulje, pogotovo ovako duže.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3168 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

vv, divne su :thumbup:
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#3169 Re: What to wear???

Post by LONGMAN »

Pih vama problem, tek kako je meni :D
Dok nadjem hlace, majicu, tuniku, kapicu, mahramu il sal, pa tek cipele i torba :-) Uzas :D

kosulje su :thumbup:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3170 Re: What to wear???

Post by zamzija »

LONGMAN wrote:Pih vama problem, tek kako je meni :D
Dok nadjem hlace, majicu, tuniku, kapicu, mahramu il sal, pa tek cipele i torba :-) Uzas :D

kosulje su :thumbup:
Meni kažeš Longman :lol:
Jao košulje su PRELIJEPE :D ljubomorna sam :-D

babyline - ne brini, nije kome je namjenjeno, nego kome je suđeno :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3171 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

sad sam 100% sigurna da nisam pogrijesila sto sam uzela obje... :D


i ne znam sta ide po bontonu, trebam se zahvalit? :D al' nekako mi glupo, nisam ih ja pravila :lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3172 Re: What to wear???

Post by Allenass »

VenomousV wrote:sad sam 100% sigurna da nisam pogrijesila sto sam uzela obje... :D


i ne znam sta ide po bontonu, trebam se zahvalit? :D al' nekako mi glupo, nisam ih ja pravila :lol:
Ali si imala ukusa da ih kupiš.
Dakle, trebaš se zahvaliti. :lol: :skoljka:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3173 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

:lol:
Hvala vam zene, k'o da sam ih ja gazala :D ustvari hvala vam sto kazete da imam ukusa :D
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3174 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Molim(o) 8-)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3175 Re: What to wear???

Post by zamzija »

VenomousV wrote::lol:
Hvala vam zene, k'o da sam ih ja gazala :D ustvari hvala vam sto kazete da imam ukusa :D
mA nanosala ih u zdravlju :D
Jesi li našla one kaiševe ? išta što ti se sviđa ?
Post Reply