Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#3151 Re: Zemljotres maloprije..

Post by realna do boli »

I sta sad...uvest ce kineze da sahrane amerikance...ko ce sahraniti 200 milijona ljudi .
User avatar
suadfor
Posts: 521
Joined: 05/07/2012 22:40

#3153 Re: Zemljotres maloprije..

Post by suadfor »

cuj nacionalna geografija :) naucno zutilo :)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3154 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Muhamed Đakmić »

Niđe izvora, nelogičnosti milion :D
ed72
Posts: 49
Joined: 19/02/2014 14:32

#3155 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ed72 »

da li je iko osjetio zemljotres u sarajevu maloprije?
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#3156 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

nisam ga osjetio.
ed72
Posts: 49
Joined: 19/02/2014 14:32

#3157 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ed72 »

Nadam se da je samo do mene. Na Bistriku sam osjetio prilicno drmanje kuce. Provjeravao sam ove sajtove, posljednjih par sati je treslo samo Grcku.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3158 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ladyblue18 »

Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila :-)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3159 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nisrin »

ed72 wrote:Nadam se da je samo do mene. Na Bistriku sam osjetio prilicno drmanje kuce. Provjeravao sam ove sajtove, posljednjih par sati je treslo samo Grcku.

Kliziste?

Salim se...

Oko koliko je bilo? Ja sjedila u gradu, nista se nije osjetilo...
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3160 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

suadfor wrote:cuj nacionalna geografija :) naucno zutilo :)

Cuj to? Zashto?
splinter
Posts: 8702
Joined: 08/10/2011 12:28

#3161 Re: Zemljotres maloprije..

Post by splinter »

ladyblue18 wrote:Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila :-)
Ista lokacija, isti osjećaj, al tačno se se osjetilo kako dolazi neko drmanje iz dubine negdje,
Ipak znači nisam prolupao :-)
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3162 Re: Zemljotres maloprije..

Post by zateznistub »

Dobrinja stabilno!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3163 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mračajski proto »

Kod nas u ''Elementu'' nema nikakvog zemljotresa.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3164 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

Mračajski proto wrote:Kod nas u ''Elementu'' nema nikakvog zemljotresa.
:lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3165 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Logovan »

splinter wrote:
ladyblue18 wrote:Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila :-)
Ista lokacija, isti osjećaj, al tačno se se osjetilo kako dolazi neko drmanje iz dubine negdje,
Ipak znači nisam prolupao :-)
U Centru se ništa nije osjetilo.
UltraBosnjak
Posts: 49
Joined: 26/10/2014 02:27

#3166 Re: Zemljotres maloprije..

Post by UltraBosnjak »

Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...

Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ? :D
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija :D
User avatar
phil manzanera
Posts: 720
Joined: 14/07/2005 12:26
Location: Sarajevo

#3167 Re: Zemljotres maloprije..

Post by phil manzanera »

Na Cobaniji se takodjer osjetilo, kazem osjetilo, a da se pri tome razni visuljci po kuci nisu zaljuljali. Pogledao na web stranici "zemljotresa", informacije kazu sve mirno.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#3168 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

Gorski udar
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3169 Re: Zemljotres maloprije..

Post by tataćusak »

UltraBosnjak wrote:Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...

Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ? :D
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija :D
Ja sam s druge strane miljacke i čitava mahala je izašla vani. Čulo se pravo, da neko nije krst miniro :razz:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3170 Re: Zemljotres maloprije..

Post by P308 »

UltraBosnjak wrote:Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...

Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ? :D
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija :D
Osjetio sam i ja. Zivim na Mejtasu.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3171 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ladyblue18 »

Nema nikakvih informacija :?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3172 Re: Zemljotres maloprije..

Post by O'zone »

Vjerovatno neko lokalno slijeganje tla ili što @karanana kaže Gorski udar
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#3173 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dustaban »

Da i ovo nema kakve veze sa SDP-om?!
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3174 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

drmnulo sad..nema 15 sekundi :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3175 Re: Zemljotres maloprije..

Post by mO k3 »

Bobi wrote:drmnulo sad..nema 15 sekundi :mrgreen:
Koja regija ??
Post Reply