Zemljotres maloprije..
-
realna do boli
- Posts: 1674
- Joined: 08/06/2006 13:04
- Location: na mjestu ...
#3151 Re: Zemljotres maloprije..
I sta sad...uvest ce kineze da sahrane amerikance...ko ce sahraniti 200 milijona ljudi .
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- suadfor
- Posts: 521
- Joined: 05/07/2012 22:40
#3153 Re: Zemljotres maloprije..
cuj nacionalna geografija
naucno zutilo 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3154 Re: Zemljotres maloprije..
Niđe izvora, nelogičnosti milion 
-
ed72
- Posts: 49
- Joined: 19/02/2014 14:32
#3155 Re: Zemljotres maloprije..
da li je iko osjetio zemljotres u sarajevu maloprije?
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3156 Re: Zemljotres maloprije..
nisam ga osjetio.
-
ed72
- Posts: 49
- Joined: 19/02/2014 14:32
#3157 Re: Zemljotres maloprije..
Nadam se da je samo do mene. Na Bistriku sam osjetio prilicno drmanje kuce. Provjeravao sam ove sajtove, posljednjih par sati je treslo samo Grcku.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3158 Re: Zemljotres maloprije..
Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3159 Re: Zemljotres maloprije..
ed72 wrote:Nadam se da je samo do mene. Na Bistriku sam osjetio prilicno drmanje kuce. Provjeravao sam ove sajtove, posljednjih par sati je treslo samo Grcku.
Kliziste?
Salim se...
Oko koliko je bilo? Ja sjedila u gradu, nista se nije osjetilo...
- Big Ang
- Posts: 14294
- Joined: 08/05/2013 08:58
#3160 Re: Zemljotres maloprije..
suadfor wrote:cuj nacionalna geografijanaucno zutilo
Cuj to? Zashto?
-
splinter
- Posts: 8702
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3161 Re: Zemljotres maloprije..
Ista lokacija, isti osjećaj, al tačno se se osjetilo kako dolazi neko drmanje iz dubine negdje,ladyblue18 wrote:Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila
Ipak znači nisam prolupao
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#3162 Re: Zemljotres maloprije..
Dobrinja stabilno!
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3163 Re: Zemljotres maloprije..
Kod nas u ''Elementu'' nema nikakvog zemljotresa.
- Big Ang
- Posts: 14294
- Joined: 08/05/2013 08:58
#3164 Re: Zemljotres maloprije..
Mračajski proto wrote:Kod nas u ''Elementu'' nema nikakvog zemljotresa.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3165 Re: Zemljotres maloprije..
U Centru se ništa nije osjetilo.splinter wrote:Ista lokacija, isti osjećaj, al tačno se se osjetilo kako dolazi neko drmanje iz dubine negdje,ladyblue18 wrote:Jesam ja, pravo je zatreslo u SG-u, ali posto nigdje na internetu nista nije bilo kontala sam da sam umislila
Ipak znači nisam prolupao
-
UltraBosnjak
- Posts: 49
- Joined: 26/10/2014 02:27
#3166 Re: Zemljotres maloprije..
Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...
Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ?
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija
Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ?
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija
- phil manzanera
- Posts: 720
- Joined: 14/07/2005 12:26
- Location: Sarajevo
#3167 Re: Zemljotres maloprije..
Na Cobaniji se takodjer osjetilo, kazem osjetilo, a da se pri tome razni visuljci po kuci nisu zaljuljali. Pogledao na web stranici "zemljotresa", informacije kazu sve mirno.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3169 Re: Zemljotres maloprije..
Ja sam s druge strane miljacke i čitava mahala je izašla vani. Čulo se pravo, da neko nije krst miniroUltraBosnjak wrote:Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...
Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ?![]()
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#3170 Re: Zemljotres maloprije..
Osjetio sam i ja. Zivim na Mejtasu.UltraBosnjak wrote:Ovo mi je bas cudno. Koliko sam ja saznao, osjetilo se samo u Starom Gradu, dakle nije mi logicno da je bio zemljotres jer bi se osjetio u cijelom Sarajevu zasigurno, ali opet sta bi to bilo da bi neko na Bistriku, Mahmutovcu, Jarcedolima, Hridu osjetio neko podrhtavanje ? Pomenuta naselja sam pomenuo jer sam kontaktirao prijatelje sa tih naselja i svi kazu da misle da su osjetili zemljotres...
Da se nije neka stijena sa Trebevica ogromna odlomila ?![]()
Jedan drug mi kaze vidio neki plamen koji je brzo nestao ispod Trebevica, pa sad... Misterija
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3171 Re: Zemljotres maloprije..
Nema nikakvih informacija 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3172 Re: Zemljotres maloprije..
Vjerovatno neko lokalno slijeganje tla ili što @karanana kaže Gorski udar
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#3173 Re: Zemljotres maloprije..
Da i ovo nema kakve veze sa SDP-om?!
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#3174 Re: Zemljotres maloprije..
drmnulo sad..nema 15 sekundi 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3175 Re: Zemljotres maloprije..
Koja regija ??Bobi wrote:drmnulo sad..nema 15 sekundi
