Jala brat ima iste.KB9 wrote:nema potrebe da se mrstis, samo sam reko da si izabro skroz ruzan modelSarajevo1970 wrote:KB9 wrote:e jesi naso ruzan model svaka ti cast
Joj zaboravio sam tebe prvo pitati sta je u 'trendu'. Halali molim te.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- konektovan
- Posts: 51471
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3151 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- konektovan
- Posts: 51471
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
-
howdy
- Posts: 3606
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
#3157 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
neprevazidjene starke

za trcanje 'vako nesto


ima toga jossss kod mene

za trcanje 'vako nesto


ima toga jossss kod mene
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3158 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu ti malešne nogevesela_sveska wrote:neprevazidjene starke![]()
za trcanje 'vako nesto
ima toga jossss kod mene
- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
#3159 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hahaha,nisu,valjda si vidioTomahawk11 wrote:Jesu ti malešne nogevesela_sveska wrote:neprevazidjene starke![]()
za trcanje 'vako nesto
ima toga jossss kod mene
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3160 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mislim stope, ne dužina noguvesela_sveska wrote: Hahaha,nisu,valjda si vidio![]()
- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
#3161 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
39-40Tomahawk11 wrote:Mislim stope, ne dužina noguvesela_sveska wrote: Hahaha,nisu,valjda si vidio![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3162 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tamanvesela_sveska wrote:39-40Tomahawk11 wrote:Mislim stope, ne dužina noguvesela_sveska wrote: Hahaha,nisu,valjda si vidio![]()
Kod mene ko peraja
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3163 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Neke solidne od 60 KM.
- Bluemore
- Posts: 4379
- Joined: 18/06/2010 21:18
#3164 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
O ukusim se ne raspravlja Vazda biloKB9 wrote:nema potrebe da se mrstis, samo sam reko da si izabro skroz ruzan modelSarajevo1970 wrote:KB9 wrote:e jesi naso ruzan model svaka ti cast
Joj zaboravio sam tebe prvo pitati sta je u 'trendu'. Halali molim te.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3165 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

uzivo su lijepe
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3166 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
hajde napisi da su prelijepe i ucini me sretnim

-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3167 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+1sherbett wrote:.. zapravo.. uopce nemam cipela
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#3168 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+2groove wrote:+1sherbett wrote:.. zapravo.. uopce nemam cipela
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#3169 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znam da je offtopic,
ali ja nosim cipele, ali sto sam starija to vise trazim ili nesto ravno ili 2-3cm petice, niposto vise..

Nisam mogla naci na planika website-u svoje, uglavnom model poput ovo ali ima rupice gore, i cijela cipela greige boje..Preudobne..
U zivotu nisam nista udobnije kupila..Na snizenju su 99KM ali vrijede sve marke i jos imaju onaj gumirani dio na peti da ih ne ogulis kad vozis auto..
Planiram cim odem u Mostar kupiti tamno plave..jer su nevjerovatno udobne a lagane.
Volim ja obuti tene ako cu trandati cijeli dan, ali se nisam usudila obuti ih prosle sedmice na jednodnevni put jer sam znala da bi crkla od vrucine...
ali ja nosim cipele, ali sto sam starija to vise trazim ili nesto ravno ili 2-3cm petice, niposto vise..

Nisam mogla naci na planika website-u svoje, uglavnom model poput ovo ali ima rupice gore, i cijela cipela greige boje..Preudobne..
U zivotu nisam nista udobnije kupila..Na snizenju su 99KM ali vrijede sve marke i jos imaju onaj gumirani dio na peti da ih ne ogulis kad vozis auto..
Planiram cim odem u Mostar kupiti tamno plave..jer su nevjerovatno udobne a lagane.
Volim ja obuti tene ako cu trandati cijeli dan, ali se nisam usudila obuti ih prosle sedmice na jednodnevni put jer sam znala da bi crkla od vrucine...
- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
#3170 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
sherbo,imas li tenesherbett wrote: Imam stikle![]()
Al to se ne pika jer be hodam u njima svaki dan..
Imam japanke i sandale.. al to opet nisu cipele..
Znavi nemam
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3171 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+3TDK-90 wrote:+2groove wrote:+1sherbett wrote:.. zapravo.. uopce nemam cipela
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3172 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja recimo ne bih nikad ovo natakla na nogu ali znam da su jako udobne jer se baš nose. Gabor obuća je generalno udobna.BJB wrote:Znam da je offtopic,
ali ja nosim cipele, ali sto sam starija to vise trazim ili nesto ravno ili 2-3cm petice, niposto vise..
Nisam mogla naci na planika website-u svoje, uglavnom model poput ovo ali ima rupice gore, i cijela cipela greige boje..Preudobne..
U zivotu nisam nista udobnije kupila..Na snizenju su 99KM ali vrijede sve marke i jos imaju onaj gumirani dio na peti da ih ne ogulis kad vozis auto..
Planiram cim odem u Mostar kupiti tamno plave..jer su nevjerovatno udobne a lagane.
Volim ja obuti tene ako cu trandati cijeli dan, ali se nisam usudila obuti ih prosle sedmice na jednodnevni put jer sam znala da bi crkla od vrucine...
Ja neki dan opet kupila Reebok crne kožne. Dobre su za hodanja na ravnom.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3173 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Na stranici 128 nema hajlajta, nadam se da ce sljedeca iznjedriti nesto dobro. 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#3174 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
@sisterZoya, Ne izgledaju uopste ruzno na nogama..Ovako iz profila su ugly, na nogama su sexy.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3175 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-Samo za setanje.



