Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3151 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani :shock: :? :shock: :?
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3152 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Fordas wrote:samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani :shock: :? :shock: :?
Pa šta, svakako kartoni ništa ne znače :-D
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3153 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

Fordas wrote:samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani :shock: :? :shock: :?
alaim
mirza,torlak,skoro,beli
maksumic,muminovic,dudo,hadzic
skoro,avdic
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3154 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice :cry: :wink:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3155 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Fordas wrote:dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice :cry: :wink:
ma nisu fizicki spremni za 90 min
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3156 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

don_emir wrote:
Fordas wrote:dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice :cry: :wink:
ma nisu fizicki spremni za 90 min
mislim da je veći problem što u ekipi imaš 5-6 igrača koji nemaju adekvatnu zamjenu
tako da pojedini mogu sebi dopustiti da odigraju utakmicu sa 60-70% truda
znaju da će igrati i sljedeću utakmicu, što se svakako odrazi na učinak ekipe
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#3157 Re: FK Sarajevo

Post by Utokkha »

Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja :wink:
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#3158 Re: FK Sarajevo

Post by motachjointa »

Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja :wink:
jes' to provalio :D
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3159 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja :wink:

Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go. :D
lit3ro
Posts: 48
Joined: 31/03/2010 18:51

#3160 Re: FK Sarajevo

Post by lit3ro »

fosil wrote:
Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja :wink:

Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go. :D
pa sto se onda zamarate nama toliko? Sto vam je za sve kriv Nijaz?? Igrajte vi svoje utakmice, ganjajte tu ovogodisnju toliko ocekivanu titulu...i nas se ostavite na miru vec jednom...
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3161 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

lit3ro wrote:
fosil wrote:
Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja :wink:

Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go. :D
pa sto se onda zamarate nama toliko? Sto vam je za sve kriv Nijaz?? Igrajte vi svoje utakmice, ganjajte tu ovogodisnju toliko ocekivanu titulu...i nas se ostavite na miru vec jednom...
ko koga ovdje dira jeli ovo vasa tema da na njoj vi raspravljate...brate imas temu o svom klubu drzi se nje ne moras ovdje dolaziti da pljujes
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3162 Re: FK Sarajevo

Post by odvijac »

:-) :lol: :( :dance: :skoljka: :run: :zzzz: 11min 1-0... :oops:
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3163 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

18 minuta do kraja 1-1 :) :thumbup:

Hadzic 55' :dance:

i naravno imamo igraca manje od 42' :lol: Maksumic 2 zuta fasovao :D lagana priprema da budemo desetkovani u glavnim susretima na kosevu :)

edit :lol:
a sto nas paze sudije :D

88' ev mumin isto pocrvenio :D pa i zeka fasovao crveni zbog reakcije :lol: e svasta vala :lol:
treba im dati jos kojeg igraca malo im je vala ovo :D joj sta nam rade ovo je shou sviju mi. daBogda da izvucemo bod al eto vjerujem da nece uspjeti ugurati loptu u gol ovi levati iz laktasa osim rukama ili iz nekog ofsajda ofirnog ...
Last edited by King_Arthur on 03/04/2010 17:44, edited 1 time in total.
User avatar
Krigla_Sa
Posts: 667
Joined: 15/02/2006 11:48
Location: kuca poso poso kuca

#3164 Re: FK Sarajevo

Post by Krigla_Sa »

Nevjerovatno sta nam rade, ove seoske ekipe ni kuci ne mogu bez pomoci sudija.
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3165 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

hahahahaahah

i onda strumfovi kazu ne trude se svi da sruse sarajevo :)


u 94' 2-1 za laktase :D

2 crvena igracima i zeka fasovao isto crveni :)

zanimljivo sto jes jes :)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#3166 Re: FK Sarajevo

Post by nellington »

Izeš ovu ligu... Šta trebamo uraditi da se prekine takmičenje? :x
blaster
Posts: 20
Joined: 10/01/2010 15:24

#3167 Re: FK Sarajevo

Post by blaster »

U zadnja tri kola( tri gostovanja) 7 crvenih kartona. :bih:

Dusmani redom iz Listice, Banja Luke i Istocnog Sarajeva.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3168 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

Krigla_Sa wrote:Nevjerovatno sta nam rade, ove seoske ekipe ni kuci ne mogu bez pomoci sudija.
nije nevjerovatno
dok god klub vode degenerici ovako ce nam biti
nije bitno ko je trener, cala, zeka, husref...
totalno je nebitno
kao sto sam prije rekao, igraci i trener prepusteni su na milost i nemilost seoskim siledzijama i lopovima iz saveza
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3169 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

aBd vraca se Pusina u savez pa ce biti merak slusati manijake opet kako pjevaju pusina pederu :) pa kad mi budemo naseg "nijaza" imali na jacoj poziciji i sa jacim vezama nego sto je to njihov nijaz bice lijepo to gledati
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3170 Re: FK Sarajevo

Post by cyprus »

A sranja... :x
User avatar
stereotipni
Posts: 36
Joined: 16/05/2009 13:34

#3171 Re: FK Sarajevo

Post by stereotipni »

Ovakve lige nema ni u Hondurasu! Ovo je nevjerovatno!

I neka mi samo neko pocne pricati o regularnosti ove lige!!!!

FUJJJJJJJJ
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3172 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

ovaj bod iz laktasa nama ne bi nista,ali bas nista znacio
ili tri,ili poraz
na kraju je bilo ovo drugo,ocekivano,i neka je,ja sam posliej travnika halalio ovu sezonu,eto ih tamo nek rade sta hoce
King_Arthur
Posts: 37
Joined: 03/04/2010 12:08

#3173 Re: FK Sarajevo

Post by King_Arthur »

samo_ovaj_put wrote:ovaj bod iz laktasa nama ne bi nista,ali bas nista znacio
ili tri,ili poraz
na kraju je bilo ovo drugo,ocekivano,i neka je,ja sam posliej travnika halalio ovu sezonu,eto ih tamo nek rade sta hoce
:lol: znaci zbog toga sto si ti nakon travnika halalio sezonu nama ne bi znacilo ni da smo dobili ni da smo uzeli bod ni da smo izgubili ? pa sto ne rece upravi bezze da ne salju momke da se muce :lol: ne lupetaj sviju ti :)

da ti chiko nacrta nesto ;) s bodom bi imali 2 boda zaostatka za sirokim i onda bi sljedece kolo presli fino na trecu poziciju ;)

idi ti gledaj evropske lige nije ovo za tebe meni se cini
User avatar
Krigla_Sa
Posts: 667
Joined: 15/02/2006 11:48
Location: kuca poso poso kuca

#3174 Re: FK Sarajevo

Post by Krigla_Sa »

Ma naravno da nam bod nebi nista znacio, eventualno mozda malo zbog samopouzdanja i dizanja morala, ali opet ti krivo kad vidis sta nam rade seljoberi.
Neka, zavrsit ce i oni ko modrica, orasje, brotnjo,posusje... sve to dodje na svoje, jest da mi jedemo svoje zivce ali ove seljacke ekipe mogu koju sezonu i pa pa.
Urlanje dozvoljeno
Posts: 177
Joined: 06/11/2006 22:48
Location: Brno/Brünn, u haremu

#3175 Re: FK Sarajevo

Post by Urlanje dozvoljeno »

King_Arthur wrote:aBd vraca se Pusina u savez pa ce biti merak slusati manijake opet kako pjevaju pusina pederu :) pa kad mi budemo naseg "nijaza" imali na jacoj poziciji i sa jacim vezama nego sto je to njihov nijaz bice lijepo to gledati
pa dok je "vas" pusina bio na celu saveza mi smo bili prvaci 1998... tako da... neka se vrati... :bih:
Locked