Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3151 Re: FK Sarajevo
samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani

- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3152 Re: FK Sarajevo
Pa šta, svakako kartoni ništa ne značeFordas wrote:samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani![]()
![]()
![]()
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3153 Re: FK Sarajevo
alaimFordas wrote:samo se pitam ko ce nam igrati na sredini terena? koliko ja znam svi su kartonirani![]()
![]()
![]()
mirza,torlak,skoro,beli
maksumic,muminovic,dudo,hadzic
skoro,avdic
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3154 Re: FK Sarajevo
dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice

- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3155 Re: FK Sarajevo
ma nisu fizicki spremni za 90 minFordas wrote:dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice![]()
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#3156 Re: FK Sarajevo
mislim da je veći problem što u ekipi imaš 5-6 igrača koji nemaju adekvatnu zamjenudon_emir wrote:ma nisu fizicki spremni za 90 minFordas wrote:dudo umjesto skore a pliska na njegovo mjesto i to je solidnih 11 i onda moliti Boga da ne moras nikog mijenjati do kraja utakmice![]()
tako da pojedini mogu sebi dopustiti da odigraju utakmicu sa 60-70% truda
znaju da će igrati i sljedeću utakmicu, što se svakako odrazi na učinak ekipe
-
Utokkha
- Posts: 850
- Joined: 20/05/2008 14:52
#3157 Re: FK Sarajevo
Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#3158 Re: FK Sarajevo
jes' to provalioUtokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3159 Re: FK Sarajevo
Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go.
-
lit3ro
- Posts: 48
- Joined: 31/03/2010 18:51
#3160 Re: FK Sarajevo
pa sto se onda zamarate nama toliko? Sto vam je za sve kriv Nijaz?? Igrajte vi svoje utakmice, ganjajte tu ovogodisnju toliko ocekivanu titulu...i nas se ostavite na miru vec jednom...fosil wrote:Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3161 Re: FK Sarajevo
ko koga ovdje dira jeli ovo vasa tema da na njoj vi raspravljate...brate imas temu o svom klubu drzi se nje ne moras ovdje dolaziti da pljujeslit3ro wrote:pa sto se onda zamarate nama toliko? Sto vam je za sve kriv Nijaz?? Igrajte vi svoje utakmice, ganjajte tu ovogodisnju toliko ocekivanu titulu...i nas se ostavite na miru vec jednom...fosil wrote:Utokkha wrote:Firma u stecaju FK Sarajevo poziva sve svoje navijace da se oglase na Sa-X forumu, radi uredne evidencije.
Ne dozvolite da budete obrisani iz sjecanja
Mi iz godine u godinu u Evropu, moze se...sto bi nas narod rek'o. Vi kupite dvije titule i kup i onda 6 godina ni ne prismrdite Evropi, ma kakva Evropa vama po godina treba go u gostima da date, eeeeeeeeej ba godina za jedan go.
-
King_Arthur
- Posts: 37
- Joined: 03/04/2010 12:08
#3163 Re: FK Sarajevo
18 minuta do kraja 1-1

Hadzic 55'
i naravno imamo igraca manje od 42'
Maksumic 2 zuta fasovao
lagana priprema da budemo desetkovani u glavnim susretima na kosevu 
edit
a sto nas paze sudije
88' ev mumin isto pocrvenio
pa i zeka fasovao crveni zbog reakcije
e svasta vala
treba im dati jos kojeg igraca malo im je vala ovo
joj sta nam rade ovo je shou sviju mi. daBogda da izvucemo bod al eto vjerujem da nece uspjeti ugurati loptu u gol ovi levati iz laktasa osim rukama ili iz nekog ofsajda ofirnog ...
Hadzic 55'
i naravno imamo igraca manje od 42'
edit
a sto nas paze sudije
88' ev mumin isto pocrvenio
treba im dati jos kojeg igraca malo im je vala ovo
Last edited by King_Arthur on 03/04/2010 17:44, edited 1 time in total.
- Krigla_Sa
- Posts: 667
- Joined: 15/02/2006 11:48
- Location: kuca poso poso kuca
#3164 Re: FK Sarajevo
Nevjerovatno sta nam rade, ove seoske ekipe ni kuci ne mogu bez pomoci sudija.
-
King_Arthur
- Posts: 37
- Joined: 03/04/2010 12:08
#3165 Re: FK Sarajevo
hahahahaahah
i onda strumfovi kazu ne trude se svi da sruse sarajevo
u 94' 2-1 za laktase
2 crvena igracima i zeka fasovao isto crveni
zanimljivo sto jes jes
i onda strumfovi kazu ne trude se svi da sruse sarajevo
u 94' 2-1 za laktase
2 crvena igracima i zeka fasovao isto crveni
zanimljivo sto jes jes
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#3166 Re: FK Sarajevo
Izeš ovu ligu... Šta trebamo uraditi da se prekine takmičenje? 
-
blaster
- Posts: 20
- Joined: 10/01/2010 15:24
#3167 Re: FK Sarajevo
U zadnja tri kola( tri gostovanja) 7 crvenih kartona.
Dusmani redom iz Listice, Banja Luke i Istocnog Sarajeva.
Dusmani redom iz Listice, Banja Luke i Istocnog Sarajeva.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3168 Re: FK Sarajevo
nije nevjerovatnoKrigla_Sa wrote:Nevjerovatno sta nam rade, ove seoske ekipe ni kuci ne mogu bez pomoci sudija.
dok god klub vode degenerici ovako ce nam biti
nije bitno ko je trener, cala, zeka, husref...
totalno je nebitno
kao sto sam prije rekao, igraci i trener prepusteni su na milost i nemilost seoskim siledzijama i lopovima iz saveza
-
King_Arthur
- Posts: 37
- Joined: 03/04/2010 12:08
#3169 Re: FK Sarajevo
aBd vraca se Pusina u savez pa ce biti merak slusati manijake opet kako pjevaju pusina pederu
pa kad mi budemo naseg "nijaza" imali na jacoj poziciji i sa jacim vezama nego sto je to njihov nijaz bice lijepo to gledati
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3170 Re: FK Sarajevo
A sranja... 
- stereotipni
- Posts: 36
- Joined: 16/05/2009 13:34
#3171 Re: FK Sarajevo
Ovakve lige nema ni u Hondurasu! Ovo je nevjerovatno!
I neka mi samo neko pocne pricati o regularnosti ove lige!!!!
FUJJJJJJJJ
I neka mi samo neko pocne pricati o regularnosti ove lige!!!!
FUJJJJJJJJ
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#3172 Re: FK Sarajevo
ovaj bod iz laktasa nama ne bi nista,ali bas nista znacio
ili tri,ili poraz
na kraju je bilo ovo drugo,ocekivano,i neka je,ja sam posliej travnika halalio ovu sezonu,eto ih tamo nek rade sta hoce
ili tri,ili poraz
na kraju je bilo ovo drugo,ocekivano,i neka je,ja sam posliej travnika halalio ovu sezonu,eto ih tamo nek rade sta hoce
-
King_Arthur
- Posts: 37
- Joined: 03/04/2010 12:08
#3173 Re: FK Sarajevo
samo_ovaj_put wrote:ovaj bod iz laktasa nama ne bi nista,ali bas nista znacio
ili tri,ili poraz
na kraju je bilo ovo drugo,ocekivano,i neka je,ja sam posliej travnika halalio ovu sezonu,eto ih tamo nek rade sta hoce
da ti chiko nacrta nesto
idi ti gledaj evropske lige nije ovo za tebe meni se cini
- Krigla_Sa
- Posts: 667
- Joined: 15/02/2006 11:48
- Location: kuca poso poso kuca
#3174 Re: FK Sarajevo
Ma naravno da nam bod nebi nista znacio, eventualno mozda malo zbog samopouzdanja i dizanja morala, ali opet ti krivo kad vidis sta nam rade seljoberi.
Neka, zavrsit ce i oni ko modrica, orasje, brotnjo,posusje... sve to dodje na svoje, jest da mi jedemo svoje zivce ali ove seljacke ekipe mogu koju sezonu i pa pa.
Neka, zavrsit ce i oni ko modrica, orasje, brotnjo,posusje... sve to dodje na svoje, jest da mi jedemo svoje zivce ali ove seljacke ekipe mogu koju sezonu i pa pa.
-
Urlanje dozvoljeno
- Posts: 177
- Joined: 06/11/2006 22:48
- Location: Brno/Brünn, u haremu
#3175 Re: FK Sarajevo
pa dok je "vas" pusina bio na celu saveza mi smo bili prvaci 1998... tako da... neka se vrati...King_Arthur wrote:aBd vraca se Pusina u savez pa ce biti merak slusati manijake opet kako pjevaju pusina pederupa kad mi budemo naseg "nijaza" imali na jacoj poziciji i sa jacim vezama nego sto je to njihov nijaz bice lijepo to gledati
