English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3151 Re: English Premier League
Chelsea je prvak, ali sa samo jednim bodom ispred Manchestera. Pobjedli su Manchestera u medjusobnom duelu, ali Manchester nije izgubio titulu u duelima sa Chelsea, vec ju je izgubio u duelima sa malim klubovima, odnosno prosutim bodovima kuci u utakmicama koje je trebao dobiti. Samo jedan remi kuci umjesto pobjede kostao ih je titule, ali iduce sezone cemo se osvetiti i vratiti titulu na Old Traford.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3152 Re: English Premier League
evo poceli su izgovoriBetter Man wrote:Chelsea je prvak, ali sa samo jednim bodom ispred Manchestera. Pobjedli su Manchestera u medjusobnom duelu, ali Manchester nije izgubio titulu u duelima sa Chelsea, vec ju je izgubio u duelima sa malim klubovima, odnosno prosutim bodovima kuci u utakmicama koje je trebao dobiti. Samo jedan remi kuci umjesto pobjede kostao ih je titule, ali iduce sezone cemo se osvetiti i vratiti titulu na Old Traford.
- reLoaded
- Posts: 69
- Joined: 14/01/2010 23:05
#3153 Re: English Premier League
U ovom slucaju, i bod je bio nedostizan za Manchester... I Chelsea je gubio male utakmice, a da nije imao bi vise od boda prednosti, jer dvije pobjede nad Manchesterom=6 bodova..Better Man wrote:Chelsea je prvak, ali sa samo jednim bodom ispred Manchestera. Pobjedli su Manchestera u medjusobnom duelu, ali Manchester nije izgubio titulu u duelima sa Chelsea, vec ju je izgubio u duelima sa malim klubovima, odnosno prosutim bodovima kuci u utakmicama koje je trebao dobiti. Samo jedan remi kuci umjesto pobjede kostao ih je titule, ali iduce sezone cemo se osvetiti i vratiti titulu na Old Traford.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3154 Re: English Premier League
A ono čestitke i priznanje da je Chelsea bio bolji i u potpunosti zaslužio titulu, bar reda radi...ništaBetter Man wrote:Chelsea je prvak, ali sa samo jednim bodom ispred Manchestera. Pobjedli su Manchestera u medjusobnom duelu, ali Manchester nije izgubio titulu u duelima sa Chelsea, vec ju je izgubio u duelima sa malim klubovima, odnosno prosutim bodovima kuci u utakmicama koje je trebao dobiti. Samo jedan remi kuci umjesto pobjede kostao ih je titule, ali iduce sezone cemo se osvetiti i vratiti titulu na Old Traford.
Eh sad ne znam jel samo do mene, al meni se Carlo ne sviđa baš previše. Jednostavno nemam neku sigurnost, kao što sam imo recimo sa Mourinhom. Jest dešavaju se pornjave sa 7-8 komada, ali svako malo i neka utakmica kix od autsajdera ili totalna taktička bezidejnost. Mislim da je Ancelotti do ovoga došao slično kao i Guardiola sa Barcom, ima drama tim koji je nekoliko klasa iznad ostalih i to je Chelsea dovelo do titule. Iole bolji stručnjak bi osiguro prvo mjesto davnih dana...
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3155 Re: English Premier League
U pravu si Carlo se definitivno igrao sa nasim zivcima tokom sezone, ali covjeku je prva sezona u Premiershipu i odmah je osvojio titulu, bila prednost bod ili 10 u odnosu na drugoplasiranog.
Sjajne stvari koje je donio:
-Postigli smo 103 gola, oborili rekord Premierlige po broju postignutih golova
-Cim je dosao, nije bio p****, poceo je igrat s 2 napadaca, zelio je da udari temelje novom stilu Celsija, atraktivnoj, efikasnoj igri, ustvari ono sto je nedostajalo Mourinhu i zbog cega je i otisao
-Izvukao je najbolje iz Lamparda(najbolja sezona ikad po meni, a i zbog cinjenice da je igrao dublje u sredini i defanzivnije za razliku od proslih sezona i opet toliko golova postigao) i ostalih iskusnijih da ne kazem veterana, tipa Ferreira, Balaka(ne mogu da vjerujem da je i on nesto osvojio, mislio sam da smo prokleti sa njim, valjda ide, daleko mu kuca bila
), Deco, Anelka, Drogba, jednostavno nasao je sistem koji je svakom odgovarao
-Svi su mislili eto Kupa nacija, propast ce Celsi ko kauc, kupuj Carlo ne budi lud, frajer kaze nista od toga djecaci i u tom periodu Celsi pruza jedne od najboljih partija sezone
-Prvi smo tim koji je dobio svih 6 tekmi protiv Arsenala, ManU-a i Liverpoola, frajer je prekuco SAF-a, Wengera i Rafu s jednim zivotom
Ako nista zbog ovoga treba ustat kad se spomene Carlo
-Kikso je protiv Evertona i Citija kuci, tekma sa Evertonom se desi jednom u 100 godina, tim koji ima 1 udarac na gol a zabije tri gola je fenomen, a tekma sa Citijem je dosla u vrijeme kad nas je Mourinho iscijedio i psihicki i fizicki
i bila su dva kiksa u gostima Wigan i Totenham, najvise sam se iznerviro kod poraza kod pijetlica, uzas je ono bilo fakat...
E sad jedina stvar koju mora unaprijediti za sljedecu sezonu je ta da smo gubili bodove kada smo imali paklen raspored, svaka tri dana tekma, zato su nam decembar i februar najgori mjseci, mislim da se Carlo tu posteno gubio, nije nasao nacin kako da ekipu oporavi...
Jos jedna stvar, nedostajao je Essien nerealno, hendikep je to ogroman bio, to je igrac koji diktira tempo, cesto nam se desavalo da sporo udjemo u utakmicu, ne mozemo brzi ritam uspostaviti kojim cemo razvuci protivnika i onda im se Carlo nahebe svega na talijanskom pa malo zivnemo u drugom poluvremenu i onda se izvucemo il vec gubimo pa nista od preokreta ne bude. Eh da, taj preokret, na tome mora Carlo isto poradit, mislim da smo samo kod Stoke-a preokrenuli i to je to, fali nam to vracanje u tekmu jer to dize moral nerealno, to je drzalo ManU u utrci sa nama inace bi i oni davno otpali.
Sjajne stvari koje je donio:
-Postigli smo 103 gola, oborili rekord Premierlige po broju postignutih golova
-Cim je dosao, nije bio p****, poceo je igrat s 2 napadaca, zelio je da udari temelje novom stilu Celsija, atraktivnoj, efikasnoj igri, ustvari ono sto je nedostajalo Mourinhu i zbog cega je i otisao
-Izvukao je najbolje iz Lamparda(najbolja sezona ikad po meni, a i zbog cinjenice da je igrao dublje u sredini i defanzivnije za razliku od proslih sezona i opet toliko golova postigao) i ostalih iskusnijih da ne kazem veterana, tipa Ferreira, Balaka(ne mogu da vjerujem da je i on nesto osvojio, mislio sam da smo prokleti sa njim, valjda ide, daleko mu kuca bila
-Svi su mislili eto Kupa nacija, propast ce Celsi ko kauc, kupuj Carlo ne budi lud, frajer kaze nista od toga djecaci i u tom periodu Celsi pruza jedne od najboljih partija sezone
-Prvi smo tim koji je dobio svih 6 tekmi protiv Arsenala, ManU-a i Liverpoola, frajer je prekuco SAF-a, Wengera i Rafu s jednim zivotom
-Kikso je protiv Evertona i Citija kuci, tekma sa Evertonom se desi jednom u 100 godina, tim koji ima 1 udarac na gol a zabije tri gola je fenomen, a tekma sa Citijem je dosla u vrijeme kad nas je Mourinho iscijedio i psihicki i fizicki
i bila su dva kiksa u gostima Wigan i Totenham, najvise sam se iznerviro kod poraza kod pijetlica, uzas je ono bilo fakat...
E sad jedina stvar koju mora unaprijediti za sljedecu sezonu je ta da smo gubili bodove kada smo imali paklen raspored, svaka tri dana tekma, zato su nam decembar i februar najgori mjseci, mislim da se Carlo tu posteno gubio, nije nasao nacin kako da ekipu oporavi...
Jos jedna stvar, nedostajao je Essien nerealno, hendikep je to ogroman bio, to je igrac koji diktira tempo, cesto nam se desavalo da sporo udjemo u utakmicu, ne mozemo brzi ritam uspostaviti kojim cemo razvuci protivnika i onda im se Carlo nahebe svega na talijanskom pa malo zivnemo u drugom poluvremenu i onda se izvucemo il vec gubimo pa nista od preokreta ne bude. Eh da, taj preokret, na tome mora Carlo isto poradit, mislim da smo samo kod Stoke-a preokrenuli i to je to, fali nam to vracanje u tekmu jer to dize moral nerealno, to je drzalo ManU u utrci sa nama inace bi i oni davno otpali.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3156 Re: English Premier League
za slijedecu sezonu treba se rijesiti ballacka 100% sto jeste jeste lik je previse star za Premier Lige
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3157 Re: English Premier League
Ja bih da ode Anelka, hvala mu za sve ali...ja bih na njegovoj poziciji dao više golovatodd_smith wrote:za slijedecu sezonu treba se rijesiti ballacka 100% sto jeste jeste lik je previse star za Premier Lige
A što se tiče Carla, nesporno je da je rezultat na njegovoj strani i to je ono što se traži od njega. Zato možda moje kritike i nemaju neki oslonac
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3158 Re: English Premier League
Teveza pod hitno dovesti...on i Drogba u napadu...uff ne smijem ni pomisliti 
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3159 Re: English Premier League
Postao/la ultima_palabra dana 29/08/2009 22:02
Better Man je napisao/la:
Manchester protiv Arsenala je potvrdio zašto je najveći klub u Engleskoj i zašto su prvi favoriti za osvajanje naslova, odnosno njegovu odbranu.
po šta god hoćeš da ManUtd neće ništa osvojit ove godine (Liga KUp ne računam)
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3160 Re: English Premier League
ja ovih malih što slave sve povrede koje su imali MAN UTD i arsenal
te onaj izmišljeni prekršaj na stamford-u protiv MAN UTD kada ste pobjedili i onaj očigledni ofsajd kada ste dali drugi gol na OLD TRAFFORD-u (znam da je macheda igrao rukom) za šta je sudija zasluženo izbačen u niži rang
titulu ste osvojili jer ste imali manje povreda i to je najvažniji trenutak u ovoj sezoni
Roy Hodgson je prevaren jer nije proglašen za najboljeg trenera na ostrvu jer ostvario najveći uspjeh sa Fulhamom koji su gradili od jula prošle godine kada su startovali sa novom sezonom.
te onaj izmišljeni prekršaj na stamford-u protiv MAN UTD kada ste pobjedili i onaj očigledni ofsajd kada ste dali drugi gol na OLD TRAFFORD-u (znam da je macheda igrao rukom) za šta je sudija zasluženo izbačen u niži rang
titulu ste osvojili jer ste imali manje povreda i to je najvažniji trenutak u ovoj sezoni
Roy Hodgson je prevaren jer nije proglašen za najboljeg trenera na ostrvu jer ostvario najveći uspjeh sa Fulhamom koji su gradili od jula prošle godine kada su startovali sa novom sezonom.
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3161 Re: English Premier League
Definitivno ogromni kiks, jednostavno Fulham se zaobilazio u sirokom luku na svim ovogodisnjim izborima u Premiershipu, svaka cast Redknapu, al kad se pogleda koliko je igraca prodefilovalo kroz Totenham posljednih godina, gori su od Citija, do prije ove sezone trosili su trosili nemilice iako su tavorili u sredini tabele uglavnom, a kad se pogleda Fulham i kakva je ekipa izbacila Juve, prvaka Njemacke, Sahtara, Hamburga, pa stvarno sramotaRoy Hodgson je prevaren jer nije proglašen za najboljeg trenera na ostrvu jer ostvario najveći uspjeh sa Fulhamom koji su gradili od jula prošle godine kada su startovali sa novom sezonom.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3162 Re: English Premier League
Pa nagrade se dijele za Premiership uglavnom, i tu Fulham nije uradio ništa posebno...belafonte wrote:Definitivno ogromni kiks, jednostavno Fulham se zaobilazio u sirokom luku na svim ovogodisnjim izborima u Premiershipu, svaka cast Redknapu, al kad se pogleda koliko je igraca prodefilovalo kroz Totenham posljednih godina, gori su od Citija, do prije ove sezone trosili su trosili nemilice iako su tavorili u sredini tabele uglavnom, a kad se pogleda Fulham i kakva je ekipa izbacila Juve, prvaka Njemacke, Sahtara, Hamburga, pa stvarno sramotaRoy Hodgson je prevaren jer nije proglašen za najboljeg trenera na ostrvu jer ostvario najveći uspjeh sa Fulhamom koji su gradili od jula prošle godine kada su startovali sa novom sezonom.
Mada nisam očaran Redknappom, stara škola, on i Allardyce rade takve nebulozne transfere, 100% su u nekim mutnim talovima
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3163 Re: English Premier League
Ja se dvoumim između Arsenea i Rafe. Stvarno je nepravda što nagrada nije otišla jednom od te dvojiceultima_palabra wrote:Pa nagrade se dijele za Premiership uglavnom, i tu Fulham nije uradio ništa posebno...belafonte wrote:Definitivno ogromni kiks, jednostavno Fulham se zaobilazio u sirokom luku na svim ovogodisnjim izborima u Premiershipu, svaka cast Redknapu, al kad se pogleda koliko je igraca prodefilovalo kroz Totenham posljednih godina, gori su od Citija, do prije ove sezone trosili su trosili nemilice iako su tavorili u sredini tabele uglavnom, a kad se pogleda Fulham i kakva je ekipa izbacila Juve, prvaka Njemacke, Sahtara, Hamburga, pa stvarno sramotaRoy Hodgson je prevaren jer nije proglašen za najboljeg trenera na ostrvu jer ostvario najveći uspjeh sa Fulhamom koji su gradili od jula prošle godine kada su startovali sa novom sezonom.
Mada nisam očaran Redknappom, stara škola, on i Allardyce rade takve nebulozne transfere, 100% su u nekim mutnim talovima
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3164 Re: English Premier League
Pa dobro, Arsene je uzeo 3. mjesto, koliko je ljudi predviđalo da neće ući ni u Ligu prvaka? Druga stvar je što bi sa 2-3 pojačanja vjerovatno osvojio titulu...cyprus wrote:
Ja se dvoumim između Arsenea i Rafe. Stvarno je nepravda što nagrada nije otišla jednom od te dvojice
-
Kumerle
- Posts: 234
- Joined: 17/03/2010 12:10
- Location: Sjedinjene Države Dominantnih Topnika
#3165 Re: English Premier League
Najdrazi Vodja bi pokorio svijet i bez pojacanja da nije bilo ozlijeda(shvatam da je normalno da se ne igra cijela sezona sa najjacim timom ali arsenal nijednu utakmicu nije igrao u punom sastavu) a mora se reci i nekih nenormalnih kikseva golmana.ultima_palabra wrote:Pa dobro, Arsene je uzeo 3. mjesto, koliko je ljudi predviđalo da neće ući ni u Ligu prvaka? Druga stvar je što bi sa 2-3 pojačanja vjerovatno osvojio titulu...cyprus wrote:
Ja se dvoumim između Arsenea i Rafe. Stvarno je nepravda što nagrada nije otišla jednom od te dvojice
Mislim da se za managera sezone gledaju i evropske utakmice uglavnom zasluzio je Hodgson to je rekao i vodja i fergie. Sta je to kriminalni Harry uradio? Potrosili su stotine miliona u samo 2 sezone i izborio sjajno 4. mjesto i to samo zbog lose sezone Liverpoola, inace Wenger skoro nista nije trosio a uvijek je daleko ispred, znaci trose ko United i Chelsi a nisu ni blizu vrhu.
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3166 Re: English Premier League
Pa sto onda Carlo ne dobi, prva sezona u Engleskoj, silni rekordi postavljeni, jok dobi trener ciji je klub izborio kvalifikacije za LP a to je evropsko takmicenje, Hodgson dodje do finala evropskog takmicenja i dobije chunu, nidje veze.ultima_palabra wrote: Pa nagrade se dijele za Premiership uglavnom, i tu Fulham nije uradio ništa posebno...
Mada nisam očaran Redknappom, stara škola, on i Allardyce rade takve nebulozne transfere, 100% su u nekim mutnim talovima
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3167 Re: English Premier League
Pa bilo koji od njih trojice da je dobio, ne bi bilo nezasluženo.belafonte wrote:Pa sto onda Carlo ne dobi, prva sezona u Engleskoj, silni rekordi postavljeni, jok dobi trener ciji je klub izborio kvalifikacije za LP a to je evropsko takmicenje, Hodgson dodje do finala evropskog takmicenja i dobije chunu, nidje veze.ultima_palabra wrote: Pa nagrade se dijele za Premiership uglavnom, i tu Fulham nije uradio ništa posebno...
Mada nisam očaran Redknappom, stara škola, on i Allardyce rade takve nebulozne transfere, 100% su u nekim mutnim talovima
Mislim da je utjecalo to što je prvi put nakon 5 godina promijenjen famozni Top 4, možda bi i Mancini dobio da su dobili Spurse u srijedu
Nego, po izjavama se čini da je Wenger odlučio ozbiljno da se pojača...da mu nisu zaprijetili iz uprave?
- sinus
- Posts: 1724
- Joined: 22/01/2007 23:33
- Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
- Contact:
#3168 Re: English Premier League
Ma nema ništa od Arsenala ni sljedeće sezone. Jednostavno ima krhke igrače koji su stalno povrijeđeni...a i kada kupuju da im je đaba igrača. Što bi se reklo oni bi se J a da im ne uđe.ultima_palabra wrote:Pa bilo koji od njih trojice da je dobio, ne bi bilo nezasluženo.belafonte wrote:Pa sto onda Carlo ne dobi, prva sezona u Engleskoj, silni rekordi postavljeni, jok dobi trener ciji je klub izborio kvalifikacije za LP a to je evropsko takmicenje, Hodgson dodje do finala evropskog takmicenja i dobije chunu, nidje veze.ultima_palabra wrote: Pa nagrade se dijele za Premiership uglavnom, i tu Fulham nije uradio ništa posebno...
Mada nisam očaran Redknappom, stara škola, on i Allardyce rade takve nebulozne transfere, 100% su u nekim mutnim talovima
Mislim da je utjecalo to što je prvi put nakon 5 godina promijenjen famozni Top 4, možda bi i Mancini dobio da su dobili Spurse u srijedu![]()
Nego, po izjavama se čini da je Wenger odlučio ozbiljno da se pojača...da mu nisu zaprijetili iz uprave?
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3169 Re: English Premier League
Sto bi se reklo oni su J a vise niko ne broji koliko ih je uslo

-
Kumerle
- Posts: 234
- Joined: 17/03/2010 12:10
- Location: Sjedinjene Države Dominantnih Topnika
#3170 Re: English Premier League
vidi belafontea haha ove godine je navijac Chelsija prosle godine Uniteda...covjek svake godine titulu slavi. sinus daje neke prognoze i prije Intera je tako prognozirao pa su vas rastavili ko katalonsku skupstinu, dedice iz Chelsija nemaju sta da traze naredne sezone kad smo kompletni jaci smo za tri klase.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3171 Re: English Premier League
Dakle, već je u augustu bilo evidentnocyprus wrote:Mančester i Liverpul su smješni![]()
, na njihovom mjesti bih se dobro zabrinuo oko forme Sitija i Totenhema.
Haj ništa, makar Čelzi bez problema ovo diže![]()
Interesantno je vako prelistat malo postove s početka sezone
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3172 Re: English Premier League
Evo i ja malo pogledah, ovo je bio kiks
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 5#p2932845
Al onda slijedi perverzija pod nazivom ""Muke po Liverpoolu"
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 6#p2893366
pa sve do 24 strane negdje

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 5#p2932845
Al onda slijedi perverzija pod nazivom ""Muke po Liverpoolu"
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 6#p2893366
pa sve do 24 strane negdje
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3173 Re: English Premier League
Jesi ureko ovog Lescotta, frajer će na kraju završiti u Wolvesima ili tako nekom klububelafonte wrote:Evo i ja malo pogledah, ovo je bio kiks![]()
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 5#p2932845
Al onda slijedi perverzija pod nazivom ""Muke po Liverpoolu"![]()
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 6#p2893366
pa sve do 24 strane negdje![]()
-
Kumerle
- Posts: 234
- Joined: 17/03/2010 12:10
- Location: Sjedinjene Države Dominantnih Topnika
#3174 Re: English Premier League
Sta tek reci za telepatsko razumijevanje Teveza i Adebuywhorea
Teleportirali su se u Evropsku ligu sa 200 miliona funti, svaka cast
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3175 Re: English Premier League
Jbg, frajer je jak ko zemlja, kuburi sa povredama jer su ga prokleli u Evertonu haahahahah
Pokazat ce se on sljedece sezone
Jbg, usro je tu Adebayor najvise, imo je 7 tekmi neigranja zbog svojih gluposti, ispao je iz ritma kad je najvise trebo Citiju...
Pokazat ce se on sljedece sezone
Jbg, usro je tu Adebayor najvise, imo je 7 tekmi neigranja zbog svojih gluposti, ispao je iz ritma kad je najvise trebo Citiju...
