HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3151 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

showman wrote:"Telemach nastavlja sa inovacijama i novim uslugama"

A gdje je HS?!!!! :x
vjerovatno ce i on nesto uraditi sa hbo..mozda i uvesti isto ovo sto i telemach
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3152 Re: HS kablovska

Post by lijan »

Povodom 17. maja – Dana Telekomunikacija, M&H Company, HS KATV i HKBnet organizuju posebnu akciju za sve postojeće i nove korisnike,a koji se tog dana prijave za priključak na jednu od usluga na info pultu u BBI centru.

1. Za priključak na kablovsku televiziju korisnik je oslobođen plačanja mjesečne pretplate za prva tri mjeseca;
2. Za priključak na kablovsku televiziju i internet korisnik dobija modem gratis na korištenje:
3. Za priključak na KID paket korisnik dobija modem i set-top box/CI modul gratis na korištenje;
4. Za priključak na Quadro play paket korisnik dobija modem, set-top box/CI modul i telefonski aparat gratis na korištenje.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3153 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

Sinoć šaltam kanale i nema PINK-a. Ima popratni tekst a u donjem desnom uglu logo TOTAL TV. :x
I koji nam sad qrc nudite nešto besplatno kad nemate dežuru 24 sata koja bi pratila kanale a imate veoma veliki broj pretplatnika.

Đubrad sa HS-a, eto šta ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3154 Re: HS kablovska

Post by StupskaBitanga »

shlauf wrote:Sinoć šaltam kanale i nema PINK-a. Ima popratni tekst a u donjem desnom uglu logo TOTAL TV. :x
I koji nam sad qrc nudite nešto besplatno kad nemate dežuru 24 sata koja bi pratila kanale a imate veoma veliki broj pretplatnika.

Đubrad sa HS-a, eto šta ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Moram dodati ova đubrad su ispred Dallasa na Stupu razvalila trotoar radi postavljanja kablova i samo vratili onu zemlju kao gomilu ostavili i otišli
:x :x :x :x :x
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3155 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Pojavile su se Arene HD :D
User avatar
Edinz
Posts: 422
Joined: 03/11/2008 15:03

#3156 Re: HS kablovska

Post by Edinz »

zikmu wrote:Pojavile su se Arene HD :D

Koja je frekvencija? :D

P.S. Nasao :D
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#3157 Re: HS kablovska

Post by Cyrax »

Edinz wrote:
zikmu wrote:Pojavile su se Arene HD :D

Koja je frekvencija? :D

P.S. Nasao :D
Mozes proslijediti :D ?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3158 Re: HS kablovska

Post by lijan »

466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#3159 Re: HS kablovska

Post by Nogatrans »

Do kada ce trajati ove Arene? A i oni namazani sad fol pustili Arene kad su sva prvenstva skoro zavrsena. Majku im!! :evil:
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3160 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

Nogatrans wrote:Do kada ce trajati ove Arene? A i oni namazani sad fol pustili Arene kad su sva prvenstva skoro zavrsena. Majku im!! :evil:
do 1.9 ces imati arene
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3161 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

lijan wrote:466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
jel tacno ovo, meni ne prikazuje nista na 466
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3162 Re: HS kablovska

Post by lijan »

theprodigy wrote:
lijan wrote:466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
jel tacno ovo, meni ne prikazuje nista na 466
naravno da je tacno 466000 KHz, 256 QAM, 6875 KS/s. Samo na digitali i ako imas tv koji podrzava HD. :-)
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#3163 Re: HS kablovska

Post by addem »

Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3164 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedy :D jos malo pa ce nam pustiti i sliku :D
User avatar
quoter
Posts: 535
Joined: 15/02/2011 23:57

#3165 Re: HS kablovska

Post by quoter »

theprodigy wrote:jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedy :D jos malo pa ce nam pustiti i sliku :D
Ako budete dobri :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3166 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

theprodigy wrote:jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedy :D jos malo pa ce nam pustiti i sliku :D
:lol: :lol:

Nisam ni primjetio.

To nas navlace da uplatimo za taj hbo paket..kao,puste nam maklo ton,par dana,pa onda dan-dva samo sliku bez tona.
Ma cisti marketinski trik... :lol: :lol: :lol:
kakaljin
Posts: 13494
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3167 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

addem wrote:Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
i meni je pola kanala nestalo na digitali, imao sam ih na tv-u do neki dan. koristim ci modul. tv mi je sony bravia
HOOD
Posts: 13
Joined: 17/05/2011 16:36

#3168 Re: HS kablovska

Post by HOOD »

Sto se tice arene sport, ko daje cenera uz net je koma!!! U browser ukucaj domacifilmovi.us i gledas arene!!! stream radi kada su utakmice live na arenama, i stream ide vec sigurno pola godine!!!! Pokrivaju i premiership!!! sportklub slo. A za HBO i HBO Comedy, preko neta 24 sata, skines raedon tv player, nadjes kanale iz cro, srb, bih, eng, rum, bg,takodje idu i tekme live, fudbal, kosarka, hokej, filmovi, samo skinutu plug in-ove!!!!!
Dady
Posts: 739
Joined: 22/02/2010 12:38

#3169 Re: HS kablovska

Post by Dady »

kakaljin wrote:
addem wrote:Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
i meni je pola kanala nestalo na digitali, imao sam ih na tv-u do neki dan. koristim ci modul. tv mi je sony bravia
Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programa
Dady
Posts: 739
Joined: 22/02/2010 12:38

#3170 Re: HS kablovska

Post by Dady »

HOOD wrote:Sto se tice arene sport, ko daje cenera uz net je koma!!! U browser ukucaj domacifilmovi.us i gledas arene!!! stream radi kada su utakmice live na arenama, i stream ide vec sigurno pola godine!!!! Pokrivaju i premiership!!! sportklub slo. A za HBO i HBO Comedy, preko neta 24 sata, skines raedon tv player, nadjes kanale iz cro, srb, bih, eng, rum, bg,takodje idu i tekme live, fudbal, kosarka, hokej, filmovi, samo skinutu plug in-ove!!!!!
Nemam browsera na TV-u!
User avatar
japo
Posts: 1987
Joined: 06/08/2007 16:45

#3171 Re: HS kablovska

Post by japo »

arene ferceraju :lol: i top shop TV :razz: :lol:
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3172 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

Dady wrote: Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programa
odakle tebi 90..meni 68 vrh, nikad nisam imao vise..novi kanal top shop :D sta znaci konkurencija
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3173 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

Dzaba skeniram,sve je tu sem 4 arene. Je l' ima jos neko kome su nestale arene i ne moze ih naci :-)

EDIT. nasao,tj :D
Dady
Posts: 739
Joined: 22/02/2010 12:38

#3174 Re: HS kablovska

Post by Dady »

theprodigy wrote:
Dady wrote: Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programa
odakle tebi 90..meni 68 vrh, nikad nisam imao vise..novi kanal top shop :D sta znaci konkurencija
Pa tako pise 61 Free i 29 PayTV (12 HD kanala)
Image
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#3175 Re: HS kablovska

Post by cappy_tempo »

jel jos nekome ne radi kablovska? kaze stara vec sat i nesta ne radi. usput sjetim se komplet familije enesu i radnicima u HS. ja nazvo podrsku da vidim sta je kaze naka "pojma nemam da ne radi,ostanite na vezi" i sad ide ona muzika i samo prekinu liniju :shock: . gamad lopovska :x
Locked