vjerovatno ce i on nesto uraditi sa hbo..mozda i uvesti isto ovo sto i telemachshowman wrote:"Telemach nastavlja sa inovacijama i novim uslugama"
A gdje je HS?!!!!
HS kablovska
Moderator: anex
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3151 Re: HS kablovska
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3152 Re: HS kablovska
Povodom 17. maja – Dana Telekomunikacija, M&H Company, HS KATV i HKBnet organizuju posebnu akciju za sve postojeće i nove korisnike,a koji se tog dana prijave za priključak na jednu od usluga na info pultu u BBI centru.
1. Za priključak na kablovsku televiziju korisnik je oslobođen plačanja mjesečne pretplate za prva tri mjeseca;
2. Za priključak na kablovsku televiziju i internet korisnik dobija modem gratis na korištenje:
3. Za priključak na KID paket korisnik dobija modem i set-top box/CI modul gratis na korištenje;
4. Za priključak na Quadro play paket korisnik dobija modem, set-top box/CI modul i telefonski aparat gratis na korištenje.
1. Za priključak na kablovsku televiziju korisnik je oslobođen plačanja mjesečne pretplate za prva tri mjeseca;
2. Za priključak na kablovsku televiziju i internet korisnik dobija modem gratis na korištenje:
3. Za priključak na KID paket korisnik dobija modem i set-top box/CI modul gratis na korištenje;
4. Za priključak na Quadro play paket korisnik dobija modem, set-top box/CI modul i telefonski aparat gratis na korištenje.
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#3153 Re: HS kablovska
Sinoć šaltam kanale i nema PINK-a. Ima popratni tekst a u donjem desnom uglu logo TOTAL TV.
I koji nam sad qrc nudite nešto besplatno kad nemate dežuru 24 sata koja bi pratila kanale a imate veoma veliki broj pretplatnika.
Đubrad sa HS-a, eto šta ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I koji nam sad qrc nudite nešto besplatno kad nemate dežuru 24 sata koja bi pratila kanale a imate veoma veliki broj pretplatnika.
Đubrad sa HS-a, eto šta ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3154 Re: HS kablovska
Moram dodati ova đubrad su ispred Dallasa na Stupu razvalila trotoar radi postavljanja kablova i samo vratili onu zemlju kao gomilu ostavili i otišlishlauf wrote:Sinoć šaltam kanale i nema PINK-a. Ima popratni tekst a u donjem desnom uglu logo TOTAL TV.![]()
I koji nam sad qrc nudite nešto besplatno kad nemate dežuru 24 sata koja bi pratila kanale a imate veoma veliki broj pretplatnika.
Đubrad sa HS-a, eto šta ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Edinz
- Posts: 422
- Joined: 03/11/2008 15:03
#3156 Re: HS kablovska
zikmu wrote:Pojavile su se Arene HD
Koja je frekvencija?
P.S. Nasao
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#3157 Re: HS kablovska
Mozes proslijeditiEdinz wrote:zikmu wrote:Pojavile su se Arene HD
Koja je frekvencija?
P.S. Nasao
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3158 Re: HS kablovska
466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#3159 Re: HS kablovska
Do kada ce trajati ove Arene? A i oni namazani sad fol pustili Arene kad su sva prvenstva skoro zavrsena. Majku im!! 
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3160 Re: HS kablovska
do 1.9 ces imati areneNogatrans wrote:Do kada ce trajati ove Arene? A i oni namazani sad fol pustili Arene kad su sva prvenstva skoro zavrsena. Majku im!!
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3161 Re: HS kablovska
jel tacno ovo, meni ne prikazuje nista na 466lijan wrote:466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3162 Re: HS kablovska
naravno da je tacno 466000 KHz, 256 QAM, 6875 KS/s. Samo na digitali i ako imas tv koji podrzava HD.theprodigy wrote:jel tacno ovo, meni ne prikazuje nista na 466lijan wrote:466 MhZ, 256 qam, 6875 Arena HD 1,2,3,4 samo na digitali.
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#3163 Re: HS kablovska
Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3164 Re: HS kablovska
jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedy
jos malo pa ce nam pustiti i sliku 
- quoter
- Posts: 535
- Joined: 15/02/2011 23:57
#3165 Re: HS kablovska
Ako budete dobritheprodigy wrote:jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedyjos malo pa ce nam pustiti i sliku
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3166 Re: HS kablovska
theprodigy wrote:jedna novost iz hs-a imamo ton za hbo comedyjos malo pa ce nam pustiti i sliku
Nisam ni primjetio.
To nas navlace da uplatimo za taj hbo paket..kao,puste nam maklo ton,par dana,pa onda dan-dva samo sliku bez tona.
Ma cisti marketinski trik...
-
kakaljin
- Posts: 13494
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3167 Re: HS kablovska
i meni je pola kanala nestalo na digitali, imao sam ih na tv-u do neki dan. koristim ci modul. tv mi je sony braviaaddem wrote:Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
-
HOOD
- Posts: 13
- Joined: 17/05/2011 16:36
#3168 Re: HS kablovska
Sto se tice arene sport, ko daje cenera uz net je koma!!! U browser ukucaj domacifilmovi.us i gledas arene!!! stream radi kada su utakmice live na arenama, i stream ide vec sigurno pola godine!!!! Pokrivaju i premiership!!! sportklub slo. A za HBO i HBO Comedy, preko neta 24 sata, skines raedon tv player, nadjes kanale iz cro, srb, bih, eng, rum, bg,takodje idu i tekme live, fudbal, kosarka, hokej, filmovi, samo skinutu plug in-ove!!!!!
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3169 Re: HS kablovska
Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programakakaljin wrote:i meni je pola kanala nestalo na digitali, imao sam ih na tv-u do neki dan. koristim ci modul. tv mi je sony braviaaddem wrote:Pola kanala nema. Arene jednostavno nestale.
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3170 Re: HS kablovska
Nemam browsera na TV-u!HOOD wrote:Sto se tice arene sport, ko daje cenera uz net je koma!!! U browser ukucaj domacifilmovi.us i gledas arene!!! stream radi kada su utakmice live na arenama, i stream ide vec sigurno pola godine!!!! Pokrivaju i premiership!!! sportklub slo. A za HBO i HBO Comedy, preko neta 24 sata, skines raedon tv player, nadjes kanale iz cro, srb, bih, eng, rum, bg,takodje idu i tekme live, fudbal, kosarka, hokej, filmovi, samo skinutu plug in-ove!!!!!
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3172 Re: HS kablovska
odakle tebi 90..meni 68 vrh, nikad nisam imao vise..novi kanal top shopDady wrote: Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programa
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3173 Re: HS kablovska
Dzaba skeniram,sve je tu sem 4 arene. Je l' ima jos neko kome su nestale arene i ne moze ih naci 
EDIT. nasao,tj
EDIT. nasao,tj
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#3174 Re: HS kablovska
Pa tako pise 61 Free i 29 PayTV (12 HD kanala)theprodigy wrote:odakle tebi 90..meni 68 vrh, nikad nisam imao vise..novi kanal top shopDady wrote: Preskenirati sve opet. Arene imaju i vulgaris i HD. Nesto su opet prckali po frekvencijama. Uglavnom nadeno 90 programasta znaci konkurencija

- cappy_tempo
- Posts: 2673
- Joined: 24/08/2008 19:03
- Location: SARAJEVO-X!
#3175 Re: HS kablovska
jel jos nekome ne radi kablovska? kaze stara vec sat i nesta ne radi. usput sjetim se komplet familije enesu i radnicima u HS. ja nazvo podrsku da vidim sta je kaze naka "pojma nemam da ne radi,ostanite na vezi" i sad ide ona muzika i samo prekinu liniju
. gamad lopovska 
