.super ste ekipa svi do jednog i čast mi je družiti se sa vama!!!
Johnny
.ovo sa borderom ti je jako zanimljivo...moralo bi se razmotriti!!!
Fitz
.slažem se kad' kažeš da bi SVI trebalo da se složimo oko imena ali to ne mora da bude "must"
.ja ću uvek prihvatiti ono što većina odluči
.još jedan predlog od mene...combsliders...ali nije ništa revolucionarno


