Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3151 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.dragi moji "ćalci"...moram vam priznati da mi je neizmerno drago da vidim da se svi toliko trudite oko ove priče za crew...da smišljate imena,tražite logoe i slično...baš mi je super što ćemo biti deo nečega zajedničkog i još mi je draže (niče :lol: ) što će to biti sa vama!!!
.super ste ekipa svi do jednog i čast mi je družiti se sa vama!!!

Johnny
.ovo sa borderom ti je jako zanimljivo...moralo bi se razmotriti!!!

Fitz
.slažem se kad' kažeš da bi SVI trebalo da se složimo oko imena ali to ne mora da bude "must"
.ja ću uvek prihvatiti ono što većina odluči :thumbup: :thumbup: :thumbup:

.još jedan predlog od mene...combsliders...ali nije ništa revolucionarno :roll:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3152 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

wild one wrote:Gle, Vojkan i Cat imaju iste kokotice, svaka čast...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3153 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

gocatgoer wrote:.još jedan predlog od mene...combsliders...ali nije ništa revolucionarno :roll:
ali je totalno gey :P :P
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3154 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Nice Guy Eddie wrote:
gocatgoer wrote:.još jedan predlog od mene...combsliders...ali nije ništa revolucionarno :roll:
ali je totalno gey :P :P
.o.k.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3155 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

"ChillyBillys" otpada kao prijedlog ... meni se iskreno svidio ... Ni Vagabundi nemaju nesto bolji od ovoga ... Naravno trazmo dalje pravi naziv i onaj ko donose pravi naziv i svi ga usvojimo dobija nagradu ... Putovanje sljedece godine u Medulin s Vojkanom o trosku ostatka ekipe :D :D :D ... Mozda da naziv grupi damo "The Vojkans" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

A evo i petak lijepi osvanuo nad šeherom silnim ... sunce već grije, mislim da ce danas dan biti pravo dobar ... A kako sam to prije napisao, oko imena ne treba da se brinemo, ono će doći samo od sebe i svi cemo ga prihvatiti ...

:thumbup:

A sada ... :run:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3156 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Hahaha, vidim da je od početnog entuztijazma došao glas razuma.
Moja je ideja ionako bila polu ozbiljna, zajebantska mada meni lično ne bi smetalo ni zajebantsko ime.

Samo nemojte slučajno da neko predloži Rockin' Bisons :evil: - to je bio naziv Vojkanove 'bande' .
Malo čudno obzirom da su svi bili mršavi i tek pomalo dlakavi.
E sad se setih kad u 'Grlom u jagode' dolaze Daltoni i izbija masovna tuča na svirci Mileta Lojpura... :lol:
Daltoni, Lojpuri, Mikisti i Djokisti...hahaha!
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3157 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

CharlieMemphisMafia wrote:....Daltoni, Lojpuri, Mikisti i Djokisti...hahaha!
Smogovci... :-D
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3158 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Rockadaddy's

Čak imam i logo u glavi ... samo ga moram baciti u Corel ... mislim logo :D
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3159 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

lab3352 wrote:Rockadaddy's

Čak imam i logo u glavi ... samo ga moram baciti u Corel ... mislim logo :D
mislim da se skoro svi možemo naći u ovom, a i oni od '67 godina :) ' bi uskoro, ako ne pripaze, mogli to s ponosom nosit
meni se sviđa, za sada najbolja ideja
po meni ti osvajaš druženje s 'He Who Must Not Be Named' :lol:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3160 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Samo da jos Gvozdu i Tijanu vjencamo i to je to ... Mislim da je OK, ali da vidimo da li se ostatak ekipe slaze ...
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3161 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

lab3352 wrote:Samo da jos Gvozdu i Tijanu vjencamo i to je to ... Mislim da je OK, ali da vidimo da li se ostatak ekipe slaze ...
I dogodine u Medulinu da napravimo svadbu kakva priliči sekti :thumbup:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3162 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

sun56 wrote:
lab3352 wrote:Rockadaddy's

Čak imam i logo u glavi ... samo ga moram baciti u Corel ... mislim logo :D
mislim da se skoro svi možemo naći u ovom, a i oni od '67 godina :) ' bi uskoro, ako ne pripaze, mogli to s ponosom nosit
meni se sviđa, za sada najbolja ideja
po meni ti osvajaš druženje s 'He Who Must Not Be Named' :lol:
:lol: :lol: :lol:
.odobravam i krećem u akciju!!! :lol: :lol: :lol:
.carski!!!
lab3352 wrote:Samo da jos Gvozdu i Tijanu vjencamo i to je to ... Mislim da je OK, ali da vidimo da li se ostatak ekipe slaze ...
.svadba sledeće godine u Medulinu :D
.muziku imamo,kumove imamo,jela i pića koliko te volja...
...nego koga ćemo za matičara??? :lol:
Last edited by gocatgoer on 19/06/2009 10:49, edited 1 time in total.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3163 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

To ce biti najmanji problem ... ti rijesi kuma i kumu ... mi cemo prevoz, ljude i reci sudbonosno DA i mozes postati punopravni ROCKADADDY'S ... :D :D :D
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3164 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

lab3352 wrote:To ce biti najmanji problem ... ti rijesi kuma i kumu ... mi cemo prevoz, ljude i reci sudbonosno DA i mozes postati punopravni ROCKADADDY'S ... :D :D :D
.ja sam ti rockadaddy-wannabe :lol:

Omar
.ako misliš na množinu onda je bez apostrofa ROCKADADDYS :thumbup:
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3165 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

gocatgoer wrote:
lab3352 wrote:To ce biti najmanji problem ... ti rijesi kuma i kumu ... mi cemo prevoz, ljude i reci sudbonosno DA i mozes postati punopravni ROCKADADDY'S ... :D :D :D
.ja sam ti rockadaddy-wannabe :lol:

Omar
.ako misliš na množinu onda je bez apostrofa ROCKADADDYS :thumbup:
ROCKA-DADDYS 8-)
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3166 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

gocatgoer wrote:
lab3352 wrote:To ce biti najmanji problem ... ti rijesi kuma i kumu ... mi cemo prevoz, ljude i reci sudbonosno DA i mozes postati punopravni ROCKADADDY'S ... :D :D :D
.ja sam ti rockadaddy-wannabe :lol:

Omar
.ako misliš na množinu onda je bez apostrofa ROCKADADDYS :thumbup:
znači ova četvorka je podržala ime, ajde izjasnite se i vi ostali pa da za Omara osiguramo nagradu koju si je sam namjenio
citiram ga:
onaj ko donose pravi naziv i svi ga usvojimo dobija nagradu ... Putovanje sljedece godine u Medulin s Vojkanom o trosku ostatka ekipe
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3167 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

sun56 wrote:
znači ova četvorka je podržala ime, ajde izjasnite se i vi ostali pa da za Omara osiguramo nagradu koju si je sam namjenio
citiram ga:
onaj ko donose pravi naziv i svi ga usvojimo dobija nagradu ... Putovanje sljedece godine u Medulin s Vojkanom o trosku ostatka ekipe
Jel neko pomenuo i free smeštaj u "jednokrevetnoj" sobi ? :dance: :dance:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3168 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Sa ili bez ' ... sasvim OK ... thx za ispravku ... :wink:

ROCKADADDYS

Image

ma biće Vojkanu sasvim lijepo sa mnom ... :D :D :D
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3169 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Jel to znači da će ženam pristup biti zabranjen?
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3170 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3171 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Jtb...posle jadranske u košarci, mnogi su tipovali na fudbalsku kad ono jadranska rockabilly liga.... :lol:
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3172 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Mora biti jedinstveno........unikatno!!
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3173 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

CharlieMemphisMafia wrote:Jel to znači da će ženam pristup biti zabranjen?
Jok...biće ROCKAMAMAS ;-)
Nick Drag wrote:Pogledajte ovo
http://www.rockband.com/users/RockADaddy
Džoni brate tek su kvalifikacije...još ima da se igra ;-)
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3174 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Nick Drag wrote:Pogledajte ovo

http://www.rockband.com/users/RockADaddy
.ma ovo je profil nekog forumaša čiji je nick RockADaddy
...ko ga je** :P
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3175 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

CharlieMemphisMafia wrote:Jtb...posle jadranske u košarci, mnogi su tipovali na fudbalsku kad ono jadranska rockabilly liga.... :lol:
gadna liga, cijele se godine mučiš i onda još moraš izdržat playoff u Medulinu :lol:

inače bilo se jučer na gospodinu Watsonu, bilo :P, više od dva sata pravog country-a, na tragu Haggarda, Willija i Waylona, bilo nekih 500-tinjak ljudi
popila se, doslovce, sva piva u Tvornici - oko ponoći došao na šank i veli konobar 'nema više pive, sve ste popili',

Image
Post Reply