Ae ima jos malo nade
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3151 Re: Reprezentacija BiH
Evo i Tehnicka sad ..
Ae ima jos malo nade

Ae ima jos malo nade
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3152 Re: Reprezentacija BiH
ma nije frka, uzećemo mi ovo nekako 
da je barem ovo samo loš dan
da je barem ovo samo loš dan
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3153 Re: Reprezentacija BiH
Nadam se
Trica-Skok-Trica tako igraju

Trica-Skok-Trica tako igraju
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3155 Re: Reprezentacija BiH
Nemam nista protiv momka i ne bi da ispadnem dezurni kriticar al Kikanovic bgm izgleda jako lose na terenu, promasuje svaki put, a imao ih je bruku, a ni jednu loptu da uhvati ispod kosa(bilo cijeg)
EDIT Da dodam i Perisica ovdje, isti su.
EDIT Da dodam i Perisica ovdje, isti su.
Last edited by Melami on 15/08/2012 20:03, edited 1 time in total.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3156 Re: Reprezentacija BiH
imamo bekove boli glava(bukvalno)

-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3157 Re: Reprezentacija BiH
jbt pa nama ovaj crnac mora da skace u odbrani za loptu.
Ova 3 u napadu i lice na nesto, po neki isforsirani sut al ide im dobro. Djedovic, Teletovic i crnac.
Ova 3 u napadu i lice na nesto, po neki isforsirani sut al ide im dobro. Djedovic, Teletovic i crnac.
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3158 Re: Reprezentacija BiH
opet nam tricu zabise i skok u napadu, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3160 Re: Reprezentacija BiH
Jarane, ovi nas likovi ubiše. Šta vi jedete bolan, od čega ste?
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3161 Re: Reprezentacija BiH
Evo sad kaze Petrovic da je Kikanovic igrao bolestan.
Pobjeda je najbitnija, idemo dalje, ima jos da se radi.
Pobjeda je najbitnija, idemo dalje, ima jos da se radi.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3162 Re: Reprezentacija BiH
Oni nemaju veze sa kosarkom,samo su disciplinovaniji od nas.Sarajevo_Grad wrote:Jarane, ovi nas likovi ubiše. Šta vi jedete bolan, od čega ste?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3163 Re: Reprezentacija BiH
ne, a mirzu je odmorio 4 minutekakavdanakneiskustvu wrote:jesu li đedović i wright izlazili iz igre ikako?
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3164 Re: Reprezentacija BiH
^^Moramo igrati s onim sto imamo
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3165 Re: Reprezentacija BiH
Ovi igraci su vec sad umorni.ArthurSpooner wrote:^^Moramo igrati s onim sto imamo
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3166 Re: Reprezentacija BiH
Samo da ovako javno cestitam momcima

-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3167 Re: Reprezentacija BiH
Igraju klinci protiv Finske, vode 12 razlike:
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15659
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15659
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3168 Re: Reprezentacija BiH
Još da sam gledao posljednjih 3 minute, ali nisam mogao
Odlično, dobilo se. Jeste teška utakmica, ali je ujedno i prva. Znate i sami kako to ide i Aco je to naglasio. Dobilo se u prijateljskim utakmicama, euforija, umislili se da su prejaki itd .
Mislim da kako budu igrali više mečeva, ovlih kvalifikacionih da će bolje igrati. Mirza je malo pretjerao, no trudio se kao niko. Vidjelo se da želi biti taj lider. Zack
, nevjerovatno. Đedović odličan, par zicera ispalo, malo je požurio jednu kontru, ali dobro. Kikanović dobar, Mašić nestao u 2 poluvremenu. Ostali solida.
Potez uktamice Zack i zakucavanje, a osim toga uključenje u 2 poluvremenu i kamera pokazuje Babića i on namignu
Mlada vodi, odlično. Nurkić dominantan. I u fudbalu vodima, šta je ovo hvala Bogu
Odlično, dobilo se. Jeste teška utakmica, ali je ujedno i prva. Znate i sami kako to ide i Aco je to naglasio. Dobilo se u prijateljskim utakmicama, euforija, umislili se da su prejaki itd .
Mislim da kako budu igrali više mečeva, ovlih kvalifikacionih da će bolje igrati. Mirza je malo pretjerao, no trudio se kao niko. Vidjelo se da želi biti taj lider. Zack
Potez uktamice Zack i zakucavanje, a osim toga uključenje u 2 poluvremenu i kamera pokazuje Babića i on namignu
Mlada vodi, odlično. Nurkić dominantan. I u fudbalu vodima, šta je ovo hvala Bogu
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3169 Re: Reprezentacija BiH
Od 28-16 do 25-28...nije dobro
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3170 Re: Reprezentacija BiH
Idemo omladino..

- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3171 Re: Reprezentacija BiH
45-36
opet smo se malo odmakli
opet smo se malo odmakli
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3172 Re: Reprezentacija BiH
45-36 za nas prvo poluvrijeme. Odlično počeli, pa lagani pad, pa opet jako do kraja 1 poluvremena. Ako momci nastave sa ovakvom igrom i Nurkić uz Vrabca bude raspoložen pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.

-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3173 Re: Reprezentacija BiH
Vode Finci po prvi put 53-52...
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3174 Re: Reprezentacija BiH
sta to vi pratite ?ArthurSpooner wrote:Vode Finci po prvi put 53-52...
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
