Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3151 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

Evo i Tehnicka sad ..
Ae ima jos malo nade :bih: :bih: :bih:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3152 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

ma nije frka, uzećemo mi ovo nekako :D
da je barem ovo samo loš dan :-)
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3153 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

Nadam se
Trica-Skok-Trica tako igraju
:x
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3154 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mračajski proto »

Zamalo.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3155 Re: Reprezentacija BiH

Post by Melami »

Nemam nista protiv momka i ne bi da ispadnem dezurni kriticar al Kikanovic bgm izgleda jako lose na terenu, promasuje svaki put, a imao ih je bruku, a ni jednu loptu da uhvati ispod kosa(bilo cijeg)

EDIT Da dodam i Perisica ovdje, isti su.
Last edited by Melami on 15/08/2012 20:03, edited 1 time in total.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3156 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

imamo bekove boli glava(bukvalno) :-) :D
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3157 Re: Reprezentacija BiH

Post by Melami »

jbt pa nama ovaj crnac mora da skace u odbrani za loptu.
Ova 3 u napadu i lice na nesto, po neki isforsirani sut al ide im dobro. Djedovic, Teletovic i crnac.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3158 Re: Reprezentacija BiH

Post by Melami »

opet nam tricu zabise i skok u napadu, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3159 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

:-) :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3160 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mračajski proto »

Jarane, ovi nas likovi ubiše. Šta vi jedete bolan, od čega ste?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3161 Re: Reprezentacija BiH

Post by Melami »

Evo sad kaze Petrovic da je Kikanovic igrao bolestan.
Pobjeda je najbitnija, idemo dalje, ima jos da se radi.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3162 Re: Reprezentacija BiH

Post by Arteta »

Sarajevo_Grad wrote:Jarane, ovi nas likovi ubiše. Šta vi jedete bolan, od čega ste?
Oni nemaju veze sa kosarkom,samo su disciplinovaniji od nas.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3163 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

kakavdanakneiskustvu wrote:jesu li đedović i wright izlazili iz igre ikako?
ne, a mirzu je odmorio 4 minute :-) s klupe ulazila 2 čovjeka. užas.
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3164 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

^^Moramo igrati s onim sto imamo
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3165 Re: Reprezentacija BiH

Post by Melami »

ArthurSpooner wrote:^^Moramo igrati s onim sto imamo
Ovi igraci su vec sad umorni.
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3166 Re: Reprezentacija BiH

Post by Qler »

Samo da ovako javno cestitam momcima :) :bih: :bih: :bih: :bih:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3167 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Igraju klinci protiv Finske, vode 12 razlike:

http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15659
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3168 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Još da sam gledao posljednjih 3 minute, ali nisam mogao :D

Odlično, dobilo se. Jeste teška utakmica, ali je ujedno i prva. Znate i sami kako to ide i Aco je to naglasio. Dobilo se u prijateljskim utakmicama, euforija, umislili se da su prejaki itd .

Mislim da kako budu igrali više mečeva, ovlih kvalifikacionih da će bolje igrati. Mirza je malo pretjerao, no trudio se kao niko. Vidjelo se da želi biti taj lider. Zack :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , nevjerovatno. Đedović odličan, par zicera ispalo, malo je požurio jednu kontru, ali dobro. Kikanović dobar, Mašić nestao u 2 poluvremenu. Ostali solida.


Potez uktamice Zack i zakucavanje, a osim toga uključenje u 2 poluvremenu i kamera pokazuje Babića i on namignu :lol:

:bih: :bih: :bih: :bih:

Mlada vodi, odlično. Nurkić dominantan. I u fudbalu vodima, šta je ovo hvala Bogu :bih:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3169 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Od 28-16 do 25-28...nije dobro
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3170 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Idemo omladino.. :bih: :bih:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3171 Re: Reprezentacija BiH

Post by karanana »

45-36
opet smo se malo odmakli
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3172 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

45-36 za nas prvo poluvrijeme. Odlično počeli, pa lagani pad, pa opet jako do kraja 1 poluvremena. Ako momci nastave sa ovakvom igrom i Nurkić uz Vrabca bude raspoložen pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.

:bih:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3173 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Vode Finci po prvi put 53-52...
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3174 Re: Reprezentacija BiH

Post by Kinaski »

ArthurSpooner wrote:Vode Finci po prvi put 53-52...
sta to vi pratite ?
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3175 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Post Reply