kakva sad banana tamnija ???
hehhehe
joj ne sjecam se koji sam tip ispala kad sam ono gledala
ali smedje oci (vidjeli ste koji tip... sa maaaalo zutikastog i maaalo zelenog unutra)
taaamno smedja kosa - tamni kesten
bijela sam u licu poprilicno
i meni sto je najgore ... imam nekako tanjusnu gornju usnu ... pa kad se smijem onda mi je problem
ali mogu jel de uzeti olovku crvenu za usne pa to malo srediti??
boja je perfekta
ne znam jel ima tester

pitat cu
ne bih se cudila da je samo taj jedan ostao i karmin
a i pakovanje mu je savrseno
a sinoc sanjam da sam kupila neki savrseni catrice karmin (iako ga nikad nisam ni vidjela te catrice karmine) i sminkam se ja a vi sve ste tu negdje... i slomi mi se karmin! PU!
i danas vidim ovaj ... uzet cu ja njega
