SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3151 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hehehe pa ne mogu ni pauze uzeti


ja isla vidjeti sjene opet danas ... bejbe bejbe bejbe
rece mi zena da ima jos ... ne samo ono malo jada i cemera
kad izvadi ladicu .... kuku majko!

kupila sam 4
slikam kad kuci dodjem :)


i ima jedan karmin
jaoooo crvene bojeeeeee
zove se cherry
divan je
isto 2km
:)

http://www.sanssoucis.de/cms/lippromise.html




sta mislite bil meni vako garavoj stajao??
ono za svadbi/sahrana :P
Last edited by Partizzanka on 25/02/2011 12:36, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3152 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

joj suti kod mene ti je ludnica
hehehe
ja nisam odaVle ... ja sam u norveskoj
ajsela
Posts: 315
Joined: 06/05/2008 13:17

#3153 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ajsela »

swirl hvala ti, ovaj mi je jos neko hvalio, bas cu otici da ga vidim. bila bi presretna samo da konacno nadjem neki da mi odgovara. :)
User avatar
Sheikha
Posts: 521
Joined: 16/10/2007 20:50
Location: Middle East
Contact:

#3154 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sheikha »

Michun wrote: Revlon color stay je fakat dobar, nadam se da ga ima kupiti. Imas revlon u importane i pravo fina seka radi. Niej skup.
meni najbolji dosad :thumbup:

a ovo je fantazija :-)

http://www.nyxcosmetics.com/index.php?pf=BLL

sve bih uzela da mogu :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3155 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Sheikha wrote:
Michun wrote: Revlon color stay je fakat dobar, nadam se da ga ima kupiti. Imas revlon u importane i pravo fina seka radi. Niej skup.
meni najbolji dosad :thumbup:

a ovo je fantazija :-)

http://www.nyxcosmetics.com/index.php?pf=BLL

sve bih uzela da mogu :lol:
Ja bi u stvari najvise voljela da mi neko pokloni jedan stalak sminke...testeri. Al' da naravno bude dior, lancome, YSL, Guerlain :shock: :D
User avatar
Sheikha
Posts: 521
Joined: 16/10/2007 20:50
Location: Middle East
Contact:

#3156 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sheikha »

uh pricaj mi :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3157 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Michun wrote:
Nadinka wrote:selmaca,to ti je kao kremasti kreon, imam ga i ja u onoj guerlain jednoj sjeni
jes, kao olovka tus tankom cetkicom a i za donji kapak isto tako...
Jes, a ima i uputstvo sa strane kako se koristi i na koji dio oka se stavlja, jer je ipak smokey to.
semlaca wrote:
Mrzim kad odem u CM one žemske me spopadnu i uvale mi nešto što mi ne paše, a ja skontam kad kući dođem.
Jes to meni sega uvijek gledati tako kako se 2-3 njih sjate oko neke cure i ne daju joj disati. :lol: :-)
Ja uvijek kazem fino ne trebam pomoc hvala, i one se udalje. :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3158 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

niko meni nista ne rece za karmin
kako da znam jel mi dobar???

User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3159 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Partizzanka wrote:niko meni nista ne rece za karmin
kako da znam jel mi dobar???

karmin je odlican i ja bi ga sebi kupila.
jesi ga probala, ima li tester? i ne znam kojih si boja. tamnija, ali nisi onaj banana tamnija?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3160 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:niko meni nista ne rece za karmin
kako da znam jel mi dobar???

Ja sam koristila ovu boju ja msilim:
Image
ali odlicni su im ruzevi
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3161 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

kakva sad banana tamnija ???

hehhehe


joj ne sjecam se koji sam tip ispala kad sam ono gledala
ali smedje oci (vidjeli ste koji tip... sa maaaalo zutikastog i maaalo zelenog unutra)
taaamno smedja kosa - tamni kesten
bijela sam u licu poprilicno

i meni sto je najgore ... imam nekako tanjusnu gornju usnu ... pa kad se smijem onda mi je problem
ali mogu jel de uzeti olovku crvenu za usne pa to malo srediti??

boja je perfekta
ne znam jel ima tester :) pitat cu
ne bih se cudila da je samo taj jedan ostao i karmin
a i pakovanje mu je savrseno

a sinoc sanjam da sam kupila neki savrseni catrice karmin (iako ga nikad nisam ni vidjela te catrice karmine) i sminkam se ja a vi sve ste tu negdje... i slomi mi se karmin! PU!
i danas vidim ovaj ... uzet cu ja njega :P
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3162 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Kupi ba odmah i olovku nek ti da...imaju oni i olovke.
Al nemoj puno preko usana, pliiiiz.
Nadinka i ja smo juce na kafi osmatrale tetu...znaciiiii tamni puder (vrat bijel), smokey eyes sa smedjom mat sjenom, vidi se linija (ko da su one tecne sjene sto se nanose iz tube), maskare toliko da jedva trepce, karmin pembe roze i to PREKO gornje usne veoma vidno. Ja bi je pokiselila, oprala s nje sve to i nasminkala ko insana.
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3163 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

Michun wrote:Kupi ba odmah i olovku nek ti da...imaju oni i olovke.
Al nemoj puno preko usana, pliiiiz.
Nadinka i ja smo juce na kafi osmatrale tetu...znaciiiii tamni puder (vrat bijel), smokey eyes sa smedjom mat sjenom, vidi se linija (ko da su one tecne sjene sto se nanose iz tube), maskare toliko da jedva trepce, karmin pembe roze i to PREKO gornje usne veoma vidno. Ja bi je pokiselila, oprala s nje sve to i nasminkala ko insana.
sve nekako mogu podnijeti, ali tamni puder i karmin preko usana ne mogu ..jos kad pocnu ono puciti usne kad se slikaju - povracam!!
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3164 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

vi ste bile na kafiiiiiiiiiiii
a jaaaaaaaaaaaa???
ja nemam s kim kafe da pijem :(



nego uzet cu ja sad ruz
pa necu bonicko nisam tolika ljankase - ako sam precupala obrve ne mora znaciti da cu i karmin zeznuti :)

nego ... uzmem ja karmin pa makar
:)

kad je dernek nek i hala gori :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3165 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

meni su pak draze one sto stave narandzasti puder (znaci nije se prekvarcala nego je puder orange)... jedna me tako bukvalno prepala kad sam izlazila iz kabine za presvlacenje...

Image
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3166 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

molim bez slika iz nocnih mora ... ovo i djeca citaju sigurno :P
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3167 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

Partizzanka wrote:molim bez slika iz nocnih mora ... ovo i djeca citaju sigurno :P

hahaha sto se fino nasmijah ^^
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3168 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Partizanka, dolazi dole da pijemo kafe, hebo NOrvesku :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3169 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

alemaa wrote:Hehehe..jos da je zena primjetila da je gledate mogla vas je tasnjom po glavi opaliti Image
da smo samo gledale, mi smo je tako otracale, prilicno na gals i uz to sve gledale ono gadljivo znas :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3170 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Nadinka wrote:
alemaa wrote:Hehehe..jos da je zena primjetila da je gledate mogla vas je tasnjom po glavi opaliti Image
da smo samo gledale, mi smo je tako otracale, prilicno na gals i uz to sve gledale ono gadljivo znas :)
pa bona, neko ce te ozbiljno shvatiti :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3171 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

alemaa wrote:Hhehe..kraljice ste trebale ste zenu predase i lekciju Image
htjele smo joj 'tutnut' papiric s linkom na forum u dzep :)
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3172 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

Michun, mozes li molim te ponovo postaviti onaj link, sa youtuba, sto ona neka teta lijepo sminka.... da se malo obrazujem :-) cim se tebi svidja, mora valjati :-D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3173 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

baby24 wrote:Michun, mozes li molim te ponovo postaviti onaj link, sa youtuba, sto ona neka teta lijepo sminka.... da se malo obrazujem :-) cim se tebi svidja, mora valjati :-D
NaraFski...evo je.
Neko je pitao za umjetne trepuse. Ona ima super klip...
http://www.youtube.com/user/julieg713?b ... i9u8mCNA_g
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#3174 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by yellow cat »

Nadinka wrote: htjele smo joj 'tutnut' papiric s linkom na forum u dzep :)
Ma šta nju briga, ona se podaćerala. :lol:
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3175 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

Michun wrote:
baby24 wrote:Michun, mozes li molim te ponovo postaviti onaj link, sa youtuba, sto ona neka teta lijepo sminka.... da se malo obrazujem :-) cim se tebi svidja, mora valjati :-D
NaraFski...evo je.
Neko je pitao za umjetne trepuse. Ona ima super klip...
http://www.youtube.com/user/julieg713?b ... i9u8mCNA_g
danke mućo :-D joj ja se tebi divim, kako sve to nadjes i kako svima pomazes bez po muke, diiiiivna si michun <3
Post Reply