FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3151 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

I ova Trivićka je vrisnula i pregorila. Žena je van sebe nakon izbora. Propade RS opozicija kao žeton.
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3152 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by El_comadante »

Malo je Senada bezze po 10 puta jedno te isto. Ima li snimak pa reko ovaj onaj da ima. Koliko puta treba ponoviti?
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3153 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Jedina preostala opozicija u rs-u je Vukanovic..
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3154 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by splinter »

last mohicans wrote: 12/11/2022 12:49
Žestoka rasprava Hadžifejzovića i Stanivukovića: Ima li Dodik tvoj eksplicitni snimak
Zanimljiv dio gostovanja bio je kada je Hadžifejzović pitao Stanivukovića "Pogađa li te kada ti kažu da si Dodikov čovjek?!"
A. Č.
prije 2 sata
3
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Gradonačelnik Banja Luke Draško Stanivuković gostovao je u Centralnom dnevniku sa Senadom Hadžifejovićem.

U gostovanju na Face TV Stanivuković je poručio da ima snage da bude na čelu PDP-a, kao i da Jelena Trivić radi odličan posao

- Napravila je sjajan rezultat. Na raskrsnici smo da vidimo ko je bolji od nas dvoje da preuzme stranku - rekao je stanivuković.

Zanimljiv dio gostovanja bio je kada je Hadžifejzović pitao Stanivukovića "Pogađa li te kada ti kažu da si Dodikov čovjek?!"

Stanivuković: "Ničiji sam!"

Hadžifejzović: "Je li te ucijenio Dodik?"

Stanivuković: "Za šta da me ucijeni? Sloboda nema cijenu! Pošten sam i čist ko suza, slobodan kao leptir i autonoman! Vasković laže da me je Dodik ucijenio!"

Hadžifejzović: "Je li te neko iz Dodikovog sistema ucijenio fotografijama ili snimcima?"

Stanivuković: "Lažu da sam ucijenjen! Govore i o Vukanu i Jeleni svašta! Rekli su da imaju snimak i o Jeleni!"

Hadžifejzović: "Hoćeš se ženiti?!"

Vukanović: "Ženit ću se kad ja odlučim!"

Hadžifejzović: "Hoćeš li slušati ženu kao Jelenu?"

Stanivuković: "Vidjet ćemo! Ne mora značiti da ću biti vječno poslušan!"

Hadžifejzović: "Šta misliš o Dodiku?"

Stanivuković: "Iskorištava sistem! Povećao je svoj kriminal! Dodik je kriminalac!"

Hadžifejzović: "Je li tebe i Dodika neko pomirio, smirio, umirio?"

Stanivuković: "Ubio me nije niko! Nisam se pomirio s Dodikom! Niko me nije pomirio s Dodikom! Pitajte Dodika ko će formirati vlast! Recite RS!"

Hadžifejzović: "Reci Republika Kosovo!"

Stanivuković: "Kosovo – srce Srbije! Za mene nije BiH nego Bosna i Hercegovina! Svaki put kad vi kažete RS, meni je Sarajevo sve dalje."

Hadžifejzović: "Ne poštujem nijedan entitet i kanton, ali sam legalista! Dok god postoje entiteti, u ovoj zemlji će biti problem!"

Stanivuković: "Dok god vi negirate RS, u ovoj zemlji će biti problem!"

Hadžifejzović: "Šta je Vama problem reći Republika Kosovo?!"

Stanivuković: "Kosovo je sastavni dio Srbije!"

Hadžifejzović: "A RS je sastavni dio čega? BiH?"

Stanivuković: "Vi niste čovjek ove države, jer ne poštujete RS!"

Hadžifejzović: "Da imam namjeru, Draško, spržio bih te za petnaest sekundi na ucjenama, Dodiku i snimku!"

Stanivuković: "Dodiku ste rekli ubiti, pa mene spržiti!"

Hadžifejzović: "Nisam rekao tu riječ! Spržio bih te novinarski, pitanjima! Postoji li snimak? Ima li Dodik snimak?"

Stanivuković: "Snimak ne postoji, RS postoji!"

Hadžifejzović: "Je li snimak eksplicitan?"

Stanivuković: "Snimak ne postoji!"

Hadžifejzović: "Ko je na snimku?"

Stanivuković: "Vi!"

Hadžifejzović: "Tek bih te tu spržio!"
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3155 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

"Dijete emisije" ga cipelari.

Sjetit će se Senad savjeta Avde.
User avatar
Nepenthe11
Posts: 1307
Joined: 10/10/2020 18:59

#3156 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Nepenthe11 »

Ha jesu svi mediji koji govore RS bezobrazni u pičku materinu, a da mogu izgovoriti "Bosna i Hercegovina" izgovarali bi 10 puta u minuti. Toliko instruirano, još se jedno vrijeme moralo isključivo govoriti "bosanskohercegovački entitet Republika Srpska" 😂😂
Volim :bih: do groba, ali kad si bezobrazan bezobrazan si.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3157 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Ubio ga Drasko.

A ne kontam smisao ovog nadjebavanja eres bejha, libo me ba takas....
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#3158 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Registarska tablica »

skupljac_zeljeza wrote: 12/11/2022 02:06
ACG wrote: 11/11/2022 23:06
Nisi dobro upratio :mrgreen: :lol: :lol:
Dobar Semir. Hoćete koaliciju, idemo raditi. Nećete, nema koalicije.
Ako nema spremnosti da se riješi pitanje Bloka 7, neće biti ni koalicije! Ne smijemo baciti 250 miliona KM! To bi bio blok koji troši manje uglja, a pravi puno energije. Cesta Tuzla-Sarajevo je loša! To se mora u naredne četiri godine promijeniti! Krajina je potpuno zaboravljena, komunikacija između Krajine i Sarajeva je užasna. Sve su to projekti koje treba početi i završiti! Da su htjeli i smjeli da to završe, završili bi! Uvozimo hranu, a ljudima ne osiguravamo otkup!
I sve ovo on prica dok je njegova, tadasnja stranka, bila u vlasti.
Sta on ima koga da ucjenjuje? Svi mi ovo znamo dobro, al eto on ce sad da na ovom uzme poene kod gradjana :lol:
Kakav levat, manipulator i lopov. Al eto, stranka mu dobi par mandata
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10265
Joined: 12/10/2014 01:12

#3159 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

n+1 wrote: 12/11/2022 12:51 I ova Trivićka je vrisnula i pregorila. Žena je van sebe nakon izbora. Propade RS opozicija kao žeton.
Dodik im je rekao glasno i javno u lice da ih prisluškuje i prati. I opet je Dodik uspješno razbio svoju opoziciju. Ni malo ne sumnjam da je uložio truda da bar ovog slinavog klinca negdje navuče na tanak led. Posebno što se onako zamjerio ludom Lukaču. Mislim da je Senad dokučio i šta je, ali to još nema u rukama. Trivićka i Vukanović su uočili da je ucijenjen i da se promijeno i zato i vrište. Nešić će ispasti mala maca šta je možda Stanivuković bio u ovim izborima.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3160 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

skupljac_zeljeza wrote: 12/11/2022 17:19
n+1 wrote: 12/11/2022 12:51 I ova Trivićka je vrisnula i pregorila. Žena je van sebe nakon izbora. Propade RS opozicija kao žeton.
Dodik im je rekao glasno i javno u lice da ih prisluškuje i prati. I opet je Dodik uspješno razbio svoju opoziciju. Ni malo ne sumnjam da je uložio truda da bar ovog slinavog klinca negdje navuče na tanak led. Posebno što se onako zamjerio ludom Lukaču. Mislim da je Senad dokučio i šta je, ali to još nema u rukama. Trivićka i Vukanović su uočili da je ucijenjen i da se promijeno i zato i vrište. Nešić će ispasti mala maca šta je možda Stanivuković bio u ovim izborima.
Ne bih se složio. Ono što ja vidim jeste da Draško shvaća kako ima posla sa luzerima i svjesno se distancira od njihovog post-izbornog histerisanja. Za razliku od njih, on politički još jača.

Dodik i kompanija zaista nemaju razloga da ucjenjuju Draška ili ma kog drugog u trenucima kada se opozicija svakako urušava sama od sebe.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10265
Joined: 12/10/2014 01:12

#3161 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

n+1 wrote: 12/11/2022 17:29

Dodik i kompanija zaista nemaju razloga da ucjenjuju Draška ili ma kog drugog u trenucima kada se opozicija svakako urušava sama od sebe.
A ja ne vjerujem da se urušila sama od sebe nego je to vrlo fini rad i sofisticirana taktika Dodika i njegovog tima. Razmjestio je Dodik svoje ljude gdje treba. Čovjek je još od SFRJ u politici. Toliko se dobro osigurao u zaleđini da se može ovako bezobrazno ponašati. Pored Čovića ni on više nema ozbiljne opozicije iako se počela nazirati poslije duže vremena.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3162 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

skupljac_zeljeza wrote: 12/11/2022 17:40
n+1 wrote: 12/11/2022 17:29

Dodik i kompanija zaista nemaju razloga da ucjenjuju Draška ili ma kog drugog u trenucima kada se opozicija svakako urušava sama od sebe.
A ja ne vjerujem da se urušila sama od sebe nego je to vrlo fini rad i sofisticirana taktika Dodika i njegovog tima. Razmjestio je Dodik svoje ljude gdje treba. Čovjek je još od SFRJ u politici. Toliko se dobro osigurao u zaleđini da se može ovako bezobrazno ponašati. Pored Čovića ni on više nema ozbiljne opozicije iako se počela nazirati poslije duže vremena.
Kako god, na kraju nije Dodik taj koji je u javnost izašao s tezom da je Draško gej, nego baš Trivićka. Svi se kao brinu da ga je Dodik ucijenio tom pričom, a na kraju oni propagiraju tu priču. Tu uvršavam i Vaskovića + Senada.

Ako čovjek i završi u zagrljaju Dodika, ja bih postavio pitanje šta je tu uzrok, a šta posljedica.

To ti je kao u Star Wars. Nije Anakin postao Darth Vader jer je to htio, nego jer su ga džedaji svojim nepovjerenjem gurnuli u tom pravcu. :D
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#3163 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

joj sto ovaj moze galamiti :-D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3164 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

Očekujem vanredni monolog apropos fijaska s Draškom.
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#3165 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by doktor78 »

Opa, žestok Dino.
Kaže: Avdo Avdić s Osmicom na Palama dogovarao tekstove protiv Dine :mrgreen:
Neki Kalimero ga slikao u Bg :mrgreen:
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#3166 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by bersK »

doktor78 wrote: 12/11/2022 19:37 Opa, žestok Dino.
Kaže: Avdo Avdić s Osmicom na Palama dogovarao tekstove protiv Dine :mrgreen:
Neki Kalimero ga slikao u Bg :mrgreen:
Edin Aladzuz Kalimero, pretraga na Googleu kaze kakav je to klaun.

Frajer ga uhvatio dok ga je sliko 😂 ja tajnog agenta...
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#3167 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by doktor78 »

Tajni agent u rangu Grupe TNT i Alana Forda :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3168 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Kakav sef OSA-e takvi i agenti :lol:

Oj ko nama radi u agenciji koja bi trebala da se bavi sigurnoscu drzave :lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10265
Joined: 12/10/2014 01:12

#3169 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Sva mu priča....može i taj scenarij. Drugi scenarij bi bio.... ništa konkretno.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3170 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Ovom pricom kifla kupuje i plijeni .
Treba mu dati sansu 4 godine da vidimo sta moze.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3171 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

E jbo te zivot siljo i kalimero. Osa :lol: :-)
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3172 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3173 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

n+1 wrote: 12/11/2022 13:06 "Dijete emisije" ga cipelari.

Sjetit će se Senad savjeta Avde.
:thumbup:
last mohicans
Posts: 18258
Joined: 09/08/2012 23:19

#3174 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by last mohicans »

laik1981 wrote: 12/11/2022 20:01 Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
Kalimero, to onaj pjevač, peško? Njega Osmica zaposlio?
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#3175 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

sumirprimus wrote: 12/11/2022 19:57 Ovom pricom kifla kupuje i plijeni .
Treba mu dati sansu 4 godine da vidimo sta moze.
:thumbup:

Od dosadašnjih ne može biti gori
Locked