liik koji je jel'te kao human
svako malo nabija na nos kako je on pomagao bosancima pocetkom 90-ih
usput isto tako hinjski u svakom postu provlaci kako smo bili jadni i bijedni ...
a onda smo to i danas, i jos smo prevaranti, ilegalci, radimo na crno, ...
i uz to smo i prljavi
svako drugi ko spomene svoju pomoc nekome - to je puhanje ega
lik koji se sjeca pocetka 90. sad mora imati bar 40 kuka, a po zanimanju volonter

ili radi pa volontira par sati sedmicno. dovoljno da sve o svim izbjeglicama i migrantima zna
lik koji kaze da nije u bosni i da nije iz bosne
malo smo "mi", a malo smo "vi" u njegovim postovima
zna pisati izuzetno pravilno bosanski jezik
za razliku od ostalih "znanja" koja su ono izmedju sobne temperature i broja cipela
a onako iskreno vjerujem da arapa nije uzivo izbliza vidio
i vi mu jos nesto kao odgovarate i objasnjavate
