Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3151 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Velkoski wrote:Pa ne piše on izvještaje :zzzz: :mrgreen:
Pa kad je levat... Znas kad bi mu ja dao da napise izvjestaj, a ja se mucio i mrz'o u onim neuslovima!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3152 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Nema ba ništa dosadnije od kucanja izvještaja... :mrgreen:

Dođem, odradim materijal, a nek' kuca ko hoće :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3153 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Image

Šef ih preporodio, samo sreća pa nemaju napad inače... :run:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3154 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

north wrote:Nisam fulio ništa, znam kakvi su naslovi i tekstovi bili kada se Sarajevo mučilo sa fenjerašem kući , i jedva dobijali tekme, nikada se ovako nije pisalo poslije tekme, nego se atmosfera linča uvijek pravila koliko se ekipa blatila, nebitno za koga navija taj nazovi novinar i je li bio na terenu ili na laptopu i kucao tekst, live, ali ovo je tekst, koji ni Gredić ne bi bolje sastavio, a nisam siguran da je nakon utakmice bio prezadovoljan ;-) ...No dobro, ne treba na to više trošiti riječi...

Pa i nismo se mučili,realno,nego smo propustili bruku prilika pa su se ovi vratili iz dva prekida gdje nam loptu iz peterca zakucavaju u gol,ali nije to ni približno k'o što zna biti kad se mučiš i patiš,ne možeš prilike kako treba napraviti,a znalo je takvih utakmica biti na Grbavici protiv bilo koga da igramo.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3155 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

north wrote:Nisam fulio ništa, znam kakvi su naslovi i tekstovi bili kada se Sarajevo mučilo sa fenjerašem kući , i jedva dobijali tekme, nikada se ovako nije pisalo poslije tekme, nego se atmosfera linča uvijek pravila koliko se ekipa blatila, nebitno za koga navija taj nazovi novinar i je li bio na terenu ili na laptopu i kucao tekst, live, ali ovo je tekst, koji ni Gredić ne bi bolje sastavio, a nisam siguran da je nakon utakmice bio prezadovoljan ;-) ...No dobro, ne treba na to više trošiti riječi...
Ko se mučio bolan, pa osam komada smo trebali uvaliti, ali smo glupi svaki put u drugom poluvremenu, one golove što je Drina dala nisu mogući ni na PES-u. Stokić, Đelmić,Sadiković, pa ni one fule nisu moguće na PES-u :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3156 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Pa i Sarajevo svaku utakmicu fuli po 2-3 zicera, znaci nikad se nismo mucili ove niti prosle sezone.

:skoljka:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3157 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

todd_smith wrote:Pa i Sarajevo svaku utakmicu fuli po 2-3 zicera, znaci nikad se nismo mucili ove niti prosle sezone.

:skoljka:
Ne znam za vas, ali ovo je naša najbolja utakmica u ligi ove godine, baš smo se nafulali, protiv ostalih sve ukupno smo stvorili šansi kao danas. Ne znam kako nije bilo barem 7:2!
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3158 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

blagojevic lagano rukom primiro sebi loptu za sut i gol :D :zzzz:

al kakvo slavlje i delirijum , nesto kao kad su ga ferencu zabili :D
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3159 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by al-em »

Zasto se prozivaju horde zla na grbavici? :?

Do derbija imaju jos tri utakmice.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3160 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

na svakom pregledu i utakmici se spominju Sarajevo i Horde, od pocetka sezone.Mislim i protiv Ferenca cak :run: :-)
kompleks, mi osvajamo pehare oni suha kurca :izet:

haj sto je rukom igrao blagojevic nego je i bogdanovic u ociglednom ofsajdu bio i smetao golmanu drine :D
ZELIMO SAOPSTENJE GREDICU !!!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3161 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ... ;-)

Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3162 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

pa ocekujemo saopstenje da ste osteceni protiv olimpika ali i da ste ostetili drinu :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3163 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Za Drinu ćemo vidjeti u narednoj emisiji, do tada ostaje samo da smo još jednom ošteceni ... ;-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3164 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

pa valjda vi koji ste bili na tekmi znate jel bio neko u cosku kod kornera od drininih, ne vidi se na televiziji.Ako nema onda je ofsajd kao suza
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3165 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Onaj na bhtu prosle sedmice rece za cist crveni:

Sudija nije vidio tako da je ok

:lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3166 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je . :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3167 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

1946--1987 wrote:bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je . :D
Nije bilo ili ko da nije bilo ... 8-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3168 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

mescini da nije :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3169 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

E jebiga, opet dilema ...

Da sačekamo onda kameru iz drugog ugla ... ;-)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3170 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Charuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ... ;-)

Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajd
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3171 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Kinaski wrote:
Charuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ... ;-)

Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajd
skolski primjer licemjera...

ofsajd u listici nije tesko za odluciti i nisu nanosekunde bukvalno.Pa su se horizonti i trouglovi crtali. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3172 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

1946--1987 wrote:
Kinaski wrote:
Charuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ... ;-)

Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajd
skolski primjer licemjera...

ofsajd u listici nije tesko za odluciti i nisu nanosekunde bukvalno.Pa su se horizonti i trouglovi crtali. :D
I u listici i na kosevu smo osteceni. Samo sto je na kosevu tjesnija situacija. Igrac je prakticno u liniji
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3173 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

i ja nasao skim cu tipkati :D
zz90 :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3174 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Zasto su treneri Drine i Zeljeznicara davali izjavu poslije tekme u mraku? Jel to opet struje nestalo? :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3175 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Pa milion puta do sada je vidjeno da se navijači i čelnici klubova bune samo kad je oštećen njihov klub,pa nećemo se mi buniti ako je Drina oštećena,niti će se Gracić buniti što smo mi oštećeni,niti Selimagić što je slavija oštećena prošle godine,jebiga to tako ide. :mrgreen:
Locked