Pa kad je levat... Znas kad bi mu ja dao da napise izvjestaj, a ja se mucio i mrz'o u onim neuslovima!Velkoski wrote:Pa ne piše on izvještaje![]()
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3151 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3152 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nema ba ništa dosadnije od kucanja izvještaja... 
Dođem, odradim materijal, a nek' kuca ko hoće

Dođem, odradim materijal, a nek' kuca ko hoće
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3153 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Šef ih preporodio, samo sreća pa nemaju napad inače...
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3154 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
north wrote:Nisam fulio ništa, znam kakvi su naslovi i tekstovi bili kada se Sarajevo mučilo sa fenjerašem kući , i jedva dobijali tekme, nikada se ovako nije pisalo poslije tekme, nego se atmosfera linča uvijek pravila koliko se ekipa blatila, nebitno za koga navija taj nazovi novinar i je li bio na terenu ili na laptopu i kucao tekst, live, ali ovo je tekst, koji ni Gredić ne bi bolje sastavio, a nisam siguran da je nakon utakmice bio prezadovoljan...No dobro, ne treba na to više trošiti riječi...
Pa i nismo se mučili,realno,nego smo propustili bruku prilika pa su se ovi vratili iz dva prekida gdje nam loptu iz peterca zakucavaju u gol,ali nije to ni približno k'o što zna biti kad se mučiš i patiš,ne možeš prilike kako treba napraviti,a znalo je takvih utakmica biti na Grbavici protiv bilo koga da igramo.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3155 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko se mučio bolan, pa osam komada smo trebali uvaliti, ali smo glupi svaki put u drugom poluvremenu, one golove što je Drina dala nisu mogući ni na PES-u. Stokić, Đelmić,Sadiković, pa ni one fule nisu moguće na PES-unorth wrote:Nisam fulio ništa, znam kakvi su naslovi i tekstovi bili kada se Sarajevo mučilo sa fenjerašem kući , i jedva dobijali tekme, nikada se ovako nije pisalo poslije tekme, nego se atmosfera linča uvijek pravila koliko se ekipa blatila, nebitno za koga navija taj nazovi novinar i je li bio na terenu ili na laptopu i kucao tekst, live, ali ovo je tekst, koji ni Gredić ne bi bolje sastavio, a nisam siguran da je nakon utakmice bio prezadovoljan...No dobro, ne treba na to više trošiti riječi...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3156 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa i Sarajevo svaku utakmicu fuli po 2-3 zicera, znaci nikad se nismo mucili ove niti prosle sezone.

-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3157 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne znam za vas, ali ovo je naša najbolja utakmica u ligi ove godine, baš smo se nafulali, protiv ostalih sve ukupno smo stvorili šansi kao danas. Ne znam kako nije bilo barem 7:2!todd_smith wrote:Pa i Sarajevo svaku utakmicu fuli po 2-3 zicera, znaci nikad se nismo mucili ove niti prosle sezone.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3158 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
blagojevic lagano rukom primiro sebi loptu za sut i gol

al kakvo slavlje i delirijum , nesto kao kad su ga ferencu zabili
al kakvo slavlje i delirijum , nesto kao kad su ga ferencu zabili
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#3159 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zasto se prozivaju horde zla na grbavici?
Do derbija imaju jos tri utakmice.
Do derbija imaju jos tri utakmice.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3160 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
na svakom pregledu i utakmici se spominju Sarajevo i Horde, od pocetka sezone.Mislim i protiv Ferenca cak

kompleks, mi osvajamo pehare oni suha kurca
haj sto je rukom igrao blagojevic nego je i bogdanovic u ociglednom ofsajdu bio i smetao golmanu drine
ZELIMO SAOPSTENJE GREDICU !!!
kompleks, mi osvajamo pehare oni suha kurca
haj sto je rukom igrao blagojevic nego je i bogdanovic u ociglednom ofsajdu bio i smetao golmanu drine
ZELIMO SAOPSTENJE GREDICU !!!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3161 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ...
Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3162 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa ocekujemo saopstenje da ste osteceni protiv olimpika ali i da ste ostetili drinu 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3163 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Za Drinu ćemo vidjeti u narednoj emisiji, do tada ostaje samo da smo još jednom ošteceni ... 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3164 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa valjda vi koji ste bili na tekmi znate jel bio neko u cosku kod kornera od drininih, ne vidi se na televiziji.Ako nema onda je ofsajd kao suza
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3165 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Onaj na bhtu prosle sedmice rece za cist crveni:
Sudija nije vidio tako da je ok

Sudija nije vidio tako da je ok
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3166 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je . 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3167 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije bilo ili ko da nije bilo ...1946--1987 wrote:bogme ko da nije bilo igraca drine dole izvan kadra, dakle cisti ofsajd i drina ostecena.Nadamo se da ce gredic napasti pilava i prolica opet, red je .
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3168 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
mescini da nije 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3169 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E jebiga, opet dilema ...
Da sačekamo onda kameru iz drugog ugla ...
Da sačekamo onda kameru iz drugog ugla ...
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3170 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajdCharuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ...![]()
Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3171 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
skolski primjer licemjera...Kinaski wrote:Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajdCharuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ...![]()
Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
ofsajd u listici nije tesko za odluciti i nisu nanosekunde bukvalno.Pa su se horizonti i trouglovi crtali.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3172 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
I u listici i na kosevu smo osteceni. Samo sto je na kosevu tjesnija situacija. Igrac je prakticno u liniji1946--1987 wrote:skolski primjer licemjera...Kinaski wrote:Slika kad se gleda u trenetku upucivanja tesko je procjeniti da li je ofsajd ili ne, a tek kad gledas video i bezbroj puta vracas situaciju. A zamisli tek koliko je tesko uzivo, nanosekunda bukvalno. Ne znam zasto mu zamjeraju ovaj ofsajdCharuga wrote:Super oko, nema igranja rukom među spornim momentima na BHT ...![]()
Nego, kaže onaj na BHT sport da je protiv Olimpica sudija poništio čist gol Đelmiću.
ofsajd u listici nije tesko za odluciti i nisu nanosekunde bukvalno.Pa su se horizonti i trouglovi crtali.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3173 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
i ja nasao skim cu tipkati
zz90
zz90
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3174 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zasto su treneri Drine i Zeljeznicara davali izjavu poslije tekme u mraku? Jel to opet struje nestalo? 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3175 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa milion puta do sada je vidjeno da se navijači i čelnici klubova bune samo kad je oštećen njihov klub,pa nećemo se mi buniti ako je Drina oštećena,niti će se Gracić buniti što smo mi oštećeni,niti Selimagić što je slavija oštećena prošle godine,jebiga to tako ide. 
