Mobilni radari / kamere
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3151 Re: mobilni radari tj kamere
Samo nek' dozvola ne ide, neprocjenjivo. Za sve drugo tu je Mastercard. 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3152 Re: mobilni radari tj kamere
Vozacka pravi pare
tako da pare nisu problem 
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3154 Re: mobilni radari tj kamere
Mup ZDK pobjednici, od Doboja do Zenice danas slovom i brojem 7 radara
Sreca kamiondzije se solidarisu sa ostalim vozačima...
Sreca kamiondzije se solidarisu sa ostalim vozačima...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3155 Re: mobilni radari tj kamere
Evo na relaciji Sarajevo-Pale 3 dana ne micu onaj kino projektor
Ujutro gamizu kreteni ako je ograjicenje 60 plus 10 oji voze 45 stoka zadojena i glupava
Sto sad ne gasate medzedi dlakavi neotesani seljacki?
Dze su vam sad te makine,tedeji crveni,turbo i ostala govna na loz ulje sto imate pod haubom...znate handrit normalan svijet kad divljate po 150....seljacine krvave
Ujutro gamizu kreteni ako je ograjicenje 60 plus 10 oji voze 45 stoka zadojena i glupava
Sto sad ne gasate medzedi dlakavi neotesani seljacki?
Dze su vam sad te makine,tedeji crveni,turbo i ostala govna na loz ulje sto imate pod haubom...znate handrit normalan svijet kad divljate po 150....seljacine krvave
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3156 Re: mobilni radari tj kamere
Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#3157 Re: mobilni radari tj kamere
Skinuta je ona sa autoputa, mozda je to ta.konektovan wrote:Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3158 Re: mobilni radari tj kamere
Odose lole niz vodu sa tom anpr kamerom hahahaha
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#3159 Re: mobilni radari tj kamere
Dje, kade, sta ....
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#3160 Re: mobilni radari tj kamere
Ma neka nje, samo nek ne hvata brzinu...Optimist wrote:Skinuta je ona sa autoputa, mozda je to ta.konektovan wrote:Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#3161 Re: mobilni radari tj kamere
Pravac Sarajevo - Kladanj
Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.
Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta.
Put Tuzla - Bijeljina
Vozim iza novog A8, D tablice, milina ga gledati kako krstari, a ja iza podera auto da ga pratim
vozimo 70-90 kad A8 odjenom smanji brzinu na 40km/h, nakon par stotina metara radar pored puta, a niko iz suprotnog nije isao da blica.Jel to može biti ona spravica sto se reklamira po fb antiradar Srbija?
Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.
Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta.
Put Tuzla - Bijeljina
Vozim iza novog A8, D tablice, milina ga gledati kako krstari, a ja iza podera auto da ga pratim
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3162 Re: mobilni radari tj kamere
https://www.antiradarsrbija.com/galerije/
Eto ti ga, drugi.
Ko puno vozi privatni auto, ovo je dobra investicija. 90% auta su same zvijer, a fukara nek vozi 10km/h preko ogranicenja.
Eto ti ga, drugi.
Ko puno vozi privatni auto, ovo je dobra investicija. 90% auta su same zvijer, a fukara nek vozi 10km/h preko ogranicenja.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3163 Re: mobilni radari tj kamere
Dok vas ne kokne nalog po dva osnova i neki nadrkati drotinaš pa cete pizdit i lajat na drzavu pa yel
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#3164 Re: mobilni radari tj kamere
Ili jednostavno koristi neku od aplikacija koja dojavljuje ovakve stvari (tipa waze) mada nisu one 100% pouzdane.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#3165 Re: mobilni radari tj kamere
Najbolje kroz tunele preticati, nedim je li ovaj antin radar jedno dvije miljemaxell_sarajevo wrote:Pravac Sarajevo - Kladanj
Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.
Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta.![]()
Put Tuzla - Bijeljina
Vozim iza novog A8, D tablice, milina ga gledati kako krstari, a ja iza podera auto da ga pratimvozimo 70-90 kad A8 odjenom smanji brzinu na 40km/h, nakon par stotina metara radar pored puta, a niko iz suprotnog nije isao da blica.Jel to može biti ona spravica sto se reklamira po fb antiradar Srbija?
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#3166 Re: mobilni radari tj kamere
maxell_sarajevo wrote:Pravac Sarajevo - Kladanj
Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.
Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta.![]()
Jucer je tako lijepo bio sakriven odmah na pocetku tunela iz pravca Tuzle. Oktavia sakrivena na sporedi put a tronozes na samom, ulazu u tunel , desna strana kad ides iz Tuzle, i sto bi ti neko blicnuo iz suprotnog pravca ne moze nikako vidjeti radar a ni oktaviu.
(kod tih tunela su stalno)
Mislim da sam i ja fasovao na oko 80-85.hhh
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3167 Re: mobilni radari tj kamere
@Noviclan
Ma nije ni skupo, 500KM. To su dvije bolje kazne za prekoracenje brzine.
Ma nije ni skupo, 500KM. To su dvije bolje kazne za prekoracenje brzine.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#3168 Re: mobilni radari tj kamere
500km brlja koji je ovaj njihov najboljiNediM17 wrote:@Noviclan
Ma nije ni skupo, 500KM. To su dvije bolje kazne za prekoracenje brzine.
https://www.facebook.com/AntiradarSrbij ... =2&theater
e cuj ovo hocu i ja igracku
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3170 Re: mobilni radari tj kamere
Ima vaka u Patkovači na ulazu u Bijeljinu, isto ruska.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3171 Re: mobilni radari tj kamere
Džaba ultra-moderne mega-giga sve čita nema bježanja kamere, kada se dozvoljava da delegati imaju po desetine hiljada maraka neplaćenih kazni, i nastavljaju da ih gomilaju.
Mislim, o čemu mi pričamo?!
http://www.starmo.ba/zivot2/item/88050- ... kazni.html
Sarajevo -- Vozači u BiH trenutno zbog nenaplaćenih kazni za saobraćajne prekršaje duguju čak 63.159.968 maraka - piše Avaz pozivajući se na Agenciju za identifikacione dokumente, evidenciju i razmjenu podataka BiH (IDDEEA).
Prema riječima Gorana Rakića, šefa Kabineta direktora IDDEEA-e, najviše neplaćenih kazni ima jedan Sarajlija, koji je do sada kažnjen s više od 80.000 KM.
"Njegovo prijavljeno prebivalište je u sarajevskoj općini Stari Grad, a duguje tačno 81.010 KM. Za njim slijede vozač iz Trebinja sa 64.252 KM i dužnik iz Brčko distrikta sa 56.088 KM - naveo je Rakić.
Kako bi se što prije stalo ukraj neplatišama, od decembra 2019. godine vozači koji ne izmiruju kazne ići će u zatvor.
"Prije dvije godine u RS je izmijenjen Zakon o prekršajima, u kojem je naznačena zatvorska kazna. U nekim kantonima u FBiH već se vozačima koji ne plaćaju kazne oduzimaju vozila, iako to u osnovnom zakonu o saobraćaju nije propisano" – istakao je Radović.
Mislim, o čemu mi pričamo?!
http://www.starmo.ba/zivot2/item/88050- ... kazni.html
Sarajevo -- Vozači u BiH trenutno zbog nenaplaćenih kazni za saobraćajne prekršaje duguju čak 63.159.968 maraka - piše Avaz pozivajući se na Agenciju za identifikacione dokumente, evidenciju i razmjenu podataka BiH (IDDEEA).
Prema riječima Gorana Rakića, šefa Kabineta direktora IDDEEA-e, najviše neplaćenih kazni ima jedan Sarajlija, koji je do sada kažnjen s više od 80.000 KM.
"Njegovo prijavljeno prebivalište je u sarajevskoj općini Stari Grad, a duguje tačno 81.010 KM. Za njim slijede vozač iz Trebinja sa 64.252 KM i dužnik iz Brčko distrikta sa 56.088 KM - naveo je Rakić.
Kako bi se što prije stalo ukraj neplatišama, od decembra 2019. godine vozači koji ne izmiruju kazne ići će u zatvor.
"Prije dvije godine u RS je izmijenjen Zakon o prekršajima, u kojem je naznačena zatvorska kazna. U nekim kantonima u FBiH već se vozačima koji ne plaćaju kazne oduzimaju vozila, iako to u osnovnom zakonu o saobraćaju nije propisano" – istakao je Radović.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3172 Re: mobilni radari tj kamere
Samo zatvor i zaplijenit vozilo. Taj sa 80 hiljada nema ni zdravstvenu knjizicu na svoje ime
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#3173 Re: mobilni radari tj kamere
A moze li iko dati neko objasnjenje kako nakupiti 80000 km kazni? Ili eto i 8000?
Jel bi bilo to recimo 800
kazni po 100 km?
Jel bi bilo to recimo 800
- Yenna
- Posts: 6832
- Joined: 11/03/2019 08:41
- Location: Tu i tamo...
#3174 Re: mobilni radari tj kamere
Može se vjerovatno, pokušajing-ecc wrote:A moze li iko dati neko objasnjenje kako nakupiti 80000 km kazni? Ili eto i 8000?![]()
Jel bi bilo to recimo 800kazni po 100 km?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3175 Re: mobilni radari tj kamere
Da, sve što si rekao stoji.Throttle wrote:Samo zatvor i zaplijenit vozilo. Taj sa 80 hiljada nema ni zdravstvenu knjizicu na svoje ime
Ali lik niti je u zatvoru niti mu je oduzeto vozilo. A kamoli naplaćena kazna.
I nije jedini.

