Mobilni radari / kamere

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#3151 Re: mobilni radari tj kamere

Post by NediM17 »

Samo nek' dozvola ne ide, neprocjenjivo. Za sve drugo tu je Mastercard. :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3152 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Bakir1 »

Vozacka pravi pare :mrgreen: tako da pare nisu problem :mrgreen:
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#3153 Re: mobilni radari tj kamere

Post by kabal1337 »

noviclan wrote:Image

Je li mogce ovo jevem li im sve sluzbeno
Neka samo ne stavljaju na relaciji sa-mo A :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3154 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Bakir1 »

Mup ZDK pobjednici, od Doboja do Zenice danas slovom i brojem 7 radara :run:
Sreca kamiondzije se solidarisu sa ostalim vozačima...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3155 Re: mobilni radari tj kamere

Post by vjeshalica »

Evo na relaciji Sarajevo-Pale 3 dana ne micu onaj kino projektor
Ujutro gamizu kreteni ako je ograjicenje 60 plus 10 oji voze 45 stoka zadojena i glupava
Sto sad ne gasate medzedi dlakavi neotesani seljacki?
Dze su vam sad te makine,tedeji crveni,turbo i ostala govna na loz ulje sto imate pod haubom...znate handrit normalan svijet kad divljate po 150....seljacine krvave
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3156 Re: mobilni radari tj kamere

Post by konektovan »

Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3157 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Optimist »

konektovan wrote:Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
Skinuta je ona sa autoputa, mozda je to ta.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3158 Re: mobilni radari tj kamere

Post by vjeshalica »

Odose lole niz vodu sa tom anpr kamerom hahahaha
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#3159 Re: mobilni radari tj kamere

Post by noviclan »

Dje, kade, sta ....
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3160 Re: mobilni radari tj kamere

Post by drndalo »

Optimist wrote:
konektovan wrote:Na otoKi postavljena nova kamera, koja vata neregistrovane.
Skinuta je ona sa autoputa, mozda je to ta.
Ma neka nje, samo nek ne hvata brzinu... :mrgreen:
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#3161 Re: mobilni radari tj kamere

Post by maxell_sarajevo »

Pravac Sarajevo - Kladanj

Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.

Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta. :D


Put Tuzla - Bijeljina
Vozim iza novog A8, D tablice, milina ga gledati kako krstari, a ja iza podera auto da ga pratim :D vozimo 70-90 kad A8 odjenom smanji brzinu na 40km/h, nakon par stotina metara radar pored puta, a niko iz suprotnog nije isao da blica.Jel to može biti ona spravica sto se reklamira po fb antiradar Srbija?
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#3162 Re: mobilni radari tj kamere

Post by NediM17 »

https://www.antiradarsrbija.com/galerije/

Eto ti ga, drugi. :mrgreen:

Ko puno vozi privatni auto, ovo je dobra investicija. 90% auta su same zvijer, a fukara nek vozi 10km/h preko ogranicenja. :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#3163 Re: mobilni radari tj kamere

Post by vjeshalica »

Dok vas ne kokne nalog po dva osnova i neki nadrkati drotinaš pa cete pizdit i lajat na drzavu pa yel
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#3164 Re: mobilni radari tj kamere

Post by azdralovic »

Ili jednostavno koristi neku od aplikacija koja dojavljuje ovakve stvari (tipa waze) mada nisu one 100% pouzdane.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#3165 Re: mobilni radari tj kamere

Post by noviclan »

maxell_sarajevo wrote:Pravac Sarajevo - Kladanj

Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.

Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta. :D


Put Tuzla - Bijeljina
Vozim iza novog A8, D tablice, milina ga gledati kako krstari, a ja iza podera auto da ga pratim :D vozimo 70-90 kad A8 odjenom smanji brzinu na 40km/h, nakon par stotina metara radar pored puta, a niko iz suprotnog nije isao da blica.Jel to može biti ona spravica sto se reklamira po fb antiradar Srbija?
Najbolje kroz tunele preticati, nedim je li ovaj antin radar jedno dvije milje
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#3166 Re: mobilni radari tj kamere

Post by axe22 »

maxell_sarajevo wrote:Pravac Sarajevo - Kladanj

Iza Olovskih luka kad se dolazi pred one tunele stoji tabla 70 i dopunska Radarska kontrola.

Vozio oko 85 i kasno skontao Oktaviju i tronožac pored puta. :D


Jucer je tako lijepo bio sakriven odmah na pocetku tunela iz pravca Tuzle. Oktavia sakrivena na sporedi put a tronozes na samom, ulazu u tunel , desna strana kad ides iz Tuzle, i sto bi ti neko blicnuo iz suprotnog pravca ne moze nikako vidjeti radar a ni oktaviu.

(kod tih tunela su stalno)

Mislim da sam i ja fasovao na oko 80-85.hhh
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#3167 Re: mobilni radari tj kamere

Post by NediM17 »

@Noviclan

Ma nije ni skupo, 500KM. To su dvije bolje kazne za prekoracenje brzine.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#3168 Re: mobilni radari tj kamere

Post by noviclan »

NediM17 wrote:@Noviclan

Ma nije ni skupo, 500KM. To su dvije bolje kazne za prekoracenje brzine.
500km brlja koji je ovaj njihov najbolji

https://www.facebook.com/AntiradarSrbij ... =2&theater

e cuj ovo hocu i ja igracku
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#3170 Re: mobilni radari tj kamere

Post by NediM17 »

Ima vaka u Patkovači na ulazu u Bijeljinu, isto ruska. :lol:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3171 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Naslovnica »

Džaba ultra-moderne mega-giga sve čita nema bježanja kamere, kada se dozvoljava da delegati imaju po desetine hiljada maraka neplaćenih kazni, i nastavljaju da ih gomilaju.
Mislim, o čemu mi pričamo?!

http://www.starmo.ba/zivot2/item/88050- ... kazni.html
Sarajevo -- Vozači u BiH trenutno zbog nenaplaćenih kazni za saobraćajne prekršaje duguju čak 63.159.968 maraka - piše Avaz pozivajući se na Agenciju za identifikacione dokumente, evidenciju i razmjenu podataka BiH (IDDEEA).


Prema riječima Gorana Rakića, šefa Kabineta direktora IDDEEA-e, najviše neplaćenih kazni ima jedan Sarajlija, koji je do sada kažnjen s više od 80.000 KM.

"Njegovo prijavljeno prebivalište je u sarajevskoj općini Stari Grad, a duguje tačno 81.010 KM. Za njim slijede vozač iz Trebinja sa 64.252 KM i dužnik iz Brčko distrikta sa 56.088 KM - naveo je Rakić.

Kako bi se što prije stalo ukraj neplatišama, od decembra 2019. godine vozači koji ne izmiruju kazne ići će u zatvor.

"Prije dvije godine u RS je izmijenjen Zakon o prekršajima, u kojem je naznačena zatvorska kazna. U nekim kantonima u FBiH već se vozačima koji ne plaćaju kazne oduzimaju vozila, iako to u osnovnom zakonu o saobraćaju nije propisano" – istakao je Radović.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3172 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Throttle »

Samo zatvor i zaplijenit vozilo. Taj sa 80 hiljada nema ni zdravstvenu knjizicu na svoje ime
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#3173 Re: mobilni radari tj kamere

Post by ing-ecc »

A moze li iko dati neko objasnjenje kako nakupiti 80000 km kazni? Ili eto i 8000? :-)
Jel bi bilo to recimo 800 :shock: kazni po 100 km?
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#3174 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Yenna »

ing-ecc wrote:A moze li iko dati neko objasnjenje kako nakupiti 80000 km kazni? Ili eto i 8000? :-)
Jel bi bilo to recimo 800 :shock: kazni po 100 km?
Može se vjerovatno, pokušaj :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3175 Re: mobilni radari tj kamere

Post by Naslovnica »

Throttle wrote:Samo zatvor i zaplijenit vozilo. Taj sa 80 hiljada nema ni zdravstvenu knjizicu na svoje ime
Da, sve što si rekao stoji.
Ali lik niti je u zatvoru niti mu je oduzeto vozilo. A kamoli naplaćena kazna.
I nije jedini.
Post Reply