Ne znam je li ga netko vec spomenuo, ali V for Vendetta ( O za Osvetu) je moj #1.
Iako nisam fan dugih filmova koji me u vecini slucajeva iscrpe, ovaj me fascinirao. Mogu komotno reci da nisam trepnula okom dok je trajao!
''Remember, remember the fifth of November...''
Jednostavno, ljepota!
August rush mi je jos iz mladjih dana ostao urezan u sjecanju...
My sisters keeper sam gledala nedavno. Jako dobar film, s vrlo neobicnom pricom. Dojmio me se pravo. Cak sam i cmizdrila, sto inace ne prakticiram
