Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3151 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Obuca9 »

zomri wrote:jel još nekoga onaj treći sloj podsjetio na video igre, cod, bf2 ili tako nesto :?:
Nisi jedini :D

xsk wrote:
hz__semir wrote: P.S.
Za ovaj boldirani dio, nemoj zezati da nisi morala prokomentarisati je li čigra pala ili je nastavila da se vrti, priznaj :D
e, kad ti kazem - izaslo nas 3 iz kina i sjeli ispred na one klupe i ovi moji se ubise od diskusije dal' je pala cigra ili nije i na kraju i mene upitase sta mislim. moj komentar - nije. ne svidja mi se kraj ako jeste. stari realista, sta da radim! 8) tj. pro-realnost!

razvili su ljudi teoriju da su se oni bukvalno spustili do recimo petog ili sestog nivoa. pa onda teorija o tome da li je doslo do kick-a kad su ostali samo Watanabe i Cobb za onim stolom... ma definitivno za pogledati jos jednom, kod kuce!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Čekaj, ako si pro-realnost, onda trebaš navijati da padne, a ne obrnuto :D Jer ako se ona nastavila vintati, to znači da je sve ovo on sanjao, a ko je zveknula, onda je on na kraju filma ipak budan :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#3152 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

hz__semir wrote: Čekaj, ako si pro-realnost, onda trebaš navijati da padne, a ne obrnuto :D Jer ako se ona nastavila vintati, to znači da je sve ovo on sanjao, a ko je zveknula, onda je on na kraju filma ipak budan :)
upravo to! :-D
User avatar
xsk
Posts: 364
Joined: 14/07/2010 15:18
Location: Sarajevo

#3154 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by xsk »

hz__semir wrote:
Čekaj, ako si pro-realnost, onda trebaš navijati da padne, a ne obrnuto :D Jer ako se ona nastavila vintati, to znači da je sve ovo on sanjao, a ko je zveknula, onda je on na kraju filma ipak budan :)
e dobro ste me uhvatili u gresci - htjela sam reci da su me pitali jel' cigra nastavila da se vrti, po mom misljenju, pa sam ja na to rekla da nije. posto je fakat usporila i ja mislim da je stala.
bas sam debil, oooooooops :-? :roll: :razz:

svidja mi se da on na kraju filma bude budan!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#3155 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by zomri »

teško se onome ko uđe ovdje, a tek planira gledati film! :D :D
dobro, na neki način se ni ne može puno toga spojlerisati. važan je put ;)

i najmanje je bitno šta je bilo na kraju. pala-ne pala isto ti dođe. nesreća velika u čovIjeka, pa hajd...
User avatar
SeleneY
Posts: 97
Joined: 19/12/2009 15:51
Location: Sarajevo

#3156 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by SeleneY »

xDenisx wrote:Image
volim taj film,leonardo odlicno odradio svoju ulogu! :thumbup:
User avatar
SeleneY
Posts: 97
Joined: 19/12/2009 15:51
Location: Sarajevo

#3157 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by SeleneY »

Image
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#3158 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by King_Kenny »

NIN wrote:Odgledati pod obavezno, odlican film!

Looking for Eric

Image
:thumbup:
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#3159 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Cyber-harambashica »

http://www.youtube.com/watch?v=bTZZHPR5kEo


AGORA


meni jedan od boljih

Religija..opijum za narod (samo sam kratko ubacila)
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#3160 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by King_Kenny »

Image

Neobično, interesantno i inteligentno viđenje fundamentalnog i opsesivnog odnosa prema vjeri. :thumbup:
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#3161 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Cyber-harambashica »

zapisano! Pogledacu!
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#3162 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

bumo nazocili skupno. ;-)
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#3163 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by mrtva kokoš »

ima li za ovo francusko cudo Hadewijch negdje prevod... :roll:
User avatar
xsk
Posts: 364
Joined: 14/07/2010 15:18
Location: Sarajevo

#3164 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by xsk »

Eto ga Hadewijch u Vatrogascu u nedelju u 21:00 :)
User avatar
hedonism
Posts: 241
Joined: 11/04/2010 16:23
Location: ispred monitora

#3165 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by hedonism »

evo najbolji koje sam pogledala u posljednje vrijeme:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

enjoy! :)
User avatar
mirza81
Posts: 101
Joined: 11/04/2007 20:21
Location: druga liga zapad

#3166 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by mirza81 »

zecko_kupuz wrote:Zombieland nije loš film. Neobičan spoj totalno različitih karaktera i sirov na simpatičan način. Ustvari, nekako mi se čini da su scene smiješnije što su brutalnije. I to još uz heavy metal muziku. :-)
Woody Harrelson dominira sa svojim twinkijem. :lol:
i ono pojavljivanje bill murreya u filmu je povećalo ocjenu, skroz odvaljeno.
User avatar
xsk
Posts: 364
Joined: 14/07/2010 15:18
Location: Sarajevo

#3167 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by xsk »

mirza81 wrote:
zecko_kupuz wrote:Zombieland nije loš film. Neobičan spoj totalno različitih karaktera i sirov na simpatičan način. Ustvari, nekako mi se čini da su scene smiješnije što su brutalnije. I to još uz heavy metal muziku. :-)
Woody Harrelson dominira sa svojim twinkijem. :lol:
i ono pojavljivanje bill murreya u filmu je povećalo ocjenu, skroz odvaljeno.
i ja preporucujem Zombieland - super lud film! :thumbup:
P!nk
Posts: 42
Joined: 20/07/2010 23:15

#3168 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by P!nk »

Ne znam je li ga netko vec spomenuo, ali V for Vendetta ( O za Osvetu) je moj #1.
Iako nisam fan dugih filmova koji me u vecini slucajeva iscrpe, ovaj me fascinirao. Mogu komotno reci da nisam trepnula okom dok je trajao!

''Remember, remember the fifth of November...''

Jednostavno, ljepota!


August rush mi je jos iz mladjih dana ostao urezan u sjecanju...
My sisters keeper sam gledala nedavno. Jako dobar film, s vrlo neobicnom pricom. Dojmio me se pravo. Cak sam i cmizdrila, sto inace ne prakticiram :D
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#3169 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Cyber-harambashica »

My sister´s keeper je shit
Procitala sam knjigu i do pre 10 min, pred kraj bila i odusevljena filmom
Medutim, kraj je skroz drugaciji, napravili ga u Hollywood-stilu
bas sam se razocarala
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3170 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Obuca9 »

xsk wrote:
xDenisx wrote:Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
po meni, najbolji film u prosloj deceniji.
Maksuz sam ga zbog ovog komentara skinuo i pogledao i nije me nešto posebno oduševio. Ne znam, po meni totalno lud film, ne znam ni ja sad šta da mislim i kontam, je li on Teddy ili je Andrew :roll: :roll:

Što bi Ekrem reko "Eto šta znam, ništa ne znam, a đe da znam" :D
User avatar
Triple_XXX
Posts: 396
Joined: 14/11/2009 20:57

#3171 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Triple_XXX »

P!nk wrote:Ne znam je li ga netko vec spomenuo, ali V for Vendetta ( O za Osvetu) je moj #1.
Iako nisam fan dugih filmova koji me u vecini slucajeva iscrpe, ovaj me fascinirao. Mogu komotno reci da nisam trepnula okom dok je trajao!

''Remember, remember the fifth of November...''
...the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.

Naravno da je spomenuo. Recimo dzemmo dana 14/09/2009 u 13:39
Google je čudo. A i V for Vendetta.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3172 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by KPNCTNJAH »

Odsad cu na ovoj temi samo slike gledati :x
xDenisx
Posts: 485
Joined: 12/07/2010 12:33

#3174 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by xDenisx »

ne znam ni ja sad šta da mislim i kontam, je li on Teddy ili je Andrew
Andrew
User avatar
SeleneY
Posts: 97
Joined: 19/12/2009 15:51
Location: Sarajevo

#3175 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by SeleneY »

Image
Post Reply