FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3126 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

dobri pichichi rade. senad shvaler stari.
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3127 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Senad ima privatnu Tv kucu,privatnici nerijetko u danasnjem svijetu ima bolji program od drzavnih Tv kuca.
Npr u USA ne postoji "drzavna tv kuca" ja mislim ni u Njemackoj (ako se ne varam ?)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3128 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

mislim da postoje.

neko je spomeno prije par stranica njemacku drzavnu tv kucu. jel ono ard drzavni?
u usa imas pbs. public broadcasting system. ali na njemu nema nekog jakog programa tipa sportova ili filmova ili serija.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3129 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Kad ce ona emisija o sevdahu? Ona radodajka zvezdana (jel se tako zove) je pun pogodak!
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3130 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

karanana wrote:mislim da postoje.

neko je spomeno prije par stranica njemacku drzavnu tv kucu. jel ono ard drzavni?
u usa imas pbs. public broadcasting system. ali na njemu nema nekog jakog programa tipa sportova ili filmova ili serija.
PBS niko ne gleda kao FOX NEWS ili CNN ili MSNBC, najbolji voditelji i izvjestaci su na televizijama privatnim.
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#3131 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by NeenaSa »

DoZeN wrote:Senad ima privatnu Tv kucu,privatnici nerijetko u danasnjem svijetu ima bolji program od drzavnih Tv kuca.
Npr u USA ne postoji "drzavna tv kuca" ja mislim ni u Njemackoj (ako se ne varam ?)
Ovisno sta tko voli.

I postoje drzavne:
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:ARD_Karte.svg
ARD u Njemackoj.
ZDF , ZDFneo, ZDFinfo, ..... i u korporaciji sa susjednim drzavama , Arte, 3sat, ...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3132 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

DoZeN wrote:Senad ima privatnu Tv kucu,privatnici nerijetko u danasnjem svijetu ima bolji program od drzavnih Tv kuca.
Npr u USA ne postoji "drzavna tv kuca" ja mislim ni u Njemackoj (ako se ne varam ?)
Postoje u Njemackoj. ARD, ZDF.
TRZAJBB
Posts: 55
Joined: 11/09/2013 10:51

#3133 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRZAJBB »

Face TV je u konstantnom usponu,ne moze se dobra Tv napraviti za nesto vise od godinu dana,bez stranog kapitala i uticaja ploitickih partija,a to FACE radi.Svaka čast i čestitam,najbolji ste jer ste samostalni tj. neovisni.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3134 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

Postoji veći broj kanala , osim ARD ,ZDF, arte zajednički sa francuskom , Phoenix ,3 sat , ZDF kultur , ZDF info i još puno njih
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3135 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3136 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Dobre vijesti. Nadati se da će BHRT makar kupiti nove kamere, kad već od digitalizacije nema ništa do 2025.
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3137 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

mO k3 wrote:Postoji veći broj kanala , osim ARD ,ZDF, arte zajednički sa francuskom , Phoenix ,3 sat , ZDF kultur , ZDF info i još puno njih
Mislim i da uz to svaka od njemačkih pokrajina ima svoj javni TV kanal
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#3138 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madesa »

oni koji nemaju kablovsku postoji li mogucnost da se negdje pogleda utakmica ?
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#3139 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sabirni centar »

madesa wrote:oni koji nemaju kablovsku postoji li mogucnost da se negdje pogleda utakmica ?
Postoji, ispred BBI Centra. :D
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3140 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nuken »

Na svakom trgu,u kafićima,diskotekama,ako živiš u većem BH. entitetu.Ukoliko živiš u manjem entitetu samo nađeš neki kafić gdje izlazi naša raja :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3141 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:
Dobre vijesti. Nadati se da će BHRT makar kupiti nove kamere, kad već od digitalizacije nema ništa do 2025.
Ja tvoje postove rado čitam. Zaista. Kao takvog ću te sasvim ozbiljno pitati zašto je ovo dobra vijest?

Da li zato što će nam Velid pričati uspavanke uz utakmicu
Da li zato što sem Konjića uz reportera nećemo imati ni pola sata adekvatnog programa?
Da li zato što je SVRSA dobila najveće rabate pri kupnji promidžbenog vremena na javnom servisu i za uzvrat njima prodala prava, čime smo financirali netransparentne ugovore?
Da li zato što je kvalitet slike kao kad su se moji roditelji zabavljali?
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3142 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

Dobra vijest je što BHT se može gledati u cijeloj državi, dok FACE ne može tako da pola stanovništva ostane uskraćeno za gledanje utakmica reprezentacije, tako da i po cijenu lošijeg kvaliteta slike uvijek sam za to da BHT prenosi utakmice državnih reprezentacija što će u budućnosti i biti slučaj ;-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3143 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

A što ne pitate Senada H. kako je hladno nekakvu seriju o nekom poslaniku skinuo sa interneta i stavio titlove?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3144 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

StupskaBitanga wrote:A što ne pitate Senada H. kako je hladno nekakvu seriju o nekom poslaniku skinuo sa interneta i stavio titlove?
Znači ima i mašinu za titlovanje :D Idem ga baš pitat odakle ti lova frajeru za mašinu za titlovanje :wink:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3145 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

legenda reala wrote:Dobra vijest je što BHT se može gledati u cijeloj državi, dok FACE ne može tako da pola stanovništva ostane uskraćeno za gledanje utakmica reprezentacije, tako da i po cijenu lošijeg kvaliteta slike uvijek sam za to da BHT prenosi utakmice državnih reprezentacija što će u budućnosti i biti slučaj ;-)
OK, ovo jeste argument. slažem se.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3146 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

KatarinaKosaca wrote:
StupskaBitanga wrote:A što ne pitate Senada H. kako je hladno nekakvu seriju o nekom poslaniku skinuo sa interneta i stavio titlove?
Znači ima i mašinu za titlovanje :D Idem ga baš pitat odakle ti lova frajeru za mašinu za titlovanje :wink:
ovdje se radi o kršenju autorskih prava
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#3147 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by akcid »

StupskaBitanga wrote:
KatarinaKosaca wrote:
StupskaBitanga wrote:A što ne pitate Senada H. kako je hladno nekakvu seriju o nekom poslaniku skinuo sa interneta i stavio titlove?
Znači ima i mašinu za titlovanje :D Idem ga baš pitat odakle ti lova frajeru za mašinu za titlovanje :wink:
ovdje se radi o kršenju autorskih prava

:lol: :lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3148 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

StupskaBitanga wrote:
KatarinaKosaca wrote:
StupskaBitanga wrote:A što ne pitate Senada H. kako je hladno nekakvu seriju o nekom poslaniku skinuo sa interneta i stavio titlove?
Znači ima i mašinu za titlovanje :D Idem ga baš pitat odakle ti lova frajeru za mašinu za titlovanje :wink:
ovdje se radi o kršenju autorskih prava
Ma, znam o čemu se radi, nego fakat nisam ni pretpostavljala da se bavi titlovanjem, jer i titlovanje kao i slaganje slova u titlu traže ljudske i tehničke resurse.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3149 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

akcid wrote: :lol: :lol: :lol:
Preporuči dilera. :wink:
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3150 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

Ona bi da na Fejsu gleda Svjetsko prvenstvo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ja mogu ruku dati da ona radi za njega, ili joj je to nedosanjani san. Džaba je ćoravom namigivati.
Locked