X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3126 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Prva promijenila termin X factor ide u 20 sati.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3127 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Sigurno zbog RTL-a i Đokovića.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3128 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Sigurno zbog RTL-a i Đokovića.
Jap kako si znao? :D Cijela vojvodina moze fatat DVB-T gdje je RTL pa cak i nova TV a i Djokovic je tu. A i konkurencija pink ima Audicija u 21 sat.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3129 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Jeste zbog RTL-a, ali Đoković je sigurno puno veći razlog. Gledanost bi bila baš loša, a to nije dobro, pogotovo za prvu emisiju. Ne znam jesu li FTV i RTRS ostavili isti termin, jer i ATV prenosi Đokovića, a to je već problem pogotovo za RTRS.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3130 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Koji uvod :thumbup: bas je dobar ipak je to radio/la RTL & Prva. Gledam na RTL-u.
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3131 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

na kojoj tv se moze pratiti... prva i rtl zatamnjeni
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3132 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

FTV i RTRS
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3133 Re: X FACTOR Adria

Post by PriNc_ba »

bemi
Posts: 69
Joined: 22/06/2011 12:28

#3134 Re: X FACTOR Adria

Post by bemi »

Je li do mene ili je trenutno na RTRS koncert Sergeja Cetkovica? X Factor Adria?
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3135 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

bemi wrote:Je li do mene ili je trenutno na RTRS koncert Sergeja Cetkovica? X Factor Adria?
To je novi kanal RTRS plus. Na običnom RTRS-u ide X Factor.

Ovo je zanimljivo. Na RTL i RTRS ide podloga za Konzum, na Prvoj za Ideu. Tačno se vidi da je kompjuterski ubačeno. :D Na RTL je hrvatski audio - Antonija komentariše nastupe, a na RTRS i Prvoj je srpski komentar. Ni nastupi ne idu istim redoslijedom.

Image

Image

Image
Last edited by daky585 on 22/03/2015 21:41, edited 1 time in total.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#3136 Re: X FACTOR Adria

Post by Juliuscezar »

Koliko vidim ovo nema nikakve veze sa Bosnom, niti imamo clana zirija niti su voditelji nasi.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3137 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Odgledano na RTL-u dvojica momaka iz Sarajeva su na kraju razvalili. Ziri trazio da nastave pjevati.

Kriminalna slika na FTV i pocetak u 21:40 necu komentirat.
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#3138 Re: X FACTOR Adria

Post by ZenaZbrkovima »

Pratim
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3139 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Zašto nam pišete šta se dešavalo na RTL-u ? Imajte malo razumijevanja za te spoilere.

Inače, zasad je vrlo dobro. Nema smoruše Kristine, onog nedefinisanog Kikija i Emininog prenemaganja.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3140 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Meni je žiri smor. Čak mi je i prošlogodišnji bio zanimljiviji. Kao da su ih svi zanimljivi pjevači odbili pa je bilo "daj šta daš". :-)

Na RTL-u nije bio isti redoslijed nastupa kao na ostalim televizijama. Kvalitet slike na FTV ne bih da komentarišem, tu gledaju samo oni koji su primorani na to.
Last edited by daky585 on 22/03/2015 22:16, edited 1 time in total.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3141 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Bas moras biti svakom loncu poklopac.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3142 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Samo iznosim svoje mišljenje. 8)
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3143 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Samo iznosim svoje mišljenje. 8)
Nije tebi namjenjeno, bas bi ti zahvalio na tim slikama i informacijama. Primijetio sam na RTL-u da komentira Antonija a na RTRS neki srpski audio. FTV je prekriminalna slika pa ga nikako ni negledam. I moj stav ako se nekom nesvidja nek produzi dalje.

Kome se nesvidja neciji istrazivacki rad bilo kojeg forumasa npr daky-a nek produzi dalje. Ustedit ce mjesto na temi.

PS: RTL i RTRS su istim nastupom zavrsili.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3144 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Momci iz Sarajeva odlični. Mali Adnan je bio u BasicS-u jedno vrijeme i bio je briljantan. :thumbup: Opet ćemo izdominirati u ovom showu.

Nije džaba rečeno - "Kroz Bosnu ne pjevaj, kroz Srbiju ne igraj".
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3145 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

@MTV

izvini, moja greška :-D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3146 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Smor prva emisija. Niko se posebno nije istaknuo da zapamtim lik i djelo. Momci iz Sarajeva su dobri, drugačiji ali sljedeći put očekujem nešto kompletno, uvezano, scenski zanimljivo. Massimo me nervira, Huljić ko da je zalutao u program, sestra Kovač onako a Željko ispran. Bolji mi je bio prošle godine. Ima dosta mjesta za napredovanje, vidjećemo.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3147 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Možda zanimljivije čuvaju za kasnije. :D I meni su momci iz Sarajeva bili najbolji. Onaj Vitomir je bio zanimljiv zbog rasprave sa žirijem. :lol: :lol: :lol: Sve u svemu, emisija me nije nešto oduševila ali nastaviću gledati.
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#3148 Re: X FACTOR Adria

Post by York Light 100`s »

Ovaj Massimo izgubljen slučaj :roll: Snalazim se super sa engleskim i pratim većinu američkih emisija ali me totalno iritiraju njegovi pola naši-pola engleski komentari, pa onda kada počnu kandidati koji se provaljuju a on u početku prekine "ja nemam živaca za to" a svi znamo da sve te casting emisije bile to američke, njemačke ili ex-yu žive u 1. rundi od provala i anti talenata :-D
Ovo troje nisu loši kao žiri ali Massimo smori, nadam se da će biti opušteniji u idućim emisijama jer takvo ponašanje zna stvarno ogaditi emisiju i pokvariti raspoloženje
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3149 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:@MTV

izvini, moja greška :-D
Ma nista samo nastavi i hvala na informacijama. Npr primijetio sam na RTL, RTRS i FTV da im se podvukla greska kod momaka iz Sarajeva sponzor u pozadini je bila IDEA. Sve druge je pisalo Konzum samo ovdje IDEA.

I FTV je bio srpski komentar, jedino RTL je imao svoju Antoniju.
daky585 wrote:Možda zanimljivije čuvaju za kasnije. :D I meni su momci iz Sarajeva bili najbolji. Onaj Vitomir je bio zanimljiv zbog rasprave sa žirijem. :lol: :lol: :lol: Sve u svemu, emisija me nije nešto oduševila ali nastaviću gledati.
Meni je onaj uvod o ziriu bas bio dobar.
PS. Kad sam ja davno rekao da su momci iz Sarajeva dobri? 8-)
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#3150 Re: X FACTOR Adria

Post by cLo »

Meni je ovaj sinoć bio najbolji
Post Reply