X FACTOR Adria
Moderator: anex
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3126 Re: X FACTOR Adria
Prva promijenila termin X factor ide u 20 sati.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3127 Re: X FACTOR Adria
Sigurno zbog RTL-a i Đokovića.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3128 Re: X FACTOR Adria
Jap kako si znao?daky585 wrote:Sigurno zbog RTL-a i Đokovića.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3129 Re: X FACTOR Adria
Jeste zbog RTL-a, ali Đoković je sigurno puno veći razlog. Gledanost bi bila baš loša, a to nije dobro, pogotovo za prvu emisiju. Ne znam jesu li FTV i RTRS ostavili isti termin, jer i ATV prenosi Đokovića, a to je već problem pogotovo za RTRS.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3130 Re: X FACTOR Adria
Koji uvod
bas je dobar ipak je to radio/la RTL & Prva. Gledam na RTL-u.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3131 Re: X FACTOR Adria
na kojoj tv se moze pratiti... prva i rtl zatamnjeni
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
-
bemi
- Posts: 69
- Joined: 22/06/2011 12:28
#3134 Re: X FACTOR Adria
Je li do mene ili je trenutno na RTRS koncert Sergeja Cetkovica? X Factor Adria?
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3135 Re: X FACTOR Adria
To je novi kanal RTRS plus. Na običnom RTRS-u ide X Factor.bemi wrote:Je li do mene ili je trenutno na RTRS koncert Sergeja Cetkovica? X Factor Adria?
Ovo je zanimljivo. Na RTL i RTRS ide podloga za Konzum, na Prvoj za Ideu. Tačno se vidi da je kompjuterski ubačeno.



Last edited by daky585 on 22/03/2015 21:41, edited 1 time in total.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#3136 Re: X FACTOR Adria
Koliko vidim ovo nema nikakve veze sa Bosnom, niti imamo clana zirija niti su voditelji nasi.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3137 Re: X FACTOR Adria
Odgledano na RTL-u dvojica momaka iz Sarajeva su na kraju razvalili. Ziri trazio da nastave pjevati.
Kriminalna slika na FTV i pocetak u 21:40 necu komentirat.
Kriminalna slika na FTV i pocetak u 21:40 necu komentirat.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3139 Re: X FACTOR Adria
Zašto nam pišete šta se dešavalo na RTL-u ? Imajte malo razumijevanja za te spoilere.
Inače, zasad je vrlo dobro. Nema smoruše Kristine, onog nedefinisanog Kikija i Emininog prenemaganja.
Inače, zasad je vrlo dobro. Nema smoruše Kristine, onog nedefinisanog Kikija i Emininog prenemaganja.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3140 Re: X FACTOR Adria
Meni je žiri smor. Čak mi je i prošlogodišnji bio zanimljiviji. Kao da su ih svi zanimljivi pjevači odbili pa je bilo "daj šta daš". 
Na RTL-u nije bio isti redoslijed nastupa kao na ostalim televizijama. Kvalitet slike na FTV ne bih da komentarišem, tu gledaju samo oni koji su primorani na to.
Na RTL-u nije bio isti redoslijed nastupa kao na ostalim televizijama. Kvalitet slike na FTV ne bih da komentarišem, tu gledaju samo oni koji su primorani na to.
Last edited by daky585 on 22/03/2015 22:16, edited 1 time in total.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3141 Re: X FACTOR Adria
Bas moras biti svakom loncu poklopac.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3142 Re: X FACTOR Adria
Samo iznosim svoje mišljenje. 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3143 Re: X FACTOR Adria
Nije tebi namjenjeno, bas bi ti zahvalio na tim slikama i informacijama. Primijetio sam na RTL-u da komentira Antonija a na RTRS neki srpski audio. FTV je prekriminalna slika pa ga nikako ni negledam. I moj stav ako se nekom nesvidja nek produzi dalje.daky585 wrote:Samo iznosim svoje mišljenje.
Kome se nesvidja neciji istrazivacki rad bilo kojeg forumasa npr daky-a nek produzi dalje. Ustedit ce mjesto na temi.
PS: RTL i RTRS su istim nastupom zavrsili.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3144 Re: X FACTOR Adria
Momci iz Sarajeva odlični. Mali Adnan je bio u BasicS-u jedno vrijeme i bio je briljantan.
Opet ćemo izdominirati u ovom showu.
Nije džaba rečeno - "Kroz Bosnu ne pjevaj, kroz Srbiju ne igraj".
Nije džaba rečeno - "Kroz Bosnu ne pjevaj, kroz Srbiju ne igraj".
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3146 Re: X FACTOR Adria
Smor prva emisija. Niko se posebno nije istaknuo da zapamtim lik i djelo. Momci iz Sarajeva su dobri, drugačiji ali sljedeći put očekujem nešto kompletno, uvezano, scenski zanimljivo. Massimo me nervira, Huljić ko da je zalutao u program, sestra Kovač onako a Željko ispran. Bolji mi je bio prošle godine. Ima dosta mjesta za napredovanje, vidjećemo.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3147 Re: X FACTOR Adria
Možda zanimljivije čuvaju za kasnije.
I meni su momci iz Sarajeva bili najbolji. Onaj Vitomir je bio zanimljiv zbog rasprave sa žirijem.
Sve u svemu, emisija me nije nešto oduševila ali nastaviću gledati.
- York Light 100`s
- Posts: 915
- Joined: 28/05/2011 14:09
#3148 Re: X FACTOR Adria
Ovaj Massimo izgubljen slučaj
Snalazim se super sa engleskim i pratim većinu američkih emisija ali me totalno iritiraju njegovi pola naši-pola engleski komentari, pa onda kada počnu kandidati koji se provaljuju a on u početku prekine "ja nemam živaca za to" a svi znamo da sve te casting emisije bile to američke, njemačke ili ex-yu žive u 1. rundi od provala i anti talenata
Ovo troje nisu loši kao žiri ali Massimo smori, nadam se da će biti opušteniji u idućim emisijama jer takvo ponašanje zna stvarno ogaditi emisiju i pokvariti raspoloženje
Ovo troje nisu loši kao žiri ali Massimo smori, nadam se da će biti opušteniji u idućim emisijama jer takvo ponašanje zna stvarno ogaditi emisiju i pokvariti raspoloženje
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3149 Re: X FACTOR Adria
Ma nista samo nastavi i hvala na informacijama. Npr primijetio sam na RTL, RTRS i FTV da im se podvukla greska kod momaka iz Sarajeva sponzor u pozadini je bila IDEA. Sve druge je pisalo Konzum samo ovdje IDEA.daky585 wrote:@MTV
izvini, moja greška
I FTV je bio srpski komentar, jedino RTL je imao svoju Antoniju.
Meni je onaj uvod o ziriu bas bio dobar.daky585 wrote:Možda zanimljivije čuvaju za kasnije.I meni su momci iz Sarajeva bili najbolji. Onaj Vitomir je bio zanimljiv zbog rasprave sa žirijem.
![]()
![]()
Sve u svemu, emisija me nije nešto oduševila ali nastaviću gledati.
PS. Kad sam ja davno rekao da su momci iz Sarajeva dobri?
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#3150 Re: X FACTOR Adria
Meni je ovaj sinoć bio najbolji
