Da ali moras u obzir uzeti i nas kvalitet, koji je s godinama rastao. Ja sam siguran da bi nam ovakva ista grupa prije 5-6 godina rpedstavljala problem i tek bi se MOZDA na jedvite jade uspjeli domoci baraza, jer bi nas Grci hladno otresli!
Dakle ima tu dosta i do nas.
Ovako gledajuci, sa ovim sadasnjim igracima u vecini grupa bi se borili za prvo mjeto i izborili baraz, ali nemoguce je kroz cikluse porediti grupe, protivnike i slicno...Jer evo uzmi primjer danasnje Skoktske i one koja je sa nama igrala tamo nekad '98, ili recimo Spanija, s kojom se prije 6-7 godina moglo igrati i ova sadasnja babaroga itd...
Dakle jako jako tesko je to kroz cikluse pratiti i uporedjivati, uostalom kao i sve u zivotu.
