What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3126 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Pa ostani na mzt i dobićeš ideju kako spojiti kupljene komade u jednu kompaktnu, "noseću" cjelinu :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3127 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

ma bona zamzi ja taman kupi sve za jednu kombinaciju
ona obrne tamo vamo i ja HOP nemam ono najvaznije hahahaha

rupa sam bez dna hahahha

eno danas sam skontala da mi trebaju nove rukavice a imam 4 para :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3128 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Hahahahaha, imam i ja 5 pari, al moram opet nove kupiti :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3129 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:ma bona zamzi ja taman kupi sve za jednu kombinaciju
ona obrne tamo vamo i ja HOP nemam ono najvaznije hahahaha

rupa sam bez dna hahahha

eno danas sam skontala da mi trebaju nove rukavice a imam 4 para :)
aaaahaha, alaj ja vas volim :)

edit:evo vam jos malo muke :D
danasnja dnevna:http://malezensketeme.com/post/10954
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3130 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Šsta ste ovo utihnule??
Evo danasnje dnevne, bas je jednostavna is uper za ovakav dan:http://malezensketeme.com/?p=11039
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3131 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Vi trazile, ja napravila :D
evo teme: Kako nositi svilene kosulje, naravno odmah 5 kombinacija :http://malezensketeme.com/post/10862
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#3132 Re: What to wear???

Post by Digla_da_kreci »

Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3133 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo i danasnje dnevne kombinacije: http://malezensketeme.com/post/11197
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3134 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Digla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece :D
jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je puna :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3135 Re: What to wear???

Post by Michun »

Zelena Carapa wrote:
Digla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece :D
jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je puna :)
paypal je najsigurniji nacin placanja..ali ne moze sodmah placati ako nema saccount. treba par dana za aktivaciju.
sto se tice str, ne znam.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3136 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Michun wrote:
Zelena Carapa wrote:
Digla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece :D
jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je puna :)
paypal je najsigurniji nacin placanja..ali ne moze sodmah placati ako nema saccount. treba par dana za aktivaciju.
sto se tice str, ne znam.
hvala, skinuli su mi par dolara sa kartice pa treba da im javim kod. steta sto ne moze odmah :)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3137 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

e fakat se pitam sto ovo nisam ranije uradila. Dobih i kod i verificirah se (za manje od 3 minute) i kupih robe sa 70% popusta...samo jos da dodje do Sarajeva :).

Hvala Michune :thumbup:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3138 Re: What to wear???

Post by alica.k »

samo da napisem da je romwe isto sto i wholesale dress, tj ista je roba, tak da be careful sta naracujete, i nemojte se iznenadit ako nije isto ko na slici.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3139 Re: What to wear???

Post by Michun »

Zelena Carapa wrote:e fakat se pitam sto ovo nisam ranije uradila. Dobih i kod i verificirah se (za manje od 3 minute) i kupih robe sa 70% popusta...samo jos da dodje do Sarajeva :).

Hvala Michune :thumbup:
ti si bona brzica brza :)
sta si kupila finog? nemam vremena da gledam sada a rado bi kosulje pregledala...
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3140 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

alica.k wrote:samo da napisem da je romwe isto sto i wholesale dress, tj ista je roba, tak da be careful sta naracujete, i nemojte se iznenadit ako nije isto ko na slici.
a sta ti je wholesale dress?? :D
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#3141 Re: What to wear???

Post by shin »

Wholesale je prodaja na veliko.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3142 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
hvala ti, znam engleski ba :) nego mislim da je to neka stranica sto alice pominje, garant z kvalitete..i ne ocekujem vise za ove pare :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3143 Re: What to wear???

Post by Michun »

shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
no shit sherlock :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3144 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Zelena Carapa wrote:
shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
hvala ti, znam engleski ba :) nego mislim da je to neka stranica sto alice pominje, garant z kvalitete..i ne ocekujem vise za ove pare :)
da da wholesale-dress.net
ima i yesstyle itd itd, mada za romwe kazu da barem dolazi 100%, i ne "zagubi se" posiljka.

ja sam sa wholesaledress narucila par stvari i ono sto mi je stiglo je katastrofa kvalitet, bukvalno plastika, a neke stvari mi nisu nikad dosle i vodila sam rat s njima radi 5 dolara :D da mi vrate. iz principa :D
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3145 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Michun wrote:
shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
no shit sherlock :lol:
:lol:
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#3146 Re: What to wear???

Post by shin »

Michun wrote:
shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
no shit sherlock :lol:

fuck you, watson :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3147 Re: What to wear???

Post by Michun »

shin wrote:
Michun wrote:
shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
no shit sherlock :lol:

fuck you, watson :lol:
e sad se ja grohotom smijem
morala sam fakat :D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3148 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

alica.k wrote:
Zelena Carapa wrote:
shin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
hvala ti, znam engleski ba :) nego mislim da je to neka stranica sto alice pominje, garant z kvalitete..i ne ocekujem vise za ove pare :)
da da wholesale-dress.net
ima i yesstyle itd itd, mada za romwe kazu da barem dolazi 100%, i ne "zagubi se" posiljka.

ja sam sa wholesaledress narucila par stvari i ono sto mi je stiglo je katastrofa kvalitet, bukvalno plastika, a neke stvari mi nisu nikad dosle i vodila sam rat s njima radi 5 dolara :D da mi vrate. iz principa :D
Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. los(ij)e kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine :D
Last edited by Zelena Carapa on 18/11/2011 16:04, edited 1 time in total.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3149 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Zelena Carapa wrote:Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. lo(ij)se kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine :D
ma ne kazem ja da je sve lose, al je lutrija.
bilo bi fino kad dobijes da nam opises jel isto ko sa slike :D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3150 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

alica.k wrote:
Zelena Carapa wrote:Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. lo(ij)se kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine :D
ma ne kazem ja da je sve lose, al je lutrija.
bilo bi fino kad dobijes da nam opises jel isto ko sa slike :D
iskreno meni ni sa M&S ili Asosa ne dodje bas kao sa slike..jednom sam vracala fulili i boju i velicinu.
Post Reply