What to wear???
Moderator: anex
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3126 Re: What to wear???
Pa ostani na mzt i dobićeš ideju kako spojiti kupljene komade u jednu kompaktnu, "noseću" cjelinu 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3127 Re: What to wear???
ma bona zamzi ja taman kupi sve za jednu kombinaciju
ona obrne tamo vamo i ja HOP nemam ono najvaznije hahahaha
rupa sam bez dna hahahha
eno danas sam skontala da mi trebaju nove rukavice a imam 4 para
ona obrne tamo vamo i ja HOP nemam ono najvaznije hahahaha
rupa sam bez dna hahahha
eno danas sam skontala da mi trebaju nove rukavice a imam 4 para
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#3128 Re: What to wear???
Hahahahaha, imam i ja 5 pari, al moram opet nove kupiti 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3129 Re: What to wear???
aaaahaha, alaj ja vas volimPartizzanka wrote:ma bona zamzi ja taman kupi sve za jednu kombinaciju
ona obrne tamo vamo i ja HOP nemam ono najvaznije hahahaha
rupa sam bez dna hahahha
eno danas sam skontala da mi trebaju nove rukavice a imam 4 para
edit:evo vam jos malo muke
danasnja dnevna:http://malezensketeme.com/post/10954
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3130 Re: What to wear???
Šsta ste ovo utihnule??
Evo danasnje dnevne, bas je jednostavna is uper za ovakav dan:http://malezensketeme.com/?p=11039
Evo danasnje dnevne, bas je jednostavna is uper za ovakav dan:http://malezensketeme.com/?p=11039
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3131 Re: What to wear???
Vi trazile, ja napravila 
evo teme: Kako nositi svilene kosulje, naravno odmah 5 kombinacija :http://malezensketeme.com/post/10862
evo teme: Kako nositi svilene kosulje, naravno odmah 5 kombinacija :http://malezensketeme.com/post/10862
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#3132 Re: What to wear???
Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece
Ima lijepih komada odjece
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3133 Re: What to wear???
Evo i danasnje dnevne kombinacije: http://malezensketeme.com/post/11197
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3134 Re: What to wear???
jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je punaDigla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3135 Re: What to wear???
paypal je najsigurniji nacin placanja..ali ne moze sodmah placati ako nema saccount. treba par dana za aktivaciju.Zelena Carapa wrote:jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je punaDigla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece
sto se tice str, ne znam.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3136 Re: What to wear???
hvala, skinuli su mi par dolara sa kartice pa treba da im javim kod. steta sto ne moze odmahMichun wrote:paypal je najsigurniji nacin placanja..ali ne moze sodmah placati ako nema saccount. treba par dana za aktivaciju.Zelena Carapa wrote:jel iko ikada porucio naesto sa ove stranice??? Nisam nikad koristila paypal (placala direktno karticama na provjerenim stranicama) , moze li mi neko ko se razumije pogledati ovu stranicu i reci da je to to. sumnjivo mi nesto jer nikad nisam cula za stranicu, a korpa mi je punaDigla_da_kreci wrote:Cure, koga zanima, na stranici http://www.romwe.com/ sale up to 50% off plus 20%off coupon code, free shipping
Ima lijepih komada odjece
sto se tice str, ne znam.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3137 Re: What to wear???
e fakat se pitam sto ovo nisam ranije uradila. Dobih i kod i verificirah se (za manje od 3 minute) i kupih robe sa 70% popusta...samo jos da dodje do Sarajeva
.
Hvala Michune
Hvala Michune
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3138 Re: What to wear???
samo da napisem da je romwe isto sto i wholesale dress, tj ista je roba, tak da be careful sta naracujete, i nemojte se iznenadit ako nije isto ko na slici.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3139 Re: What to wear???
ti si bona brzica brzaZelena Carapa wrote:e fakat se pitam sto ovo nisam ranije uradila. Dobih i kod i verificirah se (za manje od 3 minute) i kupih robe sa 70% popusta...samo jos da dodje do Sarajeva.
Hvala Michune
sta si kupila finog? nemam vremena da gledam sada a rado bi kosulje pregledala...
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3140 Re: What to wear???
a sta ti je wholesale dress??alica.k wrote:samo da napisem da je romwe isto sto i wholesale dress, tj ista je roba, tak da be careful sta naracujete, i nemojte se iznenadit ako nije isto ko na slici.
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3141 Re: What to wear???
Wholesale je prodaja na veliko.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3142 Re: What to wear???
hvala ti, znam engleski bashin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3143 Re: What to wear???
no shit sherlockshin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3144 Re: What to wear???
da da wholesale-dress.netZelena Carapa wrote:hvala ti, znam engleski bashin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.nego mislim da je to neka stranica sto alice pominje, garant z kvalitete..i ne ocekujem vise za ove pare
ima i yesstyle itd itd, mada za romwe kazu da barem dolazi 100%, i ne "zagubi se" posiljka.
ja sam sa wholesaledress narucila par stvari i ono sto mi je stiglo je katastrofa kvalitet, bukvalno plastika, a neke stvari mi nisu nikad dosle i vodila sam rat s njima radi 5 dolara
- Allenass
- Posts: 1398
- Joined: 20/04/2010 01:23
#3145 Re: What to wear???
Michun wrote:no shit sherlockshin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3146 Re: What to wear???
Michun wrote:no shit sherlockshin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
fuck you, watson
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3147 Re: What to wear???
e sad se ja grohotom smijemshin wrote:Michun wrote:no shit sherlockshin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.
fuck you, watson
morala sam fakat
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3148 Re: What to wear???
Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. los(ij)e kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja minealica.k wrote:da da wholesale-dress.netZelena Carapa wrote:hvala ti, znam engleski bashin wrote:Wholesale je prodaja na veliko.nego mislim da je to neka stranica sto alice pominje, garant z kvalitete..i ne ocekujem vise za ove pare
ima i yesstyle itd itd, mada za romwe kazu da barem dolazi 100%, i ne "zagubi se" posiljka.
ja sam sa wholesaledress narucila par stvari i ono sto mi je stiglo je katastrofa kvalitet, bukvalno plastika, a neke stvari mi nisu nikad dosle i vodila sam rat s njima radi 5 dolarada mi vrate. iz principa
Last edited by Zelena Carapa on 18/11/2011 16:04, edited 1 time in total.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3149 Re: What to wear???
ma ne kazem ja da je sve lose, al je lutrija.Zelena Carapa wrote:Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. lo(ij)se kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine
bilo bi fino kad dobijes da nam opises jel isto ko sa slike
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3150 Re: What to wear???
iskreno meni ni sa M&S ili Asosa ne dodje bas kao sa slike..jednom sam vracala fulili i boju i velicinu.alica.k wrote:ma ne kazem ja da je sve lose, al je lutrija.Zelena Carapa wrote:Hajde, vidjecemo. Sta ce i da li ce doci. Nije mi izgledalo plasticno na slici. Mada mi u principu ne smeta kupiti par trendi stvari za male pare tj. lo(ij)se kvalitete jer ih svakako par puta obucem. Da me zelja mine
bilo bi fino kad dobijes da nam opises jel isto ko sa slike
