Zemljotres maloprije..
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3126 Re: Zemljotres maloprije..
Kaže najbolje ispod štokova je'l ? Kod mene se štokovi jos uvijek tresu i škripe 
- jasko_ba
- Posts: 8473
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3127 Re: Zemljotres maloprije..
Stvarno je ovaj dio Bosne ove godine najebo ko nikad. Sve naopakosnaga_znanja wrote:
-
sokkia
- Posts: 2777
- Joined: 23/08/2010 15:19
#3128 Re: Zemljotres maloprije..
pomislio sam da će se početi rušiti kuće u Travniku 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3129 Re: Zemljotres maloprije..
Jest meni više pun kurac zemljotresa
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#3130 Re: Zemljotres maloprije..
pokreni inicijativu da ih zakonom zabraneExNihilo wrote:Jest meni više pun kurac zemljotresa
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3131 Re: Zemljotres maloprije..
Mustang1 wrote:Kaže najbolje ispod štokova je'l ? Kod mene se štokovi jos uvijek tresu i škripe
Zato što liči na tabut. Još samo ćefini i spremno za dženazu.
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#3132 Re: Zemljotres maloprije..
osjetil ga iko
? il umisljam
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#3133 Re: Zemljotres maloprije..
drrrrrrrrrrrrrmaaaaaaaaaaaa 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3135 Re: Zemljotres maloprije..
Dobro je zaljuljao, stvarno ovo nema vise smisla, dodje mi da se iselim iz grada. 
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3136 Re: Zemljotres maloprije..
gdje?
nisam ga osjetio. vjerovatno je malehan.
nisam ga osjetio. vjerovatno je malehan.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3138 Re: Zemljotres maloprije..
Zenicu će, prije ili kasnije, sravniti s zemljom.
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#3139 Re: Zemljotres maloprije..
Ovo je bilo zestoko. Negdje ne pola "puta" sam mislio da ce nadmasit onaj Olimpijski ali ipak se smirilo... 
- BOX_2016
- Posts: 32
- Joined: 22/07/2014 23:00
#3140 Re: Zemljotres maloprije..
3,5 bezzesnaga_znanja wrote:Ovo je bilo zestoko. Negdje ne pola "puta" sam mislio da ce nadmasit onaj Olimpijski ali ipak se smirilo...
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#3141 Re: Zemljotres maloprije..
U strahu velike oči...BOX_2016 wrote:3,5 bezzesnaga_znanja wrote:Ovo je bilo zestoko. Negdje ne pola "puta" sam mislio da ce nadmasit onaj Olimpijski ali ipak se smirilo...
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
-
lokalni_razdjevicar
- Posts: 675
- Joined: 06/02/2013 10:33
#3145 Re: Zemljotres maloprije..
dobro se protrese u zenici
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#3146 Re: Zemljotres maloprije..
ne pise jos nista na onoj web stranici gdje je zaljulalo a jest zadrmalo Ze
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#3147 Re: Zemljotres maloprije..
Ovo je bio gorski udar 99%...
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#3148 Re: Zemljotres maloprije..
Ili mi se pricinilo ili je upravo prodrmalo Zenicu?
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo

